Back 

JNV Aerobic Cup + SM-karsintakilpailu Jyväskylä, 2022-05-07

8-9v. joukkueet

Score
Name Total
1 Haavisto, Kallio, Mellenius, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-1
2 Aaltonen, Multala, Rostedt, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-2
3 Lehmuskoski, Nieminen, Paulamäki, Vuorimäki, Valkeakosken Voimistelijat
C-3
4 Juvani, Kemppainen, Terentyeva, Kajaani Gymnastics
C-3
5 Fagerström, Kuukasjärvi, Lehtisalo, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-3
6 Hakala, Leppänen, Loman, Tuominen, Keravan Voimistelijat
C-4
7 Ikola, Isoniemi, Janhunen, Seinäjoen Voimistelijat
C-4
8 Hautamäki, Nurmi, Rahijärvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-4
9 Kiikka, Lintula, Pöllänen, Salonoja, Snellman, Viitanen, Nokian Voimisteluseura
C-5
10 Järvi, Lintunen, Sarapuu, Vantaan Voimisteluseura
C-5
11 Illikainen, Jalkanen, Ristiluoma, Seinäjoen Voimistelijat
C-5
12 Hirvonen, Paloniemi, Puolakanaho, Oulun Naisvoimistelijat
C-5

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Heiskanen Rina-Maija, Keravan Voimistelijat
16.800
2 Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
16.500
3 Sutinen Helmi, Kajaani Gymnastics
16.450
4 Mylly Ella, Oulun Naisvoimistelijat
16.400
5 Elijoki Nea-Helmiina, Valkeakosken Voimistelijat
16.250
6 Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat
16.200
7 Ahokangas Sofia, Seinäjoen Voimistelijat
16.150
8 Mustonen Kerttu, Kajaani Gymnastics
16.150
9 Rajala Iisa, Seinäjoen Voimistelijat
15.950
10 Raijas Rosalia, Keravan Voimistelijat
15.850
11 Pasma Emma, Kajaani Gymnastics
15.800
12 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
15.800
13 Luumi Silja, Valkeakosken Voimistelijat
15.650
14 Puurtinen Pihla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.650
15 Nuolivirta Anni, Seinäjoen Voimistelijat
15.550
16 Vanninen Sofia, Keravan Voimistelijat
15.450
17 Keitaanniemi Alfa, Tampereen Sisu
15.400
18 Heimonen Amanda, Seinäjoen Voimistelijat
15.350
19 Saarinen Eevi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.250
20 Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics
15.250
21 Kaartinen Jade, Oulun Naisvoimistelijat
15.200
22 Gröning Leona, Vantaan Voimisteluseura
15.150
23 Ansio Lili, Valkeakosken Voimistelijat
15.050
24 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.050
25 Jalo Joanna, Tampereen Sisu
15.000
26 Vainio Jiia, Keravan Voimistelijat
15.000
27 Hulkkonen Lilli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.000
28 Kurtti Mette, Oulun Naisvoimistelijat
15.000
29 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.000
30 Laanterä Meea, Keravan Voimistelijat
14.950
31 Lampinen Jessica, Vantaan Voimisteluseura
14.850
32 Luoto Pinja, Vantaan Voimisteluseura
14.800
33 Puolakanaho Vilma, Oulun Naisvoimistelijat
14.800
34 Välimäki Vilma, Keravan Voimistelijat
14.800
35 Koskinen Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.750
36 Kuusisto Mindi, Oulun Naisvoimistelijat
14.650
37 Uusitalo Tiia, Raision Jumpparit
14.650
38 Kyrölä Siiri, Raision Jumpparit
14.600
39 Piilonen Eedit, Tampereen Sisu
14.500
40 Laitinen Elsa, Vantaan Voimisteluseura
14.450
41 Jyllilä Nina, Oulun Naisvoimistelijat
14.450
42 Peltokangas Saga, Vantaan Voimisteluseura
14.350
43 Joensuu Ellen, Vantaan Voimisteluseura
14.350
44 Martelius Anna, Keravan Voimistelijat
14.150
45 Koistinen Jasmin, Keravan Voimistelijat
14.050
46 Katajamaa Niia, Keravan Voimistelijat
14.000
47 Humppi Sofia, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.000
48 Luotoniemi Kerttu, Nokian Voimisteluseura
13.750
49 Hämäläinen Anni, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.700
50 Ruuhonen Moona-Maija, Tampereen Sisu
13.550
51 Pekkarinen Neea, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.450
52 Aho Nelli, Kajaani Gymnastics
13.450
53 Paavola Emmiina, Nokian Voimisteluseura
13.400
54 Valpas Liisa, Nokian Voimisteluseura
13.350

