Back 

NTV kilpalinjan luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2022-05-14

B Nuoremmat B vanhemmat C Nuoremmat C Vanhemmat D Nuoremmat D Vanhemmat E-luokka F-luokka G-luokka B joukkue C joukkue D joukkue F joukkue
C Vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
47
Perälä Veera
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
45
Niskala Enni-Lotta
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
3
3
Alatalo Alisa
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8,5-9
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
4
46
Immonen Iida
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
5
8
Bjon Claudia
IF Drott
8,5-9
7-7,5
7-7,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
6
54
Mäkelä Lotta
Kalajoen Voimistelijat
9,5-10
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
6
49
Orvola Stella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
8
2
Jylhä Senni
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8-8,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
9
4
Takaeilola Iida
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
9
10
Häggström Maja
IF Drott
7,5-8
7-7,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
9
Nygård Evelina
IF Drott
8-8,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
48
Malm Sylvia
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
53
Venetjoki Aino
Kalajoen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
50
Alasuutari Alissa
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
5
Autio Emmi
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
7
Himanka Ella
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8-8,5
alle 6
7,5-8
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
1
Korkeakangas Annika
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8-8,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
52
Oja Ella
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
51
Siermala Saana
Kalajoen Voimistelijat
8-8,5
7,5-8
7,5-8
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
6
Tolonen Anni
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8-8,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
11
Vikström Elvira
IF Drott
7,5-8
6-7
6-7
7-7,5
I
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
54
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

9,5-10

2
4
Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

3
47
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

4
49
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

5
50
Alasuutari Alissa, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

5
52
Oja Ella, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

7
8
Bjon Claudia, IF Drott

8,5-9

8
46
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

8
48
Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

10
3
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

11
5
Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

11
7
Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
2
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
1
Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
45
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
9
Nygård Evelina, IF Drott

8-8,5

11
51
Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
6
Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
53
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
10
Häggström Maja, IF Drott

7,5-8

11
11
Vikström Elvira, IF Drott

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
45
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

2
3
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

2
10
Häggström Maja, IF Drott

7-7,5

4
46
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

4
47
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

6
8
Bjon Claudia, IF Drott

7-7,5

7
2
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

8
48
Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

9
9
Nygård Evelina, IF Drott

6-7

10
49
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
11
Vikström Elvira, IF Drott

6-7

11
50
Alasuutari Alissa, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
5
Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
7
Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
1
Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
54
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
52
Oja Ella, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
51
Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat

11
4
Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
6
Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
53
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
47
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

2
3
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

3
46
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

4
54
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

4
9
Nygård Evelina, IF Drott

8-8,5

6
45
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

7
2
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

8
53
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

9
10
Häggström Maja, IF Drott

7,5-8

10
51
Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
7
Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
5
Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
8
Bjon Claudia, IF Drott

7-7,5

11
4
Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
1
Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
48
Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
52
Oja Ella, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
49
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
6
Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
11
Vikström Elvira, IF Drott

6-7

11
50
Alasuutari Alissa, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
47
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

2
49
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

3
53
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

4
4
Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

5
8
Bjon Claudia, IF Drott

8-8,5

6
54
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

6
51
Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

8
45
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

8
52
Oja Ella, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

10
48
Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
3
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
50
Alasuutari Alissa, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
5
Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
7
Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
10
Häggström Maja, IF Drott

7-7,5

11
46
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
2
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
1
Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
9
Nygård Evelina, IF Drott

7-7,5

11
11
Vikström Elvira, IF Drott

7-7,5

11
6
Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
50
Alasuutari Alissa, Kalajoen Voimistelijat

3
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

5
Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8
Bjon Claudia, IF Drott

7
Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

10
Häggström Maja, IF Drott

46
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

1
Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

48
Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

54
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

45
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9
Nygård Evelina, IF Drott

52
Oja Ella, Kalajoen Voimistelijat

49
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

47
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

51
Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat

4
Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6
Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

53
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

11
Vikström Elvira, IF Drott


Last Update: 20.6.2024 2.25.56
SX
SM
MD
XL
XXL