Back 

NM junior turn kvinner og turn menn Kabelvåg, 2022-06-11

Junior - Kvinne Junior - Kvinne Finals Junior -Herre Junior -Herre Finals Lag Junior Kvinner Lag Junior Herre
Junior - Kvinne
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
31
Keisha Abdullah Lockert
Oslo Turnforening
12.900
12.900/12.350
D: 3.8/3.2
E: 9.100/9.150
10.850
D: 2.60
E: 8.250
12.450
D: 4.60
E: 7.950
ND: 0.10
11.850
D: 4.60
E: 7.250
48.050
VT
12.900
12.900/12.350
D: 3.8/3.2
E: 9.100/9.150
UB
10.850
D: 2.6
E: 8.250
BB
12.450
D: 4.6
E: 7.950
ND: 0.10
FX
11.850
D: 4.6
E: 7.250
2
33
Tomine Roald Gadderud
Oslo Turnforening
12.400
12.400/12.100
D: 3.4/3.2
E: 9.000/8.900
9.950
D: 2.60
E: 7.350
12.000
D: 4.40
E: 7.600
11.800
D: 4.30
E: 7.700
ND: 0.20
46.150
1.900
VT
12.400
12.400/12.100
D: 3.4/3.2
E: 9.000/8.900
UB
9.950
D: 2.6
E: 7.350
BB
12.000
D: 4.4
E: 7.600
FX
11.800
D: 4.3
E: 7.700
ND: 0.20
3
28
Hannah Onyinye Ifeanyi
Njård
12.400
12.400/12.100
D: 3.4/3.2
E: 9.000/8.900
9.100
D: 2.80
E: 6.300
12.250
D: 4.00
E: 8.250
11.850
D: 4.10
E: 7.850
ND: 0.10
45.600
2.450
VT
12.400
12.400/12.100
D: 3.4/3.2
E: 9.000/8.900
UB
9.100
D: 2.8
E: 6.300
BB
12.250
D: 4.0
E: 8.250
FX
11.850
D: 4.1
E: 7.850
ND: 0.10
4
36
Kristine Pettersen Hammerø
Aalesunds Turnforening
12.100
12.100/11.950
D: 3.4/3.2
E: 8.700/8.750
9.950
D: 2.60
E: 7.350
11.000
D: 3.80
E: 7.200
12.300
D: 4.10
E: 8.200
45.350
2.700
VT
12.100
12.100/11.950
D: 3.4/3.2
E: 8.700/8.750
UB
9.950
D: 2.6
E: 7.350
BB
11.000
D: 3.8
E: 7.200
FX
12.300
D: 4.1
E: 8.200
5
32
Tilde Løkka Stølen
Oslo Turnforening
11.800
11.800/-
D: 3.0/-
E: 8.800/-
10.450
D: 1.90
E: 8.550
11.650
D: 3.40
E: 8.250
11.000
D: 3.40
E: 7.600
44.900
3.150
VT
11.800
11.800/-
D: 3.0/-
E: 8.800/-
UB
10.450
D: 1.9
E: 8.550
BB
11.650
D: 3.4
E: 8.250
FX
11.000
D: 3.4
E: 7.600
6
34
Anniken Linnea Olsen
Sotra SK
12.450
12.450/12.050
D: 3.6/3.2
E: 8.850/8.850
9.750
D: 2.50
E: 7.250
10.350
D: 4.10
E: 6.250
12.150
D: 4.20
E: 7.950
44.700
3.350
VT
12.450
12.450/12.050
D: 3.6/3.2
E: 8.850/8.850
UB
9.750
D: 2.5
E: 7.250
BB
10.350
D: 4.1
E: 6.250
FX
12.150
D: 4.2
E: 7.950
7
30
Gabriella Laszlo Bergem
Oslo Turnforening
12.300
12.300/12.150
D: 3.4/3.2
E: 8.900/8.950
10.150
D: 1.30
E: 8.850
9.750