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Haavisto Sofia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.250
2 Hannuksela Siina, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.500
3 Ojansivu Nemi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.350
4 Valtonen Siiri, Seinäjoen Voimistelijat
15.100
5 Räikkönen Hanna, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.050
6 Posio Milla, Kajaani Gymnastics
14.900
7 Harjanne Kia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.800
8 Laitila Milla, Oulun Naisvoimistelijat
14.450
9 Kiianmies Liinu, Tampereen Sisu
14.300
10 van Leeuwen Terhi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.250
11 Juppi Martta, Vantaan Voimisteluseura
14.150
12 Kekki Ronja, Valkeakosken Voimistelijat
14.100
13 Horttanainen Hertta, Keravan Voimistelijat
14.100
14 Liimatainen Amanda, Raision Jumpparit
13.850
15 Talvio Jessica, Valkeakosken Voimistelijat
13.800
16 Jyrämö Jenna, Valkeakosken Voimistelijat
13.550
17 Mustonen Anna, Oulun Naisvoimistelijat
13.500
18 Järnström Minea, Valkeakosken Voimistelijat
13.400
19 Kotilainen Aliina, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.150
20 Kallio Veera, Tampereen Sisu
13.000
21 Koivuranta Janessa, Nokian Voimisteluseura
12.950
22 Helin Jenna, Vantaan Voimisteluseura
12.950
23 Muurimäki Nuppu, Tampereen Sisu
12.850
24 Karppinen Sofia, Kajaani Gymnastics
12.650
25 Alatalo Pipsa, Oulun Naisvoimistelijat
12.500
26 Kettunen Jade, Oulun Naisvoimistelijat
12.500
27 Järvinen Aino, Valkeakosken Voimistelijat
28 Kokkonen Ella, Jyväskylän Naisvoimistelijat

10-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat
16.700
2 Kari Minja, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.600
3 Mannonen Ida-Maria, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.050
4 Sahala Sohvi, Keravan Voimistelijat
15.850
5 Immonen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
15.550
6 Niinimäki Martta, Tampereen Sisu
15.400
7 Järvinen Eve, Valkeakosken Voimistelijat
15.200
8 Koponen Siiri, Valkeakosken Voimistelijat
15.150
9 Korpi Iida, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.100
10 Lindqvist Isabel, Turun urheiluliitto Voimistelu
14.900
11 Laaksonen Helny, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.700
12 Parkkali Pihla, Valkeakosken Voimistelijat
14.500
13 Sillanpää Venla, Valkeakosken Voimistelijat
14.400
14 Karppinen Pihla, Kajaani Gymnastics
14.400
15 Saari Alissa, Seinäjoen Voimistelijat
14.050
16 Huotari Saimi, Kajaani Gymnastics
14.000
17 Juvani Helmiina, Oulun Naisvoimistelijat
13.400
18 Juvani Lumina, Oulun Naisvoimistelijat
13.300
19 Tolvanen Iina, Valkeakosken Voimistelijat
12.850
20 Toivonen Ilona, Kajaani Gymnastics
12.650
21 Nevanpää Aada, Seinäjoen Voimistelijat
12.350
22 Laitila Minea, Oulun Naisvoimistelijat
12.150
23 Saari Selina, Kajaani Gymnastics
12.000

