Back 

KM Vestland Sotra, 2022-09-24

TM Rekrutt Enkeltapparat TM 13-14 år Enkeltapparat TM 15-16 år Enkektapparat TM 17-18 år Enkeltapparat TK Rekrutt 11 år Enkeltapparat TK Rekrutt 12 år Enkeltapparat TK Klasse 1 Enkeltapparat TK Klasse 2 Enkelt apparat TK Klasse 3 Enkeltapparat TM Rekrutt Mangekamp TM 13-14år Mangekamp TM 15-16år Mangekamp TM 17-18år Mangekamp TK Rekrutt 11 år Mangekamp TK Rekrutt 12 år Mangekamp TK Klasse 1 Mangekamp TK Klasse 2 Mangekamp TK Klasse 3 Mangekamp
TK Rekrutt 12 år Enkeltapparat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
19
Tiril Rødbotten-Gilborne
Sotra SK Turn
12.750
D: 4.2
E: 8.550
9.300
D: 2.50
E: 6.800
11.350
D: 4.70
E: 6.650
11.850
D: 5.10
E: 6.750
45.250
VT
12.750
D: 4.2
E: 8.550
UB
9.300
D: 2.5
E: 6.800
BB
11.350
D: 4.7
E: 6.650
FX
11.850
D: 5.1
E: 6.750
2
16
Sonja Elise Engebretsen
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.450
D: 2.0
E: 8.450
10.500
D: 2.00
E: 8.500
11.000
D: 3.90
E: 7.100
11.350
D: 4.20
E: 7.150
43.300
1.950
VT
10.450
D: 2.0
E: 8.450
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
11.000
D: 3.9
E: 7.100
FX
11.350
D: 4.2
E: 7.150
3
18
Karmine Sæterdal Olsen
Sotra SK Turn
11.000
D: 2.4
E: 8.600
9.600
D: 2.50
E: 7.100
11.500
D: 4.50
E: 7.000
10.600
D: 4.50
E: 6.100
42.700
2.550
VT
11.000
D: 2.4
E: 8.600
UB
9.600
D: 2.5
E: 7.100
BB
11.500
D: 4.5
E: 7.000
FX
10.600
D: 4.5
E: 6.100
4
20
Fride Ramsvik Vadset
Fana IL Turn
9.550
D: 1.6
E: 7.950
7.800
D: 1.00
E: 6.800
9.950
D: 3.00
E: 6.950
7.900
D: 1.20
E: 6.700
35.200
10.050
VT
9.550
D: 1.6
E: 7.950
UB
7.800
D: 1.0
E: 6.800
BB
9.950
D: 3.0
E: 6.950
FX
7.900
D: 1.2
E: 6.700
5
10
Anna Elisa Grindheim
Åsane Turn
9.450
D: 1.6
E: 7.850
7.200
D: 0.50
E: 6.700
7.850
D: 1.00
E: 6.850
9.800
D: 3.00
E: 6.800
34.300
10.950
VT
9.450
D: 1.6
E: 7.850
UB
7.200
D: 0.5
E: 6.700
BB
7.850
D: 1.0
E: 6.850
FX
9.800
D: 3.0
E: 6.800
6
15
Una Brennersted
Førde IL Turn
8.550
D: 0.5
E: 8.050
8.100
D: 0.50
E: 7.600
6.850
D: 0.00
E: 6.850
6.500
D: 0.50
E: 6.000
30.000
15.250
VT
8.550
D: 0.5
E: 8.050
UB
8.100
D: 0.5
E: 7.600
BB
6.850

E: 6.850
FX
6.500
D: 0.5
E: 6.000
7
14
Ingeborg Alette Holen Trydal
Førde IL Turn
9.600
D: 1.0
E: 8.600
6.350
D: 0.50
E: 5.850
6.200
D: 0.00
E: 6.200
7.200
D: 1.00
E: 6.200
29.350
15.900
VT
9.600
D: 1.0
E: 8.600
UB
6.350
D: 0.5
E: 5.850
BB
6.200

E: 6.200
FX
7.200
D: 1.0
E: 6.200
8
12
Oda Helene Gjerde Tellevik
Åsane Turn
7.650

