Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Tampere Tampere, 2022-05-13

B-LUOKKA NUOREMMAT B-LUOKKA VANHEMMAT C-LUOKKA NUOREMMAT C-LUOKKA VANHEMMAT D-LUOKKA NUOREMMAT D-LUOKKA VANHEMMAT E-LUOKKA NUOREMMAT E-LUOKKA VANHEMMAT FIG TULOKKAAT F-LUOKKA NUOREMMAT F-VANHEMMAT G-LUOKKA NUOREMMAT G-LUOKKA VANHEMMAT H-LUOKKA MJL1 MJL2 MJL3 NAISET näyttökilpailu TYTÖT näyttökilpailu B-lk joukkue C-lk joukkue D-lk joukkue E-lk joukkue F-lk joukkue G-lk joukkue H-lk joukkue MJL 1 joukkue MJL 2 joukkue
G-LUOKKA NUOREMMAT
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
6
Korhonen Anna
Espoon Telinetaiturit
10,800
10,800/-
D: 2,4/-
E: 8,400/-
11,400
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,500
9,700
D: 1,90
DV: 0,9 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,800
11,500
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,300
43,400
VT
10,800
10,800/-
D: 2,4/-
E: 8,400/-
UB
11,400
D: 2,9
E: 8,500
BB
9,700
D: 1,9
E: 7,800
FX
11,500
D: 3,2
E: 8,300
2
32
Orava Emmi
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
12,000
12,000/-
D: 3,2/-
E: 8,800/-
9,100
D: 1,70
DV: 0,7 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,400
9,300
D: 3,30
DV: 1,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,000
11,900
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,700
42,300
1,100
VT
12,000
12,000/-
D: 3,2/-
E: 8,800/-
UB
9,100
D: 1,7
E: 7,400
BB
9,300
D: 3,3
E: 6,000
FX
11,900
D: 3,2
E: 8,700
3
5
Suurnäkki Emma-Amelie
Espoon Telinetaiturit
11,200
11,200/-
D: 2,4/-
E: 8,800/-
8,000
D: 0,60
DV: 0,6 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,400
10,500
D: 3,40
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,100
11,450
D: 3,40
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,050
41,150
2,250
VT
11,200
11,200/-
D: 2,4/-
E: 8,800/-
UB
8,000
D: 0,6
E: 7,400
BB
10,500
D: 3,4
E: 7,100
FX
11,450
D: 3,4
E: 8,050
3
47
Vainio Alexa
Porin Tarmo voimistelujaosto
11,200
11,200/-
D: 2,4/-
E: 8,800/-
8,900
D: 1,80
DV: 0,8 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,100
9,700
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,500
11,350
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,050
41,150
2,250
VT
11,200
11,200/-
D: 2,4/-
E: 8,800/-
UB
8,900
D: 1,8
E: 7,100
BB
9,700
D: 3,2
E: 6,500
FX
11,350
D: 3,3
E: 8,050
5
1
Riekki Avanda
Taipumattomat
10,800
10,800/-
D: 1,6/-
E: 9,200/-
8,900
D: 1,10
DV: 0,6 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 7,800
9,100
D: 1,70
DV: 0,7 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,400
11,100
D: 3,40
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,700
39,900
3,500
VT
10,800
10,800/-
D: 1,6/-
E: 9,200/-
UB
8,900
D: 1,1
E: 7,800
BB
9,100
D: 1,7
E: 7,400
FX
11,100
D: 3,4
E: 7,700
6
3
Pesonen Peppi
Taipumattomat
10,600
10,600/-
D: 1,6/-
E: 9,000/-
8,000
D: 0,60
DV: 0,6 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,400
9,500
D: 1,90
DV: 0,9 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,600
9,700
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,200
37,800
5,600
VT
10,600
10,600/-
D: 1,6/-
E: 9,000/-
UB
8,000
D: 0,6
E: 7,400
BB
9,500
D: 1,9
E: 7,600
FX
9,700
D: 2,5
E: 7,200
7
29
Junes Justiina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
11,200
11,200/-
D: 2,4/-
E: 8,800/-
5,700
D: 1,10
DV: 0,6 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 4,600
8,800
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,200
11,500
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,200
37,200
6,200
VT
11,200
11,200/-
D: 2,4/-
E: 8,800/-
UB
5,700
D: 1,1
E: 4,600
BB
8,800
D: 2,6
E: 6,200
FX
11,500
D: 3,3
E: 8,200
8
7
O'Brien Ronja
Espoon Telinetaiturit
10,600
10,600/-
D: 2,4/-
E: 8,200/-
8,500
D: 1,30
DV: 0,8 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 7,200
8,200
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,600
8,800
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,700
36,100
7,300
VT
10,600
10,600/-
D: 2,4/-
E: 8,200/-
UB
8,500
D: 1,3
E: 7,200
BB
8,200
D: 2,6
E: 5,600
FX
8,800
D: 3,1
E: 5,700
9
45
Riekki Jade
Tampereen Sisu
/-
/-
/-
9,000
D: 2,80
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,200
10,000
D: 3,60
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,400
11,350
D: 3,60
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,750
30,350
13,050
VT
UB
9,000
D: 2,8
E: 6,200
BB
10,000
D: 3,6
E: 6,400
FX
11,350
D: 3,6
E: 7,750
10
30
Belov Mea
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
10,500
10,500/-
D: 1,6/-
E: 8,900/-
9,100
D: 1,90
DV: 0,9 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,200
10,200
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,100
29,800
13,600
VT
10,500
10,500/-
D: 1,6/-
E: 8,900/-
UB
9,100
D: 1,9
E: 7,200
BB
10,200
D: 3,1
E: 7,100
FX

