Back 

KM Vestland Sotra, 2022-09-24

TM Rekrutt Enkeltapparat TM 13-14 år Enkeltapparat TM 15-16 år Enkektapparat TM 17-18 år Enkeltapparat TK Rekrutt 11 år Enkeltapparat TK Rekrutt 12 år Enkeltapparat TK Klasse 1 Enkeltapparat TK Klasse 2 Enkelt apparat TK Klasse 3 Enkeltapparat TM Rekrutt Mangekamp TM 13-14år Mangekamp TM 15-16år Mangekamp TM 17-18år Mangekamp TK Rekrutt 11 år Mangekamp TK Rekrutt 12 år Mangekamp TK Klasse 1 Mangekamp TK Klasse 2 Mangekamp TK Klasse 3 Mangekamp
TK Klasse 1 Enkeltapparat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
41
Maja Zuk
Sotra SK Turn
12.800
D: 4.2
E: 8.700
ND: 0.10
9.950
D: 2.50
E: 7.450
10.200
D: 4.50
E: 5.700
11.700
D: 4.40
E: 7.300
44.650
VT
12.800
D: 4.2
E: 8.700
ND: 0.10
UB
9.950
D: 2.5
E: 7.450
BB
10.200
D: 4.5
E: 5.700
FX
11.700
D: 4.4
E: 7.300
2
42
Nora Løvaas
Sotra SK Turn
9.900
D: 1.6
E: 8.300
10.350
D: 2.50
E: 7.850
11.650
D: 4.40
E: 7.250
12.500
D: 5.00
E: 7.500
44.400
0.250
VT
9.900
D: 1.6
E: 8.300
UB
10.350
D: 2.5
E: 7.850
BB
11.650
D: 4.4
E: 7.250
FX
12.500
D: 5.0
E: 7.500
3
40
Emma Bjerke
Sotra SK Turn
10.650
D: 3.2
E: 7.450
11.000
D: 5.00
E: 6.000
11.450
D: 4.20
E: 7.250
11.250
D: 4.40
E: 6.850
44.350
0.300
VT
10.650
D: 3.2
E: 7.450
UB
11.000
D: 5.0
E: 6.000
BB
11.450
D: 4.2
E: 7.250
FX
11.250
D: 4.4
E: 6.850
4
37
Ida Tomine Birkeland
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.850
D: 2.4
E: 8.450
10.050
D: 2.00
E: 8.050
11.600
D: 4.20
E: 7.400
11.700
D: 4.70
E: 7.000
44.200
0.450
VT
10.850
D: 2.4
E: 8.450
UB
10.050
D: 2.0
E: 8.050
BB
11.600
D: 4.2
E: 7.400
FX
11.700
D: 4.7
E: 7.000
5
44
Hanne-Sofie Bårdsen
Sotra SK Turn
10.750
D: 2.4
E: 8.350
9.600
D: 2.50
E: 7.100
11.300
D: 4.50
E: 6.800
12.400
D: 5.20
E: 7.200
44.050
0.600
VT
10.750
D: 2.4
E: 8.350
UB
9.600
D: 2.5
E: 7.100
BB
11.300
D: 4.5
E: 6.800
FX
12.400
D: 5.2
E: 7.200
6
39
Tonje Johannesen
Sotra SK Turn
9.550
D: 1.6
E: 7.950
11.750
D: 5.10
E: 6.650
10.450
D: 4.90
E: 5.550
12.050
D: 5.10
E: 6.950
43.800
0.850
VT
9.550
D: 1.6
E: 7.950
UB
11.750
D: 5.1
E: 6.650
BB
10.450
D: 4.9
E: 5.550
FX
12.050
D: 5.1
E: 6.950
7
34
Mildrid Teigen Røed
Laksevåg Turn og Idrettslag
10.400
D: 2.4
E: 8.000
9.900
D: 2.00
E: 7.900
10.200
D: 3.30
E: 6.900
11.300
D: 4.10
E: 7.200
41.800
2.850
VT
10.400
D: 2.4
E: 8.000
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
10.200
D: 3.3
E: 6.900
FX
11.300
D: 4.1
E: 7.200
8
43
Petronella Lundekvam
Sotra SK Turn
10.500
D: 2.4
E: 8.100
8.000
D: 2.00
E: 6.000
10.000
D: 4.00
E: 6.000
10.900
D: 4.10
E: 6.800
39.400
5.250
VT
10.500
D: 2.4
E: 8.100
UB
8.000
D: 2.0
E: 6.000
BB
10.000
D: 4.0
E: 6.000
FX
10.900
D: 4.1
E: 6.800
9
45
Maja-Juliane Hovden
Sotra SK Turn
10.250
D: 2.4
E: 7.850
8.950
D: 2.50
E: 6.450
8.950
D: 4.20
E: 4.750
10.750
D: 4.20
E: 6.550
38.900
5.750
VT
10.250
D: 2.4
E: 7.850
UB
8.950
D: 2.5
E: 6.450
BB
8.950
D: 4.2
E: 4.750
FX
10.750
D: 4.2
E: 6.550
10
38
Emilia Maurins
Sotra SK Turn
10.050
D: 5.20
E: 4.850
11.500
D: 4.70
E: 6.800
11.950
D: 4.60
E: 7.350
33.500
11.150
VT

