Back 

Unisport Norges cup 2 turn menn Stavanger, 2022-05-20

Klasse gutter 13-14 år Klasse junior 15-16 år Klasse junior 17-18 år Rekrutt Senior Rekrutt Team Competition
Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
128
Zeid Al-Saiddi
Stavanger Turn
14.100
D: 5.0
E: 9.100
12.200
D: 5.00
E: 7.200
13.750
D: 5.00
E: 8.750
13.300
D: 4.00
E: 9.300
14.000
D: 5.00
E: 9.000
12.750
80.100
FX
14.100
D: 5.0
E: 9.100
PH
12.200
D: 5.0
E: 7.200
SR
13.750
D: 5.0
E: 8.750
VT
13.300
D: 4.0
E: 9.300
PB
14.000
D: 5.0
E: 9.000
HB
12.750
D: 5.0
E: 7.750
2
112
Emil Kristensen Axberg
Oslo Turnforening
12.700
D: 4.0
E: 8.700
13.200
D: 5.00
E: 8.200
13.000
D: 5.00
E: 8.000
12.950
D: 4.00
E: 8.950
13.650
D: 5.00
E: 8.650
13.350
78.850
1.250
FX
12.700
D: 4.0
E: 8.700
PH
13.200
D: 5.0
E: 8.200
SR
13.000
D: 5.0
E: 8.000
VT
12.950
D: 4.0
E: 8.950
PB
13.650
D: 5.0
E: 8.650
HB
13.350
D: 4.0
E: 9.350
3
136
Jacob Støvne-Bjørnsen
Trondhjems turnforening
11.800
D: 4.0
E: 7.800
12.400
D: 3.50
E: 8.900
13.050
D: 5.00
E: 8.050
12.800
D: 4.00
E: 8.800
12.050
D: 3.00
E: 9.050
13.500
75.600
4.500
FX
11.800
D: 4.0
E: 7.800
PH
12.400
D: 3.5
E: 8.900
SR
13.050
D: 5.0
E: 8.050
VT
12.800
D: 4.0
E: 8.800
PB
12.050
D: 3.0
E: 9.050
HB
13.500
D: 4.0
E: 9.500
4
125
Even Meling
Stavanger Turn
12.250
D: 4.0
E: 8.250
11.750
D: 3.50
E: 8.250
11.950
D: 3.00
E: 8.950
12.850
D: 4.00
E: 8.850
11.500
D: 3.00
E: 8.500
13.250
73.550
6.550
FX
12.250
D: 4.0
E: 8.250
PH
11.750
D: 3.5
E: 8.250
SR
11.950
D: 3.0
E: 8.950
VT
12.850
D: 4.0
E: 8.850
PB
11.500
D: 3.0
E: 8.500
HB
13.250
D: 4.0
E: 9.250
5
130
Magnus Øivand Schøning
Tromsø turnforening
11.950
D: 4.0
E: 7.950
11.600
D: 3.00
E: 8.600
11.900
D: 2.50
E: 9.400
12.550
D: 4.00
E: 8.550
11.750
D: 2.50
E: 9.250
11.400
71.150
8.950
FX
11.950
D: 4.0
E: 7.950
PH
11.600
D: 3.0
E: 8.600
SR
11.900
D: 2.5
E: 9.400
VT
12.550
D: 4.0
E: 8.550
PB
11.750
D: 2.5
E: 9.250
HB
11.400
D: 2.5
E: 8.900
6
122
Dean Aiden Johnson
Slemmestad og Omegn Turnforening
11.150
D: 4.0
E: 7.150
10.900
D: 3.50
E: 7.400
11.450
D: 4.00
E: 7.450
12.500
D: 4.00
E: 8.500
11.400
D: 3.00
E: 8.400
12.750
70.150
9.950
FX
11.150
D: 4.0
E: 7.150
PH
10.900
D: 3.5
E: 7.400
SR
11.450
D: 4.0
E: 7.450
VT
12.500
D: 4.0
E: 8.500
PB
11.400
D: 3.0
E: 8.400
HB
12.750
D: 4.0
E: 8.750
7
105
Julian Laszlo Bergem
Njård Turn
11.100
D: 4.0
E: 7.100
10.750
D: 3.50
E: 7.250
12.050
D: 4.00
E: 8.050
11.950
D: 3.00
E: 8.950
11.900
D: 3.00
E: 8.900
11.800
69.550
10.550
FX
11.100
D: 4.0
E: 7.100
PH
10.750
D: 3.5
E: 7.250
SR
12.050
D: 4.0
E: 8.050
VT
11.950
D: 3.0
E: 8.950
PB
11.900
D: 3.0
E: 8.900
HB
11.800
D: 2.5
E: 9.300
8
114
Timur Semenov
Oslo Turnforening
10.350
D: 3.0
E: 7.350
11.900
D: 3.50
E: 8.400
12.100
D: 3.00
E: 9.100
11.450
D: 3.00
E: 8.450
11.650
D: 3.00
E: 8.650
12.000
69.450
10.650
FX
10.350
D: 3.0
E: 7.350
PH
11.900
D: 3.5
E: 8.400
SR
12.100
D: 3.0
E: 9.100
VT
11.450
D: 3.0
E: 8.450
PB
11.650
D: 3.0
E: 8.650
HB
12.000
D: 2.5
E: 9.500
9
129
Arvin Plünnecke Nes
Tromsø turnforening
10.600
D: 2.5
E: 8.100
11.550
D: 3.00
E: 8.550
11.850
D: 2.50
E: 9.350
11.700
D: 3.00
E: 8.700
11.650
D: 2.50
E: 9.150
11.450
68.800
11.300
FX
10.600
D: 2.5
E: 8.100
PH
11.550
D: 3.0
E: 8.550
SR
11.850