12-14v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
18.100
2 Andriienko Sofiia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.850
3 Valli Iines, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.600
4 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
17.550
5 Romaniv Inessa, Valkeakosken Voimistelijat
17.450
6 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
17.150
7 Metsämäki Mea, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.050
8 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
16.950
9 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.800
10 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
16.600
11 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.600
12 Lehtisaari Kiira, Tampereen Sisu
16.600
13 Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura
16.400
14 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
16.350
15 Gotchieva Alina, Oulun Naisvoimistelijat
16.350
16 Stenroos Sarinna, Tampereen Sisu
16.300
17 Helén Emmi, Keravan Voimistelijat
16.300
18 Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics
16.000
19 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
16.000
20 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
16.000
21 Heikkinen Iida, Kajaani Gymnastics
15.850
22 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
15.850
23 Jyllilä Rita, Oulun Naisvoimistelijat
15.850
24 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.750
25 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura
15.550
26 Hytönen Lida, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.500
27 Sandell Oona, Nokian Voimisteluseura
15.500
28 Skoglund Sandra, Seinäjoen Voimistelijat
15.400
29 Hirvonen Anni, Oulun Naisvoimistelijat
15.350
30 Kajan Enni, Keravan Voimistelijat
15.250
31 Belluardo Vivien, Keravan Voimistelijat
15.250
32 Rintakoski Siiri, Tampereen Sisu
15.200
33 Räty Saima, Valkeakosken Voimistelijat
14.750
34 Karppinen Oona, Kajaani Gymnastics
14.700
35 Keränen Sohvi, Oulun Naisvoimistelijat
14.650
36 Mylly Hilla, Oulun Naisvoimistelijat
14.600
37 Taskinen Vera, Keravan Voimistelijat
14.300
38 Pantelidi Neea, Oulun Naisvoimistelijat
13.450
39 Karhusaari Nanna, Nokian Voimisteluseura
13.350
40 Ikola Laura, Seinäjoen Voimistelijat
12.850

10-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Haavisto, Laaksonen, Lindqvist, Peuravaara, Vesterinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.700
2 Antinaho, Immonen, Järvinen, Koponen, Parkkali, Valkeakosken Voimistelijat
13.900
3 Chimpuku, Ikävalko, Juutinen, Järvinen, Sinisalo, Keravan Voimistelijat
12.200
4 Engbäck, Järvinen, Piilonen, Pulkkinen, Räsänen, Nokian Voimisteluseura
12.050

10-11v. joukkueet

Score
Name Total
1 Kari, Korpi, Mannonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.650
2 Löppönen, Rytkölä, Vesterinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
13.900
3 Forsström, Kouvalainen, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
13.700
4 Huotari, Karppinen, Toivonen, Kajaani Gymnastics
13.300
5 Ikävalko, Järvinen, Sinisalo, Keravan Voimistelijat
12.850
6 Luomanperä, Pikkumäki, Vuolteenaho, Seinäjoen Voimistelijat
12.250
7 Kervinen, Ollila, Prokhorova, Kajaani Gymnastics
11.450

15-17v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.600
2 Pulkki Anni, Tampereen Sisu
19.100
3 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.050
4 Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat
18.950
5 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
18.400
6 Nääppä Anniina, Tampereen Sisu
18.200
7 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
18.100
8 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
17.400
9 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
17.350
10 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
17.100
11 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
16.850
12 Kurittu Elise, Vantaan Voimisteluseura
16.850
13 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
16.550
14 Perhovaara Isabella, Kajaani Gymnastics
16.300
15 Lipponen Vilma, Vantaan Voimisteluseura
15.900
16 Launonen Ninna, Kajaani Gymnastics
15.400
17 Lahtonen Jessica, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.250

