Back 

JunnuGym II, Helsinki Liikuntamylly, Helsinki, 2022-05-14

1 Eliitti 1 Kilpa 2 Eliitti 2 Kilpa 3 Eliitti 3 Kilpa 4 Eliitti 4 Kilpa 5 Nuoremmat 5 Vanhemmat 1. luokka joukkuekilpailu 2. luokka joukkuekilpailu 3. luokka joukkuekilpailu 4. luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu
2 Kilpa
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuussarja
Yhteensä
Erotus
1
88
Sipilä Rasmus
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,250
D: 0,5
E: 8,750
9,950
D: 1,00
E: 8,950
9,500
D: 0,50
E: 9,000
10,050
D: 0,70
E: 9,350
10,650
D: 1,50
E: 9,150
10,500
59,900
FX
9,250
D: 0,5
E: 8,750
PH
9,950
D: 1,0
E: 8,950
SR
9,500
D: 0,5
E: 9,000
VT
10,050
D: 0,7
E: 9,350
PB
10,650
D: 1,5
E: 9,150
HB
10,500
D: 1,5
E: 9,000
E1

2
87
Koski Emil
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,950
D: 0,5
E: 8,450
8,850

E: 8,850
9,550
D: 0,50
E: 9,050
9,400
D: 0,50
E: 8,900
10,300
D: 1,20
E: 9,100
10,000
57,050
2,850
FX
8,950
D: 0,5
E: 8,450
PH
8,850

E: 8,850
SR
9,550
D: 0,5
E: 9,050
VT
9,400
D: 0,5
E: 8,900
PB
10,300
D: 1,2
E: 9,100
HB
10,000
D: 1,0
E: 9,000
E1

3
1
Patrikainen Eero
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,550
D: 1,0
E: 8,550
8,500
D: 1,00
E: 7,500
10,200
D: 1,00
E: 9,200
9,950
D: 0,70
E: 9,250
7,700
D: 0,00
E: 7,700
8,050
0,300
D: 1,000
E: 0,700
54,250
5,650
FX
9,550
D: 1,0
E: 8,550
PH
8,500
D: 1,0
E: 7,500
SR
10,200
D: 1,0
E: 9,200
VT
9,950
D: 0,7
E: 9,250
PB
7,700

E: 7,700
HB
8,050

E: 8,050
E1
0,300
D: 1,0
E: 0,700
4
11
Saarinen Elias
Vaasan Telinetaiturit
8,850
D: 0,5
E: 8,350
8,400
D: 0,50
E: 7,900
9,450
D: 0,50
E: 8,950
9,300
D: 0,00
E: 9,300
8,650
D: 0,70
E: 7,950
9,400
54,050
5,850
FX
8,850
D: 0,5
E: 8,350
PH
8,400
D: 0,5
E: 7,900
SR
9,450
D: 0,5
E: 8,950
VT
9,300

E: 9,300
PB
8,650
D: 0,7
E: 7,950
HB
9,400
D: 1,5
E: 7,900
E1

5
82
Judén Kenzo
Viipurin Reipas
8,250
D: 0,5
E: 7,750
8,450
D: 0,50
E: 7,950
9,300
D: 0,50
E: 8,800
9,550
D: 0,50
E: 9,050
7,900
D: 0,20
E: 7,700
8,600
52,050
7,850
FX
8,250
D: 0,5
E: 7,750
PH
8,450
D: 0,5
E: 7,950
SR
9,300
D: 0,5
E: 8,800
VT
9,550
D: 0,5
E: 9,050
PB
7,900
D: 0,2
E: 7,700
HB
8,600

E: 8,600
E1

6
10
Hyväkkä Eino
Vaasan Telinetaiturit
9,000
D: 0,5
E: 8,500
8,500

E: 8,500
9,500
D: 0,50
E: 9,000
9,200
D: 0,00
E: 9,200
7,900
D: 0,20
E: 7,700
7,900
52,000
7,900
FX
9,000
D: 0,5
E: 8,500
PH
8,500

