Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Kuopio Kuopio, 2022-09-24

B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat H luokka MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka naiset B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu MJ1 joukkuekilpailu
C-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
29
Värälä Maria
Tampereen Sisu
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
2
19
Montell Milka
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
8,5-9
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
3
15
Linnilä Elli
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
4
21
Snellman Eevi
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
5
9
Piitulainen Sanni
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
6
11
Laatikainen Sanni
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
7,5-8
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7-7,5
7
16
Rannankari Ronja
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
8
36
Lehtola Venla
Tampereen Sisu
8-8,5
7-7,5
8,5-9
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
9
8
Huohvanainen Nella
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
10
34
Malminen Miisa
Tampereen Sisu
8,5-9
7-7,5
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
35
Helmilahti Jadessa
Tampereen Sisu
7,5-8
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
18
Huusko Aino
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
33
Jussila Rebekka
Tampereen Sisu
8-8,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
20
Kejonen Fanni
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8-8,5
7-7,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
12
Starzmann Emma
Joensuun Kataja voimistelujaosto
7,5-8
7,5-8
7,5-8
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
3
Kervinen Kaisla
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
9-9,5
6-7
7,5-8
6-7
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
2
Myyryläinen Oona
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
7,5-8
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
28
Tuohenmaa Amanda
Tampereen Sisu
8-8,5
6-7
8-8,5
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
30
Vasara Luna
Tampereen Sisu
8-8,5
6-7
7,5-8
alle 6
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
alle 6
11
7
Haaranen Isla
Joensuun Kataja voimistelujaosto
7,5-8
7-7,5
8-8,5
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
alle 6
11
31
Mäenpää Lempi
Tampereen Sisu
8-8,5
6-7
6-7
6-7
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
1
Pulkkinen Eevi
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8-8,5
7,5-8
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
29
Värälä Maria, Tampereen Sisu

9-9,5

2
3
Kervinen Kaisla, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

9-9,5

2
19
Montell Milka, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

4
15
Linnilä Elli, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

5
34
Malminen Miisa, Tampereen Sisu

8,5-9

6
18
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

7
8
Huohvanainen Nella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

8
16
Rannankari Ronja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

9
21
Snellman Eevi, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

10
20
Kejonen Fanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
33
Jussila Rebekka, Tampereen Sisu

8-8,5

11
11
Laatikainen Sanni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
36
Lehtola Venla, Tampereen Sisu

8-8,5

11
31
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

8-8,5

11
9
Piitulainen Sanni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Pulkkinen Eevi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

11
28
Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu

8-8,5

11
30
Vasara Luna, Tampereen Sisu

8-8,5

11
7
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
35
Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu

7,5-8

11
2
Myyryläinen Oona, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
12
Starzmann Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
29
Värälä Maria, Tampereen Sisu

9-9,5

2
19
Montell Milka, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

3
11
Laatikainen Sanni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

3
21
Snellman Eevi, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

5
15
Linnilä Elli, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

5
12
Starzmann Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

7
9
Piitulainen Sanni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

8
8
Huohvanainen Nella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

8
16
Rannankari Ronja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

10
18
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
7
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
20
Kejonen Fanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
36
Lehtola Venla, Tampereen Sisu

7-7,5

11
34
Malminen Miisa, Tampereen Sisu

7-7,5

11
35
Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu

6-7

11
33
Jussila Rebekka, Tampereen Sisu

6-7

11
3
Kervinen Kaisla, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
2
Myyryläinen Oona, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
31
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

6-7

11
28
Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu

6-7

11
30
Vasara Luna, Tampereen Sisu

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
15
Linnilä Elli, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

2
11
Laatikainen Sanni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

2
9
Piitulainen Sanni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

2
29
Värälä Maria, Tampereen Sisu

8,5-9

5
19
Montell Milka, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

6
36
Lehtola Venla, Tampereen Sisu

8,5-9

7
21
Snellman Eevi, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

7
28
Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu

8-8,5

9
18
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

10
35
Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu

8-8,5

10
33
Jussila Rebekka, Tampereen Sisu

8-8,5

10
16
Rannankari Ronja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
7
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
34
Malminen Miisa, Tampereen Sisu

8-8,5

11
8
Huohvanainen Nella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
20
Kejonen Fanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
3
Kervinen Kaisla, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
1
Pulkkinen Eevi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
12
Starzmann Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
30
Vasara Luna, Tampereen Sisu

7,5-8

11
2
Myyryläinen Oona, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7-7,5

11
31
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
15
Linnilä Elli, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

2
21
Snellman Eevi, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

3
29
Värälä Maria, Tampereen Sisu

8-8,5

4
9
Piitulainen Sanni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

5
19
Montell Milka, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

6
12
Starzmann Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

7
36
Lehtola Venla, Tampereen Sisu

7,5-8

8
8
Huohvanainen Nella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

8
16
Rannankari Ronja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

10
20
Kejonen Fanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

10
11
Laatikainen Sanni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
35
Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu

7-7,5

11
33
Jussila Rebekka, Tampereen Sisu

7-7,5

11
2
Myyryläinen Oona, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7-7,5

11
18
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
3
Kervinen Kaisla, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
34
Malminen Miisa, Tampereen Sisu

6-7

11
31
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

6-7

11
28
Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu

6-7

11
7
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

11
1
Pulkkinen Eevi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

alle 6

11
30
Vasara Luna, Tampereen Sisu

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
7
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

35
Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu

8
Huohvanainen Nella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

18
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

33
Jussila Rebekka, Tampereen Sisu

20
Kejonen Fanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat

3
Kervinen Kaisla, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

11
Laatikainen Sanni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

36
Lehtola Venla, Tampereen Sisu

15
Linnilä Elli, Kuopion Reippaan Voimistelijat

34
Malminen Miisa, Tampereen Sisu

19
Montell Milka, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2
Myyryläinen Oona, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

31
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

9
Piitulainen Sanni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

1
Pulkkinen Eevi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

16
Rannankari Ronja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

21
Snellman Eevi, Kuopion Reippaan Voimistelijat

12
Starzmann Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

28
Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu

30
Vasara Luna, Tampereen Sisu

29
Värälä Maria, Tampereen Sisu


Last Update: 25.7.2024 5.58.34
SX
SM
MD
XL
XXL