D: 2.5
E: 9.350
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
11.650
D: 2.5
E: 9.150
HB
11.450
D: 2.5
E: 8.950
10
113
Linus Starheim Johansen
Oslo Turnforening
11.000
D: 4.0
E: 7.000
11.500
D: 3.50
E: 8.000
11.900
D: 3.00
E: 8.900
11.700
D: 3.00
E: 8.700
11.050
D: 3.00
E: 8.050
11.350
68.500
11.600
FX
11.000
D: 4.0
E: 7.000
PH
11.500
D: 3.5
E: 8.000
SR
11.900
D: 3.0
E: 8.900
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
11.050
D: 3.0
E: 8.050
HB
11.350
D: 2.5
E: 8.850
11
108
Jonathan Ugland Bekkevar
Nøtterøy Turn
10.800
D: 3.0
E: 7.800
10.200
D: 3.00
E: 7.200
11.600
D: 2.50
E: 9.100
12.400
D: 4.00
E: 8.400
11.250
D: 3.00
E: 8.250
11.600
67.850
12.250
FX
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PH
10.200
D: 3.0
E: 7.200
SR
11.600
D: 2.5
E: 9.100
VT
12.400
D: 4.0
E: 8.400
PB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
HB
11.600
D: 3.0
E: 8.600
12
131
Oliver Folkestad
Tromsø turnforening
10.500
D: 2.5
E: 8.000
11.100
D: 2.50
E: 8.600
11.500
D: 3.00
E: 8.500
12.100
D: 3.00
E: 9.100
11.550
D: 2.50
E: 9.050
10.600
67.350
12.750
FX
10.500
D: 2.5
E: 8.000
PH
11.100
D: 2.5
E: 8.600
SR
11.500
D: 3.0
E: 8.500
VT
12.100
D: 3.0
E: 9.100
PB
11.550
D: 2.5
E: 9.050
HB
10.600
D: 1.5
E: 9.100
13
126
Olav Keller
Stavanger Turn
11.000
D: 2.5
E: 8.500
10.400
D: 3.00
E: 7.400
12.200
D: 3.00
E: 9.200
11.900
D: 3.00
E: 8.900
10.900
D: 2.50
E: 8.400
10.850
67.250
12.850
FX
11.000
D: 2.5
E: 8.500
PH
10.400
D: 3.0
E: 7.400
SR
12.200
D: 3.0
E: 9.200
VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
PB
10.900
D: 2.5
E: 8.400
HB
10.850
D: 2.5
E: 8.350
14
101
Jesper Rugland
Kristiansands Turnforening
10.700
D: 2.5
E: 8.200
11.300
D: 2.50
E: 8.800
10.750
D: 2.50
E: 9.250
ND: 1.00
12.000
D: 4.00
E: 8.000
10.700
D: 3.00
E: 7.700
11.700
67.150
12.950
FX
10.700
D: 2.5
E: 8.200
PH
11.300
D: 2.5
E: 8.800
SR
10.750
D: 2.5
E: 9.250
ND: 1.00
VT
12.000
D: 4.0
E: 8.000
PB
10.700
D: 3.0
E: 7.700
HB
11.700
D: 2.5
E: 9.200
15
116
Noah Andresen Mardal
Oslo Turnforening
10.850
D: 2.5
E: 8.350
10.850
D: 2.50
E: 8.350
11.450
D: 3.00
E: 8.450
12.200
D: 3.00
E: 9.200
10.950
D: 2.50
E: 8.450
10.200
66.500
13.600
FX
10.850
D: 2.5
E: 8.350
PH
10.850
D: 2.5
E: 8.350
SR
11.450
D: 3.0
E: 8.450
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
PB
10.950
D: 2.5
E: 8.450
HB
10.200
D: 1.5
E: 8.700
16
115
Martin Ottesen Fundingsrud
Oslo Turnforening
10.850
D: 2.5
E: 8.350
10.550
D: 2.50
E: 8.050
11.600
D: 3.00
E: 8.600
12.000
D: 3.00
E: 9.000
10.500
D: 3.00
E: 7.500
10.800
66.300
13.800
FX
10.850
D: 2.5
E: 8.350
PH
10.550
D: 2.5
E: 8.050
SR
11.600
D: 3.0
E: 8.600
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
10.500
D: 3.0
E: 7.500
HB
10.800
D: 1.5
E: 9.300
17
104
Storm Bergquist
Asker Turnforening
11.050
D: 2.5
E: 8.550
10.150
D: 3.00
E: 7.150
11.750
D: 2.50
E: 9.250
11.450
D: 3.00
E: 8.450
10.400
D: 3.00
E: 7.400
10.850
65.650
14.450
FX
11.050
D: 2.5
E: 8.550
PH
10.150
D: 3.0
E: 7.150
SR
11.750
D: 2.5
E: 9.250
VT
11.450
D: 3.0
E: 8.450
PB
10.400
D: 3.0
E: 7.400
HB
10.850
D: 2.5
E: 8.350
18
109
Gard Markegård Aronsen
Nøtterøy Turn
10.200
D: 3.0
E: 7.200
10.550
D: 2.50
E: 8.050
11.450
D: 2.50
E: 8.950
11.850
D: 3.00
E: 8.850
10.300
