Back 

KM Vestland Sotra, 2022-09-24

TM Rekrutt Enkeltapparat TM 13-14 år Enkeltapparat TM 15-16 år Enkektapparat TM 17-18 år Enkeltapparat TK Rekrutt 11 år Enkeltapparat TK Rekrutt 12 år Enkeltapparat TK Klasse 1 Enkeltapparat TK Klasse 2 Enkelt apparat TK Klasse 3 Enkeltapparat TM Rekrutt Mangekamp TM 13-14år Mangekamp TM 15-16år Mangekamp TM 17-18år Mangekamp TK Rekrutt 11 år Mangekamp TK Rekrutt 12 år Mangekamp TK Klasse 1 Mangekamp TK Klasse 2 Mangekamp TK Klasse 3 Mangekamp
TK Rekrutt 11 år Mangekamp
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
4
Tilde Valde-Reed
Fana IL Turn
10.350
D: 1.6
E: 8.750
10.100
D: 2.00
E: 8.100
9.600
D: 3.90
E: 5.700
11.500
D: 3.90
E: 7.600
41.550
VT
10.350
D: 1.6
E: 8.750
UB
10.100
D: 2.0
E: 8.100
BB
9.600
D: 3.9
E: 5.700
FX
11.500
D: 3.9
E: 7.600
2
3
Synnøve Isolde Teigen
Fana IL Turn
9.850
D: 1.6
E: 8.250
7.450
D: 1.50
E: 5.950
8.800
D: 2.50
E: 6.300
6.500
D: 1.00
E: 5.500
32.600
8.950
VT
9.850
D: 1.6
E: 8.250
UB
7.450
D: 1.5
E: 5.950
BB
8.800
D: 2.5
E: 6.300
FX
6.500
D: 1.0
E: 5.500
3
2
Julie Amira Igesund
Bergen Turnforening
9.500
D: 1.6
E: 7.900
6.250
D: 2.00
E: 4.250
4.500
D: 3.00
E: 5.500
ND: 4.00
9.900
D: 3.50
E: 6.400
30.150
11.400
VT
9.500
D: 1.6
E: 7.900
UB
6.250
D: 2.0
E: 4.250
BB
4.500
D: 3.0
E: 5.500
ND: 4.00
FX
9.900
D: 3.5
E: 6.400
4
6
Ann Kristin Kusslid
Førde IL Turn
8.550
D: 0.5
E: 8.050
7.450
D: 0.50
E: 6.950
7.450
D: 0.50
E: 6.950
5.950
D: 0.50
E: 5.450
29.400
12.150
VT
8.550
D: 0.5
E: 8.050
UB
7.450
D: 0.5
E: 6.950
BB
7.450
D: 0.5
E: 6.950
FX
5.950
D: 0.5
E: 5.450
5
7
Astrid Frøysland
Førde IL Turn
7.500
D: 0.5
E: 7.000
8.050
D: 0.50
E: 7.550
7.350
D: 0.50
E: 6.850
6.050
D: 0.50
E: 5.550
28.950
12.600
VT
7.500
D: 0.5
E: 7.000
UB
8.050
D: 0.5
E: 7.550
BB
7.350
D: 0.5
E: 6.850
FX
6.050
D: 0.5
E: 5.550
6
5
Mina Othilie Flisram
Fana IL Turn
9.700
D: 1.6
E: 8.100
4.050

E: 6.050
ND: 2.00
8.700
D: 2.00
E: 6.700
1.350
D: 0.00
E: 4.850
ND: 3.50
23.800
17.750
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB
4.050

E: 6.050
ND: 2.00
BB
8.700
D: 2.0
E: 6.700
FX
1.350

E: 4.850
ND: 3.50
7
1
Tilla Arnesen Couillault
Bergen Turnforening
41.550
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Tilde Valde-Reed, Fana IL Turn


1.6


8.750




10.350

2
3
Synnøve Isolde Teigen, Fana IL Turn


1.6


8.250




9.850

0.500
3
5
Mina Othilie Flisram, Fana IL Turn


1.6


8.100




9.700

0.650
4
2
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening


1.6


7.900




9.500

0.850
5
6
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn


0.5


8.050




8.550

1.800
6
7
Astrid Frøysland, Førde IL Turn


0.5


7.000




7.500

2.850
7
1
Tilla Arnesen Couillault, Bergen Turnforening










10.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Tilde Valde-Reed, Fana IL Turn

2.0

8.100


10.100

2
7
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

0.5

7.550


8.050

2.050
3
6
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

0.5

6.950


7.450

2.650
3
3
Synnøve Isolde Teigen, Fana IL Turn

1.5

5.950


7.450

2.650
5
2
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

2.0

4.250


6.250

3.850
6
5
Mina Othilie Flisram, Fana IL Turn


6.050

2.0

4.050

6.050
7
1
Tilla Arnesen Couillault, Bergen Turnforening




10.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Tilde Valde-Reed, Fana IL Turn

3.9

5.700


9.600

2
3
Synnøve Isolde Teigen, Fana IL Turn

2.5

6.300


8.800

0.800
3
5
Mina Othilie Flisram, Fana IL Turn

2.0

6.700


8.700

0.900
4
6
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

0.5

6.950


7.450

2.150
5
7
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

0.5

6.850


7.350

2.250
6
2
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

3.0

5.500

4.0

4.500

5.100
7
1
Tilla Arnesen Couillault, Bergen Turnforening




9.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Tilde Valde-Reed, Fana IL Turn

3.9

7.600


11.500

2
2
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening

3.5

6.400


9.900

1.600
3
3
Synnøve Isolde Teigen, Fana IL Turn

1.0

5.500


6.500

5.000
4
7
Astrid Frøysland, Førde IL Turn

0.5

5.550


6.050

5.450
5
6
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn

0.5

5.450


5.950

5.550
6
5
Mina Othilie Flisram, Fana IL Turn


4.850

3.5

1.350

10.150
7
1
Tilla Arnesen Couillault, Bergen Turnforening




11.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
4
Tilde Valde-Reed, Fana IL Turn




3
Synnøve Isolde Teigen, Fana IL Turn




2
Julie Amira Igesund, Bergen Turnforening




6
Ann Kristin Kusslid, Førde IL Turn




7
Astrid Frøysland, Førde IL Turn




5
Mina Othilie Flisram, Fana IL Turn




1
Tilla Arnesen Couillault, Bergen Turnforening





Last Update: 4/16/2024 7:02:38 PM
SX
SM
MD
XL
XXL