E: 7.650
6.550
D: 0.00
E: 6.550
14.200
31.050
VT

UB
7.650

E: 7.650
BB
6.550

E: 6.550
FX

9
13
Trine Pedersen - Rasmussen
Åsane Turn
7.200
D: 0.50
E: 6.700
7.200
38.050
VT

UB
7.200
D: 0.5
E: 6.700
BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
19
Tiril Rødbotten-Gilborne, Sotra SK Turn


4.2


8.550




12.750

2
18
Karmine Sæterdal Olsen, Sotra SK Turn


2.4


8.600




11.000

1.750
3
16
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.0


8.450




10.450

2.300
4
14
Ingeborg Alette Holen Trydal, Førde IL Turn


1.0


8.600




9.600

3.150
5
20
Fride Ramsvik Vadset, Fana IL Turn


1.6


7.950




9.550

3.200
6
10
Anna Elisa Grindheim, Åsane Turn


1.6


7.850




9.450

3.300
7
15
Una Brennersted, Førde IL Turn


0.5


8.050




8.550

4.200
8
12
Oda Helene Gjerde Tellevik, Åsane Turn










12.750
8
13
Trine Pedersen - Rasmussen, Åsane Turn










12.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
16
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

8.500


10.500

2
18
Karmine Sæterdal Olsen, Sotra SK Turn

2.5

7.100


9.600

0.900
3
19
Tiril Rødbotten-Gilborne, Sotra SK Turn

2.5

6.800


9.300

1.200
4
15
Una Brennersted, Førde IL Turn

0.5

7.600


8.100

2.400
5
20
Fride Ramsvik Vadset, Fana IL Turn

1.0

6.800


7.800

2.700
6
12
Oda Helene Gjerde Tellevik, Åsane Turn


7.650


7.650

2.850
7
13
Trine Pedersen - Rasmussen, Åsane Turn

0.5

6.700


7.200

3.300
7
10
Anna Elisa Grindheim, Åsane Turn

0.5

6.700


7.200

3.300
9
14
Ingeborg Alette Holen Trydal, Førde IL Turn

0.5

5.850


6.350

4.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
18
Karmine Sæterdal Olsen, Sotra SK Turn

4.5

7.000


11.500

2
19
Tiril Rødbotten-Gilborne, Sotra SK Turn

4.7

6.650


11.350

0.150
3
16
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.9

7.100


11.000

0.500
4
20
Fride Ramsvik Vadset, Fana IL Turn

3.0

6.950


9.950

1.550
5
10
Anna Elisa Grindheim, Åsane Turn

1.0

6.850


7.850

3.650
6
15
Una Brennersted, Førde IL Turn


6.850


6.850

4.650
7
12
Oda Helene Gjerde Tellevik, Åsane Turn


6.550


6.550

4.950
8
14
Ingeborg Alette Holen Trydal, Førde IL Turn


6.200


6.200

5.300
9
13
Trine Pedersen - Rasmussen, Åsane Turn




11.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
19
Tiril Rødbotten-Gilborne, Sotra SK Turn

5.1

6.750


11.850

2
16
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.2

7.150


11.350

0.500
3
18
Karmine Sæterdal Olsen, Sotra SK Turn

4.5

6.100


10.600

1.250
4
10
Anna Elisa Grindheim, Åsane Turn

3.0

6.800


9.800

2.050
5
20
Fride Ramsvik Vadset, Fana IL Turn

1.2

6.700


7.900

3.950
6
14
Ingeborg Alette Holen Trydal, Førde IL Turn

1.0

6.200


7.200

4.650
7
15
Una Brennersted, Førde IL Turn

0.5

6.000


6.500

5.350
8
12
Oda Helene Gjerde Tellevik, Åsane Turn




11.850
8
13
Trine Pedersen - Rasmussen, Åsane Turn




11.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
19
Tiril Rødbotten-Gilborne, Sotra SK Turn




16
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag




18
Karmine Sæterdal Olsen, Sotra SK Turn




20
Fride Ramsvik Vadset, Fana IL Turn




10
Anna Elisa Grindheim, Åsane Turn




15
Una Brennersted, Førde IL Turn




14
Ingeborg Alette Holen Trydal, Førde IL Turn




12
Oda Helene Gjerde Tellevik, Åsane Turn




13
Trine Pedersen - Rasmussen, Åsane Turn





Last Update: 5/26/2024 7:37:01 PM
SX
SM
MD
XL
XXL