D: 3.80
E: 6.050
ND: 0.10
12.450
D: 4.30
E: 8.150
44.650
3.400
VT
12.300
12.300/12.150
D: 3.4/3.2
E: 8.900/8.950
UB
10.150
D: 1.3
E: 8.850
BB
9.750
D: 3.8
E: 6.050
ND: 0.10
FX
12.450
D: 4.3
E: 8.150
8
24
Aja-Fatou Marenah
Moss Turnforening
12.150
12.150/11.700
D: 3.4/3.2
E: 8.750/8.500
9.300
D: 1.80
E: 7.500
11.450
D: 4.00
E: 7.450
11.250
D: 4.00
E: 7.350
ND: 0.10
44.150
3.900
VT
12.150
12.150/11.700
D: 3.4/3.2
E: 8.750/8.500
UB
9.300
D: 1.8
E: 7.500
BB
11.450
D: 4.0
E: 7.450
FX
11.250
D: 4.0
E: 7.350
ND: 0.10
9
26
Leah Kristine Aarum
Nedre Glomma Turn
12.100
12.100/11.900
D: 3.4/3.2
E: 8.800/8.700
ND: 0.10 / 0.00
9.900
D: 1.20
E: 8.700
10.900
D: 3.80
E: 7.100
10.700
D: 3.40
E: 7.300
43.600
4.450
VT
12.100
12.100/11.900
D: 3.4/3.2
E: 8.800/8.700
ND: 0.10/0.00
UB
9.900
D: 1.2
E: 8.700
BB
10.900
D: 3.8
E: 7.100
FX
10.700
D: 3.4
E: 7.300
10
17
Emily Andenæs
Oslo Turnforening
11.850
11.850/-
D: 3.2/-
E: 8.650/-
9.400
D: 2.00
E: 7.400
10.600
D: 3.70
E: 6.900
11.100
D: 3.40
E: 7.700
42.950
5.100
VT
11.850
11.850/-
D: 3.2/-
E: 8.650/-
UB
9.400
D: 2.0
E: 7.400
BB
10.600
D: 3.7
E: 6.900
FX
11.100
D: 3.4
E: 7.700
11
1
Gine Hauglum Werner
Holmen Tropp og turn
12.300
12.300/11.600
D: 3.4/3.2
E: 8.900/8.400
8.950
D: 1.10
E: 7.850
10.350
D: 3.70
E: 6.650
10.700
D: 3.30
E: 7.400
42.300
5.750
VT
12.300
12.300/11.600
D: 3.4/3.2
E: 8.900/8.400
UB
8.950
D: 1.1
E: 7.850
BB
10.350
D: 3.7
E: 6.650
FX
10.700
D: 3.3
E: 7.400
12
35
Tiril Jacobsen Molnes
Aalesunds Turnforening
11.700
11.700/12.050
D: 3.2/3.4
E: 8.500/8.650
7.850
D: 1.60
E: 6.250
11.050
D: 3.90
E: 7.150
11.400
D: 3.30
E: 8.100
42.000
6.050
VT
11.700
11.700/12.050
D: 3.2/3.4
E: 8.500/8.650
UB
7.850
D: 1.6
E: 6.250
BB
11.050
D: 3.9
E: 7.150
FX
11.400
D: 3.3
E: 8.100
13
21
Mathilde Rækken
Holmen Tropp og turn
12.300
12.300/12.150
D: 3.4/3.2
E: 8.900/8.950
9.350
D: 1.30
E: 8.050
9.200
D: 3.60
E: 5.600
10.600
D: 3.20
E: 7.400
41.450
6.600
VT
12.300
12.300/12.150
D: 3.4/3.2
E: 8.900/8.950
UB
9.350
D: 1.3
E: 8.050
BB
9.200
D: 3.6
E: 5.600
FX
10.600
D: 3.2
E: 7.400
14
22
Ella Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
11.900
11.900/11.650
D: 3.4/3.2
E: 8.500/8.450
8.400
D: 1.70
E: 6.700
10.750
D: 3.50
E: 7.250
10.300
D: 3.90
