Back 

Kilpa-aerobicin SM- ja kilpasarjojen mestaruuskilpailut Tampere, 2021-11-26

12-14v. yksilöt tytöt 15-17v. yksilöt naiset 12-14v. joukkueet Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset 8-9v. joukkueet 10-11v. yksilöt tytöt 8-9v. ryhmät 10-11v. joukkueet Aerodance 12-17v 10-11v. ryhmät 3. luokka yksilöt tytöt 4. luokka yksilöt tytöt 5. luokka yksilöt naiset 3. luokka joukkueet 4. luokka joukkueet 6. luokka yksilöt naiset 5. luokka joukkueet 12-14v yksilö, tytöt finaali 15-17v yksilö, naiset finaali 15-17v yksilö, miehet finaali 15-17v. joukkueet finaali 12-14v. ryhmät finaali 15-17v. ryhmät finaali 15-17v. sekaparit finaali Aikuiset yli 18v. joukkueet finaali 12-14v joukkueet finaali Aikuiset yli 18v. yksilö, naiset finaali
12-14v. yksilöt tytöt
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
19
Sirviö Jade
Turun Urheiluliitto voimistelu
19.400
19.400
Score


2
30
Vahteristo Meri
Valkeakosken Voimistelijat
18.950
18.950
0.450
Score


3
26
Björkqvist Ella
Turun Urheiluliitto voimistelu
18.550
18.550
0.850
Score


4
6
Alimyllymaa Julia
Valkeakosken Voimistelijat
18.450
18.450
0.950
Score


5
36
Haapanen Heta
Turun Urheiluliitto voimistelu
18.250
18.250
1.150
Score


6
28
Helander Helmi
Turun Urheiluliitto voimistelu
18.200
18.200
1.200
Score


7
18
Huiko Alina
Vantaan Voimisteluseura
17.900
17.900
1.500
Score


8
11
Engbäck Elsa
Nokian Voimisteluseura
17.600
17.600
1.800
Score


9
23
Källman Nea
Vantaan Voimisteluseura
17.000
17.000
2.400
Score


10
38
Komu Viivi
Valkeakosken Voimistelijat
16.900
16.900
2.500
Score


11
21
Pelkonen Jutta
Turun Urheiluliitto voimistelu
16.900
16.900
2.500
Score


12
44
Breucha Sanni
Keravan Voimistelijat
16.800
16.800
2.600
Score


13
9
Kautto Milja
Valkeakosken Voimistelijat
16.700
16.700
2.700
Score


14
16
Särkkä Maikki
Tampereen Sisu
16.650
16.650
2.750
Score


15
4
Vuorinen Neela
Tampereen Sisu
16.500
16.500
2.900
Score


16
3
Suur-Uski Eeva
Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.450
16.450
2.950
Score


17
1
Koivula Adele
Nokian Voimisteluseura
16.300
16.300
3.100
Score


18
42
Pihlajasaari Miitta
Nokian Voimisteluseura
15.800
15.800
3.600
Score


19
13
Hytönen Lida
Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.500
15.500
3.900
Score


20
34
Taskinen Vera
Keravan Voimistelijat
15.400
15.400
4.000
Score


21
24
Lehtisaari Kiira
Tampereen Sisu
15.000
15.000
4.400
Score


22
14
Mylly Ella
Oulun Naisvoimistelijat
14.900
14.900
4.500
Score


8
Skoglund Sandra
Seinäjoen Voimistelijat
Score


32
Arabaci Melek
Nokian Voimisteluseura
Score


40
Hänninen Eerika
Kajaani Gymnastics
Score


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
19
Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voimistelu

8.800

8.550

2.050

19.400

2
30
Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat

8.600

8.350

2.000

18.950

0.450
3
26
Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto voimistelu

8.300

8.200

2.050

18.550

0.850
4
6
Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat

8.500

7.900

2.050

18.450

0.950
5
36
Haapanen Heta, Turun Urheiluliitto voimistelu

8.100

8.100

2.050

18.250

1.150
6
28
Helander Helmi, Turun Urheiluliitto voimistelu

8.300

7.850

2.050

18.200

1.200
7
18
Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura

8.050

7.900

1.950

17.900

1.500
8
11
Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura

8.150

7.400

2.050

17.600

1.800
9
23
Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura

7.650

7.500

1.950

0.10

17.000

2.400
10
38
Komu Viivi, Valkeakosken Voimistelijat

7.950

7.550

1.400

16.900

2.500
11
21
Pelkonen Jutta, Turun Urheiluliitto voimistelu

7.550

7.400

1.950

16.900

2.500
12
44
Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat

7.850

7.250

1.700

16.800

2.600
13
9
Kautto Milja, Valkeakosken Voimistelijat

7.300

7.500

2.000

0.10

16.700

2.700
14
16
Särkkä Maikki, Tampereen Sisu

7.600

7.500

1.550

16.650

2.750
15
4
Vuorinen Neela, Tampereen Sisu

7.400

7.450

1.750

0.10

16.500

2.900
16
3
Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat

7.450

7.400

1.600

16.450

2.950
17
1
Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura

7.600

7.200

1.500

16.300

3.100
18
42
Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura

7.400

7.200

1.200

15.800

3.600
19
13
Hytönen Lida, Jyväskylän Naisvoimistelijat

7.350

6.950

1.200

15.500

3.900
20
34
Taskinen Vera, Keravan Voimistelijat

7.250

6.650

1.500

15.400

4.000
21
24
Lehtisaari Kiira, Tampereen Sisu

7.100

6.750

1.150

15.000

4.400
22
14
Mylly Ella, Oulun Naisvoimistelijat

6.650

6.550

1.700

14.900

4.500
8
Skoglund Sandra, Seinäjoen Voimistelijat


32
Arabaci Melek, Nokian Voimisteluseura


40
Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 6/15/2024 12:49:18 AM
SX
SM
MD
XL
XXL