11
4
Virtanen Vilma
Espoon Telinetaiturit
9,800
D: 2,10
DV: 1,1 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,700
11,000
D: 3,50
DV: 1,5 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,500
20,800
22,600
VT
UB
9,800
D: 2,1
E: 7,700
BB
11,000
D: 3,5
E: 7,500
FX

12
2
Anttila Sofia
Taipumattomat
/-
/-
/-
8,800
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,500
9,850
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,350
18,650
24,750
VT
UB

BB
8,800
D: 2,3
E: 6,500
FX
9,850
D: 2,5
E: 7,350
13
48
Saine Tinja
Porin Tarmo voimistelujaosto
VT
UB

BB

FX

13
31
Erätuli Nyyti
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
VT
UB

BB

FX

13
46
Mäkiraatikka Linnea
Tampereen Sisu
VT
UB

BB

FX

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
32
Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


3,2


8,800




6,000
12,000

2
5
Suurnäkki Emma-Amelie, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,800




5,600
11,200

0,400
2
47
Vainio Alexa, Porin Tarmo voimistelujaosto


2,4


8,800




5,600
11,200

0,400
2
29
Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


2,4


8,800




5,600
11,200

0,400
5
1
Riekki Avanda, Taipumattomat


1,6


9,200




5,400
10,800

0,600
5
6
Korhonen Anna, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,400




5,400
10,800

0,600
7
3
Pesonen Peppi, Taipumattomat


1,6


9,000




5,300
10,600

0,700
7
7
O'Brien Ronja, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,200




5,300
10,600

0,700
9
30
Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


1,6


8,900




5,250
10,500

0,750
10
45
Riekki Jade, Tampereen Sisu













10
2
Anttila Sofia, Taipumattomat













10
46
Mäkiraatikka Linnea, Tampereen Sisu










10
31
Erätuli Nyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa










10
4
Virtanen Vilma, Espoon Telinetaiturit










10
48
Saine Tinja, Porin Tarmo voimistelujaosto










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Korhonen Anna, Espoon Telinetaiturit

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

8,500


11,400

2
4
Virtanen Vilma, Espoon Telinetaiturit

2,1
DV: 1,1 CR: 1,0 CV: 

7,700


9,800

1,600
3
32
Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

1,7
DV: 0,7 CR: 1,0 CV: 

7,400


9,100

2,300
3
30
Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

1,9
DV: 0,9 CR: 1,0 CV: 

7,200


9,100

2,300
5
45
Riekki Jade, Tampereen Sisu

2,8
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 

6,200


9,000

2,400
6
1
Riekki Avanda, Taipumattomat

1,1
DV: 0,6 CR: 0,5 CV: 

7,800


8,900

2,500
6
47
Vainio Alexa, Porin Tarmo voimistelujaosto

1,8
DV: 0,8 CR: 1,0 CV: 

7,100


8,900

2,500
8
7
O'Brien Ronja, Espoon Telinetaiturit

1,3
DV: 0,8 CR: 0,5 CV: 

