Back 

JunnuGym II, Helsinki Liikuntamylly, Helsinki, 2022-05-14

1 Eliitti 1 Kilpa 2 Eliitti 2 Kilpa 3 Eliitti 3 Kilpa 4 Eliitti 4 Kilpa 5 Nuoremmat 5 Vanhemmat 1. luokka joukkuekilpailu 2. luokka joukkuekilpailu 3. luokka joukkuekilpailu 4. luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu
4 Kilpa
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Yhteensä
Erotus
1
4
Mustikkamaa Lauri
Jyväskylän Voimistelijat-79
11,450
D: 3,2
E: 8,250
9,850
D: 3,00
E: 6,850
10,300
D: 2,00
E: 8,300
11,200
11,200/-
D: 2,2/-
E: 9,000/-
10,650
D: 2,60
E: 8,050
10,850
64,300
FX
11,450
D: 3,2
E: 8,250
PH
9,850
D: 3,0
E: 6,850
SR
10,300
D: 2,0
E: 8,300
VT
11,200
11,200/-
D: 2,2/-
E: 9,000/-
PB
10,650
D: 2,6
E: 8,050
HB
10,850
D: 2,3
E: 8,550
2
50
Svala Kaito
HIFK Gymnastics
11,750
D: 3,4
E: 8,350
10,600
D: 2,80
E: 7,800
10,800
D: 2,20
E: 8,600
10,900
10,900/-
D: 1,6/-
E: 9,300/-
10,900
D: 1,80
E: 9,100
8,600
63,550
0,750
FX
11,750
D: 3,4
E: 8,350
PH
10,600
D: 2,8
E: 7,800
SR
10,800
D: 2,2
E: 8,600
VT
10,900
10,900/-
D: 1,6/-
E: 9,300/-
PB
10,900
D: 1,8
E: 9,100
HB
8,600
D: 1,4
E: 7,200
3
56
Ivanchik Vasilij
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11,200
D: 3,5
E: 7,700
10,950
D: 2,50
E: 8,450
10,850
D: 2,40
E: 8,450
10,900
10,900/-
D: 2,2/-
E: 8,700/-
10,200
D: 2,20
E: 8,000
9,100
63,200
1,100
FX
11,200
D: 3,5
E: 7,700
PH
10,950
D: 2,5
E: 8,450
SR
10,850
D: 2,4
E: 8,450
VT
10,900
10,900/-
D: 2,2/-
E: 8,700/-
PB
10,200
D: 2,2
E: 8,000
HB
9,100
D: 1,7
E: 7,400
4
51
Kokko Lenni
HIFK Gymnastics
11,700
D: 3,4
E: 8,300
12,250
D: 4,00
E: 8,250
9,800
D: 2,20
E: 7,600
10,450
10,450/10,200
D: 1,8/1,6
E: 8,650/8,600
10,000
D: 2,40
E: 7,600
8,050
62,250
2,050
FX
11,700
D: 3,4
E: 8,300
PH
12,250
D: 4,0
E: 8,250
SR
9,800
D: 2,2
E: 7,600
VT
10,450
10,450/10,200
D: 1,8/1,6
E: 8,650/8,600
PB
10,000
D: 2,4
E: 7,600
HB
8,050
D: 0,6
E: 7,450
5
3
Nelimarkka Pekko
Jyväskylän Voimistelijat-79
11,600
D: 3,2
E: 8,400
10,250
D: 2,50
E: 7,750
10,150
D: 2,20
E: 7,950
10,750
10,750/-
D: 2,2/-
E: 8,550/-
9,700
D: 2,10
E: 7,600
9,600
62,050
2,250
FX
11,600
D: 3,2
E: 8,400
PH
10,250
D: 2,5
E: 7,750
SR
10,150
D: 2,2
