Back 

JunnuGym II, Helsinki Liikuntamylly, Helsinki, 2022-05-14

1 Eliitti 1 Kilpa 2 Eliitti 2 Kilpa 3 Eliitti 3 Kilpa 4 Eliitti 4 Kilpa 5 Nuoremmat 5 Vanhemmat 1. luokka joukkuekilpailu 2. luokka joukkuekilpailu 3. luokka joukkuekilpailu 4. luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu
2 Eliitti
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Quality Routine
Yhteensä
Erotus
1
65
Moreen Eevert
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,450
D: 0,5
E: 8,950
10,950
D: 1,50
E: 9,450
10,550
D: 1,00
E: 9,550
9,500
D: 0,50
E: 9,000
11,200
D: 1,70
E: 9,500
9,650
0,900
D: 1,500
E: 0,600
62,200
FX
9,450
D: 0,5
E: 8,950
PH
10,950
D: 1,5
E: 9,450
SR
10,550
D: 1,0
E: 9,550
VT
9,500
D: 0,5
E: 9,000
PB
11,200
D: 1,7
E: 9,500
HB
9,650
D: 0,5
E: 9,150
Quality Routine
0,900
D: 1,5
E: 0,600
2
64
Ranki Viljami
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,400
D: 1,5
E: 8,400
ND: 1,50
10,350
D: 1,50
E: 8,850
10,150
D: 0,50
E: 9,650
9,500
D: 0,00
E: 9,500
11,050
D: 1,50
E: 9,550
9,800
0,800
D: 1,500
E: 0,700
60,050
2,150
FX
8,400
D: 1,5
E: 8,400
ND: 1,50
PH
10,350
D: 1,5
E: 8,850
SR
10,150
D: 0,5
E: 9,650
VT
9,500

E: 9,500
PB
11,050
D: 1,5
E: 9,550
HB
9,800
D: 0,5
E: 9,300
Quality Routine
0,800
D: 1,5
E: 0,700
3
63
Elo Valtteri
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,050
D: 0,5
E: 8,550
10,800
D: 1,50
E: 9,300
9,950
D: 0,50
E: 9,450
9,550
D: 0,20
E: 9,350
10,300
D: 1,50
E: 8,800
9,500
0,700
D: 1,500
E: 0,800
59,850
2,350
FX
9,050
D: 0,5
E: 8,550
PH
10,800
D: 1,5
E: 9,300
SR
9,950
D: 0,5
E: 9,450
VT
9,550
D: 0,2
E: 9,350
PB
10,300
D: 1,5
E: 8,800
HB
9,500
D: 0,5
E: 9,000
Quality Routine
0,700
D: 1,5
E: 0,800
4
1
Podobed Pavel
Espoon Telinetaiturit
10,400
D: 1,5
E: 8,900
8,400
D: 0,50
E: 7,900
10,150
D: 1,00
E: 9,150
9,800
D: 0,50
E: 9,300
9,850
D: 1,00
E: 8,850
9,050
0,900
D: 1,500
E: 0,600
58,550
3,650
FX
10,400
D: 1,5
E: 8,900
PH
8,400
D: 0,5
E: 7,900
SR
10,150
D: 1,0
E: 9,150
VT
9,800
D: 0,5
E: 9,300
PB
9,850
D: 1,0
E: 8,850
HB
9,050
D: 0,5
E: 8,550
Quality Routine
0,900
D: 1,5
E: 0,600
5
61
Äijänen Uula-Veikko
Tampereen Voimistelijat
8,800
D: 0,5
E: 8,300
9,800
D: 1,50
E: 8,300
9,700
D: 0,50
E: 9,200
10,000
D: 0,70
E: 9,300
9,500
D: 1,50
E: 8,000
9,250
D: 1,000
E: 1,000
57,050
5,150
FX
8,800
D: 0,5
E: 8,300
PH
9,800
D: 1,5
E: 8,300
SR
9,700
D: 0,5
E: 9,200
VT
10,000
D: 0,7
E: 9,300
PB
9,500
D: 1,5
E: 8,000
HB
9,250
D: 0,5
E: 8,750
Quality Routine
D: 1,0
E: 1,000
5
66
Rekola Eeli
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,250
D: 1,5
E: 8,750
10,300
D: 1,50
E: 8,800
9,600
D: 0,50
E: 9,100
9,300
D: 0,50
E: 8,800
8,450
D: 0,50
E: 8,950
ND: 1,0
8,450
0,700
D: 1,500
E: 0,800
57,050
5,150
FX
10,250
D: 1,5
E: 8,750
PH
10,300
D: 1,5
E: 8,800
SR
9,600
D: 0,5
E: 9,100
VT
9,300
D: 0,5
E: 8,800
PB
8,450
D: 0,5
E: 8,950
ND: 1,00
HB
8,450

