Back 

KM Vestland Sotra, 2022-09-24

TM Rekrutt Enkeltapparat TM 13-14 år Enkeltapparat TM 15-16 år Enkektapparat TM 17-18 år Enkeltapparat TK Rekrutt 11 år Enkeltapparat TK Rekrutt 12 år Enkeltapparat TK Klasse 1 Enkeltapparat TK Klasse 2 Enkelt apparat TK Klasse 3 Enkeltapparat TM Rekrutt Mangekamp TM 13-14år Mangekamp TM 15-16år Mangekamp TM 17-18år Mangekamp TK Rekrutt 11 år Mangekamp TK Rekrutt 12 år Mangekamp TK Klasse 1 Mangekamp TK Klasse 2 Mangekamp TK Klasse 3 Mangekamp
TK Rekrutt 11 år Enkeltapparat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
8
Tilde Valde-Reed
Fana IL Turn
10.350
D: 1.6
E: 8.750
10.000
D: 2.00
E: 8.000
10.650
D: 4.10
E: 6.550
10.450
D: 3.90
E: 6.550
41.450
VT
10.350
D: 1.6
E: 8.750
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
10.650
D: 4.1
E: 6.550
FX
10.450
D: 3.9
E: 6.550
2
7
Synnøve Isolde Teigen
Fana IL Turn
9.650
D: 1.6
E: 8.050
8.200
D: 1.50
E: 6.700
9.700
D: 2.50
E: 7.200
9.900
D: 3.00
E: 6.900
37.450
4.000
VT
9.650
D: 1.6
E: 8.050
UB
8.200
D: 1.5
E: 6.700
BB
9.700
D: 2.5
E: 7.200
FX
9.900
D: 3.0
E: 6.900
3
9
Mina Othilie Flisram
Fana IL Turn
9.300
D: 1.6
E: 7.700
8.000
D: 0.50
E: 7.500
8.950
D: 3.00
E: 5.950
8.950
D: 1.70
E: 7.250
35.200
6.250
VT
9.300
D: 1.6
E: 7.700
UB
8.000
D: 0.5
E: 7.500
BB
8.950
D: 3.0
E: 5.950
FX
8.950
D: 1.7
E: 7.250
4
6
Astrid Frøysland
Førde IL Turn
9.250
D: 0.5
E: 8.750
7.250
D: 0.50
E: 6.750
7.350
D: 0.00
E: 7.350
7.550
D: 1.00
E: 6.550
31.400
10.050
VT
9.250
D: 0.5
E: 8.750
UB
7.250
D: 0.5
E: 6.750
BB
7.350

E: 7.350
FX
7.550
D: 1.0
E: 6.550
5
2
Julie Amira Igesund
Bergen Turnforening
9.850
D: 1.6
E: 8.250
4.900
D: 2.00
E: 2.900
7.350
D: 3.80
E: 3.550
8.750
D: 3.30
E: 5.950
ND: 0.50
30.850
10.600
VT
9.850
D: 1.6
E: 8.250
UB
4.900
D: 2.0
E: 2.900
BB
7.350
D: 3.8
E: 3.550
FX
8.750
D: 3.3
E: 5.950
ND: 0.50
6
3
Eline Holmøyvik
Førde IL Turn
9.550
D: 1.0
E: 8.550
6.300

E: 6.300
7.400
D: 0.00
E: 7.400
6.700
D: 0.50
E: 6.200
29.950
11.500
VT
9.550
D: 1.0
E: 8.550
UB
6.300

E: 6.300
BB
7.400

E: 7.400
FX
6.700
D: 0.5
E: 6.200
7
4
Ann Kristin Kusslid
Førde IL Turn
9.100
D: 0.5
E: 8.600
6.450
D: 0.50
E: 5.950
7.300
D: 0.00
E: 7.300
5.950
D: 0.50
E: 5.450
28.800
12.650
VT
9.100
D: 0.5
E: 8.600
UB
6.450
D: 0.5
E: 5.950
BB
7.300

E: 7.300
FX
5.950
D: 0.5
E: 5.450
8
5
Ella Ryste Haugsbø
Førde IL Turn
8.550
D: 0.5
E: 8.050
6.500

