Back 

Kilpa-aerobicin SM- ja avoimet kilpasarjojen kilpailut Valkeakoski, 2022-05-21

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat
17.350
2 Haavisto Sofia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.150
3 Kari Minja, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.000
4 Peuravaara Stella, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.850
5 Harjanne Kia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.650
6 Koponen Siiri, Valkeakosken Voimistelijat
16.300
7 Parkkali Pihla, Valkeakosken Voimistelijat
16.200
8 Ojansivu Nemi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.950
9 Valtonen Siiri, Seinäjoen Voimistelijat
15.800
10 Laaksonen Helny, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.750
11 Korpi Iida, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.700
12 Immonen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
15.600
13 Horttanainen Hertta, Keravan Voimistelijat
15.450
14 Mannonen Ida-Maria, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.450
15 Van Leeuwen Terhi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.200
16 Kotilainen Aliina, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.100
17 Räikkönen Hanna, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.900
18 Hannuksela Siina, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.850
19 Kiianmies Liinu, Tampereen Sisu
14.750
20 Jyrämö Jenna, Valkeakosken Voimistelijat
14.600
21 Kokkonen Ella, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.550
22 Järvinen Aino, Valkeakosken Voimistelijat
14.550
23 Luumi Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
14.200
24 Talvio Jessica, Valkeakosken Voimistelijat
14.200
25 Järnström Minea, Valkeakosken Voimistelijat
14.050
26 Kallio Veera, Tampereen Sisu
13.950
27 Kytöviita Fiia, Valkeakosken Voimistelijat
13.900
28 Liimatainen Amanda, Raision Jumpparit
13.850
29 Juppi Martta, Vantaan Voimisteluseura
13.600
30 Leinonen Olivia, Kajaani Gymnastics
13.500
31 Lappalainen Anni, Tampereen Sisu
13.500
32 Kekki Ronja, Valkeakosken Voimistelijat
13.250
33 Helin Jenna, Vantaan Voimisteluseura
13.000
34 Muurimäki Nuppu, Tampereen Sisu
12.750
35 Ellmen Jasmi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
11.800
36 Koivuranta Janessa, Nokian Voimisteluseura
11.500
37 Naskali Emma, Tampereen Sisu
9.550
38 Posio Milla, Kajaani Gymnastics
39 Lemercier Celia, Vantaan Voimisteluseura
40 Toivonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Heiskanen Rina-Maija, Keravan Voimistelijat
16.750
2 Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
16.400
3 Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat
16.350
4 Nuolivirta Anni, Seinäjoen Voimistelijat
16.350
5 Elijoki Nea-Helmiina, Valkeakosken Voimistelijat
16.200
6 Rajala Iisa, Seinäjoen Voimistelijat
16.150
7 Mylly Ella, Oulun Naisvoimistelijat
16.100
8 Hirvonen Anni, Oulun Naisvoimistelijat
16.000
9 Jalo Joanna, Tampereen Sisu
15.900
10 Luumi Silja, Valkeakosken Voimistelijat
15.750
11 Keränen Saana, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.750
12 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
15.750
13 Joensuu Ellen, Vantaan Voimisteluseura
15.650
14 Puurtinen Pihla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.600
15 Pasma Emma, Kajaani Gymnastics
15.550
16 Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics
15.500
17 Mustonen Kerttu, Kajaani Gymnastics
15.450
18 Keränen Sade, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.450
19 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.400
20 Laitinen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.350
21 Lampinen Jessica, Vantaan Voimisteluseura
15.300
22 Piilonen Eedit, Tampereen Sisu
