Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Tampere Tampere, 2022-05-13

B-LUOKKA NUOREMMAT B-LUOKKA VANHEMMAT C-LUOKKA NUOREMMAT C-LUOKKA VANHEMMAT D-LUOKKA NUOREMMAT D-LUOKKA VANHEMMAT E-LUOKKA NUOREMMAT E-LUOKKA VANHEMMAT FIG TULOKKAAT F-LUOKKA NUOREMMAT F-VANHEMMAT G-LUOKKA NUOREMMAT G-LUOKKA VANHEMMAT H-LUOKKA MJL1 MJL2 MJL3 NAISET näyttökilpailu TYTÖT näyttökilpailu B-lk joukkue C-lk joukkue D-lk joukkue E-lk joukkue F-lk joukkue G-lk joukkue H-lk joukkue MJL 1 joukkue MJL 2 joukkue
B-LUOKKA NUOREMMAT
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
225
Virtanen Minea
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
158
Moya Iris
Lempäälän Pandat
9,5-10
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
3
220
Laurila Sofia
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
4
12
Turkka Katerina
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
5
223
Kiviniemi Ellen
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
6
230
Kivelä Emilia
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,5-10
9-9,5
7-7,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
7
213
Patrikainen Meeri
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
9-9,5
8
156
Nuora Siiri
Lempäälän Pandat
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
9
81
Mäkelä Liina
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,5-10
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
9
229
Kuusela Siiri
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8-8,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
88
Lundström Lilian
Tampereen Sisu
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
221
Tammila Aida-Elma
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
19
Ebrahim Mia
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
13
Haataja Lili
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
91
Hakala Aino
Tampereen Sisu
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
77
Jokinen Helmiina
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
6
Juutila Lilja
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
6-7
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
154
Kalliomäki Aliina
Lempäälän Pandat
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
224
Kiviniemi Aava
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
92
Kujala Chalysa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
217
Lahti Anni
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
80
Laukkarinen Senni
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
3
Liikanen Alina
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
79
Lähitie Inkeri
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
90
Mäenpää Lempi
Tampereen Sisu
9-9,5
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
87
Mäntylä Ester
Tampereen Sisu
9-9,5
8-8,5
6-7
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8,5-9
11
153
Pajunen Sara
Lempäälän Pandat
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
89
Rönkkö Giselle
Tampereen Sisu
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
93
Sjöblom Minea
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
222
Skog Pinja
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
1
Suihko Emmi
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
9
Arevalo Cassandra
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
155
Halkola Nanna
Lempäälän Pandat
8-8,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
227
Harmanen Jerinna
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
214
Helen Minttu
Tampereen Voimistelijat
7,5-8
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
85
Herranen Ilta
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
7
Keerthiveetil Aaleahya
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
alle 6
7,5-8
8,5-9
III
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
86
Koiranen Amanda
Tampereen Sisu
8,5-9
6-7
7-7,5
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
16
Korhonen Iida
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
15
Lappalainen Ellen
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
6-7
8-8,5
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
164
Lundgren Mimosa
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
216
Majanen Vilma
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
7-7,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
157
Miinalainen Saara
Lempäälän Pandat
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
167
Perttula Helmi
Porin Tarmo voimistelujaosto
9,5-10
alle 6
7,5-8
7-7,5
III
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
215
Rahtu Inkeri
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
6-7
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8,5-9
11
219
Salmela Pihla
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
82
Soilu Inka
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
84
Vainio Kerttu
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
4
Heinonen Kira
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
78
Hokkanen Beata
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
11
Junnila Ronja
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
160
Laine Fanni
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
6-7
alle 6
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
218
Luoma Alisia
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
10
Uusitalo Tilda
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
8
Heino Aura
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
2
Huovila Erin
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
14
Koski Sylvi
Espoon Telinetaiturit
7,5-8
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
228
Lallukka Martta
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
161
Levola Peppi
Porin Tarmo voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
165
Puranen Minttu
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
17
Saari Raakel
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
6-7
alle 6
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
159
Saarinen Lilja
Porin Tarmo voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
162
Virtanen Tianna
Porin Tarmo voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
7,5-8
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
94
Wiksten Leona
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
alle 6
6-7
8,5-9
8,5-9
I
VT
alle 6
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
5
Ingman Pihla
Espoon Telinetaiturit
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
18
Kauppinen Saana
Espoon Telinetaiturit
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
95
Kollanus Frida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
83
Lehto Elviira
Jyväskylän Voimistelijat-79
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
163
Majaluoma Vilma
Porin Tarmo voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
166
Pajunen Emma
Porin Tarmo voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
230
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9,5-10