E: 8,450
Quality Routine
0,700
D: 1,5
E: 0,800
7
8
Manninen Eelis
Espoon Telinetaiturit
7,200
D: 1,5
E: 7,200
ND: 1,50
7,100

E: 7,100
9,600
D: 1,00
E: 8,600
9,150
D: 0,50
E: 8,650
9,750
D: 1,50
E: 8,250
7,700
50,500
11,700
FX
7,200
D: 1,5
E: 7,200
ND: 1,50
PH
7,100

E: 7,100
SR
9,600
D: 1,0
E: 8,600
VT
9,150
D: 0,5
E: 8,650
PB
9,750
D: 1,5
E: 8,250
HB
7,700

E: 7,700
Quality Routine

8
62
Kenttälä Leevi
Tampereen Sisu
8,850
D: 0,5
E: 8,350
8,600
D: 1,50
E: 7,100
9,250
D: 0,00
E: 9,250
5,300
D: 0,00
E: 5,300
8,750
D: 0,50
E: 8,250
8,250
D: 1,000
E: 1,000
49,000
13,200
FX
8,850
D: 0,5
E: 8,350
PH
8,600
D: 1,5
E: 7,100
SR
9,250

E: 9,250
VT
5,300

E: 5,300
PB
8,750
D: 0,5
E: 8,250
HB
8,250

E: 8,250
Quality Routine
D: 1,0
E: 1,000
9
10
Suotula Eppu
Espoon Telinetaiturit
6,100

E: 7,600
ND: 1,50
8,050

E: 8,050
9,900
D: 1,00
E: 8,900
9,100
D: 0,00
E: 9,100
8,000
D: 0,00
E: 8,000
7,100
48,250
13,950
FX
6,100

E: 7,600
ND: 1,50
PH
8,050

E: 8,050
SR
9,900
D: 1,0
E: 8,900
VT
9,100

E: 9,100
PB
8,000

E: 8,000
HB
7,100

E: 7,100
Quality Routine

10
5
Jääskeläinen Mikael
Espoon Telinetaiturit
7,100

E: 8,600
ND: 1,50
7,150

E: 7,150
9,150
D: 0,50
E: 8,650
8,800
D: 0,20
E: 8,600
8,350
D: 0,20
E: 8,150
6,550
47,100
15,100
FX
7,100

E: 8,600
ND: 1,50
PH
7,150

E: 7,150
SR
9,150
D: 0,5
E: 8,650
VT
8,800
D: 0,2
E: 8,600
PB
8,350
D: 0,2
E: 8,150
HB
6,550

E: 7,550
ND: 1,00
Quality Routine

11
6
Moiseev Nicolas
Espoon Telinetaiturit
6,500
D: 1,5
E: 6,500
ND: 1,50
8,350

E: 8,350
9,150
D: 0,50
E: 8,650
9,250
D: 0,50
E: 8,750
33,250
28,950
FX
6,500
D: 1,5
E: 6,500
ND: 1,50
PH
8,350

E: 8,350
SR
9,150
D: 0,5
E: 8,650
VT
9,250
D: 0,5
E: 8,750
PB

HB

Quality Routine

12
4
Laakso Oskari
Espoon Telinetaiturit
6,350
D: 0,5
E: 7,350
ND: 1,50
8,500

E: 8,500
9,150
D: 1,00
E: 8,150
8,050
D: 0,00
E: 8,050
32,050
30,150
FX
6,350
D: 0,5
E: 7,350
ND: 1,50
PH
8,500

E: 8,500
SR
9,150
D: 1,0
E: 8,150
VT
8,050

E: 8,050
PB

HB

Quality Routine

13
3
Laakso Valtteri
Espoon Telinetaiturit
6,100
D: 0,50
E: 5,600
9,600
D: 1,00
E: 8,600
8,600
D: 1,20
E: 7,400
24,300
37,900
FX

PH
6,100
D: 0,5
E: 5,600
SR
9,600
D: 1,0
E: 8,600
VT

PB
8,600
D: 1,2
E: 7,400
HB

Quality Routine

14
2
Salmia Konsta
Espoon Telinetaiturit
62,200
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Quality Routine

14
9
Stahl Joaqim
Espoon Telinetaiturit
62,200
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Quality Routine

14
7
Suvanto Roope
Espoon Telinetaiturit
62,200
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Quality Routine