15.250
23 Puolakanaho Vilma, Oulun Naisvoimistelijat
15.200
24 Mylly Hilla, Oulun Naisvoimistelijat
15.050
25 Vainio Jiia, Keravan Voimistelijat
15.050
26 Sutinen Helmi, Kajaani Gymnastics
15.050
27 Luoto Pinja, Vantaan Voimisteluseura
14.950
28 Pantelidi Neea, Oulun Naisvoimistelijat
14.950
29 Välimäki Vilma, Keravan Voimistelijat
14.950
30 Keitaanniemi Alfa, Tampereen Sisu
14.900
31 Jyllilä Nina, Oulun Naisvoimistelijat
14.900
32 Karhusaari Nanna, Nokian Voimisteluseura
14.900
33 Koistinen Jasmin, Keravan Voimistelijat
14.850
34 Ruuhonen Moona-Maija, Tampereen Sisu
14.700
35 Heimola Rinja, Kuopion Reippaan Voimistelijat
14.700
36 Heimonen Amanda, Seinäjoen Voimistelijat
14.650
37 Vanninen Sofia, Keravan Voimistelijat
14.650
38 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.600
39 Kyrölä Siiri, Raision Jumpparit
14.600
40 Martelius Anna, Keravan Voimistelijat
14.550
41 Aro Sinna, Nokian Voimisteluseura
14.500
42 Laitinen Elsa, Vantaan Voimisteluseura
14.400
43 Valpas Liisa, Nokian Voimisteluseura
14.300
44 Paavola Emmiina, Nokian Voimisteluseura
14.300
45 Antila Eevi, Nokian Voimisteluseura
14.150
46 Keränen Sohvi, Oulun Naisvoimistelijat
14.050
47 Vänskä Iida, Tampereen Sisu
14.050
48 Uusitalo Tiia, Raision Jumpparit
13.950
49 Katajamaa Niia, Keravan Voimistelijat
13.900
50 Mustajärvi Anni, Kajaani Gymnastics
13.750
51 Buchen Lenita, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.450
52 Humppi Sofia, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.400
53 Luotoniemi Kerttu, Nokian Voimisteluseura
54 Heikkinen Eevi, Keravan Voimistelijat
55 Hulkkonen Lilli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
56 Laanterä Meea, Keravan Voimistelijat
57 Saarinen Eevi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
58 Gröning Leona, Vantaan Voimisteluseura
59 Malm Amanda, Oulun Naisvoimistelijat
60 Peltokangas Saga, Vantaan Voimisteluseura
61 Raijas Rosalia, Keravan Voimistelijat
62 Ahokangas Sofia, Seinäjoen Voimistelijat
63 Koskinen Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Kari, Korpi, Mannonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.450
2 Hannuksela, Harjanne, Hietanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.400
3 Haavisto, Ojansivu, Pajatsalo, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.150
4 Laaksonen, Lindqvist, Peuravaara, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.900
5 Antinaho, Immonen, Järvinen, Koponen, Parkkali, Valkeakosken Voimistelijat
14.850
6 Hörkkö, Kesäläinen, Ketonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.350
7 Löppönen, Rytkölä, Vesterinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.250
8 Jaakkola, Kyrölä, Lähdetniemi, Orelma, Raision Jumpparit
14.150
9 Alén, Kettunen, Nyqvist, Vantaan Voimisteluseura
13.800
10 Kemppainen, Kiianmies, Muurimäki, Niinimäki, Rekola, Tampereen Sisu
13.200
11 Harju, Jyränen, Lahtinen, Valkeakosken Voimistelijat
12.700
12 Kemiläinen, Laitala, Pekkinen, Tommila, Raision Jumpparit
12.500
13 Heikkinen, Nikulainen, Peltoniemi, Kuopion Reippaan Voimistelijat
12.200
14 Koivisto, Tarkko, Yilmaz, Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.150
15 Koro, Martelius, Pakarinen, Rindell, Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.050
16 Honka, Kanninen, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
11.800
17 Engbäck, Järvinen, Koivuranta, Nokian Voimisteluseura
11.300
18 Hermansson, Kallaperä, Kapanen, Mbuyamba, Volotinen, Keravan Voimistelijat
11.200
19 Försti, Kallio-Koski, Kemppainen, Oulun Naisvoimistelijat
10.950
20 Koivuranta, Mäkinen, Setälä, Nokian Voimisteluseura
10.800
21 Juppi, Laitinen, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura

