Back 

Regionsfinale TK og TM Molde, 2021-11-13

TK FIG junior TK FIG junior Finals TK FIG senior TK FIG senior Finals TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2 TK Klasse 2 Finals TK Klasse 3 TK Klasse 3 Finals TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 11 år Finals TK Rekrutt 12 år TK Rekrutt 12 år Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 2 TM Klasse 3 TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag TK FIG Lag TK Stige Lag TK Rekrutt Lag TM Stige Lag TM Rekrutt
TK FIG junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
63
Mali Sofie Wikeland
Molde
11.700
11.700/11.300
D: 3.5/2.8
E: 8.200/8.500
8.800
D: 2.30
E: 6.500
10.400
D: 3.90
E: 6.500
10.700
D: 3.60
E: 7.100
41.600
VT
11.700
11.700/11.300
D: 3.5/2.8
E: 8.200/8.500
UB
8.800
D: 2.3
E: 6.500
BB
10.400
D: 3.9
E: 6.500
FX
10.700
D: 3.6
E: 7.100
2
69
Kristine Pettersen Hammerø
Ålesund
10.200
10.200/9.800
D: 3.5/3.5
E: 6.700/8.300
ND: 0.00 / 2.00
8.900
D: 2.20
E: 6.700
10.100
D: 4.30
E: 5.800
11.850
D: 4.10
E: 7.750
41.050
0.550
VT
10.200
10.200/9.800
D: 3.5/3.5
E: 6.700/8.300
ND: 0.00/2.00
UB
8.900
D: 2.2
E: 6.700
BB
10.100
D: 4.3
E: 5.800
FX
11.850
D: 4.1
E: 7.750
3
71
Tiril Jacobsen Molnes
Ålesund
11.700
11.700/11.600
D: 3.5/3.0
E: 8.200/8.600
7.500
D: 2.40
E: 5.100
11.900
D: 3.90
E: 8.000
9.850
D: 3.50
E: 6.350
40.950
0.650
VT
11.700
11.700/11.600
D: 3.5/3.0
E: 8.200/8.600
UB
7.500
D: 2.4
E: 5.100
BB
11.900
D: 3.9
E: 8.000
FX
9.850
D: 3.5
E: 6.350
4
70
Erika Eikremsvik Tolaas
Ålesund
12.200
12.200/11.900
D: 3.7/3.5
E: 8.500/8.400
7.300
D: 1.30
E: 6.000
10.650
D: 3.40
E: 7.250
10.400
D: 3.30
E: 7.100
40.550
1.050
VT
12.200
12.200/11.900
D: 3.7/3.5
E: 8.500/8.400
UB
7.300
D: 1.3
E: 6.000
BB
10.650
D: 3.4
E: 7.250
FX
10.400
D: 3.3
E: 7.100
5
64
Frida Visnes Silseth
Molde
11.600
11.600/11.100
D: 3.5/2.8
E: 8.100/8.300
9.000
D: 1.80
E: 7.200
9.100
D: 4.10
E: 5.000
10.750
D: 3.10
E: 7.650
40.450
1.150
VT
11.600
11.600/11.100
D: 3.5/2.8
E: 8.100/8.300
UB
9.000
D: 1.8
E: 7.200
BB
9.100
D: 4.1
E: 5.000
FX
10.750
D: 3.1
E: 7.650
6
67
Thea Matilde Vassdal
Molde
11.400
11.400/11.000
D: 3.0/2.8
E: 8.400/8.200
7.700
D: 2.00
E: 5.700
10.300
D: 3.30
E: 7.000
10.500
D: 3.10
E: 7.400
39.900
1.700
VT
11.400
11.400/11.000
D: 3.0/2.8
E: 8.400/8.200
UB
7.700
D: 2.0
E: 5.700
BB
10.300
D: 3.3
E: 7.000
FX
10.500
D: 3.1
E: 7.400
7
66
Vår Bugge Varhaugvik
Molde
12.000
12.000/11.700
D: 3.7/3.5
E: 8.300/8.200
8.200
D: 2.20
E: 6.000
8.000
D: 4.10
E: 3.900
10.800
D: 3.90
E: 6.900
39.000
2.600
VT
12.000
12.000/11.700
D: 3.7/3.5
E: 8.300/8.200
UB
8.200
D: 2.2
E: 6.000
BB
8.000
D: 4.1
E: 3.900
FX
10.800
D: 3.9
E: 6.900
8
61
Siri Birgitte Golmen
Kristiansund
11.500
11.500/11.700
D: 3.7/3.5
E: 7.800/8.200
7.300
D: 0.90
E: 6.400
10.200
D: 3.50
E: 6.700
9.750
D: 3.40
E: 6.350
38.750
2.850
VT
11.500
11.500/11.700
D: 3.7/3.5
E: 7.800/8.200
UB
7.300
D: 0.9
E: 6.400
BB
10.200
D: 3.5
E: 6.700
FX
9.750
D: 3.4
E: 6.350
8
68
Sara Vik
Tomrefjord
10.700
10.700/11.000
D: 3.5/3.7
E: 7.200/7.300
8.000
D: 2.00
E: 6.000
9.750
D: 4.00
E: 5.750
10.300
D: 3.30
E: 7.000
38.750
2.850
VT
10.700
10.700/11.000
D: 3.5/3.7
E: 7.200/7.300
UB
8.000
D: 2.0
E: 6.000
BB
9.750
D: 4.0
E: 5.750
FX
10.300
D: 3.3
E: 7.000
10
60
Mathilde Kristensen
Kristiansund
10.300
10.300/11.500
D: 3.7/3.5
E: 6.600/8.000
6.400
D: 1.50
E: 4.900
7.600
D: 3.30
E: 4.300
9.600
D: 3.40
E: 6.200
33.900
7.700
VT
10.300
10.300/11.500
D: 3.7/3.5
E: 6.600/8.000
UB
6.400
D: 1.5
E: 4.900
BB
7.600
D: 3.3
E: 4.300
FX
9.600
D: 3.4
E: 6.200
11
62
Emilie Christine Michelsen Larsen
Kristiansund
41.600
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
70
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund


