Back 

KM Vestland Sotra, 2022-09-24

TM Rekrutt Enkeltapparat TM 13-14 år Enkeltapparat TM 15-16 år Enkektapparat TM 17-18 år Enkeltapparat TK Rekrutt 11 år Enkeltapparat TK Rekrutt 12 år Enkeltapparat TK Klasse 1 Enkeltapparat TK Klasse 2 Enkelt apparat TK Klasse 3 Enkeltapparat TM Rekrutt Mangekamp TM 13-14år Mangekamp TM 15-16år Mangekamp TM 17-18år Mangekamp TK Rekrutt 11 år Mangekamp TK Rekrutt 12 år Mangekamp TK Klasse 1 Mangekamp TK Klasse 2 Mangekamp TK Klasse 3 Mangekamp
TK Rekrutt 12 år Mangekamp
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
22
Sonja Elise Engebretsen
Laksevåg Turn og Idrettslag
11.050
D: 2.2
E: 8.850
10.450
D: 2.00
E: 8.450
11.000
D: 4.30
E: 6.700
11.100
D: 4.30
E: 6.800
43.600
VT
11.050
D: 2.2
E: 8.850
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
11.000
D: 4.3
E: 6.700
FX
11.100
D: 4.3
E: 6.800
2
26
Karmine Sæterdal Olsen
Sotra SK Turn
10.350
D: 2.4
E: 8.250
ND: 0.30
7.700
D: 2.50
E: 5.200
9.900
D: 4.30
E: 5.600
11.750
D: 4.50
E: 7.250
39.700
3.900
VT
10.350
D: 2.4
E: 8.250
ND: 0.30
UB
7.700
D: 2.5
E: 5.200
BB
9.900
D: 4.3
E: 5.600
FX
11.750
D: 4.5
E: 7.250
3
27
Tiril Rødbotten-Gilborne
Sotra SK Turn
10.600
D: 1.6
E: 9.000
9.550
D: 2.50
E: 7.050
7.600
D: 4.40
E: 3.200
11.900
D: 5.00
E: 6.900
39.650
3.950
VT
10.600
D: 1.6
E: 9.000
UB
9.550
D: 2.5
E: 7.050
BB
7.600
D: 4.4
E: 3.200
FX
11.900
D: 5.0
E: 6.900
4
24
Fride Ramsvik Vadset
Fana IL Turn
9.900
D: 1.6
E: 8.300
7.550
D: 1.00
E: 6.550
9.800
D: 2.50
E: 7.300
8.250
D: 2.50
E: 5.750
35.500
8.100
VT
9.900
D: 1.6
E: 8.300
UB
7.550
D: 1.0
E: 6.550
BB
9.800
D: 2.5
E: 7.300
FX
8.250
D: 2.5
E: 5.750
5
20
Anna Elisa Grindheim
Åsane Turn
9.500
D: 1.6
E: 7.900
7.750
D: 0.50
E: 7.250
7.000
D: 1.50
E: 5.500
8.400
D: 2.00
E: 6.400
32.650
10.950
VT
9.500
D: 1.6
E: 7.900
UB
7.750
D: 0.5
E: 7.250
BB
7.000
D: 1.5
E: 5.500
FX
8.400
D: 2.0
E: 6.400
6
21
Trine Pedersen - Rasmussen
Åsane Turn
VT

UB

BB

FX

6
23
Amanda Walde
Laksevåg Turn og Idrettslag
VT

UB

BB

FX

6
25
Kristina Fardal
Fana IL Turn
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
22
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.2


8.850




11.050

2
27
Tiril Rødbotten-Gilborne, Sotra SK Turn


1.6


9.000




10.600

0.450
3
26
Karmine Sæterdal Olsen, Sotra SK Turn


2.4


8.250


0.3

10.350

0.700
4
24
Fride Ramsvik Vadset, Fana IL Turn


1.6


8.300




9.900

1.150
5
20
Anna Elisa Grindheim, Åsane Turn


1.6


7.900




9.500

1.550
6
21
Trine Pedersen - Rasmussen, Åsane Turn










6
23
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag










6
25
Kristina Fardal, Fana IL Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
22
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.0

8.450


10.450

2
27
Tiril Rødbotten-Gilborne, Sotra SK Turn

2.5

7.050


9.550

0.900
3
20
Anna Elisa Grindheim, Åsane Turn

0.5

7.250


7.750

2.700
4
26
Karmine Sæterdal Olsen, Sotra SK Turn

2.5

5.200


7.700

2.750
5
24
Fride Ramsvik Vadset, Fana IL Turn

1.0

6.550


7.550

2.900
6
21
Trine Pedersen - Rasmussen, Åsane Turn




6
23
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag




6
25
Kristina Fardal, Fana IL Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
22
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.3

6.700


11.000

2
26
Karmine Sæterdal Olsen, Sotra SK Turn

4.3

5.600


9.900

1.100
3
24
Fride Ramsvik Vadset, Fana IL Turn

2.5

7.300


9.800

1.200
4
27
Tiril Rødbotten-Gilborne, Sotra SK Turn

4.4

3.200


7.600

3.400
5
20
Anna Elisa Grindheim, Åsane Turn

1.5

5.500


7.000

4.000
6
21
Trine Pedersen - Rasmussen, Åsane Turn




6
23
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag




6
25
Kristina Fardal, Fana IL Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
27
Tiril Rødbotten-Gilborne, Sotra SK Turn

5.0

6.900


11.900

2
26
Karmine Sæterdal Olsen, Sotra SK Turn

4.5

7.250


11.750

0.150
3
22
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.3

6.800


11.100

0.800
4
20
Anna Elisa Grindheim, Åsane Turn

2.0

6.400


8.400

3.500
5
24
Fride Ramsvik Vadset, Fana IL Turn

2.5

5.750


8.250

3.650
6
21
Trine Pedersen - Rasmussen, Åsane Turn




6
23
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag




6
25
Kristina Fardal, Fana IL Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
22
Sonja Elise Engebretsen, Laksevåg Turn og Idrettslag




26
Karmine Sæterdal Olsen, Sotra SK Turn




27
Tiril Rødbotten-Gilborne, Sotra SK Turn




24
Fride Ramsvik Vadset, Fana IL Turn




20
Anna Elisa Grindheim, Åsane Turn




21
Trine Pedersen - Rasmussen, Åsane Turn




23
Amanda Walde, Laksevåg Turn og Idrettslag




25
Kristina Fardal, Fana IL Turn





Last Update: 6/21/2024 4:11:51 AM
SX
SM
MD
XL
XXL