E: 6.500
6.550
D: 0.00
E: 6.550
6.150
D: 0.50
E: 5.650
27.750
13.700
VT
8.550
D: 0.5
E: 8.050
UB
6.500

E: 6.500
BB
6.550

E: 6.550
FX
6.150
D: 0.5
E: 5.650
9
11
Erle Johnson Eikeland
Åsane Turn
8.550
D: 0.5
E: 8.050
6.900

E: 7.400
ND: 0.50
15.450
26.000
VT
8.550
D: 0.5
E: 8.050
UB
6.900

E: 7.400
ND: 0.50
BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
8
Tilde Valde-Reed, Fana IL Turn


1.6


8.750




10.350

2
2
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening


1.6


8.250




9.850

0.500
3
7
Synnøve Isolde Teigen, Fana IL Turn


1.6


8.050




9.650

0.700
4
3
Eline Holmøyvik, Førde IL Turn


1.0


8.550




9.550

0.800
5
9
Mina Othilie Flisram, Fana IL Turn


1.6


7.700




9.300

1.050
6
6
Astrid Frøysland, Førde IL Turn


0.5


8.750




9.250

1.100
7
4
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn


0.5


8.600




9.100

1.250
8
11
Erle Johnson Eikeland, Åsane Turn


0.5


8.050




8.550

1.800
8
5
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn


0.5


8.050




8.550

1.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
8
Tilde Valde-Reed, Fana IL Turn

2.0

8.000


10.000

2
7
Synnøve Isolde Teigen, Fana IL Turn

1.5

6.700


8.200

1.800
3
9
Mina Othilie Flisram, Fana IL Turn

0.5

7.500


8.000

2.000
4
6
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

0.5

6.750


7.250

2.750
5
11
Erle Johnson Eikeland, Åsane Turn


7.400

0.5

6.900

3.100
6
5
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn


6.500


6.500

3.500
7
4
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

0.5

5.950


6.450

3.550
8
3
Eline Holmøyvik, Førde IL Turn


6.300


6.300

3.700
9
2
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

2.0

2.900


4.900

5.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
8
Tilde Valde-Reed, Fana IL Turn

4.1

6.550


10.650

2
7
Synnøve Isolde Teigen, Fana IL Turn

2.5

7.200


9.700

0.950
3
9
Mina Othilie Flisram, Fana IL Turn

3.0

5.950


8.950

1.700
4
3
Eline Holmøyvik, Førde IL Turn


7.400


7.400

3.250
5
6
Astrid Frøysland, Førde IL Turn


7.350


7.350

3.300
5
2
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

3.8

3.550


7.350

3.300
7
4
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn


7.300


7.300

3.350
8
5
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn


6.550


6.550

4.100
9
11
Erle Johnson Eikeland, Åsane Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
8
Tilde Valde-Reed, Fana IL Turn

3.9

6.550


10.450

2
7
Synnøve Isolde Teigen, Fana IL Turn

3.0

6.900


9.900

0.550
3
9
Mina Othilie Flisram, Fana IL Turn

1.7

7.250


8.950

1.500
4
2
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

3.3

5.950

0.5

8.750

1.700
5
6
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

1.0

6.550


7.550

2.900
6
3
Eline Holmøyvik, Førde IL Turn

0.5

6.200


6.700

3.750
7
5
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn

0.5

5.650


6.150

4.300
8
4
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

0.5

5.450


5.950

4.500
9
11
Erle Johnson Eikeland, Åsane Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
8
Tilde Valde-Reed, Fana IL Turn




7
Synnøve Isolde Teigen, Fana IL Turn




9
Mina Othilie Flisram, Fana IL Turn




6
Astrid Frøysland, Førde IL Turn




2
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening




3
Eline Holmøyvik, Førde IL Turn




4
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn




5
Ella Ryste Haugsbø, Førde IL Turn




11
Erle Johnson Eikeland, Åsane Turn





Last Update: 6/14/2024 11:48:11 PM
SX
SM
MD
XL
XXL