Back 

VOGTK Kretskonkurranse turn menn Slemmestad, 2022-05-29

Rekrutt 13-14 år 15-16 år Paraturn - Level 2 Paraturn - Level 3 Rekrutt Stige
Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
114
Julian Bergem Laszlo
Njård Turn
11.200
D: 4.0
E: 7.200
12.250
D: 3.50
E: 8.750
12.050
D: 4.00
E: 8.050
12.300
D: 3.00
E: 9.300
11.300
D: 3.00
E: 8.300
11.350
70.450
FX
11.200
D: 4.0
E: 7.200
PH
12.250
D: 3.5
E: 8.750
SR
12.050
D: 4.0
E: 8.050
VT
12.300
D: 3.0
E: 9.300
PB
11.300
D: 3.0
E: 8.300
HB
11.350
D: 2.5
E: 8.850
2
104
Illia Prykhodko
Nordstrand Turnforening
11.300
D: 3.0
E: 8.300
9.600
D: 3.00
E: 6.600
12.500
D: 4.00
E: 8.500
12.700
D: 4.00
E: 8.700
11.250
D: 4.00
E: 7.250
9.800
67.150
3.300
FX
11.300
D: 3.0
E: 8.300
PH
9.600
D: 3.0
E: 6.600
SR
12.500
D: 4.0
E: 8.500
VT
12.700
D: 4.0
E: 8.700
PB
11.250
D: 4.0
E: 7.250
HB
9.800
D: 4.0
E: 5.800
3
107
Storm Ludvig Alfred Bergquist
Asker Turnforening
10.600
D: 2.5
E: 8.100
11.400
D: 3.00
E: 8.400
11.950
D: 2.50
E: 9.450
10.800
D: 3.00
E: 7.800
11.000
D: 3.00
E: 8.000
10.450
66.200
4.250
FX
10.600
D: 2.5
E: 8.100
PH
11.400
D: 3.0
E: 8.400
SR
11.950
D: 2.5
E: 9.450
VT
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PB
11.000
D: 3.0
E: 8.000
HB
10.450
D: 2.5
E: 7.950
4
103
Herman August Thrane Solstad
Nordstrand Turnforening
10.800
D: 3.0
E: 7.800
8.300
D: 1.50
E: 6.800
12.000
D: 3.00
E: 9.000
12.100
D: 3.00
E: 9.100
10.700
D: 3.00
E: 7.700
11.550
65.450
5.000
FX
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PH
8.300
D: 1.5
E: 6.800
SR
12.000
D: 3.0
E: 9.000
VT
12.100
D: 3.0
E: 9.100
PB
10.700
D: 3.0
E: 7.700
HB
11.550
D: 3.0
E: 8.550
5
115
Herman Hagfors - Arntsen
Njård Turn
11.100
D: 2.5
E: 8.600
11.000
D: 2.50
E: 8.500
11.350
D: 2.50
E: 8.850
10.800
D: 3.00
E: 7.800
10.000
D: 1.50
E: 8.500
9.800
64.050
6.400
FX
11.100
D: 2.5
E: 8.600
PH
11.000
D: 2.5
E: 8.500
SR
11.350
D: 2.5
E: 8.850
VT
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PB
10.000
D: 1.5
E: 8.500
HB
9.800
D: 1.5
E: 8.300
6
101
Luca Ask Buer
Nordstrand Turnforening
10.800
D: 2.5
E: 8.300
9.150
D: 1.50
E: 7.650
11.650
D: 2.50
E: 9.150
11.800
D: 3.00
E: 8.800
9.550
D: 2.50
E: 7.050
9.500
62.450
8.000
FX
10.800
D: 2.5
E: 8.300
PH
9.150
D: 1.5
E: 7.650
SR
11.650
D: 2.5
E: 9.150
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
9.550
D: 2.5
E: 7.050
HB
9.500
D: 2.5
E: 7.500
ND: 0.50
7
102
Teo Ask Buer
Nordstrand Turnforening
10.400
D: 2.5
E: 7.900
8.700
D: 1.50
E: 7.200
11.300
D: 2.50
E: 8.800
11.400
D: 3.00
E: 8.400
10.100
D: 2.50