7,200


8,500

2,900
9
5
Suurnäkki Emma-Amelie, Espoon Telinetaiturit

0,6
DV: 0,6 CR:  CV: 

7,400


8,000

3,400
9
3
Pesonen Peppi, Taipumattomat

0,6
DV: 0,6 CR:  CV: 

7,400


8,000

3,400
11
29
Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

1,1
DV: 0,6 CR: 0,5 CV: 

4,600


5,700

5,700
12
2
Anttila Sofia, Taipumattomat

DV:  CR:  CV: 



12
46
Mäkiraatikka Linnea, Tampereen Sisu

DV:  CR:  CV: 



12
31
Erätuli Nyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



12
48
Saine Tinja, Porin Tarmo voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Virtanen Vilma, Espoon Telinetaiturit

3,5
DV: 1,5 CR: 2,0 CV: 

7,500


11,000

2
5
Suurnäkki Emma-Amelie, Espoon Telinetaiturit

3,4
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 

7,100


10,500

0,500
3
30
Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,100


10,200

0,800
4
45
Riekki Jade, Tampereen Sisu

3,6
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 

6,400


10,000

1,000
5
6
Korhonen Anna, Espoon Telinetaiturit

1,9
DV: 0,9 CR: 1,0 CV: 

7,800


9,700

1,300
5
47
Vainio Alexa, Porin Tarmo voimistelujaosto

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

6,500


9,700

1,300
7
3
Pesonen Peppi, Taipumattomat

1,9
DV: 0,9 CR: 1,0 CV: 

7,600


9,500

1,500
8
32
Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,3
DV: 1,8 CR: 1,5 CV: 

6,000


9,300

1,700
9
1
Riekki Avanda, Taipumattomat

1,7
DV: 0,7 CR: 1,0 CV: 

7,400


9,100

1,900
10
2
Anttila Sofia, Taipumattomat

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

6,500


8,800

2,200
10
29
Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

6,200


8,800

2,200
12
7
O'Brien Ronja, Espoon Telinetaiturit

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

5,600


8,200

2,800
13
46
Mäkiraatikka Linnea, Tampereen Sisu

DV:  CR:  CV: 



13
31
Erätuli Nyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



13
48
Saine Tinja, Porin Tarmo voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
32
Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

8,700


11,900

2
6
Korhonen Anna, Espoon Telinetaiturit

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

8,300


11,500

0,400
2
29
Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

8,200


11,500

0,400
4
5
Suurnäkki Emma-Amelie, Espoon Telinetaiturit

3,4
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 

8,050


11,450

0,450
5
47
Vainio Alexa, Porin Tarmo voimistelujaosto

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

8,050


11,350

0,550
5
45
Riekki Jade, Tampereen Sisu

3,6
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 

7,750


11,350

0,550
7
1
Riekki Avanda, Taipumattomat

3,4
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 

7,700


11,100

0,800
8
2
Anttila Sofia, Taipumattomat

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

7,350


9,850

2,050
9
3
Pesonen Peppi, Taipumattomat

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

7,200


9,700

2,200
10
7
O'Brien Ronja, Espoon Telinetaiturit

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

5,700


8,800

3,100
11
30
Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



11
46
Mäkiraatikka Linnea, Tampereen Sisu

DV:  CR:  CV: 



11
31
Erätuli Nyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



11
4
Virtanen Vilma, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



11
48
Saine Tinja, Porin Tarmo voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
6
Korhonen Anna, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



32
Orava Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



5
Suurnäkki Emma-Amelie, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



47
Vainio Alexa, Porin Tarmo voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



1
Riekki Avanda, Taipumattomat

DV:  CR:  CV: 



3
Pesonen Peppi, Taipumattomat

DV:  CR:  CV: 



29
Junes Justiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



7
O'Brien Ronja, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



45
Riekki Jade, Tampereen Sisu

DV:  CR:  CV: 



30
Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



4
Virtanen Vilma, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



2
Anttila Sofia, Taipumattomat

DV:  CR:  CV: 



48
Saine Tinja, Porin Tarmo voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



31
Erätuli Nyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



46
Mäkiraatikka Linnea, Tampereen Sisu

DV:  CR:  CV: 




Last Update: 25.7.2024 5.38.45
SX
SM
MD
XL
XXL