12-14v. joukkueet

Score
Name Total
1 Andriienko, Järvinen, Korpela, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.450
2 Farzad, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.250
3 Kautto, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
17.050
4 Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
16.450
5 Koski, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.200
6 Engbäck, Koivula, Pihlajasaari, Nokian Voimisteluseura
16.150
7 Haataja, Heikkilä, Romaniv, Valkeakosken Voimistelijat
16.150
8 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
15.950
9 Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.800
10 Helén, Miettinen, Mokkila, Keravan Voimistelijat
15.350
11 Fagerlund, Mattila, Sjöroos, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.900
12 Breucha, Riihonen, Taskinen, Keravan Voimistelijat
14.450
13 Kouvalainen, Kulju, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
14.300
14 Ahtonen, Blomqvist, Seppänen, Kajaani Gymnastics
12.900
15 Heikkinen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics

15-17v. yksilöt miehet

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Tampereen Sisu
19.500

Aikuiset yli 18v. ryhmät

Score
Name Total
1 Agha, Kivelä, Koponen, Seppälä, Soininen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.135

15-17v. sekaparit

Score
Name Total
1 Nousiainen, Nääppä, Tampereen Sisu
18.750

12-14v. ryhmät

Score
Name Total
1 Andriienko, Farzad, Järvinen, Korpela, Valli, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.750
2 Kautto, Ketola, Ketola, Romaniv, Tuuri, Valkeakosken Voimistelijat
16.550
3 Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Rotkus, Sjöroos, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.200
4 Engbäck, Meskanen, Koivula, Pihlajasaari, Sandell, Nokian Voimisteluseura
15.800
5 Haataja, Heikkilä, Mäkynen, Nysten, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
15.600
6 Koski, Metsämäki, Saariniemi, Sjöroos, Virtanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.500
7 Breucha, Miettinen, Mokkila, Riihonen, Taskinen, Keravan Voimistelijat
15.200
8 Heikkinen, Holappa, Keränen, Pasma, Seilonen, Kajaani Gymnastics
14.800
9 Husu, Kauria, Kouvalainen, Kulju, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
14.750

Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Kivelä Nea, Turun Urheiluliitto Voimistelu
20.200
2 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.950
3 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
19.650
4 Seppälä Kaisa, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.550
5 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
19.500
6 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
19.050
7 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
18.950
8 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
9 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
18.050
10 Ollila Auli, Tampereen Sisu
18.050
11 Mokkila Saija, Vantaan Voimisteluseura
18.000
12 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
15.950

15-17v. joukkueet

Score
Name Total
1 Laaksonen, Sirviö, Teinikivi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.150
2 Nousiainen, Nääppä, Pulkki, Tampereen Sisu
18.750
3 Haapanen, Merinen, Pelkonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.350
4 Antinaho, Hakonen, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
5 Göcmen, Lauroma, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.850
6 Kurittu, Källman, Lipponen, Vantaan Voimisteluseura
17.050

Aikuiset yli 18v. joukkueet

Score
Name Total
1 Soininen, Vainio, Österholm, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.455
2 Keurulainen, Paulamäki, Rantala, Valkeakosken Voimistelijat, Vantaan Voimisteluseura
18.408
3 Huiko, Kortelainen, Mokkila, Vantaan Voimisteluseura
17.835

15-17v. ryhmät

Score
Name Total
1 Göcmen, Laaksonen, Lauroma, Sirviö, Teinikivi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.150

Aerodance yli 18v

Score
Name Total
1 Kivelä, Koponen, Löppönen, Rantala, Seppälä, Soininen, Vainio, Österholm, Turun Urheiluliitto Voimistelu, Valkeakosken Voimistelijat

Aerodance 12-14v

Score
Name Total
1 Haataja, Heikkilä, Kautto, Ketola, Ketola, Nysten, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
16.300
2 Farzad, Helander, Jelkänen, Järvinen, Korpela, Pääjärvi, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.200

