Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Lohja Lohja, 2022-04-22

Back

B-luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 200  Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit VII
2 199  Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit VII
3 53  Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics VII
3 197  Suila Armi, Espoon Telinetaiturit VII
5 52  Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics VII
6 196  Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit VII
7 123  Solitanner Celina, HIFK Gymnastics VI
8 49  Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics VI
9 113  Wonfor Sofia, Fliku-82 VI
10 392  Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
11 124  Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics VI
11 115  Rantanen Armi, Fliku-82 VI
11 51  Toivonen Isla, HIFK Gymnastics VI
11 198  Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit V
11 127  Holkko Iiris, HIFK Gymnastics V
11 395  Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 50  Ojanen Isla, HIFK Gymnastics V
11 299  Rosenqvist Vera, Kotkan Telinevoimistelijat V
11 191  Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 185  Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 201  Ebrahim Mia, Espoon Telinetaiturit IV
11 122  Hollmérus Erika, Fliku-82 IV
11 129  Jefremoff Elli, HIFK Gymnastics IV
11 126  Kettunen Minea, HIFK Gymnastics IV
11 193  Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 309  Koski Ia, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 259  Laiho Lila, Viipurin Reipas IV
11 352  Landmann Kaitlyn, Voimisteluklubi Lohja IV
11 11  Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit IV
11 391  Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 306  Nousiainen Nuppu, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 308  Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 353  Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja IV
11 398  Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 357  Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja IV
11 254  Takki Karla, Viipurin Reipas IV
11 119  Tanskanen Frida, Fliku-82 IV
11 3  Arevalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit III
11 192  Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 188  Eranka Ebba, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 125  Eronen Isabella, HIFK Gymnastics III
11 10  Heino Aura, Espoon Telinetaiturit III
11 114  Honkavirta Erin, Fliku-82 III
11 58  Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics III
11 394  Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 8  Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit III
11 2  Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit III
11 297  Jönsas Xenya, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 57  Kainu Ida, HIFK Gymnastics III
11 1  Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit III
11 393  Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 7  Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit III
11 64  Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics III
11 262  Lappalainen Maria, Viipurin Reipas III
11 187  Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 258  Monto Leena, Viipurin Reipas III
11 118  Palosaari Enni, Fliku-82 III
11 186  Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 195  Sirén Ada, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 130  Somer Sofia, HIFK Gymnastics III
11 56  Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics III
11 116  Tuisku Aura, Fliku-82 III
11 302  Turunen Felia, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 117  Antikainen Pinja, Fliku-82 II
11 120  Fjäder Erin, Fliku-82 II
11 300  Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 5  Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit II
11 190  Kiiski Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 396  Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 305  Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 399  Mulo Neela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 194  Roine Vanessa, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 128  Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics II
11 12  Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit II
11 60  Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics II
11 298  Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 256  Hannula Nella, Viipurin Reipas I
11 354  Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja I
11 356  Heinonen Veera, Voimisteluklubi Lohja I
11 263  Himanen Emilia, Brahen Voimistelijat BraVo I
11 255  Hirviniemi Elena, Viipurin Reipas I
11 59  Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics I
11 62  Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics I
11 4  Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit I
11 351  Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 307  Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 310  Kiiski Emilia, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 261  Kirén Adessa, Viipurin Reipas I
11 54  Korkola Tilda, HIFK Gymnastics I
11 9  Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit I
11 350  Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 358  Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja I
11 121  Luhtanen Enni, Fliku-82 I
11 63  Makkonen Sara, HIFK Gymnastics I
11 260  Puolanne Ida, Viipurin Reipas I
11 397  Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 253  Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas I
11 349  Sund Lilja, Lappeenrannan Voimistelijat I
11 61  Tadesse Blen, HIFK Gymnastics I
11 189  Tolvanen Lydia, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 355  Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja I
11 6  Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit
11 390  Winterbäck Christal, Grankulla Gymnastikförening

Last Update: 3.10.2022 3.37.53