Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Kuopio Kuopio, 2022-09-24

B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat H luokka MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka naiset B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu MJ1 joukkuekilpailu
C-lk vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
12
Vellonen Noomi
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8,5-9
8,5-9
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7-7,5
1
24
Reinikainen Aino
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
3
26
Varis Lotta
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
9-9,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
7-7,5
3
21
Miettinen Sanja
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
5
22
Miettinen Miiu
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
6
10
Antikainen Viivi
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
7
14
Ihalainen Eliisa
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8,5-9
7,5-8
8-8,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7-7,5
8
27
Reinikainen Ella
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
9
11
Kolehmainen Peppi
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
7,5-8
6-7
III
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
6-7
10
8
Antikainen Saara
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
12
Ikonen Ella
Lappeenrannan Voimistelijat
8-8,5
7-7,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
13
Lintunen Minea
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8-8,5
7,5-8
7,5-8
6-7
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
6-7
11
10
Mattila Sanni
Tampereen Sisu
8-8,5
6-7
8-8,5
6-7
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
25
Ryynänen Taina
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
6
Tikkunen Nelli
Kajaani Gymnastics
8,5-9
7,5-8
7-7,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
6-7
11
11
Tolvanen Enni
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
3
Ala-Hiiro Anniina
Kajaani Gymnastics
9-9,5
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
7
Karvinen Inka
Kajaani Gymnastics
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
7
Keronen Venla
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
9
Puukilainen Minna
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
6-7
8-8,5
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
5
Ruusu Veera
Kajaani Gymnastics
9-9,5
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
23
Happonen Eveliina
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
4
Kraskoff Ida
Kajaani Gymnastics
7,5-8
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
6
Lätti Sara
Joensuun Kataja voimistelujaosto
7,5-8
6-7
7,5-8
6-7
I
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
2
Rautiainen Eevi
Kajaani Gymnastics
8,5-9
6-7
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Ruusu Veera, Kajaani Gymnastics

9-9,5

2
11
Kolehmainen Peppi, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

2
24
Reinikainen Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

2
27
Reinikainen Ella, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

5
23
Happonen Eveliina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

5
26
Varis Lotta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

7
3
Ala-Hiiro Anniina, Kajaani Gymnastics

9-9,5

8
21
Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

8
2
Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics

8,5-9

8
12
Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

11
14
Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

11
7
Karvinen Inka, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
7
Keronen Venla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
22
Miettinen Miiu, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
25
Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
6
Tikkunen Nelli, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
11
Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

11
8
Antikainen Saara, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
10
Antikainen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
12
Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

11
13
Lintunen Minea, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

11
10
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

8-8,5

11
9
Puukilainen Minna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
4
Kraskoff Ida, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
6
Lätti Sara, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
12
Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

2
24
Reinikainen Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

3
11
Kolehmainen Peppi, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

4
6
Tikkunen Nelli, Kajaani Gymnastics

7,5-8

5
13
Lintunen Minea, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

6
14
Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

7
21
Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

8
22
Miettinen Miiu, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

8
25
Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

10
10
Antikainen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
12
Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
26
Varis Lotta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
8
Antikainen Saara, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
6
Lätti Sara, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
10
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

6-7

11
9
Puukilainen Minna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
2
Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics

6-7

11
27
Reinikainen Ella, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
11
Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
3
Ala-Hiiro Anniina, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
23
Happonen Eveliina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

alle 6

11
7
Karvinen Inka, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
7
Keronen Venla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

11
4
Kraskoff Ida, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
5
Ruusu Veera, Kajaani Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
26
Varis Lotta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

2
12
Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

3
22
Miettinen Miiu, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

4
23
Happonen Eveliina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

4
21
Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

6
10
Antikainen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

6
10
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

8-8,5

8
24
Reinikainen Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

9
14
Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

10
9
Puukilainen Minna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

10
27
Reinikainen Ella, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
8
Antikainen Saara, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
7
Keronen Venla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
25
Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
3
Ala-Hiiro Anniina, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
12
Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
7
Karvinen Inka, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
11
Kolehmainen Peppi, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
13
Lintunen Minea, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
6
Lätti Sara, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
5
Ruusu Veera, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
6
Tikkunen Nelli, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
11
Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7-7,5

11
4
Kraskoff Ida, Kajaani Gymnastics

6-7

11
2
Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
21
Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

2
8
Antikainen Saara, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

3
10
Antikainen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

3
7
Karvinen Inka, Kajaani Gymnastics

7,5-8

3
22
Miettinen Miiu, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

3
5
Ruusu Veera, Kajaani Gymnastics

7,5-8

7
24
Reinikainen Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

8
11
Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

9
23
Happonen Eveliina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

9
27
Reinikainen Ella, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
14
Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7-7,5

11
12
Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
7
Keronen Venla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
9
Puukilainen Minna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
26
Varis Lotta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
12
Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7-7,5

11
3
Ala-Hiiro Anniina, Kajaani Gymnastics

6-7

11
11
Kolehmainen Peppi, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
13
Lintunen Minea, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
6
Lätti Sara, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
10
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

6-7

11
2
Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics

6-7

11
25
Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
6
Tikkunen Nelli, Kajaani Gymnastics

6-7

11
4
Kraskoff Ida, Kajaani Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
3
Ala-Hiiro Anniina, Kajaani Gymnastics

8
Antikainen Saara, Joensuun Kataja voimistelujaosto

10
Antikainen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

23
Happonen Eveliina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

14
Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

12
Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat

7
Karvinen Inka, Kajaani Gymnastics

7
Keronen Venla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

11
Kolehmainen Peppi, Lappeenrannan Voimistelijat

4
Kraskoff Ida, Kajaani Gymnastics

13
Lintunen Minea, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6
Lätti Sara, Joensuun Kataja voimistelujaosto

10
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

22
Miettinen Miiu, Kuopion Reippaan Voimistelijat

21
Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9
Puukilainen Minna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

2
Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics

24
Reinikainen Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

27
Reinikainen Ella, Kuopion Reippaan Voimistelijat

5
Ruusu Veera, Kajaani Gymnastics

25
Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6
Tikkunen Nelli, Kajaani Gymnastics

11
Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

26
Varis Lotta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

12
Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta


Last Update: 20.7.2024 2.04.15
SX
SM
MD
XL
XXL