Back 

TuUL Aerobic Cup + 2. MM-karsintakilpailu Nousiainen, 2022-04-23

8-9v. joukkueet

Score
Name Total
1 Haavisto, Kallio, Mellenius, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-1
2 Aaltonen, Multala, Rostedt, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-2
3 Korpi, Teppala, Tuominen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-3
4 Fagerström, Kuukasjärvi, Lehtisalo, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-3
5 Lehmuskoski, Nieminen, Paulamäki, Vuorimäki, Valkeakosken Voimistelijat
C-3
6 Hautamäki, Nurmi, Rahijärvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-3
7 Järvi, Lintunen, Sarapuu, Vantaan Voimisteluseura
C-4
8 Hakala, Leppänen, Loman, Mönki, Tuominen, Keravan Voimistelijat
C-4
9 Kiikka, Lintula, Pöllänen, Salonoja, Snellman, Viitanen, Nokian Voimisteluseura
C-4
10 Arve, Lehto, Mattsson, Santala, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-4
11 Hind, Leppänen, Riihonen, Keravan Voimistelijat
C-5
12 Hujanen, Koponen, Rasi, Keravan Voimistelijat
C-5

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Luumi Silja, Valkeakosken Voimistelijat
16.300
2 Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
16.250
3 Ahokangas Sofia, Seinäjoen Voimistelijat
16.150
4 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
16.150
5 Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics
16.100
6 Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat
16.050
7 Nousiainen Peppi, Oulun Naisvoimistelijat
16.050
8 Rajala Iisa, Seinäjoen Voimistelijat
15.900
9 Mustonen Kerttu, Kajaani Gymnastics
15.850
10 Raijas Rosalia, Keravan Voimistelijat
15.600
11 Puolakanaho Vilma, Oulun Naisvoimistelijat
15.400
12 Mylly Ella, Oulun Naisvoimistelijat
15.400
13 Nuolivirta Anni, Seinäjoen Voimistelijat
15.300
14 Ruuhonen Moona-Maija, Tampereen Sisu
15.200
15 Pasma Emma, Kajaani Gymnastics
15.200
16 Peltokangas Saga, Vantaan Voimisteluseura
15.000
17 Kyrölä Siiri, Raision Jumpparit
14.900
18 Heimonen Amanda, Seinäjoen Voimistelijat
14.900
19 Elijoki Nea-Helmiina, Valkeakosken Voimistelijat
14.900
20 Jalo Joanna, Tampereen Sisu
14.850
21 Vainio Jiia, Keravan Voimistelijat
14.850
22 Saarinen Eevi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.800
23 Uusitalo Tiia, Raision Jumpparit
14.750
24 Sutinen Helmi, Kajaani Gymnastics
14.750
25 Välimäki Vilma, Keravan Voimistelijat
14.700
26 Koskinen Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.650
27 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.650
28 Joensuu Ellen, Vantaan Voimisteluseura
14.600
29 Antila Eevi, Nokian Voimisteluseura
14.600
30 Aho Nelli, Kajaani Gymnastics
14.550
31 Kuusisto Mindi, Oulun Naisvoimistelijat
14.550
32 Keitaanniemi Alfa, Tampereen Sisu
14.500
33 Aro Sinna, Nokian Voimisteluseura
14.450
34 Jyllilä Nina, Oulun Naisvoimistelijat
14.450
35 Gröning Leona, Vantaan Voimisteluseura
14.450
36 Luoto Pinja, Vantaan Voimisteluseura
14.400
37 Vanninen Sofia, Keravan Voimistelijat
14.400
38 Laanterä Meea, Keravan Voimistelijat
14.350
39 Koistinen Jasmin, Keravan Voimistelijat
14.350
40 Katajamaa Niia, Keravan Voimistelijat
14.250
41 Paavola Emmiina, Nokian Voimisteluseura
14.250
42 Hulkkonen Lilli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.250
43 Valpas Liisa, Nokian Voimisteluseura
14.150
44 Mustajärvi Anni, Kajaani Gymnastics
14.100
45 Heikkinen Eevi, Keravan Voimistelijat
14.100
46 Malm Amanda, Oulun Naisvoimistelijat
14.100
47 Piilonen Eedit, Tampereen Sisu
13.900
48 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.850
49 Ansio Lili, Valkeakosken Voimistelijat
13.700
50 Lampinen Jessica, Vantaan Voimisteluseura
13.650
51 Humppi Sofia, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.450
52 Luotoniemi Kerttu, Nokian Voimisteluseura
13.350
53 Martelius Anna, Keravan Voimistelijat
11.900
54 Laitinen Elsa, Vantaan Voimisteluseura