D: 3.00
E: 7.300
10.850
65.200
14.900
FX
10.200
D: 3.0
E: 7.200
PH
10.550
D: 2.5
E: 8.050
SR
11.450
D: 2.5
E: 8.950
VT
11.850
D: 3.0
E: 8.850
PB
10.300
D: 3.0
E: 7.300
HB
10.850
D: 1.5
E: 9.350
19
118
Cohen Alexander Johnsen
Sandnes Turn
9.550
D: 3.0
E: 6.550
10.550
D: 3.00
E: 7.550
11.150
D: 3.00
E: 8.150
11.700
D: 3.00
E: 8.700
10.450
D: 1.50
E: 8.950
10.150
63.550
16.550
FX
9.550
D: 3.0
E: 6.550
PH
10.550
D: 3.0
E: 7.550
SR
11.150
D: 3.0
E: 8.150
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
10.450
D: 1.5
E: 8.950
HB
10.150
D: 1.5
E: 8.650
20
107
Herman Hagfors
Njård Turn
10.700
D: 2.5
E: 8.200
10.400
D: 2.50
E: 7.900
10.400
D: 2.50
E: 7.900
11.100
D: 3.00
E: 8.100
10.500
D: 1.50
E: 9.000
10.300
63.400
16.700
FX
10.700
D: 2.5
E: 8.200
PH
10.400
D: 2.5
E: 7.900
SR
10.400
D: 2.5
E: 7.900
VT
11.100
D: 3.0
E: 8.100
PB
10.500
D: 1.5
E: 9.000
HB
10.300
D: 1.5
E: 8.800
21
117
Liam Johannesen
Sandnes Turn
10.300
D: 2.5
E: 7.800
10.000
D: 3.00
E: 7.000
11.300
D: 3.00
E: 8.300
10.650
D: 3.00
E: 7.650
10.500
D: 2.50
E: 8.000
10.500
63.250
16.850
FX
10.300
D: 2.5
E: 7.800
PH
10.000
D: 3.0
E: 7.000
SR
11.300
D: 3.0
E: 8.300
VT
10.650
D: 3.0
E: 7.650
PB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
HB
10.500
D: 1.5
E: 9.000
22
132
Brian Nilsen
Aalesunds Turnforening
8.700
D: 3.0
E: 5.700
9.400
D: 2.50
E: 6.900
11.650
D: 3.00
E: 8.650
12.450
D: 3.00
E: 9.450
10.300
D: 3.00
E: 7.300
10.200
62.700
17.400
FX
8.700
D: 3.0
E: 5.700
PH
9.400
D: 2.5
E: 6.900
SR
11.650
D: 3.0
E: 8.650
VT
12.450
D: 3.0
E: 9.450
PB
10.300
D: 3.0
E: 7.300
HB
10.200
D: 1.5
E: 8.700
23
110
Elias Gaard Holm
Nøtterøy Turn
9.400
D: 3.0
E: 6.400
10.350
D: 2.50
E: 7.850
11.450
D: 2.50
E: 8.950
11.400
D: 3.00
E: 8.400
9.100
D: 0.50
E: 8.600
9.800
61.500
18.600
FX
9.400
D: 3.0
E: 6.400
PH
10.350
D: 2.5
E: 7.850
SR
11.450
D: 2.5
E: 8.950
VT
11.400
D: 3.0
E: 8.400
PB
9.100
D: 0.5
E: 8.600
HB
9.800
D: 2.5
E: 7.300
24
127
Philip Forgaard
Stavanger Turn
7.400
D: 2.5
E: 4.900
10.450
D: 3.00
E: 7.450
10.350
D: 3.00
E: 7.350
11.650
D: 3.00
E: 8.650
11.000
D: 2.50
E: 8.500
10.450
61.300
18.800
FX
7.400
D: 2.5
E: 4.900
PH
10.450
D: 3.0
E: 7.450
SR
10.350
D: 3.0
E: 7.350
VT
11.650
D: 3.0
E: 8.650
PB
11.000
D: 2.5
E: 8.500
HB
10.450
D: 1.5
E: 8.950
25
133
Noah Natanael Ellburg
Mandal TF
8.750
D: 2.5
E: 6.250
9.400
D: 1.50
E: 7.900
10.050
D: 2.50
E: 7.550
11.300
D: 3.00
E: 8.300
9.800
D: 1.50
E: 8.300
10.500
59.800
20.300
FX
8.750
D: 2.5
E: 6.250
PH
9.400
D: 1.5
E: 7.900
SR
10.050
D: 2.5
E: 7.550
VT
11.300
D: 3.0
E: 8.300
PB
9.800
D: 1.5
E: 8.300
HB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
26
134
Torkel Olai Salthaug
Mandal TF
9.700
D: 2.5
E: 7.200
9.000
D: 1.50
E: 7.500
10.300
D: 2.50
E: 7.800
11.200
D: 3.00
E: 8.200
10.000
D: 1.50
E: 8.500
9.500
59.700
20.400
FX
9.700
D: 2.5
E: 7.200
PH
9.000
D: 1.5
E: 7.500
SR
10.300
D: 2.5
E: 7.800
VT
11.200
D: 3.0
E: 8.200
PB
10.000
D: 1.5
E: 8.500
HB
9.500
D: 2.5
E: 7.000
27
103
Haakon Strand-Gjernes
Asker Turnforening
12.300
D: 4.0
E: 8.300
12.500
D: 3.50
E: 9.000
10.000
D: 4.00
E: 6.000
12.300
D: 5.00
E: 8.300
ND: 1.0
12.200
59.300
20.800
FX
12.300
D: 4.0
E: 8.300
PH
12.500
D: 3.5
E: 9.000
SR
10.000
D: 4.0
E: 6.000
VT