E: 7,950
VT
10,750
10,750/-
D: 2,2/-
E: 8,550/-
PB
9,700
D: 2,1
E: 7,600
HB
9,600
D: 1,9
E: 7,700
6
2
Koivusilta Niklas
Tampereen Voimistelijat
10,300
D: 3,4
E: 6,900
10,500
D: 2,70
E: 7,800
10,000
D: 1,70
E: 8,300
10,550
10,550/-
D: 1,6/-
E: 8,950/-
10,050
D: 1,80
E: 8,250
8,700
60,100
4,200
FX
10,300
D: 3,4
E: 6,900
PH
10,500
D: 2,7
E: 7,800
SR
10,000
D: 1,7
E: 8,300
VT
10,550
10,550/-
D: 1,6/-
E: 8,950/-
PB
10,050
D: 1,8
E: 8,250
HB
8,700
D: 1,4
E: 7,300
7
6
Racz Domonkos
Tampereen Sisu
9,650
D: 2,6
E: 7,050
9,400
D: 2,70
E: 6,700
10,500
D: 2,20
E: 8,300
10,550
10,550/-
D: 1,6/-
E: 8,950/-
9,900
D: 1,60
E: 8,300
7,700
57,700
6,600
FX
9,650
D: 2,6
E: 7,050
PH
9,400
D: 2,7
E: 6,700
SR
10,500
D: 2,2
E: 8,300
VT
10,550
10,550/-
D: 1,6/-
E: 8,950/-
PB
9,900
D: 1,6
E: 8,300
HB
7,700
D: 1,1
E: 6,600
8
7
Kikalov Aleksandr
Tampereen Sisu
11,100
D: 3,6
E: 7,500
6,050
D: 1,90
E: 7,150
ND: 3,00
10,500
D: 1,80
E: 8,700
10,250
10,250/-
D: 1,6/-
E: 8,650/-
10,200
D: 2,20
E: 8,000
8,000
56,100
8,200
FX
11,100
D: 3,6
E: 7,500
PH
6,050
D: 1,9
E: 7,150
ND: 3,00
SR
10,500
D: 1,8
E: 8,700
VT
10,250
10,250/-
D: 1,6/-
E: 8,650/-
PB
10,200
D: 2,2
E: 8,000
HB
8,000
D: 1,6
E: 6,400
9
5
Gumpinger Leo
Espoon Telinetaiturit
11,250
D: 3,4
E: 7,850
8,700
D: 1,60
E: 7,100
10,300
D: 2,40
E: 7,900
10,450
10,450/-
D: 1,6/-
E: 8,850/-
9,900
D: 1,80
E: 8,100
4,000
54,600
9,700
FX
11,250
D: 3,4
E: 7,850
PH
8,700
D: 1,6
E: 7,100
SR
10,300
D: 2,4
E: 7,900
VT
10,450
10,450/-
D: 1,6/-
E: 8,850/-
PB
9,900
D: 1,8
E: 8,100
HB
4,000
D: 1,2
E: 6,800
ND: 4,00
10
8
Jussila Jeremia
Tampereen Sisu
9,000
D: 2,6
E: 6,400
10,050
D: 2,70
E: 7,350
8,850
D: 1,20
E: 7,650
9,850
9,850/-
D: 1,6/-
E: 8,250/-
8,400
D: 1,60
E: 6,800
7,600
53,750
10,550
FX
9,000
D: 2,6
E: 6,400
PH
10,050
D: 2,7
E: 7,350
SR
8,850
D: 1,2
E: 7,650
VT
9,850
9,850/-
D: 1,6/-
E: 8,250/-
PB
8,400
D: 1,6
E: 6,800
HB
7,600
D: 0,9
E: 6,700
11
54
Laine Elmeri
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,300
D: 3,0
E: 7,300
9,900
D: 2,20
E: 7,700
10,600
10,600/-
D: 1,6/-
E: 9,000/-
9,400
D: 2,00
E: 7,400
40,200
24,100
FX
10,300
D: 3,0
E: 7,300
PH
9,900
D: 2,2
E: 7,700
SR