UB
10.050
D: 5.2
E: 4.850
BB
11.500
D: 4.7
E: 6.800
FX
11.950
D: 4.6
E: 7.350
11
31
Andrea Othilie Wilhemsen-Grøtnes
Åsane Turn
9.750
D: 1.6
E: 8.150
8.150
D: 0.50
E: 7.650
5.900
D: 1.00
E: 4.900
9.400
D: 2.50
E: 6.900
33.200
11.450
VT
9.750
D: 1.6
E: 8.150
UB
8.150
D: 0.5
E: 7.650
BB
5.900
D: 1.0
E: 4.900
FX
9.400
D: 2.5
E: 6.900
12
32
Elise Kerenza Brandsborg Simonsen
Åsane Turn
10.200
D: 2.4
E: 8.300
ND: 0.50
8.000
D: 0.50
E: 7.500
9.350
D: 2.00
E: 7.350
27.550
17.100
VT
10.200
D: 2.4
E: 8.300
ND: 0.50
UB
8.000
D: 0.5
E: 7.500
BB

FX
9.350
D: 2.0
E: 7.350
13
30
Fredrikke Wedeld
Åsane Turn
10.050
D: 1.6
E: 8.450
7.700
D: 2.00
E: 5.700
9.250
D: 2.00
E: 7.250
27.000
17.650
VT
10.050
D: 1.6
E: 8.450
UB

BB
7.700
D: 2.0
E: 5.700
FX
9.250
D: 2.0
E: 7.250
14
33
Kaja Jokiel
Åsane Turn
9.500
D: 1.0
E: 8.500
9.500
35.150
VT
9.500
D: 1.0
E: 8.500
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
41
Maja Zuk, Sotra SK Turn


4.2


8.700


0.1

12.800

2
37
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.4


8.450




10.850

1.950
3
44
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn


2.4


8.350




10.750

2.050
4
40
Emma Bjerke, Sotra SK Turn


3.2


7.450




10.650

2.150
5
43
Petronella Lundekvam, Sotra SK Turn


2.4


8.100




10.500

2.300
6
34
Mildrid Teigen Røed, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.4


8.000




10.400

2.400
7
45
Maja-Juliane Hovden, Sotra SK Turn


2.4


7.850




10.250

2.550
8
32
Elise Kerenza Brandsborg Simonsen, Åsane Turn


2.4


8.300


0.5

10.200

2.600
9
30
Fredrikke Wedeld, Åsane Turn


1.6


8.450




10.050

2.750
10
42
Nora Løvaas, Sotra SK Turn


1.6


8.300




9.900

2.900
11
31
Andrea Othilie Wilhemsen-Grøtnes, Åsane Turn


1.6


8.150




9.750

3.050
12
39
Tonje Johannesen, Sotra SK Turn


1.6


7.950




9.550

3.250
13
33
Kaja Jokiel, Åsane Turn


1.0


8.500




9.500

3.300
14
38
Emilia Maurins, Sotra SK Turn










12.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Tonje Johannesen, Sotra SK Turn

5.1

6.650


11.750

2
40
Emma Bjerke, Sotra SK Turn

5.0

6.000


11.000

0.750
3
42
Nora Løvaas, Sotra SK Turn

2.5

7.850


10.350

1.400
4
37
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

8.050


10.050

1.700
4
38
Emilia Maurins, Sotra SK Turn

5.2

4.850


10.050

1.700
6
41
Maja Zuk, Sotra SK Turn

2.5

7.450


9.950

1.800
7
34
Mildrid Teigen Røed, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

