Back 

Regionskonkurranse TK/TM Midt-Norge Molde, 2021-10-30

Special olympics TK FIG Junior TK FIG Senior TK Klasse 1 TK Klasse 2 TK Klasse 3 TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 12 TM Klasse 1 TM Klasse 2 TM Klasse 3 TM Rekrutt TK Lag FIG TK Lag stige TK Lag rekrutt TM Lag stige TM Lag rekrutt
TK Lag stige
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
Trondheim
- Irina Storsve
- Vilma Kornelie Hetle
- Helene Hovdal
- Aurora Bjørnsen
- Johanna Grimsbo
- Live Rusten Berge
- Caroline Maria Hestnes
- Amelia Bøkestad
- Annika Bjerkan
36.100
11.600
12.000
11.900
11.900
12.000
11.800
11.400
11.300
12.100
36.250
9.350
11.300
10.850
9.200
6.900
12.750
11.750
11.500
11.750
40.250
11.850
13.000
11.450
11.200
13.150
13.700
13.100
10.600
13.400
39.950
11.350
12.400
13.350
12.400
13.500
12.650
11.100
13.100
12.950
152.550
44.150
48.700
47.550
44.700
45.550
50.900
47.350
46.500
50.200
0.000
2
Nidaros
- Milla Sofie Wemundstad Kristiansen
- Anna Wandbakk Nilssen
- Nora Norum Sandøy
- Lena Rognes
- Rikke Øvermo Johansen
34.300
10.800
11.500
11.300
11.200
11.500
35.650
11.500
12.250
9.900
11.900
9.700
33.150
11.050
9.550
10.800
11.300
9.550
37.300
12.000
12.100
12.650
12.550
12.100
140.400
45.350
45.400
44.650
46.950
42.850
12.150
3
Hødd
- Mia Emilie Skorpen
- Hedda Berge Hoff
- Serine Hauge
- Ylva Roland
- Selma Tarberg
- Aina Utgård
- Elina Tarberg
- Silje Eiken Vatne
34.400
10.600
10.800
10.200
10.300
10.600
10.900
11.600
11.900
34.700
7.800
9.000
5.750
4.850
10.000
11.500
11.200
12.000
33.850
6.850
8.700
5.750
7.850
12.550
10.700
10.600
10.550
35.650
7.650
10.350
8.750
8.000
11.450
11.850
11.950
11.850
138.600
32.900
38.850
30.450
31.000
44.600
44.950
45.350
46.300
13.950
4
Steinkjer
- Emma Elvrum Hamletsen
- Ingrid Louise Fearnley
- Sofie Aas Eidsmo
- Una Matilde Hildrum
- Ada Oline Oshaug
32.400
11.400
10.100
10.300
10.400
10.600
16.900
5.800
4.300
2.400
5.850
5.250
22.200
4.650
5.700
6.300
7.850
8.050
29.600
11.050
8.900
8.200
9.650
8.600
101.100
32.900
29.000
27.200
33.750
32.500
51.450
5
Ålesund
- Tilde Rørvik Godø
- Ingvil Sætre Baadnes
23.100
11.400
11.700
23.650
11.400
12.250
27.500
13.800
13.700
24.250
11.750
12.500
98.500
48.350
50.150
54.050
6
Molde
- Lina Frisvold Jenset
- Henricke Farstad
23.800
11.900
11.900
21.650
12.200
9.450
25.550
13.750
11.800
26.850
13.700
13.150
97.850
51.550
46.300
54.700
7
Hareid
- Jakobine Konstanse Hatløy
- Elida Øvrelid Breivik
22.100
11.000
11.100
17.850
8.900
8.950
20.300
11.050
9.250
22.500
10.950
11.550
82.750
41.900
40.850
69.800
8
Tomrefjord
- Hili Bjørg Scharf
11.900
11.900
9.700
9.700
12.550
12.550
13.450
13.450
47.600
47.600
104.950
9
Stjørdals-Blink
- Thea Elise Lien Johansen
10.800
10.800
7.450
7.450
10.900
10.900
10.350
10.350
39.500
39.500
113.050
10
Sverre
- Elisabeth Sørli Ravlo
10.800
10.800
3.450
3.450
11.750
11.750
12.100
12.100
38.100
38.100
114.450
11
Kristiansund
- Hannah Wiik
9.700
9.700
5.300
5.300
9.200
9.200
11.400
11.400
35.600
35.600
116.950
- New gymnast
0.000

0.000

0.000

0.000

0.000
0.000
152.550
IL Sverre
- Ida Hallem
- Leona Sophie Ringseth
0.000


0.000


0.000


0.000


0.000
0.000
0.000
152.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/15/2024 12:39:44 AM
SX
SM
MD
XL
XXL