PB
12.300
D: 5.0
E: 8.300
ND: 1.00
HB
12.200
D: 3.0
E: 9.200
28
120
Oscar Espeland Klovning
Sandnes Turn
9.500
D: 1.5
E: 8.000
9.200
D: 1.50
E: 7.700
9.550
D: 2.50
E: 7.050
11.200
D: 3.00
E: 8.200
8.950
D: 1.50
E: 7.450
9.300
57.700
22.400
FX
9.500
D: 1.5
E: 8.000
PH
9.200
D: 1.5
E: 7.700
SR
9.550
D: 2.5
E: 7.050
VT
11.200
D: 3.0
E: 8.200
PB
8.950
D: 1.5
E: 7.450
HB
9.300
D: 0.5
E: 8.800
29
121
Timon Akselsen
Slemmestad og Omegn Turnforening
9.050
D: 1.5
E: 7.550
9.000
D: 1.50
E: 7.500
9.700
D: 2.50
E: 7.200
11.300
D: 3.00
E: 8.300
9.450
D: 0.50
E: 8.950
8.650
57.150
22.950
FX
9.050
D: 1.5
E: 7.550
PH
9.000
D: 1.5
E: 7.500
SR
9.700
D: 2.5
E: 7.200
VT
11.300
D: 3.0
E: 8.300
PB
9.450
D: 0.5
E: 8.950
HB
8.650
D: 1.5
E: 7.150
30
102
Gustav Høiesen
Kristiansands Turnforening
9.700
D: 2.5
E: 7.200
8.500
D: 1.50
E: 7.000
9.450
D: 0.50
E: 8.950
9.400
D: 1.50
E: 7.900
9.300
D: 0.50
E: 8.800
9.950
56.300
23.800
FX
9.700
D: 2.5
E: 7.200
PH
8.500
D: 1.5
E: 7.000
SR
9.450
D: 0.5
E: 8.950
VT
9.400
D: 1.5
E: 7.900
PB
9.300
D: 0.5
E: 8.800
HB
9.950
D: 0.5
E: 9.450
31
100
Sander Nikolai Mæhlum
Hammer Turn
8.650
D: 2.5
E: 6.150
8.000
D: 0.50
E: 7.500
8.550
D: 2.50
E: 6.050
11.100
D: 3.00
E: 8.100
9.050
D: 1.50
E: 7.550
8.800
54.150
25.950
FX
8.650
D: 2.5
E: 6.150
PH
8.000
D: 0.5
E: 7.500
SR
8.550
D: 2.5
E: 6.050
VT
11.100
D: 3.0
E: 8.100
PB
9.050
D: 1.5
E: 7.550
HB
8.800
D: 1.5
E: 7.300
32
135
Lauritz Mesel-Alfsvåg
Mandal TF
8.650
D: 2.5
E: 6.150
8.500
D: 0.50
E: 8.000
7.550
D: 0.50
E: 7.050
11.000
D: 3.00
E: 8.000
7.400
D: 0.50
E: 6.900
7.950
51.050
29.050
FX
8.650
D: 2.5
E: 6.150
PH
8.500
D: 0.5
E: 8.000
SR
7.550
D: 0.5
E: 7.050
VT
11.000
D: 3.0
E: 8.000
PB
7.400
D: 0.5
E: 6.900
HB
7.950
D: 0.5
E: 7.450
33
119
Gabriel Risdal
Sandnes Turn
11.700
D: 3.50
E: 8.200
11.700
D: 3.00
E: 8.700
10.750
D: 3.00
E: 7.750
10.850
45.000
35.100
FX