E: 7.600
9.550
61.450
9.000
FX
10.400
D: 2.5
E: 7.900
PH
8.700
D: 1.5
E: 7.200
SR
11.300
D: 2.5
E: 8.800
VT
11.400
D: 3.0
E: 8.400
PB
10.100
D: 2.5
E: 7.600
HB
9.550
D: 2.5
E: 7.550
ND: 0.50
8
110
Ulrik Skjelin
Fredrikshalds Turnforening
9.200
D: 1.5
E: 8.700
ND: 1.00
10.550
D: 2.50
E: 8.050
11.550
D: 2.50
E: 9.050
10.700
D: 3.00
E: 7.700
8.950
D: 2.50
E: 6.450
9.700
60.650
9.800
FX
9.200
D: 1.5
E: 8.700
ND: 1.00
PH
10.550
D: 2.5
E: 8.050
SR
11.550
D: 2.5
E: 9.050
VT
10.700
D: 3.0
E: 7.700
PB
8.950
D: 2.5
E: 6.450
HB
9.700
D: 1.5
E: 8.200
9
108
Adrian Skjelle Angel
Fredrikshalds Turnforening
10.000
D: 2.5
E: 7.500
9.400
D: 2.50
E: 6.900
10.400
D: 2.50
E: 7.900
10.600
D: 3.00
E: 7.600
9.050
D: 2.50
E: 6.550
9.150
58.600
11.850
FX
10.000
D: 2.5
E: 7.500
PH
9.400
D: 2.5
E: 6.900
SR
10.400
D: 2.5
E: 7.900
VT
10.600
D: 3.0
E: 7.600
PB
9.050
D: 2.5
E: 6.550
HB
9.150
D: 1.5
E: 7.650
10
112
Timon Akselsen
Slemmestad og Omegn Turnforening
9.000
D: 1.5
E: 7.500
9.250
D: 1.50
E: 7.750
9.700
D: 1.50
E: 8.200
11.800
D: 3.00
E: 8.800
8.950
D: 0.50
E: 8.450
9.850
58.550
11.900
FX
9.000
D: 1.5
E: 7.500
PH
9.250
D: 1.5
E: 7.750
SR
9.700
D: 1.5
E: 8.200
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
8.950
D: 0.5
E: 8.450
HB
9.850
D: 1.5
E: 8.350
11
111
Jens Næsje
Fredrikshalds Turnforening
8.300
D: 1.5
E: 6.800
9.350
D: 2.50
E: 6.850
11.150
D: 2.50
E: 8.650
10.300
D: 1.50
E: 8.800
9.050
D: 1.50
E: 7.550
9.050
57.200
13.250
FX
8.300
D: 1.5
E: 6.800
PH
9.350
D: 2.5
E: 6.850
SR
11.150
D: 2.5
E: 8.650
VT
10.300
D: 1.5
E: 8.800
PB
9.050
D: 1.5
E: 7.550
HB
9.050
D: 1.5
E: 7.550
12
109
Bendik Jaaval-Buckholm
Fredrikshalds Turnforening
9.500
D: 2.5
E: 7.000
8.700
D: 1.50
E: 7.200
9.800
D: 1.50
E: 8.300
10.400
D: 1.50
E: 8.900
8.850
D: 1.50
E: 7.350
9.150
56.400
14.050
FX
9.500
D: 2.5
E: 7.000
PH
8.700
D: 1.5
E: 7.200
SR
9.800
D: 1.5
E: 8.300
VT
10.400
D: 1.5
E: 8.900
PB
8.850
D: 1.5
E: 7.350
HB
9.150
D: 0.5
E: 8.650
13
117
Solan Haavaldsen
Hammer Turn
9.900
D: 2.5
E: 7.400
7.700
D: 0.50
E: 7.200
9.100
D: 1.50
E: 7.600
10.900
D: 3.00
E: 7.900
7.950
D: 1.50
E: 6.450
7.050
52.600
17.850
FX
9.900
D: 2.5
E: 7.400
PH
7.700
D: 0.5
E: 7.200
SR
9.100
D: 1.5
E: 7.600
VT
10.900
D: 3.0
E: 7.900
PB
7.950
D: 1.5
E: 6.450
HB
7.050
D: 1.5
E: 6.050
ND: 0.50
14
116
Sondre Dannevig-Kindt
Njård Turn
10.300
D: 1.5
E: 8.800
10.000
D: 1.50
E: 8.500
12.000
D: 3.00
E: 9.000
9.650
D: 1.50
E: 8.150
10.250
52.200
18.250
FX
10.300
D: 1.5
E: 8.800
PH
10.000
D: 1.5
E: 8.500
SR
12.000
D: 3.0
E: 9.000
VT

