Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Kuopio Kuopio, 2022-09-24

B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat H luokka MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka naiset B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu MJ1 joukkuekilpailu
B-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
36
Reinikainen Mila
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9,5-10
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
15
Peltokangas Neema
Tampereen Sisu
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
2
13
Mäntylä Ester
Tampereen Sisu
9,5-10
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
4
16
Lundström Lilian
Tampereen Sisu
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
5
28
Timonen Ellen
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9,5-10
8-8,5
8-8,5
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
6
14
Koiranen Amanda
Tampereen Sisu
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
7
11
Rönkkö Giselle
Tampereen Sisu
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
8
35
Salminen Ada
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
9
29
Snellman Seela
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
10
15
Kerkkänen Viivi
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
9
Pulkkinen Iitu
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
19
Sorsa Moona
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
18
Albrecht Enni
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
6-7
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
33
Hakola Helena
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
7-7,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
21
Hellberg Ella
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
16
Kotivaara Elvi
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
31
Salkolahti Martta
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8,5-9
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
4
Tuikka Elsi
Kajaani Gymnastics
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
20
Virrantalo Hilma
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
10
Väkeväinen Venla
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8,5-9
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
3
Karppinen Ella
Kajaani Gymnastics
9-9,5
alle 6
6-7
8,5-9
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8,5-9
11
1
Kolehmainen Oona
Kajaani Gymnastics
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
17
Romppanen Adele,
Joensuun Kataja voimistelujaosto
7,5-8
6-7
7-7,5
8-8,5
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
34
Tirkkonen Isla
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
32
Viljakainen Viola
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8-8,5
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
30
Vuohelainen Maija
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8-8,5
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
2
Leinonen Elma
Kajaani Gymnastics
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
12
Mainio Miisa
Tampereen Sisu
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
36
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9,5-10

1
28
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9,5-10

3
13
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

9,5-10

4
18
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

5
15
Peltokangas Neema, Tampereen Sisu

9-9,5

6
21
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

6
31
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

6
19
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

9
4
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

9-9,5

10
3
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

9-9,5

11
33
Hakola Helena, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

11
16
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

9-9,5

11
34
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

11
20
Virrantalo Hilma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

11
15
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
14
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

8,5-9

11
1
Kolehmainen Oona, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
16
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
2
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
9
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

11
11
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8,5-9

11
35
Salminen Ada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
29
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
10
Väkeväinen Venla, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

11
32
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
30
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
17
Romppanen Adele,, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
12
Mainio Miisa, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
16
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

9-9,5

2
36
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

3
15
Peltokangas Neema, Tampereen Sisu

8,5-9

4
13
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

8,5-9

5
14
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

8-8,5

6
11
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8-8,5

7
28
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

8
35
Salminen Ada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

9
16
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

10
33
Hakola Helena, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
21
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
9
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7-7,5

11
29
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
19
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
18
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
15
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
17
Romppanen Adele,, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
34
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
32
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
30
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
10
Väkeväinen Venla, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
3
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
1
Kolehmainen Oona, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
2
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
12
Mainio Miisa, Tampereen Sisu

11
31
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

alle 6

11
4
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
20
Virrantalo Hilma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
36
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

2
16
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

8,5-9

3
13
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

8,5-9

3
31
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

5
15
Peltokangas Neema, Tampereen Sisu

8,5-9

5
29
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

7
9
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

7
28
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

9
4
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

8-8,5

10
15
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
14
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

8-8,5

11
35
Salminen Ada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
20
Virrantalo Hilma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Kolehmainen Oona, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
16
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
11
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

7,5-8

11
33
Hakola Helena, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
17
Romppanen Adele,, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
19
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
34
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
18
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
21
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
3
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

6-7

11
2
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

6-7

11
32
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
30
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
10
Väkeväinen Venla, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
12
Mainio Miisa, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
15
Peltokangas Neema, Tampereen Sisu

9-9,5

2
13
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

9-9,5

3
16
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

9-9,5

4
19
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

5
14
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

8,5-9

5
36
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

7
15
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

7
35
Salminen Ada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

9
33
Hakola Helena, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

9
4
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
3
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
20
Virrantalo Hilma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
21
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Kolehmainen Oona, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
9
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

11
17
Romppanen Adele,, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
11
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8-8,5

11
31
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
29
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
28
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
10
Väkeväinen Venla, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

11
18
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
16
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
2
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
34
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
32
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
30
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
12
Mainio Miisa, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
18
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

33
Hakola Helena, Kuopion Reippaan Voimistelijat

21
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

3
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

15
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

14
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

1
Kolehmainen Oona, Kajaani Gymnastics

16
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

2
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

16
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

12
Mainio Miisa, Tampereen Sisu

13
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

15
Peltokangas Neema, Tampereen Sisu

9
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

36
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

17
Romppanen Adele,, Joensuun Kataja voimistelujaosto

11
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

31
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

35
Salminen Ada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

29
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

19
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

28
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

34
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

4
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

32
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

20
Virrantalo Hilma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

30
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

10
Väkeväinen Venla, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta


Last Update: 16.4.2024 9.15.27
SX
SM
MD
XL
XXL