E: 8,500
SR
9,500
D: 0,5
E: 9,000
VT
9,200

E: 9,200
PB
7,900
D: 0,2
E: 7,700
HB
7,900

E: 7,900
E1

6
5
Virko Oliver
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,900
D: 0,5
E: 8,400
8,850
D: 0,50
E: 8,350
8,950
D: 0,00
E: 8,950
9,050
D: 0,00
E: 9,050
8,350
D: 0,20
E: 8,150
7,900
52,000
7,900
FX
8,900
D: 0,5
E: 8,400
PH
8,850
D: 0,5
E: 8,350
SR
8,950

E: 8,950
VT
9,050

E: 9,050
PB
8,350
D: 0,2
E: 8,150
HB
7,900

E: 7,900
E1

8
89
Tikkanen Elias
Kotkan Telinevoimistelijat
7,950
D: 1,0
E: 6,950
8,550

E: 8,550
8,850
D: 0,50
E: 8,350
8,900
D: 0,50
E: 8,400
8,350
D: 0,70
E: 7,650
9,300
51,900
8,000
FX
7,950
D: 1,0
E: 6,950
PH
8,550

E: 8,550
SR
8,850
D: 0,5
E: 8,350
VT
8,900
D: 0,5
E: 8,400
PB
8,350
D: 0,7
E: 7,650
HB
9,300
D: 1,5
E: 7,800
E1

9
90
Peltonen Aaron
Tampereen Sisu
7,900

E: 7,900
8,750
D: 1,00
E: 7,750
9,600
D: 1,00
E: 8,600
9,500
D: 0,20
E: 9,300
7,700
D: 0,50
E: 7,200
8,200
51,650
8,250
FX
7,900

E: 7,900
PH
8,750
D: 1,0
E: 7,750
SR
9,600
D: 1,0
E: 8,600
VT
9,500
D: 0,2
E: 9,300
PB
7,700
D: 0,5
E: 7,200
HB
8,200

E: 8,200
E1

10
13
Ekholm Axel
Vaasan Telinetaiturit
8,900
D: 0,5
E: 8,400
8,450

E: 8,450
8,600
D: 0,00
E: 8,600
8,900
D: 0,00
E: 8,900
8,400
D: 0,00
E: 8,400
8,050
51,300
8,600
FX
8,900
D: 0,5
E: 8,400
PH
8,450

E: 8,450
SR
8,600

E: 8,600
VT
8,900

E: 8,900
PB
8,400

E: 8,400
HB
8,050

E: 8,050
E1

11
85
Tuikkala Rufus
Viipurin Reipas
8,450
D: 0,2
E: 8,250
8,600

E: 8,600
8,850
D: 0,00
E: 8,850
9,050
D: 0,00
E: 9,050
7,400
D: 0,00
E: 7,400
8,250
50,600
9,300
FX
8,450
D: 0,2
E: 8,250
PH
8,600

E: 8,600
SR
8,850

E: 8,850
VT
9,050

E: 9,050
PB
7,400

E: 7,400
HB
8,250

E: 8,250
E1

12
81
Judén Keoni
Viipurin Reipas
8,300
D: 0,5
E: 7,800
8,400

E: 8,400
8,000
D: 0,00
E: 8,000
9,750
D: 0,50
E: 9,250
7,850
D: 0,20
E: 7,650
8,250
50,550
9,350
FX
8,300
D: 0,5
E: 7,800
PH
8,400

E: 8,400
SR
8,000

E: 8,000
VT
9,750
D: 0,5
E: 9,250
PB
7,850
D: 0,2
E: 7,650
HB
8,250

E: 8,250
E1

13
4
Rönnholm Hugo
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,100
D: 0,5
E: 7,600
8,550
D: 0,50
E: 8,050
8,450
D: 0,00
E: 8,450
9,250
D: 0,20
E: 9,050
7,500
D: 0,20
E: 7,300
7,700
49,550
10,350
FX
8,100
D: 0,5
E: 7,600
PH
8,550
D: 0,5
E: 8,050
SR
8,450

E: 8,450
VT
9,250
D: 0,2
E: 9,050
PB
7,500
D: 0,2
E: 7,300
HB
7,700

E: 7,700
E1

14
2
Friman Emil
Turun Urheiluliitto Voimistelu
7,400
D: 0,5
E: 6,900
7,800
D: 0,50
E: 7,300
9,000
D: 0,00
E: 9,000
9,400
D: 0,20
E: 9,200
6,550
D: 0,00
E: 7,550
ND: 1,0
8,650
48,800
11,100
FX
7,400
D: 0,5
E: 6,900
PH
7,800
D: 0,5
E: 7,300
SR
9,000