PB
9.650
D: 1.5
E: 8.150
HB
10.250
D: 1.5
E: 8.750
15
105
Iver Horn Husmo
Hokksund Turnforening
8.100
D: 1.5
E: 6.600
7.450
D: 0.50
E: 6.950
8.900
D: 0.50
E: 8.400
10.400
D: 3.00
E: 7.400
7.950
D: 0.50
E: 7.450
8.700
51.500
18.950
FX
8.100
D: 1.5
E: 6.600
PH
7.450
D: 0.5
E: 6.950
SR
8.900
D: 0.5
E: 8.400
VT
10.400
D: 3.0
E: 7.400
PB
7.950
D: 0.5
E: 7.450
HB
8.700
D: 0.5
E: 8.200
16
118
Sander Mæhlum
Hammer Turn
70.450
FX

PH

SR

VT

PB

HB

16
106
Haakon Strand-Gjernes
Asker Turnforening
70.450
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
104
Illia Prykhodko, Nordstrand Turnforening

3.0

8.300


11.300

2
114
Julian Bergem Laszlo, Njård Turn

4.0

7.200


11.200

0.100
3
115
Herman Hagfors - Arntsen, Njård Turn

2.5

8.600


11.100

0.200
4
101
Luca Ask Buer, Nordstrand Turnforening

2.5

8.300


10.800

0.500
4
103
Herman August Thrane Solstad, Nordstrand Turnforening

3.0

7.800


10.800

0.500
6
107
Storm Ludvig Alfred Bergquist, Asker Turnforening

2.5

8.100


10.600

0.700
7
102
Teo Ask Buer, Nordstrand Turnforening

2.5

7.900


10.400

0.900
8
116
Sondre Dannevig-Kindt, Njård Turn

1.5

8.800


10.300

1.000
9
108
Adrian Skjelle Angel, Fredrikshalds Turnforening

2.5

7.500


10.000

1.300
10
117
Solan Haavaldsen, Hammer Turn

2.5

7.400


9.900

1.400
11
109
Bendik Jaaval-Buckholm, Fredrikshalds Turnforening

2.5

7.000


9.500

1.800
12
110
Ulrik Skjelin, Fredrikshalds Turnforening

1.5

8.700

1.0

9.200

2.100
13
112
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

7.500


9.000

2.300
14
111
Jens Næsje, Fredrikshalds Turnforening

1.5

6.800


8.300

3.000
15
105
Iver Horn Husmo, Hokksund Turnforening

1.5

6.600


8.100

3.200
16
106
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening




11.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
114
Julian Bergem Laszlo, Njård Turn