PH
11.700
D: 3.5
E: 8.200
SR
11.700
D: 3.0
E: 8.700
VT

PB
10.750
D: 3.0
E: 7.750
HB
10.850
D: 1.5
E: 9.350
34
123
Nicklas Vargervik Straume
Sotra SK
80.100
FX

PH

SR

VT

PB

HB

34
124
Henrik Birkhaug Halseth
Sotra SK
80.100
FX

PH

SR

VT

PB

HB

34
106
Henri Ervik Jeannin
Njård Turn
80.100
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
128
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turn

5.0

9.100


14.100

2
112
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

4.0

8.700


12.700

1.400
3
103
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

4.0

8.300


12.300

1.800
4
125
Even Meling, Stavanger Turn

4.0

8.250


12.250

1.850
5
130
Magnus Øivand Schøning, Tromsø turnforening

4.0

7.950


11.950

2.150
6
136
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

4.0

7.800


11.800

2.300
7
122
Dean Aiden Johnson, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.0

7.150


11.150

2.950
8
105
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn

4.0

7.100


11.100

3.000
9
104
Storm Bergquist, Asker Turnforening

2.5

8.550


11.050

3.050
10
126
Olav Keller, Stavanger Turn

2.5

8.500


11.000

3.100
10
113
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening

4.0

7.000


11.000

3.100
12
115
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening

2.5

8.350


10.850

3.250
12
116
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening

2.5

8.350


10.850

3.250
14
108
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn

3.0

7.800


10.800

3.300
15
107
Herman Hagfors, Njård Turn

2.5

8.200


10.700

3.400
15
101
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening

2.5

8.200


10.700

3.400
17
129
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø turnforening

2.5

8.100


10.600

3.500
18
131
Oliver Folkestad, Tromsø turnforening

2.5

8.000


10.500

3.600
19
114
Timur Semenov, Oslo Turnforening

3.0

7.350


10.350

3.750
20
117
Liam Johannesen, Sandnes Turn

2.5

7.800


10.300

3.800
21
109
Gard Markegård Aronsen, Nøtterøy Turn

3.0

7.200


10.200

3.900
22
134
Torkel Olai Salthaug, Mandal TF

2.5

7.200


9.700

4.400
22
102
Gustav Høiesen, Kristiansands Turnforening

2.5

7.200


9.700

4.400
24
118
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn

3.0

6.550


9.550

4.550
25
120
Oscar Espeland Klovning, Sandnes Turn

1.5

8.000


9.500

4.600
26
110
Elias Gaard Holm, Nøtterøy Turn

3.0

6.400


9.400

4.700
27
121
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

7.550


9.050

5.050
28
133
Noah Natanael Ellburg, Mandal TF

2.5

6.250


8.750

5.350
29
132
Brian Nilsen, Aalesunds Turnforening

3.0

5.700


8.700

5.400
30
135
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandal TF

2.5

6.150


8.650

5.450
30
100
Sander Nikolai Mæhlum, Hammer Turn

2.5

6.150


8.650

5.450
32
127
Philip Forgaard, Stavanger Turn

2.5

4.900


7.400

6.700
33
106
Henri Ervik Jeannin, Njård Turn




14.100
33
119
Gabriel Risdal, Sandnes Turn




14.100
33
123
Nicklas Vargervik Straume, Sotra SK




14.100
33
124
Henrik Birkhaug Halseth, Sotra SK




14.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
112
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

5.0

8.200


13.200

2
103
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

3.5

9.000


12.500

0.700
3
136
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

3.5

8.900


12.400

0.800
4
128
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turn

5.0

7.200


12.200

1.000
5
114
Timur Semenov, Oslo Turnforening

3.5

8.400


11.900

1.300
6
125
Even Meling, Stavanger Turn

3.5

8.250


11.750

1.450
7
119
Gabriel Risdal, Sandnes Turn

3.5

8.200


11.700

1.500
8
130
Magnus Øivand Schøning, Tromsø turnforening

3.0

8.600


11.600

1.600
9
129
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø turnforening

3.0

8.550


11.550

1.650
10
113
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening

3.5

8.000


11.500

1.700
11
101
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening

2.5

8.800


11.300

1.900
12
131
Oliver Folkestad, Tromsø turnforening

2.5

8.600


11.100

2.100
13
122
Dean Aiden Johnson, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.5