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Harjanne Kia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.950
2 Haavisto Sofia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.900
3 Räikkönen Hanna, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.400
4 Lemercier Celia, Vantaan Voimisteluseura
15.400
5 Hannuksela Siina, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.250
6 Horttanainen Hertta, Keravan Voimistelijat
15.100
7 Luumi Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
14.750
8 Ojansivu Nemi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.650
9 Kiianmies Liinu, Tampereen Sisu
14.650
10 Valtonen Siiri, Seinäjoen Voimistelijat
14.500
11 Kytöviita Fiia, Valkeakosken Voimistelijat
14.400
12 Järvinen Aino, Valkeakosken Voimistelijat
14.350
13 Talvio Jessica, Valkeakosken Voimistelijat
14.100
14 Järnström Minea, Valkeakosken Voimistelijat
14.100
15 Posio Milla, Kajaani Gymnastics
14.050
16 van Leeuwen Terhi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.050
17 Jyrämö Jenna, Valkeakosken Voimistelijat
13.950
18 Juppi Martta, Vantaan Voimisteluseura
13.900
19 Toivonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat
13.700
20 Koivuranta Janessa, Nokian Voimisteluseura
13.650
21 Kallio Veera, Tampereen Sisu
13.600
22 Helin Jenna, Vantaan Voimisteluseura
13.600
23 Naskali Emma, Tampereen Sisu
13.550
24 Kokkonen Ella, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.500
25 Yilmaz Ronja, Turun Urheiluliitto Voimistelu
13.350
26 Kekki Ronja, Valkeakosken Voimistelijat
13.300
27 Liimatainen Amanda, Raision Jumpparit
13.050
28 Ellmen Jasmi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.550
29 Muurimäki Nuppu, Tampereen Sisu
12.500
30 Leinonen Olivia, Kajaani Gymnastics
12.400

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Heiskanen Nuppu, Keravan Voimistelijat
17.700
2 Veivo Oona, Oulun Naisvoimistelijat
17.350
3 Vuorinen Sonja, Vantaan Voimisteluseura
17.150
4 Bemeleit Erin, Vantaan Voimisteluseura
16.500
5 Salmi Aliisa, Valkeakosken Voimistelijat
16.350
6 Van Leeuwen Jessica, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.050
7 Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics
15.950
8 Heikkinen Elviira, Kajaani Gymnastics
15.750
9 Lehto Siina, Tampereen Sisu
15.700
10 Heikkinen Emma, Kajaani Gymnastics
15.550
11 Kalliokoski Josefina, Nokian Voimisteluseura
15.350
12 Tulisalo Jemina, Oulun Naisvoimistelijat
15.200
13 Martikainen Nelli, Oulun Naisvoimistelijat
15.050

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Kuusisto, Nousiainen, Tulisalo, Oulun Naisvoimistelijat
17.200
2 Elijoki, Fallström, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
16.750
3 Lähteenmäki, Tamminen, Vuorinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.550
4 Heimala, Kurittu, Veijalainen, Vantaan Voimisteluseura
16.150
5 Hurri, Leikas, Pajula, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
16.150
6 Grönberg, Heikkinen, Sutinen, Kajaani Gymnastics
16.100
7 Heiskanen, Lukkarinen , Raijas, Keravan Voimistelijat
15.850
8 Gröning, Husu, Peltokangas, Vantaan Voimisteluseura
15.050
9 Aho, Pasma, Turunen, Kajaani Gymnastics
14.950
10 Horttanainen, Katajamaa, Koistinen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
14.900
11 Jyllilä, Malm, Puolakanaho, Oulun Naisvoimistelijat
14.800
12 Buchen, Heimola, Laitinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
14.700
13 Jyrämö, Järvinen, Kytöviita, Valkeakosken Voimistelijat
13.850
14 Heikkinen, Laanterä, Vainio, Välimäki, Keravan Voimistelijat
13.750
15 Hämäläinen, Kotilainen, Pekkarinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.600
16 Antila, Aro, Luotoniemi, Paavola, Valpas, Nokian Voimisteluseura
13.300