Aerodance 15-17v

Score
Name Total
1 Göcmen, Haapanen, Kivelä, Kolkkanen, Paganus, Pelkonen, Teinikivi, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.750

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Hannuksela, Harjanne, Hietanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.500
2 Haavisto, Ojansivu, Pajatsalo, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.250
3 Hörkkö, Kesäläinen, Ketonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.400
4 Harju, Jyränen, Lahtinen, Valkeakosken Voimistelijat
13.000
5 Nikulainen, Nissinen, Virtanen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
12.950
6 Alén, Kettunen, Nyqvist, Vantaan Voimisteluseura
12.950
7 Koivisto, Tarkko, Yilmaz, Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.550
8 Jaakkola, Kyrölä, Lähdetniemi, Orelma, Raision Jumpparit
12.500
9 Koro, Martelius, Pakarinen, Rindell, Vanne, Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.300
10 Kemiläinen, Laitala, Pekkinen, Tommila, Raision Jumpparit
12.200
11 Heikkinen, Nikulainen, Peltoniemi, Kuopion Reippaan Voimistelijat
12.100
12 Honka, Kanninen, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
11.750
13 Alatalo, Försti, Kallio-Koski, Kemppainen, Vilppola, Oulun Naisvoimistelijat
11.450
14 Engbäck, Järvinen, Koivuranta, Nokian Voimisteluseura
11.000
15 Haataja, Lee, Poijula, Oulun Naisvoimistelijat
10.650

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Grönberg, Heikkinen, Sutinen, Kajaani Gymnastics
16.000
2 Heiskanen, Lukkarinen , Raijas, Keravan Voimistelijat
15.950
3 Lähteenmäki, Tamminen, Vuorinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.850
4 Heimala, Kurittu, Veijalainen, Vantaan Voimisteluseura
15.400
5 Hurri, Leikas, Pajula, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
15.350
6 Elijoki, Fallström, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
15.350
7 Kaartinen, Kurtti, Laitila, Oulun Naisvoimistelijat
14.700
8 Gröning, Husu, Peltokangas, Vantaan Voimisteluseura
14.250
9 Jyllilä, Mylly, Puolakanaho, Oulun Naisvoimistelijat
14.050
10 Laanterä, Vainio, Välimäki, Keravan Voimistelijat
13.500
11 Horttanainen, Katajamaa, Koistinen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
13.500

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Heiskanen Nuppu, Keravan Voimistelijat
17.250
2 Vuorinen Sonja, Vantaan Voimisteluseura
17.150
3 Veivo Oona, Oulun Naisvoimistelijat
17.050
4 Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics
16.700
5 Heikkinen Elviira, Kajaani Gymnastics
16.650
6 Salmi Aliisa, Valkeakosken Voimistelijat
16.250
7 Penttilä Lilli, Oulun Naisvoimistelijat
15.700
8 Kalliokoski Josefina, Nokian Voimisteluseura
15.450
9 Lehto Siina, Tampereen Sisu
15.350
10 Kaarniranta Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.150
11 Van Leeuwen Jessica, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.950

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Hanhineva Tuuli, Kuopion Reippaan Voimistelijat
17.200
2 Kinnunen Anna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.650
3 Jäväjä Anna, Oulun Naisvoimistelijat
16.600

Kilpa Aerodance yli 12v

Score
Name Total
1 Järvinen, Kalliokoski, Lepistö, Nieminen, Olli, Taatila, Valkolehto, Nokian Voimisteluseura
14.700
2 Ansio, Elijoki, Fallström, Kekki, Luumi, Salmi, Talvio, Valkeakosken Voimistelijat
14.700
3 Haukkala, Kuosku, Leppälä, Manninen, Sivunen, Usvaranta, Ylimäki, Seinäjoen Voimistelijat
14.400

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Heikkinen, Koistinen, Moilanen, Kajaani Gymnastics
15.300

Last Update: 10/3/2022 4:25:42 AM