7.900


9.900

1.850
8
44
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn

2.5

7.100


9.600

2.150
9
45
Maja-Juliane Hovden, Sotra SK Turn

2.5

6.450


8.950

2.800
10
31
Andrea Othilie Wilhemsen-Grøtnes, Åsane Turn

0.5

7.650


8.150

3.600
11
32
Elise Kerenza Brandsborg Simonsen, Åsane Turn

0.5

7.500


8.000

3.750
11
43
Petronella Lundekvam, Sotra SK Turn

2.0

6.000


8.000

3.750
13
30
Fredrikke Wedeld, Åsane Turn




11.750
13
33
Kaja Jokiel, Åsane Turn




11.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
42
Nora Løvaas, Sotra SK Turn

4.4

7.250


11.650

2
37
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.2

7.400


11.600

0.050
3
38
Emilia Maurins, Sotra SK Turn

4.7

6.800


11.500

0.150
4
40
Emma Bjerke, Sotra SK Turn

4.2

7.250


11.450

0.200
5
44
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn

4.5

6.800


11.300

0.350
6
39
Tonje Johannesen, Sotra SK Turn

4.9

5.550


10.450

1.200
7
34
Mildrid Teigen Røed, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.3

6.900


10.200

1.450
7
41
Maja Zuk, Sotra SK Turn

4.5

5.700


10.200

1.450
9
43
Petronella Lundekvam, Sotra SK Turn

4.0

6.000


10.000

1.650
10
45
Maja-Juliane Hovden, Sotra SK Turn

4.2

4.750


8.950

2.700
11
30
Fredrikke Wedeld, Åsane Turn

2.0

5.700


7.700

3.950
12
31
Andrea Othilie Wilhemsen-Grøtnes, Åsane Turn

1.0

4.900


5.900

5.750
13
32
Elise Kerenza Brandsborg Simonsen, Åsane Turn




11.650
13
33
Kaja Jokiel, Åsane Turn




11.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
42
Nora Løvaas, Sotra SK Turn

5.0

7.500


12.500

2
44
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn

5.2

7.200


12.400

0.100
3
39
Tonje Johannesen, Sotra SK Turn

5.1

6.950


12.050

0.450
4
38
Emilia Maurins, Sotra SK Turn

4.6

7.350


11.950

0.550
5
41
Maja Zuk, Sotra SK Turn

4.4

7.300


11.700

0.800
5
37
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.7

7.000


11.700

0.800
7
34
Mildrid Teigen Røed, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.1

7.200


11.300

1.200
8
40
Emma Bjerke, Sotra SK Turn

4.4

6.850


11.250

1.250
9
43
Petronella Lundekvam, Sotra SK Turn

4.1

6.800


10.900

1.600
10
45
Maja-Juliane Hovden, Sotra SK Turn

4.2

6.550


10.750

1.750
11
31
Andrea Othilie Wilhemsen-Grøtnes, Åsane Turn

2.5

6.900


9.400

3.100
12
32
Elise Kerenza Brandsborg Simonsen, Åsane Turn

2.0

7.350


9.350

3.150
13
30
Fredrikke Wedeld, Åsane Turn

2.0

7.250


9.250

3.250
14
33
Kaja Jokiel, Åsane Turn




12.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
41
Maja Zuk, Sotra SK Turn




42
Nora Løvaas, Sotra SK Turn




40
Emma Bjerke, Sotra SK Turn




37
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg Turn og Idrettslag




44
Hanne-Sofie Bårdsen, Sotra SK Turn




39
Tonje Johannesen, Sotra SK Turn




34
Mildrid Teigen Røed, Laksevåg Turn og Idrettslag




43
Petronella Lundekvam, Sotra SK Turn




45
Maja-Juliane Hovden, Sotra SK Turn




38
Emilia Maurins, Sotra SK Turn




31
Andrea Othilie Wilhemsen-Grøtnes, Åsane Turn




32
Elise Kerenza Brandsborg Simonsen, Åsane Turn




30
Fredrikke Wedeld, Åsane Turn




33
Kaja Jokiel, Åsane Turn





Last Update: 5/26/2024 8:27:48 PM
SX
SM
MD
XL
XXL