3.5

8.750


12.250

2
107
Storm Ludvig Alfred Bergquist, Asker Turnforening

3.0

8.400


11.400

0.850
3
115
Herman Hagfors - Arntsen, Njård Turn

2.5

8.500


11.000

1.250
4
110
Ulrik Skjelin, Fredrikshalds Turnforening

2.5

8.050


10.550

1.700
5
116
Sondre Dannevig-Kindt, Njård Turn

1.5

8.500


10.000

2.250
6
104
Illia Prykhodko, Nordstrand Turnforening

3.0

6.600


9.600

2.650
7
108
Adrian Skjelle Angel, Fredrikshalds Turnforening

2.5

6.900


9.400

2.850
8
111
Jens Næsje, Fredrikshalds Turnforening

2.5

6.850


9.350

2.900
9
112
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

7.750


9.250

3.000
10
101
Luca Ask Buer, Nordstrand Turnforening

1.5

7.650


9.150

3.100
11
102
Teo Ask Buer, Nordstrand Turnforening

1.5

7.200


8.700

3.550
11
109
Bendik Jaaval-Buckholm, Fredrikshalds Turnforening

1.5

7.200


8.700

3.550
13
103
Herman August Thrane Solstad, Nordstrand Turnforening

1.5

6.800


8.300

3.950
14
117
Solan Haavaldsen, Hammer Turn

0.5

7.200


7.700

4.550
15
105
Iver Horn Husmo, Hokksund Turnforening

0.5

6.950


7.450

4.800
16
106
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening




12.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
104
Illia Prykhodko, Nordstrand Turnforening

4.0

8.500


12.500

2
114
Julian Bergem Laszlo, Njård Turn

4.0

8.050


12.050

0.450
3
116
Sondre Dannevig-Kindt, Njård Turn

3.0

9.000


12.000

0.500
3
103
Herman August Thrane Solstad, Nordstrand Turnforening

3.0

9.000


12.000

0.500
5
107
Storm Ludvig Alfred Bergquist, Asker Turnforening

2.5

9.450


11.950

0.550
6
101
Luca Ask Buer, Nordstrand Turnforening

2.5

9.150


11.650

0.850
7
110
Ulrik Skjelin, Fredrikshalds Turnforening

2.5

9.050


11.550

0.950
8
115
Herman Hagfors - Arntsen, Njård Turn

2.5

8.850


11.350

1.150
9
102
Teo Ask Buer, Nordstrand Turnforening

2.5

8.800


11.300

1.200
10
111
Jens Næsje, Fredrikshalds Turnforening

2.5

8.650


11.150

1.350
11
108
Adrian Skjelle Angel, Fredrikshalds Turnforening

2.5

7.900


10.400

2.100
12
109
Bendik Jaaval-Buckholm, Fredrikshalds Turnforening

1.5

8.300


9.800

2.700
13
112
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

8.200


9.700

2.800
14
117
Solan Haavaldsen, Hammer Turn

1.5

7.600


9.100

3.400
15
105
Iver Horn Husmo, Hokksund Turnforening

0.5

8.400


8.900

3.600
16
106
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening




12.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
104
Illia Prykhodko, Nordstrand Turnforening


