Back 

Unisport Norges cup 2 turn menn Stavanger, 2022-05-20

Klasse gutter 13-14 år Klasse junior 15-16 år Klasse junior 17-18 år Rekrutt Senior Rekrutt Team Competition
Klasse junior 17-18 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
404
Sebastian Sponevik
Hoppensprett Turn
13.050
D: 5.0
E: 8.050
13.250
D: 4.50
E: 8.750
12.700
D: 4.20
E: 8.500
14.300
D: 5.20
E: 9.100
13.200
D: 4.00
E: 9.200
11.150
77.650
FX
13.050
D: 5.0
E: 8.050
PH
13.250
D: 4.5
E: 8.750
SR
12.700
D: 4.2
E: 8.500
VT
14.300
D: 5.2
E: 9.100
PB
13.200
D: 4.0
E: 9.200
HB
11.150
D: 3.5
E: 7.650
2
402
Jakob Kvamsøe
BergensTurnforening
12.950
D: 4.5
E: 8.450
11.900
D: 3.60
E: 8.300
12.400
D: 3.90
E: 8.500
12.750
D: 4.00
E: 8.850
ND: 0.10
10.900
D: 3.40
E: 7.500
11.750
72.650
5.000
FX
12.950
D: 4.5
E: 8.450
PH
11.900
D: 3.6
E: 8.300
SR
12.400
D: 3.9
E: 8.500
VT
12.750
D: 4.0
E: 8.850
ND: 0.10
PB
10.900
D: 3.4
E: 7.500
HB
11.750
D: 3.5
E: 8.250
3
409
Sebastian Dyngeland
Stavanger Turn
12.350
D: 4.3
E: 8.150
ND: 0.10
11.650
D: 3.20
E: 8.450
11.100
D: 2.80
E: 8.600
ND: 0.30
12.900
D: 4.00
E: 8.900
11.200
D: 3.20
E: 8.000
11.200
70.400
7.250
FX
12.350
D: 4.3
E: 8.150
ND: 0.10
PH
11.650
D: 3.2
E: 8.450
SR
11.100
D: 2.8
E: 8.600
ND: 0.30
VT
12.900
D: 4.0
E: 8.900
PB
11.200
D: 3.2
E: 8.000
HB
11.200
D: 2.7
E: 8.500
4
406
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turnforening
12.200
D: 4.6
E: 7.600
11.750
D: 3.70
E: 8.050
11.300
D: 3.70
E: 7.600
11.950
D: 4.80
E: 7.450
ND: 0.30
11.850
D: 3.40
E: 8.450
11.100
70.150
7.500
FX
12.200
D: 4.6
E: 7.600
PH
11.750
D: 3.7
E: 8.050
SR
11.300
D: 3.7
E: 7.600
VT
11.950
D: 4.8
E: 7.450
ND: 0.30
PB
11.850
D: 3.4
E: 8.450
HB
11.100
D: 3.3
E: 7.800
5
400
Edvard Dimmen Roppen
Hødd Turn
12.350
D: 3.4
E: 8.950
10.550
D: 2.30
E: 8.250
10.650
D: 2.80
E: 8.150
ND: 0.30
12.300
D: 3.20
E: 9.100
12.150
D: 2.90
E: 9.250
11.300
69.300
8.350
FX
12.350
D: 3.4
E: 8.950
PH
10.550
D: 2.3
E: 8.250
SR
10.650
D: 2.8
E: 8.150
ND: 0.30
VT
12.300
D: 3.2
E: 9.100
PB
12.150
D: 2.9
E: 9.250
HB
11.300
D: 2.9
E: 8.400
6
405
Jonas B. Dølvik
Laksevåg Turn og IL
11.300
D: 4.1
E: 7.500
ND: 0.30
10.250
D: 2.40
E: 7.850
11.300
D: 2.80
E: 8.800
ND: 0.30
12.350
D: 4.00
E: 8.350
11.700
D: 2.80
E: 8.900
10.400
67.300
10.350
FX
11.300
D: 4.1
E: 7.500
ND: 0.30
PH
10.250
D: 2.4
E: 7.850
SR
11.300
D: 2.8
E: 8.800
ND: 0.30
VT
12.350
D: 4.0
E: 8.350
PB
11.700
D: 2.8
E: 8.900
HB
10.400
D: 2.4
E: 8.000
7
403
Edvard Meskau
Elverum turn
10.900
D: 3.5
E: 7.400
9.050
D: 2.30
E: 6.750
10.100
D: 2.80
E: 7.600
ND: 0.30
10.600
D: 3.20
E: 7.500
ND: 0.10
9.350
D: 2.40
E: 6.950
9.500
59.500
18.150
FX
10.900
D: 3.5
E: 7.400
PH
9.050
D: 2.3
E: 6.750
SR
10.100
D: 2.8
E: 7.600
ND: 0.30
VT
10.600
D: 3.2
E: 7.500
ND: 0.10
PB
9.350
D: 2.4
E: 6.950
HB
9.500
D: 2.5
E: 7.000
8
401
Jonas Gunne Brandal
Hødd Turn
9.400
D: 2.30
E: 7.100
10.200
D: 2.60
E: 7.900
ND: 0.30
10.800
D: 2.30
E: 8.500
9.950
40.350
37.300
FX