12-14v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
18.650
2 Andriienko Sofiia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.500
3 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.900
4 Romaniv Inessa, Valkeakosken Voimistelijat
17.650
5 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
17.550
6 Metsämäki Mea, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.500
7 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
17.400
8 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
17.400
9 Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics
17.150
10 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
17.150
11 Heikkinen Iida, Kajaani Gymnastics
17.100
12 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
17.000
13 Lehtisaari Kiira, Tampereen Sisu
16.900
14 Hytönen Lida, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.800
15 Stenroos Sarinna, Tampereen Sisu
16.750
16 Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura
16.700
17 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
16.550
18 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
16.350
19 Gotchieva Alina, Oulun Naisvoimistelijat
16.350
20 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.350
21 Helén Emmi, Keravan Voimistelijat
16.350
22 Valli Iines, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.350
23 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.200
24 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.000
25 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
16.000
26 Jyllilä Rita, Oulun Naisvoimistelijat
15.550
27 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Elijoki, Fallström, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
15.950
2 Grönberg, Heikkinen, Sutinen, Kajaani Gymnastics
15.850
3 Lähteenmäki, Tamminen, Vuorinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.800
4 Heimala, Kurittu, Veijalainen, Vantaan Voimisteluseura
15.400
5 Jalo, Piilonen, Vänskä, Tampereen Sisu
14.800
6 Buchen, Heimola, Laitinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
14.500
7 Jyllilä, Malm, Puolakanaho, Oulun Naisvoimistelijat
14.100
8 Horttanainen, Katajamaa, Koistinen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
14.100
9 Jyrämö, Järvinen, Kytöviita, Valkeakosken Voimistelijat
13.350
10 Hämäläinen, Kotilainen, Pekkarinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.000
11 Gröning, Husu, Peltokangas, Vantaan Voimisteluseura
12 Hurri, Leikas, Pajula, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
13 Heikkinen, Laanterä, Vainio, Välimäki, Keravan Voimistelijat
14 Antila, Aro, Luotoniemi, Paavola, Valpas, Nokian Voimisteluseura
15 Heiskanen, Lukkarinen , Raijas, Keravan Voimistelijat

Kilpa Aerodance yli 12v

Score
Name Total
1 Elijoki, Fallström, Kekki, Luumi, Salmi, Talvio, Valkeakosken Voimistelijat
14.350
2 Järvinen, Kalliokoski, Lepistö, Nieminen, Olli, Taatila, Valkolehto, Nokian Voimisteluseura
14.100
3 Ahtaanluoma, Lähdetniemi, Toivonen, Tuokko, Vainio, Raision Jumpparit

15-17v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.250
2 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.050
3 Pulkki Anni, Tampereen Sisu
19.050
4 Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat
19.050
5 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
18.450
6 Nääppä Anniina, Tampereen Sisu
18.350
7 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
18.250
8 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
18.150
9 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
18.150
10 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
18.100
11 Lahtonen Jessica, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.700
12 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
17.350
13 Perhovaara Isabella, Kajaani Gymnastics
16.850
14 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
16.850
15 Kurittu Elise, Vantaan Voimisteluseura
16.800
16 Lipponen Vilma, Vantaan Voimisteluseura
16.700
17 Särkkä Maikki, Tampereen Sisu
16.300
18 Vuorinen Neela, Tampereen Sisu

