Back 

NTV kilpalinjan luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2022-05-14

B Nuoremmat B vanhemmat C Nuoremmat C Vanhemmat D Nuoremmat D Vanhemmat E-luokka F-luokka G-luokka B joukkue C joukkue D joukkue F joukkue
C Nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
18
Korkeamaa Emma
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
2
17
Laurila Amalia
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
3
20
Rousu Heini
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
7,5-8
8,5-9
8,5-9
8-8,5
IV
VT
7,5-8
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
4
1
Karlström Astrid
IF Drott
8-8,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
5
21
Majanmaa Frida
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
8,5-9
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
7,5-8
6
15
Liukko Isaela
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
7
14
Kyllönen Ella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
8
5
Sorvari Lilli
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
9
19
Huttunen Viivi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
7,5-8
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
10
6
Pirttijärvi Lusiina
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
16
Hakalahti Alva
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
13
Piirto Alva
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
18
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

2
17
Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

3
21
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

3
5
Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

5
15
Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

6
6
Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

7
1
Karlström Astrid, IF Drott

8-8,5

8
14
Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

9
19
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

10
20
Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
16
Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
13
Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
21
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

2
20
Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

3
17
Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

4
1
Karlström Astrid, IF Drott

7,5-8

5
15
Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

6
18
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

6
14
Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

8
19
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

9
5
Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

10
6
Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
16
Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
13
Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Karlström Astrid, IF Drott

8,5-9

2
18
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

3
17
Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

4
20
Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

5
14
Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

6
5
Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

7
15
Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

8
21
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

9
19
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

10
6
Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
16
Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
13
Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
18
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

2
17
Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

2
20
Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

2
5
Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

5
15
Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

6
1
Karlström Astrid, IF Drott

7,5-8

7
21
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

8
14
Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

9
19
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

9
6
Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
16
Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
13
Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
16
Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

19
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1
Karlström Astrid, IF Drott

18
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

14
Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

17
Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

15
Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

21
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

13
Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6
Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat

20
Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

5
Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat


Last Update: 21.6.2024 2.27.51
SX
SM
MD
XL
XXL