E: 6.400
41.350
6.700
VT
11.900
11.900/11.650
D: 3.4/3.2
E: 8.500/8.450
UB
8.400
D: 1.7
E: 6.700
BB
10.750
D: 3.5
E: 7.250
FX
10.300
D: 3.9
E: 6.400
15
11
Tilde Myrene
Nedre Glomma Turn
12.150
12.150/11.450
D: 3.2/3.4
E: 8.950/8.050
8.650
D: 1.30
E: 7.350
10.650
D: 3.20
E: 7.450
9.800
D: 3.30
E: 7.100
ND: 0.60
41.250
6.800
VT
12.150
12.150/11.450
D: 3.2/3.4
E: 8.950/8.050
UB
8.650
D: 1.3
E: 7.350
BB
10.650
D: 3.2
E: 7.450
FX
9.800
D: 3.3
E: 7.100
ND: 0.60
16
29
Siri Nilsen
Oslo Turnforening
11.850
11.850/10.850
D: 3.4/3.2
E: 8.550/7.650
ND: 0.10 / 0.00
8.600
D: 1.00
E: 7.600
10.000
D: 3.60
E: 6.400
9.950
D: 3.30
E: 6.950
ND: 0.30
40.400
7.650
VT
11.850
11.850/10.850
D: 3.4/3.2
E: 8.550/7.650
ND: 0.10/0.00
UB
8.600
D: 1.0
E: 7.600
BB
10.000
D: 3.6
E: 6.400
FX
9.950
D: 3.3
E: 6.950
ND: 0.30
17
25
Nora Norvang Dalene
Nedre Glomma Turn
10.700
10.700/-
D: 3.2/-
E: 7.600/-
ND: 0.10 / 0.00
9.500
D: 1.50
E: 8.000
10.400
D: 3.10
E: 7.300
9.600
D: 3.20
E: 6.400
40.200
7.850
VT
10.700
10.700/-
D: 3.2/-
E: 7.600/-
ND: 0.10/0.00
UB
9.500
D: 1.5
E: 8.000
BB
10.400
D: 3.1
E: 7.300
FX
9.600
D: 3.2
E: 6.400
18
23
Vanessa Engebretsen
Moss Turnforening
11.050
11.050/-
D: 2.4/-
E: 8.650/-
8.500
D: 1.00
E: 7.500
9.950
D: 3.20
E: 6.750
10.450
D: 3.00
E: 7.450
39.950
8.100
VT
11.050
11.050/-
D: 2.4/-
E: 8.650/-
UB
8.500
D: 1.0
E: 7.500
BB
9.950
D: 3.2
E: 6.750
FX
10.450
D: 3.0
E: 7.450
19
5
Josefine Amalie Waaler Stephansen
Holmen Tropp og turn
11.100
11.100/-
D: 2.4/-
E: 8.700/-
9.250
D: 1.40
E: 7.850
9.100
D: 3.50
E: 5.600
10.100
D: 3.00
E: 7.100
39.550
8.500
VT
11.100
11.100/-
D: 2.4/-
E: 8.700/-
UB
9.250
D: 1.4
E: 7.850
BB
9.100
D: 3.5
E: 5.600
FX
10.100
D: 3.0
E: 7.100
20
15
Milla Elisabeth Nilsen Melgaard
Oslo Turnforening
12.050
12.050/-
D: 3.2/-
E: 8.850/-
5.750
D: 0.90
E: 4.850
10.250
D: 2.70
E: 7.550
11.450
D: 3.50
E: 7.950
39.500
8.550
VT
12.050
12.050/-
D: 3.2/-
E: 8.850/-
UB
5.750
D: 0.9
E: 4.850
BB
10.250
D: 2.7
E: 7.550
FX
11.450
D: 3.5
E: 7.950
20
13
Milla Semcesen
Nordstrand Turnforening
11.950
11.950/-
D: 3.2/-
E: 8.750/-
8.350
D: 1.40
E: 6.950
9.050
D: 3.00
E: 6.050
10.150
D: 3.10
E: 7.050
39.500
8.550
VT
11.950
11.950/-
D: 3.2/-
E: 8.750/-
UB
8.350
D: 1.4
E: 6.950
BB