E: 9,000
VT
9,400
D: 0,2
E: 9,200
PB
6,550

E: 7,550
ND: 1,00
HB
8,650
D: 0,5
E: 8,150
E1

15
3
Valta Onni
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,300
D: 1,0
E: 7,800
ND: 0,50
7,950
D: 0,50
E: 7,450
8,700
D: 0,00
E: 8,700
8,800
D: 0,00
E: 8,800
6,800
D: 0,20
E: 6,600
7,800
48,350
11,550
FX
8,300
D: 1,0
E: 7,800
ND: 0,50
PH
7,950
D: 0,5
E: 7,450
SR
8,700

E: 8,700
VT
8,800

E: 8,800
PB
6,800
D: 0,2
E: 6,600
HB
7,800
D: 0,5
E: 7,300
E1

16
7
Hahtimaa Sulo
Taipumattomat
7,800

E: 7,800
8,100
D: 0,50
E: 7,600
7,850
D: 0,00
E: 7,850
8,800
D: 0,00
E: 8,800
8,300
D: 0,70
E: 7,600
7,300
48,150
11,750
FX
7,800

E: 7,800
PH
8,100
D: 0,5
E: 7,600
SR
7,850

E: 7,850
VT
8,800

E: 8,800
PB
8,300
D: 0,7
E: 7,600
HB
7,300

E: 7,300
E1

17
9
Aspfors Samu
Vaasan Telinetaiturit
8,300
D: 0,5
E: 7,800
7,250

E: 7,250
7,900
D: 0,00
E: 7,900
9,050
D: 0,00
E: 9,050
6,600
D: 0,00
E: 7,100
ND: 0,5
7,700
46,800
13,100
FX
8,300
D: 0,5
E: 7,800
PH
7,250

E: 7,250
SR
7,900

E: 7,900
VT
9,050

E: 9,050
PB
6,600

E: 7,100
ND: 0,50
HB
7,700

E: 7,700
E1

18
12
Kankaanpää Nuuti
Vaasan Telinetaiturit
8,500
D: 0,5
E: 8,000
8,800

E: 8,800
8,250
D: 0,00
E: 8,250
8,350
D: 0,00
E: 8,350
6,900
D: 0,20
E: 6,700
5,950
46,750
13,150
FX
8,500
D: 0,5
E: 8,000
PH
8,800

E: 8,800
SR
8,250

E: 8,250
VT
8,350

E: 8,350
PB
6,900
D: 0,2
E: 6,700
HB
5,950

E: 5,950
E1

19
86
Vuosku Viljami
Voimisteluseura Helsinki VSH
6,900
D: 0,5
E: 6,400
8,300

E: 8,300
7,700
D: 0,00
E: 7,700
9,150
D: 0,20
E: 8,950
6,950
D: 0,00
E: 6,950
6,150
45,150
14,750
FX
6,900
D: 0,5
E: 6,400
PH
8,300

E: 8,300
SR
7,700

E: 7,700
VT
9,150
D: 0,2
E: 8,950
PB
6,950

E: 6,950
HB
6,150

E: 6,150
E1

20
91
Talvilaine Tyrsky
Tampereen Sisu
6,700

E: 6,700
6,400

E: 6,400
8,400
D: 0,00
E: 8,400
9,400
D: 0,20
E: 9,200
6,850
D: 0,20
E: 6,650
7,150
44,900
15,000
FX
6,700

E: 6,700
PH
6,400

E: 6,400
SR
8,400

E: 8,400
VT
9,400
D: 0,2
E: 9,200
PB
6,850
D: 0,2
E: 6,650
HB
7,150

E: 7,150
E1

21
83
Pousi Edvard
Viipurin Reipas
8,500
D: 0,5
E: 8,000
5,250

E: 5,250
6,900
D: 0,00
E: 6,900
9,250
D: 0,00
E: 9,250
6,550
D: 0,20
E: 6,850
ND: 0,5
7,550
44,000
15,900
FX
8,500
D: 0,5
E: 8,000
PH
5,250