VT
10,600
10,600/-
D: 1,6/-
E: 9,000/-
PB
9,400
D: 2,0
E: 7,400
HB

12
55
Takalo Alvar
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,500
D: 2,20
E: 8,300
9,800
D: 1,60
E: 8,200
9,300
D: 2,20
E: 7,100
10,150
39,750
24,550
FX

PH
10,500
D: 2,2
E: 8,300
SR
9,800
D: 1,6
E: 8,200
VT
PB
9,300
D: 2,2
E: 7,100
HB
10,150
D: 2,6
E: 7,550
13
53
Hiekkanen Johannes
Voimisteluseura Helsinki VSH
10,250
D: 2,6
E: 7,650
8,600
D: 1,20
E: 7,400
10,400
D: 1,80
E: 8,600
29,250
35,050
FX
10,250
D: 2,6
E: 7,650
PH
8,600
D: 1,2
E: 7,400
SR

VT
PB
10,400
D: 1,8
E: 8,600
HB

14
252
Alvar Broumand
Vsh
9,600
D: 2,4
E: 7,200
9,600
54,700
FX
9,600
D: 2,4
E: 7,200
PH

SR

VT
PB

HB

15
52
Salmi Otso
Voimisteluseura Helsinki VSH
FX

PH

SR

VT
PB

HB

15
49
Mukaliyev Aldiyar
HIFK Gymnastics
FX

PH

SR

VT
PB

HB

15
1
Äijänen Anttu-Tapio
Tampereen Voimistelijat
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics

3,4

8,350


11,750

2
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics

3,4

8,300


11,700

0,050
3
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79

3,2

8,400


11,600

0,150
4
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79

3,2

8,250


11,450

0,300
5
5
Gumpinger Leo, Espoon Telinetaiturit

3,4

7,850


11,250

0,500
6
56
Ivanchik Vasilij, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,5

7,700


11,200

0,550
7
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu

3,6

7,500


11,100

0,650
8
54
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3,0

7,300


10,300

1,450
8
2
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat

3,4

6,900


10,300

1,450
10
53
Hiekkanen Johannes, Voimisteluseura Helsinki VSH

2,6

7,650


10,250

1,500
11
6
Racz Domonkos, Tampereen Sisu

2,6

7,050


9,650

2,100
12
252
Alvar Broumand, Vsh

2,4

7,200


9,600

2,150
13
8
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu

2,6

6,400


9,000

2,750
14
1
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat




14
52
Salmi Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH




14
55
Takalo Alvar, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




14
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics

4,0

8,250


12,250

2
56
Ivanchik Vasilij, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,5

8,450


10,950

1,300
3
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics

2,8

7,800


10,600

1,650
4
55
Takalo Alvar, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,2

8,300


10,500

1,750
4
2
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat

2,7

7,800


10,500

1,750
6
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,5

7,750


10,250

2,000
7
8
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu

2,7

7,350


10,050

2,200
8
54
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,2

7,700


9,900

2,350
9
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79

3,0

6,850


9,850

2,400
10
6
Racz Domonkos, Tampereen Sisu

2,7

6,700


9,400

2,850
11
5
Gumpinger Leo, Espoon Telinetaiturit

1,6

7,100


8,700

3,550
12
53
Hiekkanen Johannes, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,2

7,400


8,600

3,650
13
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu

1,9

7,150

3,0

6,050

6,200
14
252
Alvar Broumand, Vsh




14
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




14
52
Salmi Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH




14
1
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
56
Ivanchik Vasilij, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,4