9.050
D: 3.0
E: 6.050
FX
10.150
D: 3.1
E: 7.050
22
7
Marthe Wiggen
Moss Turnforening
11.750
11.750/11.050
D: 3.2/2.4
E: 8.550/8.650
7.050
D: 0.90
E: 6.150
10.950
D: 3.00
E: 7.950
9.450
D: 3.00
E: 6.750
ND: 0.30
39.200
8.850
VT
11.750
11.750/11.050
D: 3.2/2.4
E: 8.550/8.650
UB
7.050
D: 0.9
E: 6.150
BB
10.950
D: 3.0
E: 7.950
FX
9.450
D: 3.0
E: 6.750
ND: 0.30
23
27
Aurora Rand Holen
Njård
11.000
11.000/-
D: 2.4/-
E: 8.600/-
7.550
D: 1.80
E: 5.750
10.200
D: 3.80
E: 6.400
10.400
D: 3.30
E: 7.100
39.150
8.900
VT
11.000
11.000/-
D: 2.4/-
E: 8.600/-
UB
7.550
D: 1.8
E: 5.750
BB
10.200
D: 3.8
E: 6.400
FX
10.400
D: 3.3
E: 7.100
24
16
Nora Hermansen Jordhøy
Oslo Turnforening
11.450
11.450/-
D: 3.2/-
E: 8.250/-
7.550
D: 1.20
E: 6.350
9.750
D: 2.60
E: 7.150
10.250
D: 3.00
E: 7.250
39.000
9.050
VT
11.450
11.450/-
D: 3.2/-
E: 8.250/-
UB
7.550
D: 1.2
E: 6.350
BB
9.750
D: 2.6
E: 7.150
FX
10.250
D: 3.0
E: 7.250
25
14
Astrid Bø Falch
Oslo Turnforening
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
7.400
D: 0.90
E: 6.500
9.850
D: 3.60
E: 6.250
9.950
D: 3.10
E: 6.850
38.000
10.050
VT
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
UB
7.400
D: 0.9
E: 6.500
BB
9.850
D: 3.6
E: 6.250
FX
9.950
D: 3.1
E: 6.850
26
6
Ida Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
11.900
11.900/-
D: 3.4/-
E: 8.500/-
6.300
D: 1.10
E: 5.200
10.550
D: 3.30
E: 7.250
9.000
D: 2.90
E: 6.100
37.750
10.300
VT
11.900
11.900/-
D: 3.4/-
E: 8.500/-
UB
6.300
D: 1.1
E: 5.200
BB
10.550
D: 3.3
E: 7.250
FX
9.000
D: 2.9
E: 6.100
26
2
Cecilia Espelien
Holmen Tropp og turn
11.100
11.100/-
D: 2.4/-
E: 8.700/-
7.150
D: 0.90
E: 6.250
9.050
D: 3.50
E: 6.150
ND: 0.60
10.450
D: 3.10
E: 7.350
37.750
10.300
VT
11.100
11.100/-
D: 2.4/-
E: 8.700/-
UB
7.150
D: 0.9
E: 6.250
BB
9.050
D: 3.5
E: 6.150
ND: 0.60
FX
10.450
D: 3.1
E: 7.350
28
10
Tuva Irene Hild Hansen
Moss Turnforening
10.500
10.500/-
D: 2.4/-
E: 8.100/-
7.600
D: 0.80
E: 6.800
9.000
D: 2.60
E: 6.400
10.500
D: 3.00
E: 7.500
37.600
10.450
VT
10.500
10.500/-
D: 2.4/-
E: 8.100/-
UB
7.600
D: 0.8
E: 6.800
BB
9.000
D: 2.6
E: 6.400
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
29
18
Stella Constanse Sollie
Oslo Turnforening
11.050
11.050/-
D: 2.4/-
E: 8.650/-