E: 5,250
SR
6,900

E: 6,900
VT
9,250

E: 9,250
PB
6,550
D: 0,2
E: 6,850
ND: 0,50
HB
7,550

E: 7,550
E1

22
79
Pohjala Luka
Espoon Telinetaiturit
8,050
D: 0,5
E: 7,550
8,200

E: 8,200
9,000
D: 0,00
E: 9,000
9,300
D: 0,50
E: 8,800
9,100
D: 0,70
E: 8,400
43,650
16,250
FX
8,050
D: 0,5
E: 7,550
PH
8,200

E: 8,200
SR
9,000

E: 9,000
VT
9,300
D: 0,5
E: 8,800
PB
9,100
D: 0,7
E: 8,400
HB

E1

23
6
Arola Rasmus
Turun Urheiluliitto Voimistelu
7,750

E: 7,750
7,950

E: 7,950
7,150
D: 0,00
E: 7,150
8,500
D: 0,00
E: 8,500
5,950
D: 0,00
E: 6,950
ND: 1,0
6,050
43,350
16,550
FX
7,750

E: 7,750
PH
7,950

E: 7,950
SR
7,150

E: 7,150
VT
8,500

E: 8,500
PB
5,950

E: 6,950
ND: 1,00
HB
6,050

E: 6,050
E1

24
8
Suomi Okko
Taipumattomat
6,950

E: 6,950
5,350

E: 5,350
8,050
D: 0,00
E: 8,050
9,300
D: 0,20
E: 9,100
5,400
D: 0,00
E: 6,400
ND: 1,0
7,250
42,300
17,600
FX
6,950

E: 6,950
PH
5,350

E: 5,350
SR
8,050

E: 8,050
VT
9,300
D: 0,2
E: 9,100
PB
5,400

E: 6,400
ND: 1,00
HB
7,250

E: 7,250
E1

25
84
Kallioniemi Iikka
Viipurin Reipas
7,950
D: 0,5
E: 7,450
7,450
D: 0,00
E: 7,450
9,650
D: 0,50
E: 9,150
25,050
34,850
FX
7,950
D: 0,5
E: 7,450
PH

SR
7,450

E: 7,450
VT
9,650
D: 0,5
E: 9,150
PB

HB

E1

26
80
Pakarinen Eeli
Espoon Telinetaiturit
59,900
FX

PH

SR

VT

PB

HB

E1

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,550


9,550

2
88
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

8,750


9,250

0,300
3
10
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,500


9,000

0,550
4
87
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

8,450


8,950

0,600
5
5
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,400


8,900

0,650
5
13
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,400


8,900

0,650
7
11
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,350


8,850

0,700
8
12
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,000


8,500

1,050
8
83
Pousi Edvard, Viipurin Reipas

0,5

8,000


8,500

1,050
10
85
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas

0,2

8,250


8,450

1,100
11
3
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,0

7,800

0,5

8,300

1,250
11
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit

0,5

7,800


8,300

1,250
11
81
Judén Keoni, Viipurin Reipas

0,5

7,800


8,300

1,250
14
82
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

0,5

7,750


8,250

1,300
15
4
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,600


8,100

1,450
16
79
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,550


8,050

1,500
17
84
Kallioniemi Iikka, Viipurin Reipas

0,5

7,450


7,950

1,600
17
89
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

1,0

6,950


7,950

1,600
19
90
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu


7,900


7,900

1,650
20
7
Hahtimaa Sulo, Taipumattomat


7,800


7,800

1,750
21
6
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu


7,750


7,750

1,800
22
2
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

6,900


7,400

2,150
23
8
Suomi Okko, Taipumattomat


6,950


6,950

2,600
24
86
Vuosku Viljami, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

6,400


6,900

2,650
25
91
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu


6,700


6,700

2,850
26
80
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




9,550
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
88
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