7.400


10.900

2.300
14
116
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening

2.5

8.350


10.850

2.350
15
105
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn

3.5

7.250


10.750

2.450
16
109
Gard Markegård Aronsen, Nøtterøy Turn

2.5

8.050


10.550

2.650
16
115
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening

2.5

8.050


10.550

2.650
16
118
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn

3.0

7.550


10.550

2.650
19
127
Philip Forgaard, Stavanger Turn

3.0

7.450


10.450

2.750
20
107
Herman Hagfors, Njård Turn

2.5

7.900


10.400

2.800
20
126
Olav Keller, Stavanger Turn

3.0

7.400


10.400

2.800
22
110
Elias Gaard Holm, Nøtterøy Turn

2.5

7.850


10.350

2.850
23
108
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn

3.0

7.200


10.200

3.000
24
104
Storm Bergquist, Asker Turnforening

3.0

7.150


10.150

3.050
25
117
Liam Johannesen, Sandnes Turn

3.0

7.000


10.000

3.200
26
133
Noah Natanael Ellburg, Mandal TF

1.5

7.900


9.400

3.800
26
132
Brian Nilsen, Aalesunds Turnforening

2.5

6.900


9.400

3.800
28
120
Oscar Espeland Klovning, Sandnes Turn

1.5

7.700


9.200

4.000
29
134
Torkel Olai Salthaug, Mandal TF

1.5

7.500


9.000

4.200
29
121
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

7.500


9.000

4.200
31
135
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandal TF

0.5

8.000


8.500

4.700
31
102
Gustav Høiesen, Kristiansands Turnforening

1.5

7.000


8.500

4.700
33
100
Sander Nikolai Mæhlum, Hammer Turn

0.5

7.500


8.000

5.200
34
106
Henri Ervik Jeannin, Njård Turn




13.200
34
123
Nicklas Vargervik Straume, Sotra SK




13.200
34
124
Henrik Birkhaug Halseth, Sotra SK




13.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
128
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turn

5.0

8.750


13.750

2
136
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

5.0

8.050


13.050

0.700
3
112
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

5.0

8.000


13.000

0.750
4
126
Olav Keller, Stavanger Turn

3.0

9.200


12.200

1.550
5
114
Timur Semenov, Oslo Turnforening

3.0

9.100


12.100

1.650
6
105
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn

4.0

8.050


12.050

1.700
7
125
Even Meling, Stavanger Turn

3.0

8.950


11.950

1.800
8
130
Magnus Øivand Schøning, Tromsø turnforening

2.5

9.400


11.900

1.850
8
113
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening

3.0

8.900


11.900

1.850
10
129
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø turnforening

2.5

9.350


11.850

1.900
11
104
Storm Bergquist, Asker Turnforening

2.5

9.250


11.750

2.000
12
119
Gabriel Risdal, Sandnes Turn

3.0

8.700


11.700

2.050
13
132
Brian Nilsen, Aalesunds Turnforening

3.0

8.650


11.650

2.100
14
108
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn

2.5

9.100


11.600

2.150
14
115
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening

3.0

8.600


11.600

2.150
16
131
Oliver Folkestad, Tromsø turnforening

3.0

8.500


11.500

2.250
17
110
Elias Gaard Holm, Nøtterøy Turn

2.5

8.950


11.450

2.300
17
109
Gard Markegård Aronsen, Nøtterøy Turn

2.5

8.950


11.450

2.300
17
116
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening

3.0

8.450


11.450

2.300
17
122
Dean Aiden Johnson, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.0

7.450


11.450

2.300
21
117
Liam Johannesen, Sandnes Turn

3.0

8.300


11.300

2.450
22
118
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn

3.0

8.150


11.150

2.600
23
101
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening

2.5

9.250

1.0

10.750

3.000
24
107
Herman Hagfors, Njård Turn

2.5

7.900


10.400

3.350
25
127
Philip Forgaard, Stavanger Turn

3.0

7.350


10.350

3.400
26
134
Torkel Olai Salthaug, Mandal TF

2.5

7.800


10.300

3.450
27
133
Noah Natanael Ellburg, Mandal TF

2.5

7.550


10.050

3.700
28
103
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

4.0

6.000


10.000

3.750
29
121
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.5

7.200


9.700

4.050
30
120
Oscar Espeland Klovning, Sandnes Turn

2.5

7.050


9.550

4.200
31
102
Gustav Høiesen, Kristiansands Turnforening

0.5

8.950


9.450

4.300
32
100
Sander Nikolai Mæhlum, Hammer Turn

2.5

6.050


8.550

5.200
33
135
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandal TF

0.5

7.050


7.550

6.200
34
106
Henri Ervik Jeannin, Njård Turn




13.750
34
123
Nicklas Vargervik Straume, Sotra SK




13.750
34
124
Henrik Birkhaug Halseth, Sotra SK




13.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
128
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turn