7.100
D: 0.90
E: 6.200
9.200
D: 3.10
E: 6.100
10.200
D: 3.00
E: 7.200
37.550
10.500
VT
11.050
11.050/-
D: 2.4/-
E: 8.650/-
UB
7.100
D: 0.9
E: 6.200
BB
9.200
D: 3.1
E: 6.100
FX
10.200
D: 3.0
E: 7.200
30
12
Leah-Isabel Fronth Jakobsen-Dahle
Njård
10.850
10.850/-
D: 2.4/-
E: 8.450/-
7.300
D: 0.90
E: 6.400
9.800
D: 2.90
E: 6.900
8.900
D: 2.20
E: 6.700
36.850
11.200
VT
10.850
10.850/-
D: 2.4/-
E: 8.450/-
UB
7.300
D: 0.9
E: 6.400
BB
9.800
D: 2.9
E: 6.900
FX
8.900
D: 2.2
E: 6.700
31
8
Signe Wiggen
Moss Turnforening
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
7.000
D: 0.80
E: 6.200
9.850
D: 2.30
E: 7.550
9.050
D: 2.80
E: 6.350
ND: 0.10
36.700
11.350
VT
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
UB
7.000
D: 0.8
E: 6.200
BB
9.850
D: 2.3
E: 7.550
FX
9.050
D: 2.8
E: 6.350
ND: 0.10
32
3
Karianne Dragsten Kåsen
Holmen Tropp og turn
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
7.100
D: 0.90
E: 6.200
8.300
D: 3.40
E: 4.900
9.000
D: 2.80
E: 6.200
35.000
13.050
VT
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
UB
7.100
D: 0.9
E: 6.200
BB
8.300
D: 3.4
E: 4.900
FX
9.000
D: 2.8
E: 6.200
33
4
Ruth Patricia Bwae
Holmen Tropp og turn
10.950
10.950/-
D: 2.4/-
E: 8.550/-
7.150
D: 1.20
E: 5.950
8.850
D: 2.70
E: 6.150
6.850
D: 2.10
E: 4.850
ND: 0.10
33.800
14.250
VT
10.950
10.950/-
D: 2.4/-
E: 8.550/-
UB
7.150
D: 1.2
E: 5.950
BB
8.850
D: 2.7
E: 6.150
FX
6.850
D: 2.1
E: 4.850
ND: 0.10
34
9
Tuva Rodal Eide
Moss Turnforening
10.500
10.500/-
D: 2.4/-
E: 8.100/-
6.500
D: 0.90
E: 5.600
7.500
D: 2.60
E: 4.900
9.100
D: 2.10
E: 7.000
33.600
14.450
VT
10.500
10.500/-
D: 2.4/-
E: 8.100/-
UB
6.500
D: 0.9
E: 5.600
BB
7.500
D: 2.6
E: 4.900
FX
9.100
D: 2.1
E: 7.000
35
19
Mille Therese Friesl Hedberg
Tønsbergs Turnforening
10.850
10.850/-
D: 3.2/-
E: 7.650/-
5.350
D: 1.00
E: 4.350
7.800
D: 2.50
E: 5.300
9.250
D: 2.80
E: 6.450
33.250
14.800
VT
10.850
10.850/-
D: 3.2/-
E: 7.650/-
UB
5.350
D: 1.0
E: 4.350
BB
7.800
D: 2.5
E: 5.300
FX
9.250
D: 2.8
E: 6.450
36
20
Maria Napha Gjertsen
Tønsbergs Turnforening
4.400
D: 0.90
E: 3.500
7.750
D: 2.70
E: 5.050
12.150
35.900
VT
UB
4.400
D: 0.9
E: 3.500
BB
7.750
D: 2.7
E: 5.050
FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening


3.8
3.2


9.100
9.150




12.625
12.900
12.350

2
34
Anniken Linnea Olsen, Sotra SK


3.6
3.2


8.850
8.850




12.250
12.450
12.050

0.375
2
33
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening


3.4
3.2


9.000
8.900




12.250
12.400
12.100

0.375
2
28
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård


3.4
3.2


9.000
8.900




12.250
12.400
12.100

0.375
5
21
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og turn


3.4
3.2


8.900
8.950




12.225
12.300
12.150

0.400
5
30
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening


3.4
3.2


8.900
8.950




12.225
12.300
12.150

0.400
7
36
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening


3.4
3.2


8.700
8.750




12.025
12.100
11.950

0.600
8
26
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn


3.4
3.2


8.800
8.700


0.1

12.000
12.100
11.900

0.625
9
1
Gine Hauglum Werner, Holmen Tropp og turn


3.4
3.2


8.900
8.400




11.950
12.300
11.600

0.675
10
24
Aja-Fatou Marenah, Moss Turnforening


3.4
3.2


8.750
8.500




11.925
12.150
11.700

0.700
11
35
Tiril Jacobsen Molnes, Aalesunds Turnforening


3.2
3.4


8.500
8.650




11.875
11.700
12.050

0.750
12
11
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn


3.2
3.4


8.950
8.050




11.800
12.150
11.450

0.825
13
22
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


3.4
3.2


8.500
8.450




11.775
11.900
11.650

0.850
14
7
Marthe Wiggen, Moss Turnforening


3.2
2.4


8.550
8.650




11.400
11.750
11.050

1.225
15
29
Siri Nilsen, Oslo Turnforening


3.4
3.2


8.550
7.650


0.1

11.350
11.850
10.850

1.275
16
15
Milla Elisabeth Nilsen Melgaard, Oslo Turnforening


3.2


8.850




6.025
12.050

6.600
17
13
Milla Semcesen, Nordstrand Turnforening


3.2


8.750




5.975
11.950

6.650
18
6
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


3.4


8.500




5.950
11.900

6.675
19
17
Emily Andenæs, Oslo Turnforening


3.2


8.650




5.925
11.850

6.700
20
32
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening


3.0


8.800




5.900
11.800

6.725
21
16
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening


3.2


8.250




5.725
11.450

6.900
22
2
Cecilia Espelien, Holmen Tropp og turn


2.4


8.700




5.550
11.100

7.075
22
5
Josefine Amalie Waaler Stephansen, Holmen Tropp og turn


2.4


8.700




5.550
11.100

7.075
24
18
Stella Constanse Sollie, Oslo Turnforening


2.4


8.650




5.525
11.050

7.100
24
23
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening


2.4


8.650




5.525
11.050

7.100
26
27
Aurora Rand Holen, Njård


2.4


8.600




5.500
11.000

7.125
27
4
Ruth Patricia Bwae, Holmen Tropp og turn


2.4


8.550




5.475
10.950

7.150
28
12
Leah-Isabel Fronth Jakobsen-Dahle, Njård


2.4


8.450




5.425
10.850

7.200
28
19
Mille Therese Friesl Hedberg, Tønsbergs Turnforening


3.2


7.650




5.425
10.850

7.200
30
8
Signe Wiggen, Moss Turnforening


2.4


8.400




5.400
10.800

7.225
30
14
Astrid Bø Falch, Oslo Turnforening


2.4


8.400




5.400
10.800

7.225
32
25
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn


3.2


7.600


0.1

5.350
10.700

7.275
33
3
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og turn


2.4


8.200




5.300
10.600

7.325
34
9
Tuva Rodal Eide, Moss Turnforening


2.4


8.100




5.250
10.500

7.375
34
10
Tuva Irene Hild Hansen, Moss Turnforening


2.4


8.100




5.250
10.500

7.375
36
20
Maria Napha Gjertsen, Tønsbergs Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening