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,900


10,400

2
66
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,750


10,250

0,150
3
65
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,950


9,450

0,950
4
63
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,550


9,050

1,350
5
62
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

0,5

8,350


8,850

1,550
6
61
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

0,5

8,300


8,800

1,600
7
64
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

8,400

1,5

8,400

2,000
8
8
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit

1,5

7,200

1,5

7,200

3,200
9
5
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit


8,600

1,5

7,100

3,300
10
6
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit

1,5

6,500

1,5

6,500

3,900
11
4
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,350

1,5

6,350

4,050
12
10
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit


7,600

1,5

6,100

4,300
13
3
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit




10,400
13
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit




10,400
13
9
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit




10,400
13
2
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit




10,400
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
65
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

9,450


10,950

2
63
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

9,300


10,800

0,150
3
64
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

8,850


10,350

0,600
4
66
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,800


10,300

0,650
5
61
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,5

8,300


9,800

1,150
6
62
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

1,5

7,100


8,600

2,350
7
4
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit


8,500


8,500

2,450
8
1
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,900


8,400

2,550
9
6
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit


8,350


8,350

2,600
10
10
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit


8,050


8,050

2,900
11
5
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit


7,150


7,150

3,800
12
8
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit


7,100


7,100

3,850
13
3
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit

0,5

5,600


6,100

4,850
14
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit




10,950
14
9
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit




10,950
14
2
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit




10,950
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
65
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

9,550


10,550

2
64
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

9,650


10,150

0,400
2
1
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,150


10,150

0,400
4
63
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

9,450


9,950

0,600
5
10
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,900


9,900

0,650
6
61
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

0,5

9,200


9,700

0,850
7
66
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,100


9,600

0,950
7
3
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,600


9,600

0,950
7
8
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,600


9,600

0,950
10
62
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu


9,250


9,250

1,300
11
6
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,650


9,150

1,400
11
5
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,650


9,150

1,400
11
4
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,150


9,150

1,400
14
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit




10,550
14
9
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit




10,550
14
2
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit




10,550
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
61
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat


0,7


9,300




10,000

2
1
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,300




9,800

0,200
3
63
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu


0,2


9,350




9,550

0,450
4
64
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu





9,500




9,500

0,500
4
65
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,000




9,500

0,500
6
66
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


8,800




9,300

0,700
7
6
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,750




9,250

0,750
8
8
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,650




9,150

0,850
9
10
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit





9,100




9,100

0,900
10
5
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit


0,2


8,600




8,800

1,200
11
4
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit





8,050




8,050

1,950
12
62
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu





5,300




5,300

4,700
13
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit










10,000
13
9
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit










10,000
13
2
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit










10,000
13
3
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit










10,000
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
65
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,7

9,500


11,200

2
64
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

9,550


11,050

0,150
3
63
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

8,800


10,300

0,900
4
1
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,850


9,850

1,350
5
8
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,250


9,750

1,450
6
61
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,5

8,000


9,500

1,700
7
62
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

0,5

8,250


8,750

2,450
8
3
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit

1,2

7,400


8,600

2,600
9
66
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,950

1,0

8,450

2,750
10
5
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit

0,2

8,150


8,350

2,850
11
10
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit


8,000


8,000

3,200
12
2
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit




11,200
12
4
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit




11,200
12
6
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit




11,200
12
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit




11,200
12
9
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit




11,200
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
64
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

9,300


9,800

2
65
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,150


9,650

0,150
3
63
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

9,000


9,500

0,300
4
61
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

0,5

8,750


9,250

0,550
5
1
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,550


9,050

0,750
6
66
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,450


8,450

1,350
7
62
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu


8,250


8,250

1,550
8
8
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit


7,700


7,700

2,100
9
10
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit


7,100


7,100

2,700
10
5
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit


7,550

1,0

6,550

3,250
11
2
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit




9,800
11
3
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit




9,800
11
4
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit




9,800
11
6
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit




9,800
11
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit




9,800
11
9
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit




9,800
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit

1,5

0,600


0,900

1
65
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

0,600


0,900

3
64
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

0,700


0,800

0,100
4
66
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

0,800


0,700

0,200
4
63
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

0,800


0,700

0,200
6
61
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,0

1,000



0,900
6
8
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit




0,900
6
62
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

1,0

1,000



0,900
6
10
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit




0,900
6
5
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit




0,900
6
6
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit




0,900
6
4
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit




0,900
6
3
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit




0,900
6
2
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit




0,900
6
9
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit




0,900
6
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit




0,900

Last Update: 16.4.2024 18.18.08
SX
SM
MD
XL
XXL