8,950


9,950

2
87
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH


8,850


8,850

1,100
2
5
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,350


8,850

1,100
4
12
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


8,800


8,800

1,150
5
90
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu

1,0

7,750


8,750

1,200
6
85
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas


8,600


8,600

1,350
7
89
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat


8,550


8,550

1,400
7
4
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,050


8,550

1,400
9
10
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


8,500


8,500

1,450
9
1
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

7,500


8,500

1,450
11
13
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


8,450


8,450

1,500
11
82
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

0,5

7,950


8,450

1,500
13
81
Judén Keoni, Viipurin Reipas


8,400


8,400

1,550
13
11
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

0,5

7,900


8,400

1,550
15
86
Vuosku Viljami, Voimisteluseura Helsinki VSH


8,300


8,300

1,650
16
79
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit


8,200


8,200

1,750
17
7
Hahtimaa Sulo, Taipumattomat

0,5

7,600


8,100

1,850
18
6
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu


7,950


7,950

2,000
18
3
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,450


7,950

2,000
20
2
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,300


7,800

2,150
21
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


7,250


7,250

2,700
22
91
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu


6,400


6,400

3,550
23
8
Suomi Okko, Taipumattomat


5,350


5,350

4,600
24
83
Pousi Edvard, Viipurin Reipas


5,250


5,250

4,700
25
84
Kallioniemi Iikka, Viipurin Reipas




9,950
25
80
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




9,950
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

9,200


10,200

2
90
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu

1,0

8,600


9,600

0,600
3
87
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

9,050


9,550

0,650
4
10
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit

0,5

9,000


9,500

0,700
4
88
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

9,000


9,500

0,700
6
11
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,950


9,450

0,750
7
82
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

0,5

8,800


9,300

0,900
8
79
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit


9,000


9,000

1,200
8
2
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu


9,000


9,000

1,200
10
5
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,950


8,950

1,250
11
85
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas


8,850


8,850

1,350
11
89
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

0,5

8,350


8,850

1,350
13
3
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,700


8,700

1,500
14
13
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


8,600


8,600

1,600
15
4
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,450


8,450

1,750
16
91
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu


8,400


8,400

1,800
17
12
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


8,250


8,250

1,950
18
8
Suomi Okko, Taipumattomat


8,050


8,050

2,150
19
81
Judén Keoni, Viipurin Reipas


8,000


8,000

2,200
20
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


7,900


7,900

2,300
21
7
Hahtimaa Sulo, Taipumattomat


7,850


7,850

2,350
22
86
Vuosku Viljami, Voimisteluseura Helsinki VSH


7,700


7,700

2,500
23
84
Kallioniemi Iikka, Viipurin Reipas


7,450


7,450

2,750
24
6
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu


7,150


7,150

3,050
25
83
Pousi Edvard, Viipurin Reipas


6,900


6,900

3,300
26
80
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




10,200
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
88
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,7


9,350




10,050

2
1
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,7


9,250




9,950

0,100
3
81
Judén Keoni, Viipurin Reipas


0,5


9,250




9,750

0,300
4
84
Kallioniemi Iikka, Viipurin Reipas


0,5


9,150




9,650

0,400
5
82
Judén Kenzo, Viipurin Reipas


0,5


9,050




9,550

0,500
6
90
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu


0,2


9,300




9,500

0,550
7
91
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu


0,2


9,200




9,400

0,650
7
2
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu


0,2


9,200




9,400

0,650
7
87
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


8,900




9,400

0,650
10
11
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit





9,300




9,300

0,750
10
8
Suomi Okko, Taipumattomat


0,2


9,100




9,300

0,750
10
79
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,800




9,300

0,750
13
83
Pousi Edvard, Viipurin Reipas





9,250




9,250

0,800
13
4
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu


0,2


9,050




9,250

0,800
15
10
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit





9,200




9,200

0,850
16
86
Vuosku Viljami, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,2


8,950




9,150

0,900
17
5
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu





9,050




9,050

1,000
17
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit





9,050




9,050

1,000
17
85
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas





9,050




9,050

1,000
20
13
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit





8,900




8,900

1,150
20
89
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat


0,5


8,400




8,900

1,150
22
3
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu





8,800




8,800

1,250
22
7
Hahtimaa Sulo, Taipumattomat





8,800




8,800

1,250
24
6
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu





8,500




8,500

1,550
25
12
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit





8,350




8,350

1,700
26
80
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit










10,050
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
88
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