12-14v. joukkueet

Score
Name Total
1 Kautto, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.150
2 Björkqvist, Järvinen, Korpela, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.900
3 Engbäck, Koivula, Pihlajasaari, Nokian Voimisteluseura
16.900
4 Breucha, Riihonen, Taskinen, Keravan Voimistelijat
16.850
5 Haataja, Heikkilä, Romaniv, Valkeakosken Voimistelijat
16.850
6 Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
16.800
7 Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.750
8 Koski, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.750
9 Arabaci, Lehtisaari, Stenroos, Tampereen Sisu
16.600
10 Helén, Miettinen, Mokkila, Keravan Voimistelijat
15.800
11 Fagerlund, Mattila, Sjöroos, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.650
12 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
15.500
13 Heikkinen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
15.350
14 Ahtonen, Blomqvist, Seppänen, Kajaani Gymnastics
14.550
15 Farzad, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16 Kouvalainen, Kulju, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura

Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Kivelä Nea, Turun Urheiluliitto Voimistelu
20.500
2 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
19.800
3 Seppälä Kaisa, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.700
4 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
19.650
5 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.550
6 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
19.350
7 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
19.100
8 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
19.100
9 Vahteristo Lumi, Tampereen Sisu
19.050
10 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
19.050
11 Ollila Auli, Tampereen Sisu
18.450
12 Mokkila Saija, Vantaan Voimisteluseura
17.900
13 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
17.900
14 Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat
15.750

8-9v. joukkueet

Score
Name Total
1 Haavisto, Kallio, Mellenius, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-1
2 Korpi, Teppala, Tuominen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-1
3 Fagerström, Kuukasjärvi, Lehtisalo, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-2
4 Lehmuskoski, Nieminen, Paulamäki, Valkeakosken Voimistelijat
C-2
5 Aaltonen, Multala, Rostedt, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-2
6 Juvani, Kemppainen, Kervinen, Terentyeva, Kajaani Gymnastics
C-2
7 Hakala, Loman, Mönki, Tuominen, Keravan Voimistelijat
C-3
8 Hautamäki, Nurmi, Rahijärvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-3
9 Lintula, Pöllänen, Salonoja, Snellman, Nokian Voimisteluseura
C-3
10 Järvi, Lintunen, Sarapuu, Vantaan Voimisteluseura
C-4
11 Arve, Lehto, Mattsson, Santala, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-4
12 Hujanen, Koponen, Rasi, Keravan Voimistelijat
C-4
13 Hind, Leppänen, Riihonen, Keravan Voimistelijat
C-5

12-14v. yksilö tytöt, finaalit

Score
Name Total
1 Meri Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
19.050
2 Sofiia Andrienko - kilpailun ulkopuolella, Turun Urheiluliitto
18.550
3 Ella Björkqvist, Turun Urheiluliitto
18.450
4 Alina Huiko, Vantaan Voimisteluseura
18.050
5 Elsa Engbäck, Nokian Voimisteluseura
17.850
6 Inessa Romaniv, Valkeakosken Voimistelijat
17.650
7 Adele Koivula, Nokian Voimisteluseura
17.500
8 Mea Metsämäki, Turun Urheiluliitto
17.300
9 Elli Seilonen, Kajaani Gymnastics
16.500

15-17v. yksilöt miehet, finaali

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Tampereen Sisu
19.600

15-17v. sekaparit, finaali

Score
Name Total
1 Nousiainen, Nääppä, Tampereen Sisu
17.900

15-17v. joukkueet, finaali

Score
Name Total
1 Laaksonen, Sirviö, Teinikivi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.750
2 Nousiainen, Nääppä, Pulkki, Tampereen Sisu
18.400
3 Göcmen, Lauroma, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.350
4 Alimyllymaa, Antinaho, Hakonen, Valkeakosken Voimistelijat
17.550
5 Kurittu, Källman, Lipponen, Vantaan Voimisteluseura
17.300
6 Haapanen, Merinen, Pelkonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.150
7 Grönroos, Pulli, Särkkä, Tampereen Sisu
16.300

