Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Tampere Tampere, 2022-05-13

Back

C-LUOKKA NUOREMMAT

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 166  Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VII
2 8  Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit VII
3 169  Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics VI
4 2  Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit VI
5 12  Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit VI
6 165  Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
7 167  Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
8 1  Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit VI
9 164  Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
10 3  Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit V
11 173  Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics V
11 5  Kleemola Selja, Espoon Telinetaiturit V
11 10  Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit V
11 66  Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening V
11 162  Ylitalo Vanja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 13  Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 58  Holsti Aava, Lempäälän Pandat IV
11 6  Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit IV
11 65  Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening IV
11 9  Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit IV
11 59  Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening IV
11 62  Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening IV
11 163  Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 114  Pekkola Alina, Tampereen Sisu IV
11 117  Racz Johanna, Tampereen Sisu IV
11 110  Väisänen Venla, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 60  Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening III
11 161  Hytti Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 7  Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit III
11 14  Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu III
11 111  Kosonen Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 57  Lehtinen Nella, Lempäälän Pandat III
11 113  Malminen Miisa, Tampereen Sisu III
11 4  Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit III
11 168  Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics III
11 11  Suila Armi, Espoon Telinetaiturit III
11 170  Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics III
11 63  Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening II
11 119  Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu II
11 69  Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening II
11 112  Jussila Rebekka, Tampereen Sisu II
11 109  Kelloniemi Iiris, Lappeenrannan Voimistelijat II
11 115  Savio Senni, Tampereen Sisu II
11 68  Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening II
11 121  Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu II
11 64  Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening I
11 116  Vasara Luna, Tampereen Sisu I
11 171  Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics
11 118  Lehtola Venla, Tampereen Sisu
11 67  Lähdesmäki Naomi, Grankulla Gymnastikförening
11 61  Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening
11 172  Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics
11 120  Värälä Maria, Tampereen Sisu

Last Update: 16.5.2022 21.30.44