9,150


10,650

2
87
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,2

9,100


10,300

0,350
3
79
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit

0,7

8,400


9,100

1,550
4
11
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

0,7

7,950


8,650

2,000
5
13
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


8,400


8,400

2,250
6
5
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,2

8,150


8,350

2,300
6
89
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

0,7

7,650


8,350

2,300
8
7
Hahtimaa Sulo, Taipumattomat

0,7

7,600


8,300

2,350
9
82
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

0,2

7,700


7,900

2,750
9
10
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit

0,2

7,700


7,900

2,750
11
81
Judén Keoni, Viipurin Reipas

0,2

7,650


7,850

2,800
12
1
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


7,700


7,700

2,950
12
90
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu

0,5

7,200


7,700

2,950
14
4
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,2

7,300


7,500

3,150
15
85
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas


7,400


7,400

3,250
16
86
Vuosku Viljami, Voimisteluseura Helsinki VSH


6,950


6,950

3,700
17
12
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit

0,2

6,700


6,900

3,750
18
91
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu

0,2

6,650


6,850

3,800
19
3
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,2

6,600


6,800

3,850
20
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


7,100

0,5

6,600

4,050
21
2
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu


7,550

1,0

6,550

4,100
21
83
Pousi Edvard, Viipurin Reipas

0,2

6,850

0,5

6,550

4,100
23
6
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu


6,950

1,0

5,950

4,700
24
8
Suomi Okko, Taipumattomat


6,400

1,0

5,400

5,250
25
84
Kallioniemi Iikka, Viipurin Reipas




10,650
25
80
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




10,650
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
88
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

9,000


10,500

2
87
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

9,000


10,000

0,500
3
11
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

1,5

7,900


9,400

1,100
4
89
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

1,5

7,800


9,300

1,200
5
2
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,150


8,650

1,850
6
82
Judén Kenzo, Viipurin Reipas


8,600


8,600

1,900
7
81
Judén Keoni, Viipurin Reipas


8,250


8,250

2,250
7
85
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas


8,250


8,250

2,250
9
90
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu


8,200


8,200

2,300
10
1
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,050


8,050

2,450
10
13
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


8,050


8,050

2,450
12
5
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu


7,900


7,900

2,600
12
10
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


7,900


7,900

2,600
14
3
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,300


7,800

2,700
15
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


7,700


7,700

2,800
15
4
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu


7,700


7,700

2,800
17
83
Pousi Edvard, Viipurin Reipas


7,550


7,550

2,950
18
7
Hahtimaa Sulo, Taipumattomat


7,300


7,300

3,200
19
8
Suomi Okko, Taipumattomat


7,250


7,250

3,250
20
91
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu


7,150


7,150

3,350
21
86
Vuosku Viljami, Voimisteluseura Helsinki VSH


6,150


6,150

4,350
22
6
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu


6,050


6,050

4,450
23
12
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


5,950


5,950

4,550
24
84
Kallioniemi Iikka, Viipurin Reipas




10,500
24
79
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit




10,500
24
80
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




10,500
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

0,700


0,300

2
88
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH




0,300
2
87
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH




0,300
2
11
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit




0,300
2
82
Judén Kenzo, Viipurin Reipas




0,300
2
10
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit




0,300
2
5
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu




0,300
2
89
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat




0,300
2
90
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu




0,300
2
13
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit




0,300
2
85
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas




0,300
2
81
Judén Keoni, Viipurin Reipas




0,300
2
4
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu




0,300
2
2
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu




0,300
2
3
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu




0,300
2
7
Hahtimaa Sulo, Taipumattomat




0,300
2
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit




0,300
2
12
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit




0,300
2
86
Vuosku Viljami, Voimisteluseura Helsinki VSH




0,300
2
91
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu




0,300
2
83
Pousi Edvard, Viipurin Reipas




0,300
2
79
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit




0,300
2
6
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu




0,300
2
8
Suomi Okko, Taipumattomat




0,300
2
84
Kallioniemi Iikka, Viipurin Reipas




0,300
2
80
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




0,300

Last Update: 16.4.2024 20.09.54
SX
SM
MD
XL
XXL