4.0


9.300




13.300

2
112
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening


4.0


8.950




12.950

0.350
3
125
Even Meling, Stavanger Turn


4.0


8.850




12.850

0.450
4
136
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening


4.0


8.800




12.800

0.500
5
130
Magnus Øivand Schøning, Tromsø turnforening


4.0


8.550




12.550

0.750
6
122
Dean Aiden Johnson, Slemmestad og Omegn Turnforening


4.0


8.500




12.500

0.800
7
132
Brian Nilsen, Aalesunds Turnforening


3.0


9.450




12.450

0.850
8
108
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn


4.0


8.400




12.400

0.900
9
116
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening


3.0


9.200




12.200

1.100
10
131
Oliver Folkestad, Tromsø turnforening


3.0


9.100




12.100

1.200
11
115
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening


3.0


9.000




12.000

1.300
11
101
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening


4.0


8.000




12.000

1.300
13
105
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn


3.0


8.950




11.950

1.350
14
126
Olav Keller, Stavanger Turn


3.0


8.900




11.900

1.400
15
109
Gard Markegård Aronsen, Nøtterøy Turn


3.0


8.850




11.850

1.450
16
129
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø turnforening


3.0


8.700




11.700

1.600
16
118
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn


3.0


8.700




11.700

1.600
16
113
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening


3.0


8.700




11.700

1.600
19
127
Philip Forgaard, Stavanger Turn


3.0


8.650




11.650

1.650
20
114
Timur Semenov, Oslo Turnforening


3.0


8.450




11.450

1.850
20
104
Storm Bergquist, Asker Turnforening


3.0


8.450




11.450

1.850
22
110
Elias Gaard Holm, Nøtterøy Turn


3.0


8.400




11.400

1.900
23
133
Noah Natanael Ellburg, Mandal TF


3.0


8.300




11.300

2.000
23
121
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening


3.0


8.300




11.300

2.000
25
134
Torkel Olai Salthaug, Mandal TF


3.0


8.200




11.200

2.100
25
120
Oscar Espeland Klovning, Sandnes Turn


3.0


8.200




11.200

2.100
27
100
Sander Nikolai Mæhlum, Hammer Turn


3.0


8.100




11.100

2.200
27
107
Herman Hagfors, Njård Turn


3.0


8.100




11.100

2.200
29
135
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandal TF


3.0


8.000




11.000

2.300
30
117
Liam Johannesen, Sandnes Turn


3.0


7.650




10.650

2.650
31
102
Gustav Høiesen, Kristiansands Turnforening


1.5


7.900




9.400

3.900
32
103
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening










13.300
32
106
Henri Ervik Jeannin, Njård Turn










13.300
32
119
Gabriel Risdal, Sandnes Turn










13.300
32
123
Nicklas Vargervik Straume, Sotra SK










13.300
32
124
Henrik Birkhaug Halseth, Sotra SK










13.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
128
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turn

5.0

9.000


14.000

2
112
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

5.0

8.650


13.650

0.350
3
103
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

5.0

8.300

1.0

12.300

1.700
4
136
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

3.0

9.050


12.050

1.950
5
105
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn

3.0

8.900


11.900

2.100
6
130
Magnus Øivand Schøning, Tromsø turnforening

2.5

9.250


11.750

2.250
7
129
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø turnforening

2.5

9.150


11.650

2.350
7
114
Timur Semenov, Oslo Turnforening

3.0

8.650


11.650

2.350
9
131
Oliver Folkestad, Tromsø turnforening

2.5

9.050


11.550

2.450
10
125
Even Meling, Stavanger Turn

3.0

8.500


11.500

2.500
11
122
Dean Aiden Johnson, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.0

8.400


11.400

2.600
12
108
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn

3.0

8.250


11.250

2.750
13
113
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening

3.0

8.050


11.050

2.950
14
127
Philip Forgaard, Stavanger Turn

2.5

8.500


11.000

3.000
15
116
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening

2.5

8.450


10.950

3.050
16
126
Olav Keller, Stavanger Turn

2.5

8.400


10.900

3.100
17
119
Gabriel Risdal, Sandnes Turn

3.0

7.750


10.750

3.250
18
101
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening

3.0

7.700


10.700

3.300
19
107
Herman Hagfors, Njård Turn

1.5

9.000


10.500

3.500
19
117
Liam Johannesen, Sandnes Turn

2.5

8.000


10.500

3.500
19
115
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening

3.0

7.500


10.500

3.500
22
118
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn

1.5

8.950


10.450

3.550
23
104
Storm Bergquist, Asker Turnforening

3.0

7.400


10.400

3.600
24
109
Gard Markegård Aronsen, Nøtterøy Turn

3.0

7.300


10.300

3.700
24
132
Brian Nilsen, Aalesunds Turnforening

3.0

7.300


10.300

3.700
26
134
Torkel Olai Salthaug, Mandal TF

1.5

8.500


10.000

4.000
27
133
Noah Natanael Ellburg, Mandal TF

1.5

8.300


9.800

4.200
28
121
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening

0.5

8.950


9.450

4.550
29
102
Gustav Høiesen, Kristiansands Turnforening

0.5

8.800


9.300

4.700
30
110
Elias Gaard Holm, Nøtterøy Turn

0.5

8.600


9.100

4.900
31
100
Sander Nikolai Mæhlum, Hammer Turn

1.5

7.550


9.050

4.950
32
120
Oscar Espeland Klovning, Sandnes Turn

1.5

7.450


8.950

5.050
33
135
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandal TF

0.5

6.900


7.400

6.600
34
106
Henri Ervik Jeannin, Njård Turn




14.000
34
123
Nicklas Vargervik Straume, Sotra SK




14.000
34
124
Henrik Birkhaug Halseth, Sotra SK




14.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
136
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