4.0


8.700




12.700

2
114
Julian Bergem Laszlo, Njård Turn


3.0


9.300




12.300

0.400
3
103
Herman August Thrane Solstad, Nordstrand Turnforening


3.0


9.100




12.100

0.600
4
101
Luca Ask Buer, Nordstrand Turnforening


3.0


8.800




11.800

0.900
4
112
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening


3.0


8.800




11.800

0.900
6
102
Teo Ask Buer, Nordstrand Turnforening


3.0


8.400




11.400

1.300
7
117
Solan Haavaldsen, Hammer Turn


3.0


7.900




10.900

1.800
8
107
Storm Ludvig Alfred Bergquist, Asker Turnforening


3.0


7.800




10.800

1.900
8
115
Herman Hagfors - Arntsen, Njård Turn


3.0


7.800




10.800

1.900
10
110
Ulrik Skjelin, Fredrikshalds Turnforening


3.0


7.700




10.700

2.000
11
108
Adrian Skjelle Angel, Fredrikshalds Turnforening


3.0


7.600




10.600

2.100
12
109
Bendik Jaaval-Buckholm, Fredrikshalds Turnforening


1.5


8.900




10.400

2.300
12
105
Iver Horn Husmo, Hokksund Turnforening


3.0


7.400




10.400

2.300
14
111
Jens Næsje, Fredrikshalds Turnforening


1.5


8.800




10.300

2.400
15
106
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening










12.700
15
116
Sondre Dannevig-Kindt, Njård Turn










12.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
114
Julian Bergem Laszlo, Njård Turn

3.0

8.300


11.300

2
104
Illia Prykhodko, Nordstrand Turnforening

4.0

7.250


11.250

0.050
3
107
Storm Ludvig Alfred Bergquist, Asker Turnforening

3.0

8.000


11.000

0.300
4
103
Herman August Thrane Solstad, Nordstrand Turnforening

3.0

7.700


10.700

0.600
5
102
Teo Ask Buer, Nordstrand Turnforening

2.5

7.600


10.100

1.200
6
115
Herman Hagfors - Arntsen, Njård Turn

1.5

8.500


10.000

1.300
7
116
Sondre Dannevig-Kindt, Njård Turn

1.5

8.150


9.650

1.650
8
101
Luca Ask Buer, Nordstrand Turnforening

2.5

7.050


9.550

1.750
9
111
Jens Næsje, Fredrikshalds Turnforening

1.5

7.550


9.050

2.250
9
108
Adrian Skjelle Angel, Fredrikshalds Turnforening

2.5

6.550


9.050

2.250
11
112
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening

0.5

8.450


8.950

2.350
11
110
Ulrik Skjelin, Fredrikshalds Turnforening

2.5

6.450


8.950

2.350
13
109
Bendik Jaaval-Buckholm, Fredrikshalds Turnforening

1.5

7.350


8.850

2.450
14
105
Iver Horn Husmo, Hokksund Turnforening

0.5

7.450


7.950

3.350
14
117
Solan Haavaldsen, Hammer Turn

1.5

6.450


7.950

3.350
16
106
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening




11.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
103
Herman August Thrane Solstad, Nordstrand Turnforening

3.0

8.550


11.550

2
114
Julian Bergem Laszlo, Njård Turn

2.5

8.850


11.350

0.200
3
107
Storm Ludvig Alfred Bergquist, Asker Turnforening

2.5

7.950


10.450

1.100
4
116
Sondre Dannevig-Kindt, Njård Turn

1.5

8.750


10.250

1.300
5
112
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

8.350


9.850

1.700
6
115
Herman Hagfors - Arntsen, Njård Turn

1.5

8.300


9.800

1.750
6
104
Illia Prykhodko, Nordstrand Turnforening

4.0

5.800


9.800

1.750
8
110
Ulrik Skjelin, Fredrikshalds Turnforening

1.5

8.200


9.700

1.850
9
102
Teo Ask Buer, Nordstrand Turnforening

2.5

7.550

0.5

9.550

2.000
10
101
Luca Ask Buer, Nordstrand Turnforening

2.5

7.500

0.5

9.500

2.050
11
109
Bendik Jaaval-Buckholm, Fredrikshalds Turnforening

0.5

8.650


9.150

2.400
11
108
Adrian Skjelle Angel, Fredrikshalds Turnforening

1.5

7.650


9.150

2.400
13
111
Jens Næsje, Fredrikshalds Turnforening

1.5

7.550


9.050

2.500
14
105
Iver Horn Husmo, Hokksund Turnforening

0.5

8.200


8.700

2.850
15
117
Solan Haavaldsen, Hammer Turn

1.5

6.050

0.5

7.050

4.500
16
106
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening




11.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/18/2024 3:25:11 AM
SX
SM
MD
XL
XXL