8,450


10,850

2
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics

2,2

8,600


10,800

0,050
3
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu

1,8

8,700


10,500

0,350
3
6
Racz Domonkos, Tampereen Sisu

2,2

8,300


10,500

0,350
5
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,0

8,300


10,300

0,550
5
5
Gumpinger Leo, Espoon Telinetaiturit

2,4

7,900


10,300

0,550
7
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,2

7,950


10,150

0,700
8
2
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat

1,7

8,300


10,000

0,850
9
55
Takalo Alvar, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,6

8,200


9,800

1,050
9
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics

2,2

7,600


9,800

1,050
11
8
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu

1,2

7,650


8,850

2,000
12
252
Alvar Broumand, Vsh




12
52
Salmi Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH




12
53
Hiekkanen Johannes, Voimisteluseura Helsinki VSH




12
54
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu




12
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




12
1
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79


2,2


9,000




11,200
11,200

2
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics


1,6


9,300




10,900
10,900

0,300
2
56
Ivanchik Vasilij, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


2,2


8,700




10,900
10,900

0,300
4
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79


2,2


8,550




10,750
10,750

0,450
5
54
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


9,000




10,600
10,600

0,600
6
2
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat


1,6


8,950




10,550
10,550

0,650
6
6
Racz Domonkos, Tampereen Sisu


1,6


8,950




10,550
10,550

0,650
8
5
Gumpinger Leo, Espoon Telinetaiturit


1,6


8,850




10,450
10,450

0,750
8
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics


1,8
1,6


8,650
8,600




10,450
10,450
10,200

0,750
10
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu


1,6


8,650




10,250
10,250

0,950
11
8
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu


1,6


8,250




9,850
9,850

1,350
12
252
Alvar Broumand, Vsh










12
52
Salmi Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH










12
53
Hiekkanen Johannes, Voimisteluseura Helsinki VSH










12
55
Takalo Alvar, Oulun Pyrintö voimistelujaosto










12
1
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat










12
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics

1,8

9,100


10,900

2
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,6

8,050


10,650

0,250
3
53
Hiekkanen Johannes, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,8

8,600


10,400

0,500
4
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu

2,2

8,000


10,200

0,700
4
56
Ivanchik Vasilij, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,2

8,000


10,200

0,700
6
2
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat

1,8

8,250


10,050

0,850
7
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics

2,4

7,600


10,000

0,900
8
6
Racz Domonkos, Tampereen Sisu

1,6

8,300


9,900

1,000
8
5
Gumpinger Leo, Espoon Telinetaiturit

1,8

8,100


9,900

1,000
10
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,1

7,600


9,700

1,200
11
54
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,0

7,400


9,400

1,500
12
55
Takalo Alvar, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,2

7,100


9,300

1,600
13
8
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu

1,6

6,800


8,400

2,500
14
252
Alvar Broumand, Vsh




14
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




14
1
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat




14
52
Salmi Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,3

8,550


10,850

2
55
Takalo Alvar, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,6

7,550


10,150

0,700
3
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,9

7,700


9,600

1,250
4
56
Ivanchik Vasilij, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,7

7,400


9,100

1,750
5
2
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat

1,4

7,300


8,700

2,150
6
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics

1,4

7,200


8,600

2,250
7
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics

0,6

7,450


8,050

2,800
8
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu

1,6

6,400


8,000

2,850
9
6
Racz Domonkos, Tampereen Sisu

1,1

6,600


7,700

3,150
10
8
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu

0,9

6,700


7,600

3,250
11
5
Gumpinger Leo, Espoon Telinetaiturit

1,2

6,800

4,0

4,000

6,850
12
53
Hiekkanen Johannes, Voimisteluseura Helsinki VSH




12
252
Alvar Broumand, Vsh




12
54
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu




12
1
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat




12
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




12
52
Salmi Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79




50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics




56
Ivanchik Vasilij, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics




3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79




2
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat




6
Racz Domonkos, Tampereen Sisu




7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu




5
Gumpinger Leo, Espoon Telinetaiturit




8
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu




54
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu




55
Takalo Alvar, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




53
Hiekkanen Johannes, Voimisteluseura Helsinki VSH




52
Salmi Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH




49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




1
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat





Last Update: 20.6.2024 2.16.28
SX
SM
MD
XL
XXL