2.6

8.250


10.850

2
32
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

1.9

8.550


10.450

0.400
3
30
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

1.3

8.850


10.150

0.700
4
36
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

2.6

7.350


9.950

0.900
4
33
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening

2.6

7.350


9.950

0.900
6
26
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn

1.2

8.700


9.900

0.950
7
34
Anniken Linnea Olsen, Sotra SK

2.5

7.250


9.750

1.100
8
25
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

1.5

8.000


9.500

1.350
9
17
Emily Andenæs, Oslo Turnforening

2.0

7.400


9.400

1.450
10
21
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og turn

1.3

8.050


9.350

1.500
11
24
Aja-Fatou Marenah, Moss Turnforening

1.8

7.500


9.300

1.550
12
5
Josefine Amalie Waaler Stephansen, Holmen Tropp og turn

1.4

7.850


9.250

1.600
13
28
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård

2.8

6.300


9.100

1.750
14
1
Gine Hauglum Werner, Holmen Tropp og turn

1.1

7.850


8.950

1.900
15
11
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn

1.3

7.350


8.650

2.200
16
29
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

1.0

7.600


8.600

2.250
17
23
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening

1.0

7.500


8.500

2.350
18
22
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

1.7

6.700


8.400

2.450
19
13
Milla Semcesen, Nordstrand Turnforening

1.4

6.950


8.350

2.500
20
35
Tiril Jacobsen Molnes, Aalesunds Turnforening

1.6

6.250


7.850

3.000
21
10
Tuva Irene Hild Hansen, Moss Turnforening

0.8

6.800


7.600

3.250
22
16
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening

1.2

6.350


7.550

3.300
22
27
Aurora Rand Holen, Njård

1.8

5.750


7.550

3.300
24
14
Astrid Bø Falch, Oslo Turnforening

0.9

6.500


7.400

3.450
25
12
Leah-Isabel Fronth Jakobsen-Dahle, Njård

0.9

6.400


7.300

3.550
26
2
Cecilia Espelien, Holmen Tropp og turn

0.9

6.250


7.150

3.700
26
4
Ruth Patricia Bwae, Holmen Tropp og turn

1.2

5.950


7.150

3.700
28
3
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og turn

0.9

6.200


7.100

3.750
28
18
Stella Constanse Sollie, Oslo Turnforening

0.9

6.200


7.100

3.750
30
7
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

0.9

6.150


7.050

3.800
31
8
Signe Wiggen, Moss Turnforening

0.8

6.200


7.000

3.850
32
9
Tuva Rodal Eide, Moss Turnforening

0.9

5.600


6.500

4.350
33
6
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

1.1

5.200


6.300

4.550
34
15
Milla Elisabeth Nilsen Melgaard, Oslo Turnforening

0.9

4.850


5.750

5.100
35
19
Mille Therese Friesl Hedberg, Tønsbergs Turnforening

1.0

4.350


5.350

5.500
36
20
Maria Napha Gjertsen, Tønsbergs Turnforening

0.9

3.500


4.400

6.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening

4.6

7.950

0.1

12.450

2
28
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård

4.0

8.250


12.250

0.200
3
33
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.4

7.600


12.000

0.450
4
32
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

3.4

8.250


11.650

0.800
5
24
Aja-Fatou Marenah, Moss Turnforening

4.0

7.450


11.450

1.000
6
35
Tiril Jacobsen Molnes, Aalesunds Turnforening

3.9

7.150


11.050

1.400
7
36
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

3.8

7.200


11.000

1.450
8
7
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

3.0

7.950


10.950

1.500
9
26
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn

3.8

7.100


10.900

1.550
10
22
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

7.250


10.750

1.700
11
11
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn

3.2

7.450


10.650

1.800
12
17
Emily Andenæs, Oslo Turnforening

3.7

6.900


10.600

1.850
13
6
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.3

7.250


10.550

1.900
14
25
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

3.1

7.300


10.400

2.050
15
1
Gine Hauglum Werner, Holmen Tropp og turn

3.7

6.650


10.350

2.100
15
34
Anniken Linnea Olsen, Sotra SK

4.1

6.250


10.350

2.100
17
15
Milla Elisabeth Nilsen Melgaard, Oslo Turnforening

2.7

7.550


10.250

2.200
18
27
Aurora Rand Holen, Njård

3.8

6.400


10.200

2.250
19
29
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

3.6

6.400


