Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Tampere Tampere, 2022-05-13

Back

B-LUOKKA NUOREMMAT

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 225  Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics VII
2 158  Moya Iris, Lempäälän Pandat VII
3 220  Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics VII
4 12  Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit VI
5 223  Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics VI
6 230  Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu VI
7 213  Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat V
8 156  Nuora Siiri, Lempäälän Pandat V
9 81  Mäkelä Liina, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
9 229  Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics V
11 88  Lundström Lilian, Tampereen Sisu V
11 221  Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics V
11 19  Ebrahim Mia, Espoon Telinetaiturit IV
11 13  Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit IV
11 91  Hakala Aino, Tampereen Sisu IV
11 77  Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 6  Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit IV
11 154  Kalliomäki Aliina, Lempäälän Pandat IV
11 224  Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics IV
11 92  Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 217  Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat IV
11 80  Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 3  Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 79  Lähitie Inkeri, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 90  Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu IV
11 87  Mäntylä Ester, Tampereen Sisu IV
11 153  Pajunen Sara, Lempäälän Pandat IV
11 89  Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu IV
11 93  Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 222  Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics IV
11 1  Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 9  Arevalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit III
11 155  Halkola Nanna, Lempäälän Pandat III
11 227  Harmanen Jerinna, Turun Urheiluliitto Voimistelu III
11 214  Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat III
11 85  Herranen Ilta, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 7  Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit III
11 86  Koiranen Amanda, Tampereen Sisu III
11 16  Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit III
11 15  Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit III
11 164  Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 216  Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat III
11 157  Miinalainen Saara, Lempäälän Pandat III
11 167  Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 215  Rahtu Inkeri, Tampereen Voimistelijat III
11 219  Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics III
11 82  Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 84  Vainio Kerttu, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 4  Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 78  Hokkanen Beata, Jyväskylän Voimistelijat-79 II
11 11  Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit II
11 160  Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto II
11 218  Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat II
11 10  Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit II
11 8  Heino Aura, Espoon Telinetaiturit I
11 2  Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 14  Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit I
11 228  Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu I
11 161  Levola Peppi, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 165  Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 17  Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit I
11 159  Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 94  Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 162  Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 5  Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit
11 18  Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit
11 95  Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa
11 83  Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79
11 163  Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto
11 166  Pajunen Emma, Porin Tarmo voimistelujaosto

Last Update: 16.5.2022 19.55.00