2
158
Moya Iris, Lempäälän Pandat

9,5-10

2
225
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
220
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

5
81
Mäkelä Liina, Jyväskylän Voimistelijat-79

9,5-10

5
167
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

9,5-10

7
13
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

8
77
Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

9
215
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

9
91
Hakala Aino, Tampereen Sisu

9-9,5

11
85
Herranen Ilta, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

11
1
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

13
213
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

13
3
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

15
156
Nuora Siiri, Lempäälän Pandat

9-9,5

15
93
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

15
80
Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

15
84
Vainio Kerttu, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

19
223
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

19
82
Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

21
4
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

21
153
Pajunen Sara, Lempäälän Pandat

9-9,5

21
216
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

24
227
Harmanen Jerinna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

24
90
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

9-9,5

26
87
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

9-9,5

26
221
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

26
154
Kalliomäki Aliina, Lempäälän Pandat

9-9,5

29
217
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

29
79
Lähitie Inkeri, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

29
19
Ebrahim Mia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

32
78
Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

32
9
Arevalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

32
15
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

35
88
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

8,5-9

35
218
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

35
160
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

35
229
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

39
12
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

39
2
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

41
89
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8,5-9

41
219
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

41
228
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

44
8
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

44
10
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

44
157
Miinalainen Saara, Lempäälän Pandat

8,5-9

44
164
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

48
165
Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

48
224
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

48
222
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

51
86
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

8,5-9

52
11
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

53
155
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

8-8,5

53
7
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

53
16
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

56
92
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

56
6
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

56
17
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

56
159
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

60
162
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

61
161
Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

62
214
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

63
14
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

64
5
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

64
83
Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79

64
163
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

64
166
Pajunen Emma, Porin Tarmo voimistelujaosto

64
94
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

64
18
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

64
95
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
230
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

2
220
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
225
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
156
Nuora Siiri, Lempäälän Pandat

8,5-9

5
88
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

8,5-9

6
158
Moya Iris, Lempäälän Pandat

8-8,5

6
12
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

8
223
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

8
222
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

10
229
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

10
87
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

8-8,5

11
81
Mäkelä Liina, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
91
Hakala Aino, Tampereen Sisu

7,5-8

11
77
Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
224
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
79
Lähitie Inkeri, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
90
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

7,5-8

11
153
Pajunen Sara, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
213
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
89
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

7,5-8

11
93
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
19
Ebrahim Mia, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
154
Kalliomäki Aliina, Lempäälän Pandat

7-7,5

11
92
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
217
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
80
Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
221
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
13
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
155
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

6-7

11
227
Harmanen Jerinna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
214
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
85
Herranen Ilta, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
11
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
6
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
86
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

6-7

11
16
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
160
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
15
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
3
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
216
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
157
Miinalainen Saara, Lempäälän Pandat

6-7

11
215
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
17
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
219
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
1
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
84
Vainio Kerttu, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
94
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
9
Arevalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
8
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
4
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
78
Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79

alle 6

11
2
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
5
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

11
18
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

11
7
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
95
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
14
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
228
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

alle 6

11
83
Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79

11
161
Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
164
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
218
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
163
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
166
Pajunen Emma, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
167
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
165
Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
159
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
82
Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79

alle 6

11
10
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
162
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
229
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
12
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

3
225
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

4
158
Moya Iris, Lempäälän Pandat

8,5-9

5
213
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

6
221
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
94
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

