Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Tampere Tampere, 2022-05-13

Back

B-LUOKKA VANHEMMAT

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 3  Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat VII
2 20  Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat VII
3 11  Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat VI
3 176  Luoma-Aho Brita, Jyväskylän Voimistelijat-79 VI
5 248  Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu VI
6 173  Hilden Eveliina, Pyrkivä Gymnastics VI
7 249  Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu VI
8 238  Ryhänen Elea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
9 13  Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat VI
9 15  Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat VI
11 165  Korhonen Lauha, Pyrkivä Gymnastics VI
11 7  Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat VI
11 175  Räisänen Fiona, Jyväskylän Voimistelijat-79 VI
11 171  Sundell Fiona, Pyrkivä Gymnastics VI
11 170  Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics V
11 177  Hacklin Olivia, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 166  Hallamaa Liina, Pyrkivä Gymnastics V
11 233  Hyökki Juuli, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 239  Korpaeus Irena, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 168  Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics V
11 107  Mattila Sanni, Tampereen Sisu V
11 234  Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 18  Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat V
11 1  Salo Saana, Tampereen Voimistelijat V
11 161  Varjoranta Veera, Kotkan Telinevoimistelijat V
11 250  Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu V
11 179  Benfodda Jasmin, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 242  Haake Lilli, Hämeenlinnan Voimisteluseura IV
11 4  Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat IV
11 178  Hokkanen Rebekka, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 236  Kautto Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 17  Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat IV
11 9  Lehtoniemi Enna, Tampereen Voimistelijat IV
11 14  Levola Elea, Tampereen Voimistelijat IV
11 163  Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 169  Rautava Anni, Pyrkivä Gymnastics IV
11 95  Riikonen Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
11 240  Varis Ilona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 172  Virranheimo Lily, Pyrkivä Gymnastics IV
11 23  Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat IV
11 6  Välkkilä Tessa, Tampereen Voimistelijat IV
11 5  Annala Nelli, Tampereen Voimistelijat III
11 93  Iitti Sanni, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 102  Leppälä Alicia, Tampereen Sisu III
11 97  Maunula Sonja, Tampereen Sisu III
11 110  Mäenpää Helmi, Tampereen Sisu III
11 109  Paldanius Senni, Tampereen Sisu III
11 174  Rauhansuu Aina, Pyrkivä Gymnastics III
11 10  Seppälä Tilmi, Tampereen Voimistelijat III
11 245  Simola Helka, Hämeenlinnan Voimisteluseura III
11 237  Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 2  Urpalainen Ilona, Tampereen Voimistelijat III
11 19  Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat II
11 241  Huusko Sara, Hämeenlinnan Voimisteluseura II
11 108  Kouba Louna, Tampereen Sisu II
11 247  Lindberg Erika, Hämeenlinnan Voimisteluseura II
11 246  Muilu Julia, Hämeenlinnan Voimisteluseura II
11 243  Palmgren Emilia, Hämeenlinnan Voimisteluseura II
11 244  Sikiö Aliisa, Hämeenlinnan Voimisteluseura II
11 21  Ylirönni Peppiina, Tampereen Voimistelijat II
11 99  Jaanisoo Laine, Tampereen Sisu I
11 16  Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat I
11 106  Kivikko Ilona, Tampereen Sisu I
11 100  Lehtonen Mona, Tampereen Sisu I
11 103  Mattila Essi, Tampereen Sisu I
11 101  Tuominen Ilona, Tampereen Sisu I
11 98  Vatanen Telma, Tampereen Sisu I
11 105  Wikstedt Olivia, Tampereen Sisu I
11 94  Antraigue Amie, Porin Tarmo voimistelujaosto
11 164  Hakamäki Sonja, Pyrkivä Gymnastics
11 22  Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat
11 96  Kononen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto
11 235  Lahtinen Lyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa
11 162  Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat
11 8  Saarenkylä Pinja, Tampereen Voimistelijat
11 167  Salmio Saimi, Pyrkivä Gymnastics
11 12  Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat
11 104  Utriainen Lumi-Lilja, Tampereen Sisu

Last Update: 16.5.2022 20.34.43