Back 

NTV kilpalinjan luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2022-05-14

B Nuoremmat B vanhemmat C Nuoremmat C Vanhemmat D Nuoremmat D Vanhemmat E-luokka F-luokka G-luokka B joukkue C joukkue D joukkue F joukkue
D Vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
61
Hellund Emilia
IF Drott
9,5-10
7,5-8
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
57
Björk Edwina
IF Drott
9,5-10
7-7,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
7
Vittaniemi Lumi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
8,5-9
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
9-9,5
4
67
Nyman Agnes
IF Drott
8,5-9
7,5-8
9,5-10
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
9,5-10
FX
8-8,5
5
62
Kauppinen Salla
IF Drott
9,5-10
7,5-8
7,5-8
9-9,5
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
9-9,5
6
65
Riipinen Sara
IF Drott
8,5-9
7-7,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
7
59
Granlund Edith
IF Drott
9-9,5
7,5-8
7,5-8
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
9-9,5
8
1
Kolmonen Helvi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
9
64
Fors Matilda
IF Drott
9-9,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
10
9
Kolmonen Eedit
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
3
Hällfors Minéa
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
66
Holmäng Angelina
IF Drott
8-8,5
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
63
Hägglund Ellen
IF Drott
9-9,5
alle 6
7-7,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
8
Kuha Aava
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
6-7
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7-7,5
11
4
Pöykiö Essi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
60
Björkskog Amanda
IF Drott
8,5-9
6-7
6-7
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
58
Grönroos Tova
IF Drott
8,5-9
6-7
6-7
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
5
Haverinen Vilma
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
6-7
7,5-8
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
37
Hihnala Vilma
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
41
Laapotti Julia
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8-8,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
42
Niskanen Iida-Carita
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8-8,5
alle 6
7,5-8
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
43
Nisula Leila
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8,5-9
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
44
Sivén Pihla
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
7,5-8
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
2
Korpela Salla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
6
Leskinen Hilla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
62
Kauppinen Salla, IF Drott

9,5-10

2
57
Björk Edwina, IF Drott

9,5-10

3
61
Hellund Emilia, IF Drott

9,5-10

4
4
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

5
64
Fors Matilda, IF Drott

9-9,5

6
59
Granlund Edith, IF Drott

9-9,5

6
63
Hägglund Ellen, IF Drott

9-9,5

8
65
Riipinen Sara, IF Drott

8,5-9

9
58
Grönroos Tova, IF Drott

8,5-9

10
67
Nyman Agnes, IF Drott

8,5-9

11
60
Björkskog Amanda, IF Drott

8,5-9

11
37
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
3
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
9
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
1
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
8
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
43
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

11
7
Vittaniemi Lumi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
5
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
66
Holmäng Angelina, IF Drott

8-8,5

11
41
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
42
Niskanen Iida-Carita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
44
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
2
Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
6
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

1
1
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

1
7
Vittaniemi Lumi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

4
61
Hellund Emilia, IF Drott

7,5-8

4
9
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

4
8
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

7
67
Nyman Agnes, IF Drott

7,5-8

8
62
Kauppinen Salla, IF Drott

7,5-8

9
59
Granlund Edith, IF Drott

7,5-8

10
57
Björk Edwina, IF Drott

7-7,5

10
65
Riipinen Sara, IF Drott

7-7,5

11
60
Björkskog Amanda, IF Drott

6-7

11
64
Fors Matilda, IF Drott

6-7

11
58
Grönroos Tova, IF Drott

6-7

11
5
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
66
Holmäng Angelina, IF Drott

6-7

11
4
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
37
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
63
Hägglund Ellen, IF Drott

alle 6

11
2
Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
41
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
6
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
42
Niskanen Iida-Carita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
43
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
44
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
67
Nyman Agnes, IF Drott

9,5-10

2
61
Hellund Emilia, IF Drott

9-9,5

3
65
Riipinen Sara, IF Drott

9-9,5

4
57
Björk Edwina, IF Drott

8,5-9

5
7
Vittaniemi Lumi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

6
64
Fors Matilda, IF Drott

8,5-9

7
1
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

8
66
Holmäng Angelina, IF Drott

8-8,5

9
59
Granlund Edith, IF Drott

7,5-8

10
9
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
5
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
3
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
62
Kauppinen Salla, IF Drott

7,5-8

11
42
Niskanen Iida-Carita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
37
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
63
Hägglund Ellen, IF Drott

7-7,5

11
4
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
44
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
60
Björkskog Amanda, IF Drott

6-7

11
58
Grönroos Tova, IF Drott

6-7

11
8
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
41
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
2
Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
6
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
43
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Vittaniemi Lumi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
62
Kauppinen Salla, IF Drott

9-9,5

3
59
Granlund Edith, IF Drott

9-9,5

4
61
Hellund Emilia, IF Drott

8,5-9

5
57
Björk Edwina, IF Drott

8,5-9

6
63
Hägglund Ellen, IF Drott

8,5-9

7
64
Fors Matilda, IF Drott

8,5-9

8
65
Riipinen Sara, IF Drott

8,5-9

9
66
Holmäng Angelina, IF Drott

8-8,5

10
67
Nyman Agnes, IF Drott

8-8,5

10
4
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
60
Björkskog Amanda, IF Drott

8-8,5

11
58
Grönroos Tova, IF Drott

8-8,5

11
9
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
37
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
3
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
1
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
43
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
8
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
42
Niskanen Iida-Carita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
5
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
41
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
44
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
2
Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
6
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
57
Björk Edwina, IF Drott

60
Björkskog Amanda, IF Drott

64
Fors Matilda, IF Drott

59
Granlund Edith, IF Drott

58
Grönroos Tova, IF Drott

5
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

61
Hellund Emilia, IF Drott

37
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

66
Holmäng Angelina, IF Drott

63
Hägglund Ellen, IF Drott

3
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

62
Kauppinen Salla, IF Drott

9
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2
Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

41
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

42
Niskanen Iida-Carita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

43
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

67
Nyman Agnes, IF Drott

4
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

65
Riipinen Sara, IF Drott

44
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7
Vittaniemi Lumi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


Last Update: 21.6.2024 2.58.06
SX
SM
MD
XL
XXL