4.0

9.500


13.500

2
112
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening

4.0

9.350


13.350

0.150
3
125
Even Meling, Stavanger Turn

4.0

9.250


13.250

0.250
4
122
Dean Aiden Johnson, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.0

8.750


12.750

0.750
4
128
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turn

5.0

7.750


12.750

0.750
6
103
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening

3.0

9.200


12.200

1.300
7
114
Timur Semenov, Oslo Turnforening

2.5

9.500


12.000

1.500
8
105
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn

2.5

9.300


11.800

1.700
9
101
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening

2.5

9.200


11.700

1.800
10
108
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn

3.0

8.600


11.600

1.900
11
129
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø turnforening

2.5

8.950


11.450

2.050
12
130
Magnus Øivand Schøning, Tromsø turnforening

2.5

8.900


11.400

2.100
13
113
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening

2.5

8.850


11.350

2.150
14
119
Gabriel Risdal, Sandnes Turn

1.5

9.350


10.850

2.650
14
109
Gard Markegård Aronsen, Nøtterøy Turn

1.5

9.350


10.850

2.650
14
126
Olav Keller, Stavanger Turn

2.5

8.350


10.850

2.650
14
104
Storm Bergquist, Asker Turnforening

2.5

8.350


10.850

2.650
18
115
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening

1.5

9.300


10.800

2.700
19
131
Oliver Folkestad, Tromsø turnforening

1.5

9.100


10.600

2.900
20
117
Liam Johannesen, Sandnes Turn

1.5

9.000


10.500

3.000
20
133
Noah Natanael Ellburg, Mandal TF

2.5

8.000


10.500

3.000
22
127
Philip Forgaard, Stavanger Turn

1.5

8.950


10.450

3.050
23
107
Herman Hagfors, Njård Turn

1.5

8.800


10.300

3.200
24
132
Brian Nilsen, Aalesunds Turnforening

1.5

8.700


10.200

3.300
24
116
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening

1.5

8.700


10.200

3.300
26
118
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn

1.5

8.650


10.150

3.350
27
102
Gustav Høiesen, Kristiansands Turnforening

0.5

9.450


9.950

3.550
28
110
Elias Gaard Holm, Nøtterøy Turn

2.5

7.300


9.800

3.700
29
134
Torkel Olai Salthaug, Mandal TF

2.5

7.000


9.500

4.000
30
120
Oscar Espeland Klovning, Sandnes Turn

0.5

8.800


9.300

4.200
31
100
Sander Nikolai Mæhlum, Hammer Turn

1.5

7.300


8.800

4.700
32
121
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

7.150


8.650

4.850
33
135
Lauritz Mesel-Alfsvåg, Mandal TF

0.5

7.450


7.950

5.550
34
106
Henri Ervik Jeannin, Njård Turn




13.500
34
123
Nicklas Vargervik Straume, Sotra SK




13.500
34
124
Henrik Birkhaug Halseth, Sotra SK




13.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
128
Zeid Al-Saiddi, Stavanger Turn




112
Emil Kristensen Axberg, Oslo Turnforening




125
Even Meling, Stavanger Turn




122
Dean Aiden Johnson, Slemmestad og Omegn Turnforening




105
Julian Laszlo Bergem, Njård Turn




114
Timur Semenov, Oslo Turnforening




129
Arvin Plünnecke Nes, Tromsø turnforening




113
Linus Starheim Johansen, Oslo Turnforening




108
Jonathan Ugland Bekkevar, Nøtterøy Turn




131
Oliver Folkestad, Tromsø turnforening




126
Olav Keller, Stavanger Turn




101
Jesper Rugland, Kristiansands Turnforening




116
Noah Andresen Mardal, Oslo Turnforening




115
Martin Ottesen Fundingsrud, Oslo Turnforening




104
Storm Bergquist, Asker Turnforening




109
Gard Markegård Aronsen, Nøtterøy Turn




118
Cohen Alexander Johnsen, Sandnes Turn




107
Herman Hagfors, Njård Turn




117
Liam Johannesen, Sandnes Turn




110
Elias Gaard Holm, Nøtterøy Turn




127
Philip Forgaard, Stavanger Turn




103
Haakon Strand-Gjernes, Asker Turnforening




120
Oscar Espeland Klovning, Sandnes Turn




121
Timon Akselsen, Slemmestad og Omegn Turnforening




102
Gustav Høiesen, Kristiansands Turnforening




100
Sander Nikolai Mæhlum, Hammer Turn




119
Gabriel Risdal, Sandnes Turn




123
Nicklas Vargervik Straume, Sotra SK




124
Henrik Birkhaug Halseth, Sotra SK




106
Henri Ervik Jeannin, Njård Turn





Last Update: 4/16/2024 7:55:57 PM
SX
SM
MD
XL
XXL