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Haavisto, Ojansivu, Pajatsalo, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.550
2 Hannuksela, Harjanne, Hietanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.700
3 Hörkkö, Kesäläinen, Ketonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
13.850
4 Alén, Kettunen, Nyqvist, Vantaan Voimisteluseura
13.050
5 Juppi, Laitinen, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
13.000
6 Nikulainen, Nissinen, Virtanen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
12.900
7 Jaakkola, Kyrölä, Lähdetniemi, Orelma, Raision Jumpparit
12.450
8 Koro, Pakarinen, Rindell, Vanne, Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.000
9 Engbäck, Järvinen, Koivuranta, Nokian Voimisteluseura
11.450
10 Hermansson, Kallaperä, Kapanen, Mbuyamba, Volotinen, Keravan Voimistelijat
11.400
11 Kemiläinen, Laitala, Pekkinen, Tommila, Raision Jumpparit
11.350
12 Honka, Kanninen, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
11.300
13 Koivuranta, Mäkinen, Setälä, Nokian Voimisteluseura
11.250
14 Harju, Jyränen, Lahtinen, Valkeakosken Voimistelijat
11.200

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Heikkinen, Koistinen, Moilanen, Kajaani Gymnastics
15.850
2 Hanhineva, Kaarniranta, Kiiski, Kinnunen, Parviainen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.350
3 Lepistö, Olli, Valkolehto, Nokian Voimisteluseura
14.500
4 Lehto, Pulli, Särkkä, Vuorinen, Tampereen Sisu

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Kinnunen Anna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
17.700
2 Hanhineva Tuuli, Kuopion Reippaan Voimistelijat
17.650
3 Kiiski Nonna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.750
4 Jäväjä Anna, Oulun Naisvoimistelijat

Kilpa Aerodance yli 12v

Score
Name Total
1 Haukkala, Kuosku, Leppälä, Manninen, Sivunen, Usvaranta, Ylimäki, Seinäjoen Voimistelijat
14.950
2 Järvinen, Kalliokoski, Lepistö, Nieminen, Olli, Taatila, Valkolehto, Nokian Voimisteluseura
14.800
3 Ansio, Elijoki, Fallström, Kekki, Luumi, Salmi, Talvio, Valkeakosken Voimistelijat
14.400
4 Ahtaanluoma, Lähdetniemi, Toivonen, Tuokko, Vainio, Raision Jumpparit

10-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat
16.350
2 Kari Minja, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.150
3 Mannonen Ida-Maria, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.550
4 Järvinen Eve, Valkeakosken Voimistelijat
15.450
5 Laaksonen Helny, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.250
6 Immonen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
15.150
7 Sahala Sohvi, Keravan Voimistelijat
15.150
8 Niinimäki Martta, Tampereen Sisu
15.050
9 Parkkali Pihla, Valkeakosken Voimistelijat
14.950
10 Korpi Iida, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.350
11 Koponen Siiri, Valkeakosken Voimistelijat
13.750
12 Saari Alissa, Seinäjoen Voimistelijat
13.400
13 Juvani Lumina, Oulun Naisvoimistelijat
13.100
14 Rekola Vilja, Tampereen Sisu
12.950
15 Huotari Saimi, Kajaani Gymnastics
12.950
16 Juvani Helmiina, Oulun Naisvoimistelijat
12.500
17 Sillanpää Venla, Valkeakosken Voimistelijat
12.150
18 Nevanpää Aada, Seinäjoen Voimistelijat
12.100
19 Toivonen Ilona, Kajaani Gymnastics
11.550
20 Tolvanen Iina, Valkeakosken Voimistelijat
11.350
21 Laitila Minea, Oulun Naisvoimistelijat
10.900
22 Rämä Elli, Valkeakosken Voimistelijat