PH
9.400
D: 2.3
E: 7.100
SR
10.200
D: 2.6
E: 7.900
ND: 0.30
VT

PB
10.800
D: 2.3
E: 8.500
HB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
9
407
Aleksander Lundekvam
Sotra SK
10.550
D: 3.7
E: 6.850
11.600
D: 3.40
E: 8.200
4.700
D: 2.30
E: 5.700
ND: 3.30
26.850
50.800
FX
10.550
D: 3.7
E: 6.850
PH
11.600
D: 3.4
E: 8.200
SR
4.700
D: 2.3
E: 5.700
ND: 3.30
VT

PB

HB

10
410
Christian Martinez Stenbakken
Stavanger Turn
12.550
D: 4.7
E: 7.850
11.100
D: 3.20
E: 8.200
ND: 0.30
23.650
54.000
FX
12.550
D: 4.7
E: 7.850
PH

SR

VT
11.100
D: 3.2
E: 8.200
ND: 0.30
PB

HB

11
408
Filip Noraas
Stavanger Turn
77.650
FX

PH

SR

VT

PB

HB

11
411
Elias Ingebrigtsen
Tromsø turnforening
77.650
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
404
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn

5.0

8.050


13.050

2
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening

4.5

8.450


12.950

0.100
3
410
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turn

4.7

7.850


12.550

0.500
4
400
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn

3.4

8.950


12.350

0.700
4
409
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turn

4.3

8.150

0.1

12.350

0.700
6
406
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

4.6

7.600


12.200

0.850
7
405
Jonas B. Dølvik, Laksevåg Turn og IL

4.1

7.500

0.3

11.300

1.750
8
403
Edvard Meskau, Elverum turn

3.5

7.400


10.900

2.150
9
407
Aleksander Lundekvam, Sotra SK

3.7

6.850


10.550

2.500
10
401
Jonas Gunne Brandal, Hødd Turn




13.050
10
408
Filip Noraas, Stavanger Turn




13.050
10
411
Elias Ingebrigtsen, Tromsø turnforening




13.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
404
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn

4.5

8.750


13.250

2
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening

3.6

8.300


11.900

1.350
3
406
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.7

8.050


11.750

1.500
4
409
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turn

3.2

8.450


11.650

1.600
5
407
Aleksander Lundekvam, Sotra SK

3.4

8.200


11.600

1.650
6
400
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn

2.3

8.250


10.550

2.700
7
405
Jonas B. Dølvik, Laksevåg Turn og IL

2.4

7.850


10.250

3.000
8
401
Jonas Gunne Brandal, Hødd Turn

2.3

7.100


9.400

3.850
9
403
Edvard Meskau, Elverum turn

2.3

6.750


9.050

4.200
10
408
Filip Noraas, Stavanger Turn




13.250
10
410
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turn




13.250
10
411
Elias Ingebrigtsen, Tromsø turnforening




13.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
404
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn

4.2

8.500


12.700

2
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening

3.9

8.500


12.400

0.300
3
405
Jonas B. Dølvik, Laksevåg Turn og IL

2.8

8.800

0.3

11.300

1.400
3
406
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.7

7.600


11.300

1.400
5
409
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turn

2.8

8.600

0.3

11.100

1.600
6
400
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn

2.8

8.150

0.3

10.650

2.050
7
401
Jonas Gunne Brandal, Hødd Turn

2.6

7.900

0.3

10.200

2.500
8
403
Edvard Meskau, Elverum turn

2.8

7.600

0.3

10.100

2.600
9
407
Aleksander Lundekvam, Sotra SK

2.3

5.700

3.3

4.700

8.000
10
408
Filip Noraas, Stavanger Turn




12.700
10
410
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turn




12.700
10
411
Elias Ingebrigtsen, Tromsø turnforening




12.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
404
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn


5.2


9.100




14.300

2
409
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turn


4.0


8.900




12.900

1.400
3
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening


4.0


8.850


0.1

12.750

1.550
4
405
Jonas B. Dølvik, Laksevåg Turn og IL


4.0


8.350




12.350

1.950
5
400
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn


3.2


9.100




12.300

2.000
6
406
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


4.8


7.450


0.3

11.950

2.350
7
410
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turn


3.2


8.200


0.3

11.100

3.200
8
403
Edvard Meskau, Elverum turn


3.2


7.500


0.1

10.600

3.700
9
401
Jonas Gunne Brandal, Hødd Turn










14.300
9
407
Aleksander Lundekvam, Sotra SK










14.300
9
408
Filip Noraas, Stavanger Turn










14.300
9
411
Elias Ingebrigtsen, Tromsø turnforening










14.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
404
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn

4.0

9.200


13.200

2
400
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn

2.9

9.250


12.150

1.050
3
406
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.4

8.450


11.850

1.350
4
405
Jonas B. Dølvik, Laksevåg Turn og IL

2.8

8.900


11.700

1.500
5
409
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turn

3.2

8.000


11.200

2.000
6
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening

3.4

7.500


10.900

2.300
7
401
Jonas Gunne Brandal, Hødd Turn

2.3

8.500


10.800

2.400
8
403
Edvard Meskau, Elverum turn

2.4

6.950


9.350

3.850
9
407
Aleksander Lundekvam, Sotra SK




13.200
9
408
Filip Noraas, Stavanger Turn




13.200
9
410
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turn




13.200
9
411
Elias Ingebrigtsen, Tromsø turnforening




13.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening

3.5

8.250


11.750

2
400
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn

2.9

8.400


11.300

0.450
3
409
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turn

2.7

8.500


11.200

0.550
4
404
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn

3.5

7.650


11.150

0.600
5
406
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.3

7.800


11.100

0.650
6
405
Jonas B. Dølvik, Laksevåg Turn og IL

2.4

8.000


10.400

1.350
7
401
Jonas Gunne Brandal, Hødd Turn

2.0

7.950


9.950

1.800
8
403
Edvard Meskau, Elverum turn

2.5

7.000


9.500

2.250
9
407
Aleksander Lundekvam, Sotra SK




11.750
9
408
Filip Noraas, Stavanger Turn




11.750
9
410
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turn




11.750
9
411
Elias Ingebrigtsen, Tromsø turnforening




11.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
404
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn




402
Jakob Kvamsøe, BergensTurnforening




409
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turn




406
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening




400
Edvard Dimmen Roppen, Hødd Turn




405
Jonas B. Dølvik, Laksevåg Turn og IL




403
Edvard Meskau, Elverum turn




401
Jonas Gunne Brandal, Hødd Turn




407
Aleksander Lundekvam, Sotra SK




410
Christian Martinez Stenbakken, Stavanger Turn




408
Filip Noraas, Stavanger Turn




411
Elias Ingebrigtsen, Tromsø turnforening





Last Update: 4/16/2024 8:17:46 PM
SX
SM
MD
XL
XXL