3.7
3.5


8.500
8.400




12.050
12.200
11.900

2
66
Vår Bugge Varhaugvik, Molde


3.7
3.5


8.300
8.200




11.850
12.000
11.700

0.200
3
71
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund


3.5
3.0


8.200
8.600




11.650
11.700
11.600

0.400
4
61
Siri Birgitte Golmen, Kristiansund


3.7
3.5


7.800
8.200




11.600
11.500
11.700

0.450
5
63
Mali Sofie Wikeland, Molde


3.5
2.8


8.200
8.500




11.500
11.700
11.300

0.550
6
64
Frida Visnes Silseth, Molde


3.5
2.8


8.100
8.300




11.350
11.600
11.100

0.700
7
67
Thea Matilde Vassdal, Molde


3.0
2.8


8.400
8.200




11.200
11.400
11.000

0.850
8
60
Mathilde Kristensen, Kristiansund


3.7
3.5


6.600
8.000




10.900
10.300
11.500

1.150
9
68
Sara Vik, Tomrefjord


3.5
3.7


7.200
7.300




10.850
10.700
11.000

1.200
10
69
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund


3.5
3.5


6.700
8.300



2.0

10.000
10.200
9.800

2.050
11
62
Emilie Christine Michelsen Larsen, Kristiansund










12.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
64
Frida Visnes Silseth, Molde

1.8

7.200


9.000

2
69
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund

2.2

6.700


8.900

0.100
3
63
Mali Sofie Wikeland, Molde

2.3

6.500


8.800

0.200
4
66
Vår Bugge Varhaugvik, Molde

2.2

6.000


8.200

0.800
5
68
Sara Vik, Tomrefjord

2.0

6.000


8.000

1.000
6
67
Thea Matilde Vassdal, Molde

2.0

5.700


7.700

1.300
7
71
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund

2.4

5.100


7.500

1.500
8
61
Siri Birgitte Golmen, Kristiansund

0.9

6.400


7.300

1.700
8
70
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund

1.3

6.000


7.300

1.700
10
60
Mathilde Kristensen, Kristiansund

1.5

4.900


6.400

2.600
11
62
Emilie Christine Michelsen Larsen, Kristiansund




9.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
71
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund

3.9

8.000


11.900

2
70
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund

3.4

7.250


10.650

1.250
3
63
Mali Sofie Wikeland, Molde

3.9

6.500


10.400

1.500
4
67
Thea Matilde Vassdal, Molde

3.3

7.000


10.300

1.600
5
61
Siri Birgitte Golmen, Kristiansund

3.5

6.700


10.200

1.700
6
69
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund

4.3

5.800


10.100

1.800
7
68
Sara Vik, Tomrefjord

4.0

5.750


9.750

2.150
8
64
Frida Visnes Silseth, Molde

4.1

5.000


9.100

2.800
9
66
Vår Bugge Varhaugvik, Molde

4.1

3.900


8.000

3.900
10
60
Mathilde Kristensen, Kristiansund

3.3

4.300


7.600

4.300
11
62
Emilie Christine Michelsen Larsen, Kristiansund




11.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
69
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund

4.1

7.750


11.850

2
66
Vår Bugge Varhaugvik, Molde

3.9

6.900


10.800

1.050
3
64
Frida Visnes Silseth, Molde

3.1

7.650


10.750

1.100
4
63
Mali Sofie Wikeland, Molde

3.6

7.100


10.700

1.150
5
67
Thea Matilde Vassdal, Molde

3.1

7.400


10.500

1.350
6
70
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund

3.3

7.100


10.400

1.450
7
68
Sara Vik, Tomrefjord

3.3

7.000


10.300

1.550
8
71
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund

3.5

6.350


9.850

2.000
9
61
Siri Birgitte Golmen, Kristiansund

3.4

6.350


9.750

2.100
10
60
Mathilde Kristensen, Kristiansund

3.4

6.200


9.600

2.250
11
62
Emilie Christine Michelsen Larsen, Kristiansund




11.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
63
Mali Sofie Wikeland, Molde




69
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund




71
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund




70
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund




64
Frida Visnes Silseth, Molde




67
Thea Matilde Vassdal, Molde




66
Vår Bugge Varhaugvik, Molde




61
Siri Birgitte Golmen, Kristiansund




68
Sara Vik, Tomrefjord




60
Mathilde Kristensen, Kristiansund




62
Emilie Christine Michelsen Larsen, Kristiansund





Last Update: 5/23/2024 9:11:04 PM
SX
SM
MD
XL
XXL