12-14v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Andriienko Sofiia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.250
2 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
18.900
3 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.350
4 Valli Iines, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.150
5 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
17.750
6 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
17.550
7 Lehtisaari Kiira, Tampereen Sisu
17.000
8 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.950
9 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
16.800
10 Stenroos Sarinna, Tampereen Sisu
16.700
11 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
16.600
12 Gotchieva Alina, Oulun Naisvoimistelijat
16.600
13 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
16.600
14 Kajan Enni, Keravan Voimistelijat
16.600
15 Sandell Oona, Nokian Voimisteluseura
16.550
16 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.550
17 Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics
16.450
18 Romaniv Inessa, Valkeakosken Voimistelijat
16.350
19 Heikkinen Iida, Kajaani Gymnastics
16.250
20 Rintakoski Siiri, Tampereen Sisu
16.200
21 Helén Emmi, Keravan Voimistelijat
16.200
22 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
16.000
23 Hirvonen Anni, Oulun Naisvoimistelijat
15.950
24 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura
15.600
25 Karppinen Oona, Kajaani Gymnastics
15.500
26 Jyllilä Rita, Oulun Naisvoimistelijat
15.450
27 Arabaci Melek, Tampereen Sisu
15.350
28 Skoglund Sandra, Seinäjoen Voimistelijat
15.350
29 Belluardo Vivien, Keravan Voimistelijat
15.300
30 Taskinen Vera, Keravan Voimistelijat
15.300
31 Heikkinen Taika, Kajaani Gymnastics
14.950
32 Telenius Iida, Tampereen Sisu
14.950
33 Mylly Hilla, Oulun Naisvoimistelijat
14.850
34 Mäkinen Jasmin, Tampereen Sisu
14.750
35 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
14.650
36 Karhusaari Nanna, Nokian Voimisteluseura
14.400
37 Pantelidi Neea, Oulun Naisvoimistelijat
13.350
38 Keränen Sohvi, Oulun Naisvoimistelijat
13.250
39 Ikola Laura, Seinäjoen Voimistelijat
12.550
40 Metsämäki Mea, Turun Urheiluliitto Voimistelu
41 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
42 Koistinen Alexandra, Oulun Naisvoimistelijat
43 Helander Helmi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
44 Hytönen Lida, Jyväskylän Naisvoimistelijat

10-11v. joukkueet

Score
Name Total
1 Kari, Korpi, Mannonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.450
2 Laaksonen, Lindqvist, Peuravaara, Turun Urheiluliitto Voimistelu
13.650
3 Löppönen, Rytkölä, Vesterinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.650
4 Ikävalko, Järvinen, Sinisalo, Keravan Voimistelijat
11.850
5 Forsström, Kouvalainen, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
11.600
6 Luomanperä, Pikkumäki, Vuolteenaho, Seinäjoen Voimistelijat
11.300
7 Järvinen, Rämä, Sillanpää, Valkeakosken Voimistelijat

10-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Haavisto, Korpi, Laaksonen, Peuravaara, Vesterinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.900
2 Antinaho, Immonen, Järvinen, Koponen, Parkkali, Valkeakosken Voimistelijat
14.250
3 Chimpuku, Ikävalko, Juutinen, Järvinen, Sinisalo, Keravan Voimistelijat
11.650
4 Engbäck, Järvinen, Piilonen, Pulkkinen, Räsänen, Nokian Voimisteluseura
11.250

12-14v. ryhmät

Score
Name Total
1 Björkqvist, Farzad, Helander, Järvinen, Korpela, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.500
2 Kautto, Ketola, Ketola, Romaniv, Tuuri, Valkeakosken Voimistelijat
17.250
3 Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.400
4 Husu, Kauria, Kouvalainen, Kulju, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
15.200
5 Haataja, Heikkilä, Mäkynen, Nysten, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
15.050
6 Heikkinen, Holappa, Keränen, Pasma, Seilonen, Kajaani Gymnastics
14.650
7 Ahtonen, Blomqvist, Heikkinen, Karppinen, Seppänen, Kajaani Gymnastics
14.350
8 Engbäck, Karhusaari, Koivula, Pihlajasaari, Sandell, Nokian Voimisteluseura
13.800
9 Fagerlund, Koski, Metsämäki, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu

15-17v. sekaparit

Score
Name Total
1 Nousiainen, Nääppä, Tampereen Sisu
18.900

15-17v. yksilöt miehet

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Tampereen Sisu
19.150

Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Kivelä Nea, Turun Urheiluliitto Voimistelu
20.200
2 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
19.250
3 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
19.200
4 Seppälä Kaisa, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.100
5 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
19.050
6 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.850
7 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
18.700
8 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
18.350
9 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
17.750
10 Mokkila Saija, Vantaan Voimisteluseura
17.600
11 Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat
16.600
12 Vahteristo Lumi, Tampereen Sisu
13 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura

15-17v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.550
2 Pulkki Anni, Tampereen Sisu
19.250
3 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.150
4 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
18.700
5 Nääppä Anniina, Tampereen Sisu
18.700
6 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
18.300
7 Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat
18.100
8 Merinen Viivi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.650
9 Lahtonen Jessica, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.550
10 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
17.500
11 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
17.300
12 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
17.050
13 Kurittu Elise, Vantaan Voimisteluseura
16.850
14 Perhovaara Isabella, Kajaani Gymnastics
16.750
15 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
16.450
16 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
16.000
17 Särkkä Maikki, Tampereen Sisu
14.400
18 Lipponen Vilma, Vantaan Voimisteluseura

12-14v. joukkueet

Score
Name Total
1 Kautto, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
17.750
2 Björkqvist, Helander, Korpela, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.650
3 Farzad, Järvinen, Rotkus, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.100
4 Haataja, Heikkilä, Romaniv, Valkeakosken Voimistelijat
16.650
5 Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.350
6 Koski, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.250
7 Engbäck, Koivula, Pihlajasaari, Nokian Voimisteluseura
16.150
8 Helén, Miettinen, Mokkila, Keravan Voimistelijat
15.900
9 Arabaci, Lehtisaari, Stenroos, Tampereen Sisu
15.650
10 Heikkinen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
15.650
11 Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
15.650
12 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
15.450
13 Fagerlund, Mattila, Sjöroos, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.400
14 Kouvalainen, Kulju, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
14.050
15 Ahtonen, Blomqvist, Seppänen, Kajaani Gymnastics
11.900
16 Gotchieva, Jyllilä, Koistinen, Oulun Naisvoimistelijat

15-17v. joukkueet

Score
Name Total
1 Laaksonen, Sirviö, Teinikivi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.900
2 Nousiainen, Nääppä, Pulkki, Tampereen Sisu
18.450
3 Antinaho, Hakonen, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
17.400
4 Göcmen, Lauroma, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.550
5 Kurittu, Källman, Lipponen, Vantaan Voimisteluseura
16.450
6 Grönroos, Pulli, Särkkä, Tampereen Sisu
15.950
7 Heikkinen, Hänninen, Launonen, Kajaani Gymnastics
15.650
8 Haapanen, Merinen, Pelkonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu

Aikuiset yli 18v. joukkueet

Score
Name Total
1 Soininen, Vainio, Österholm, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.310
2 Keurulainen, Paulamäki, Rantala, Valkeakosken Voimistelijat, Vantaan Voimisteluseura
18.740
3 Hukkanen, Ollila, Vahteristo, Jyväskylän Naisvoimistelijat, Tampereen Sisu
18.345
4 Huiko, Kortelainen, Mokkila, Vantaan Voimisteluseura
17.730

15-17v. ryhmät

Score
Name Total
1 Göcmen, Haapanen, Laaksonen, Sirviö, Teinikivi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.600
2 Alimyllymaa, Antinaho, Hakonen, Komu, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat

Aikuiset yli 18v. ryhmät

Score
Name Total
1 Agha, Kivelä, Koponen, Seppälä, Soininen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.485

Aerodance 12-14v

Score
Name Total
1 Farzad, Helander, Jelkänen, Järvinen, Korpela, Pääjärvi, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.350
2 Haataja, Heikkilä, Kautto, Ketola, Ketola, Nysten, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
16.100
3 Arabaci, Kallio, Lehtisaari, Mäkinen, Rintakoski, Ruuhonen, Stenroos, Telenius, Tampereen Sisu
14.750

Aerodance 15-17v

Score
Name Total
1 Göcmen, Haapanen, Kivelä, Kolkkanen, Paganus, Pelkonen, Teinikivi, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

Aerodance yli 18v

Score
Name Total
1 Kivelä, Koponen, Löppönen, Rantala, Seppälä, Soininen, Vainio, Österholm, Turun Urheiluliitto Voimistelu, Valkeakosken Voimistelijat
17.200

Last Update: 10/3/2022 3:43:07 AM