10.000

2.450
20
23
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening

3.2

6.750


9.950

2.500
21
8
Signe Wiggen, Moss Turnforening

2.3

7.550


9.850

2.600
21
14
Astrid Bø Falch, Oslo Turnforening

3.6

6.250


9.850

2.600
23
12
Leah-Isabel Fronth Jakobsen-Dahle, Njård

2.9

6.900


9.800

2.650
24
16
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening

2.6

7.150


9.750

2.700
24
30
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

3.8

6.050

0.1

9.750

2.700
26
18
Stella Constanse Sollie, Oslo Turnforening

3.1

6.100


9.200

3.250
26
21
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og turn

3.6

5.600


9.200

3.250
28
5
Josefine Amalie Waaler Stephansen, Holmen Tropp og turn

3.5

5.600


9.100

3.350
29
2
Cecilia Espelien, Holmen Tropp og turn

3.5

6.150

0.6

9.050

3.400
29
13
Milla Semcesen, Nordstrand Turnforening

3.0

6.050


9.050

3.400
31
10
Tuva Irene Hild Hansen, Moss Turnforening

2.6

6.400


9.000

3.450
32
4
Ruth Patricia Bwae, Holmen Tropp og turn

2.7

6.150


8.850

3.600
33
3
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og turn

3.4

4.900


8.300

4.150
34
19
Mille Therese Friesl Hedberg, Tønsbergs Turnforening

2.5

5.300


7.800

4.650
35
20
Maria Napha Gjertsen, Tønsbergs Turnforening

2.7

5.050


7.750

4.700
36
9
Tuva Rodal Eide, Moss Turnforening

2.6

4.900


7.500

4.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.3

8.150


12.450

2
36
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

4.1

8.200


12.300

0.150
3
34
Anniken Linnea Olsen, Sotra SK

4.2

7.950


12.150

0.300
4
28
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård

4.1

7.850

0.1

11.850

0.600
4
31
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening

4.6

7.250


11.850

0.600
6
33
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.3

7.700

0.2

11.800

0.650
7
15
Milla Elisabeth Nilsen Melgaard, Oslo Turnforening

3.5

7.950


11.450

1.000
8
35
Tiril Jacobsen Molnes, Aalesunds Turnforening

3.3

8.100


11.400

1.050
9
24
Aja-Fatou Marenah, Moss Turnforening

4.0

7.350

0.1

11.250

1.200
10
17
Emily Andenæs, Oslo Turnforening

3.4

7.700


11.100

1.350
11
32
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

3.4

7.600


11.000

1.450
12
1
Gine Hauglum Werner, Holmen Tropp og turn

3.3

7.400


10.700

1.750
12
26
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn

3.4

7.300


10.700

1.750
14
21
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og turn

3.2

7.400


10.600

1.850
15
10
Tuva Irene Hild Hansen, Moss Turnforening

3.0

7.500


10.500

1.950
16
23
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening

3.0

7.450


10.450

2.000
16
2
Cecilia Espelien, Holmen Tropp og turn

3.1

7.350


10.450

2.000
18
27
Aurora Rand Holen, Njård

3.3

7.100


10.400

2.050
19
22
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.9

6.400


10.300

2.150
20
16
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening

3.0

7.250


10.250

2.200
21
18
Stella Constanse Sollie, Oslo Turnforening

3.0

7.200


10.200

2.250
22
13
Milla Semcesen, Nordstrand Turnforening

3.1

7.050


10.150

2.300
23
5
Josefine Amalie Waaler Stephansen, Holmen Tropp og turn

3.0

7.100


10.100

2.350
24
29
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

3.3

6.950

0.3

9.950

2.500
24
14
Astrid Bø Falch, Oslo Turnforening

3.1

6.850


9.950

2.500
26
11
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn

3.3

7.100

0.6

9.800

2.650
27
25
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

3.2

6.400


9.600

2.850
28
7
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

3.0

6.750

0.3

9.450

3.000
29
19
Mille Therese Friesl Hedberg, Tønsbergs Turnforening

2.8

6.450


9.250

3.200
30
9
Tuva Rodal Eide, Moss Turnforening

2.1

7.000


9.100

3.350
31
8
Signe Wiggen, Moss Turnforening

2.8

6.350

0.1

9.050

3.400
32
3
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og turn

2.8

6.200


9.000

3.450
32
6
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

2.9

6.100


9.000

3.450
34
12
Leah-Isabel Fronth Jakobsen-Dahle, Njård

2.2

6.700


8.900

3.550
35
4
Ruth Patricia Bwae, Holmen Tropp og turn

2.1

4.850

0.1

6.850

5.600
36
20
Maria Napha Gjertsen, Tønsbergs Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/20/2024 2:47:41 AM
SX
SM
MD
XL
XXL