8
77
Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

8
222
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

10
13
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

10
154
Kalliomäki Aliina, Lempäälän Pandat

8,5-9

10
223
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

10
3
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

10
88
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

8,5-9

10
1
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
224
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
220
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
164
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
93
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
91
Hakala Aino, Tampereen Sisu

8-8,5

11
214
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
6
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
92
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
15
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
80
Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
79
Lähitie Inkeri, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
81
Mäkelä Liina, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
156
Nuora Siiri, Lempäälän Pandat

8-8,5

11
153
Pajunen Sara, Lempäälän Pandat

8-8,5

11
89
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8-8,5

11
82
Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
9
Arevalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
19
Ebrahim Mia, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
155
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
4
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
78
Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
7
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
217
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
218
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
90
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

7,5-8

11
167
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
219
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
10
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
84
Vainio Kerttu, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
162
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
227
Harmanen Jerinna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
85
Herranen Ilta, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
2
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
11
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
230
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
86
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

7-7,5

11
16
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
216
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
157
Miinalainen Saara, Lempäälän Pandat

7-7,5

11
165
Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
8
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
14
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
87
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

6-7

11
215
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
159
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
5
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

11
18
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

11
95
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
160
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
228
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

alle 6

11
83
Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79

11
161
Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
163
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
166
Pajunen Emma, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
17
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
225
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
223
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
158
Moya Iris, Lempäälän Pandat

9-9,5

3
221
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

5
220
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

6
12
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

7
213
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

8
79
Lähitie Inkeri, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

9
230
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

9
153
Pajunen Sara, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
19
Ebrahim Mia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
13
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
154
Kalliomäki Aliina, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
7
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
86
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

8,5-9

11
92
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
229
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
15
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
3
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
164
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
216
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
81
Mäkelä Liina, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
87
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

8,5-9

11
156
Nuora Siiri, Lempäälän Pandat

8,5-9

11
215
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
93
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
1
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
94
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
9
Arevalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
91
Hakala Aino, Tampereen Sisu

8-8,5

11
4
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
214
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
85
Herranen Ilta, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
77
Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
6
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
224
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
16
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
217
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
160
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
88
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

8-8,5

11
89
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8-8,5

11
219
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
222
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
10
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
155
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
227
Harmanen Jerinna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
8
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
78
Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
11
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
80
Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
157
Miinalainen Saara, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
90
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

7,5-8

11
159
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
2
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
14
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
228
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
161
Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
218
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
167
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
17
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
82
Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
84
Vainio Kerttu, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
162
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
165
Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
5
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

11
18
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

11
95
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
83
Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79

11
163
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
166
Pajunen Emma, Porin Tarmo voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
9
Arevalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

19
Ebrahim Mia, Espoon Telinetaiturit

13
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

91
Hakala Aino, Tampereen Sisu

155
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

227
Harmanen Jerinna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

4
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

214
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

85
Herranen Ilta, Jyväskylän Voimistelijat-79

78
Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79

2
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

5
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

77
Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79

11
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

6
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

154
Kalliomäki Aliina, Lempäälän Pandat

18
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

7
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

230
Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

224
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

223
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

86
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

95
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

16
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

14
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

92
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

217
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

160
Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

228
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

15
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

80
Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

220
Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics

83
Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79

161
Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto

3
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

164
Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto

88
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

218
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

79
Lähitie Inkeri, Jyväskylän Voimistelijat-79

163
Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto

216
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

157
Miinalainen Saara, Lempäälän Pandat

158
Moya Iris, Lempäälän Pandat

90
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

81
Mäkelä Liina, Jyväskylän Voimistelijat-79

87
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

156
Nuora Siiri, Lempäälän Pandat

166
Pajunen Emma, Porin Tarmo voimistelujaosto

153
Pajunen Sara, Lempäälän Pandat

213
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

167
Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto

165
Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto

215
Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat

89
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

17
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

159
Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

219
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

93
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

222
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

82
Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79

1
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

221
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

12
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

10
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

84
Vainio Kerttu, Jyväskylän Voimistelijat-79

225
Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics

162
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

94
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


Last Update: 18.4.2024 2.38.07
SX
SM
MD
XL
XXL