12-14v. ryhmät, finaali

Score
Name Total
1 Björkqvist, Farzad, Järvinen, Korpela, Valli, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.150
2 Kautto, Ketola, Ketola, Romaniv, Tuuri, Valkeakosken Voimistelijat
17.500
3 Engbäck, Koivula, Meskanen, Pihlajasaari, Sandell, Nokian Voimisteluseura
17.100
4 Fagerlund, Koski, Metsämäki, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.700
5 Breucha, Miettinen, Mokkila, Riihonen, Taskinen, Keravan Voimistelijat
16.250
6 Heikkinen, Holappa, Keränen, Pasma, Seilonen, Kajaani Gymnastics
15.100
7 Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Rotkus, Sjöroos, Turun Urheiluliitto Voimistelu
8 Haataja, Heikkilä, Mäkynen, Nysten, Räty, Valkeakosken Voimistelijat

15-17v. ryhmät, finaali

Score
Name Total
1 Göcmen, Laaksonen, Lauroma, Sirviö, Teinikivi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.900

Aerodance 12-14v, finaali

Score
Name Total
1 Farzad, Huiko, Jelkänen, Järvinen, Kaskinen, Korpela, Pääjärvi, Valli, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.650
2 Haataja, Heikkilä, Kautto, Ketola, Ketola, Nysten, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
16.600
3 Arabaci, Kallio, Lehtisaari, Mäkinen, Rintakoski, Ruuhonen, Stenroos, Telenius, Tampereen Sisu
15.300

Aerodance yli 18v, finaali

Score
Name Total
1 Kivelä, Koponen, Löppönen, Rantala, Seppälä, Soininen, Vainio, Österholm, Turun Urheiluliitto Voimistelu, Valkeakosken Voimistelijat
17.350

Aerodance 15-17v, finaali

Score
Name Total
1 Göcmen, Haapanen, Kivelä, Kolkkanen, Paganus, Pelkonen, Teinikivi, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.550

Aikuiset yli 18v. joukkueet, finaali

Score
Name Total
1 Soininen, Vainio, Österholm, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.958
2 Hukkanen, Ollila, Vahteristo, Jyväskylän Naisvoimistelijat, Tampereen Sisu
19.350
3 Keurulainen, Paulamäki, Rantala, Valkeakosken Voimistelijat, Vantaan Voimisteluseura
19.141
4 Huiko, Kortelainen, Mokkila, Vantaan Voimisteluseura
16.708

Aikuiset yli 18v. ryhmät, finaali

Score
Name Total
1 Agha, Kivelä, Koponen, Seppälä, Soininen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.685

15-17v. yksilö tytöt, finaalit

Score
Name Total
1 Hilda Laaksonen, TuUL
19.800
2 Anni Pulkki, TaSI
19.150
3 Jade Sirviö, TuUL
19.100
4 Julia Alimyllymaa, VaVo
18.750
5 Mira Taskinen, KNV
18.750
6 Anniina Nääppä, TaSI
18.200
7 Netta Hakonen, VaVo
18.000
8 Jenni Kähkönen, KajaGym
17.800

Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset, finaali

Score
Name Total
1 Nea Kivelä, TuUL
20.500
2 Nea Hukkanen, JNV
20.000
3 Adeelia Koponen, TuUL
19.950
4 Kaisa Seppälä, TuUL
19.900
5 Maija Keurulainen, VVS
19.750
6 Inka Kilpeläinen, KajaGym
19.500
7 Emilia Rantala, VaVo
18.900
8 Nelli Paulamäki, VaVo
18.450

12-14v. joukkueet, finaali

Score
Name Total
1 Kautto, Tuuri, Vahteristo, VaVo
18.300
2 Björkqvist, Järvinen, Korpela, TuUL
17.850
3 Engbäck, Koivula, Pihlajasaari, NVS
17.200
4 Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, TuUL
17.050
5 Haataja, Heikkilä, Romaniv, VaVo
16.750
6 Ketola, Ketola, Nysten, VaVo
16.550
7 Breucha, Riihonen, Taskinen, KNV
16.250
8 Koski, Saariniemi, Virtanen, TuUL
15.900

Last Update: 8/18/2022 10:43:39 AM