Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Kuopio Kuopio, 2022-09-24

B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat H luokka MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka naiset B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu MJ1 joukkuekilpailu
D-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
31
Ruusuvuori Heidi
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
28
Mutanen Emilia
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8-8,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
28
Hänninen Vanamo
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
4
22
Häkkinen Maisa
Tampereen Sisu
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
5
29
Keränen Vilma
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
6-7
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
6
25
Mokshina Elina
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
7
21
Pekkola Alina
Tampereen Sisu
7,5-8
6-7
8,5-9
8,5-9
III
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
8
23
Tuohenmaa Iris
Tampereen Sisu
8-8,5
7,5-8
8-8,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7-7,5
9
29
Utriainen Emma
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
8-8,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
10
27
Hirvonen Veera
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
26
Ahokas Linnea
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
7-7,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
6-7
11
25
Koistinen Alisa
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
6-7
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
30
Salkolahti Hertta
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
6-7
7-7,5
6-7
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
30
Efimova Lilia
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
6-7
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
26
Ikonen Alma
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
32
Seitajärvi Meea
Kajaani Gymnastics
8-8,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
27
Immonen Alisa
Joensuun Kataja voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
24
Reiman Olivia
Tampereen Sisu
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
30
Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

2
28
Hänninen Vanamo, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

3
31
Ruusuvuori Heidi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

4
30
Efimova Lilia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

5
26
Ahokas Linnea, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

6
27
Hirvonen Veera, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

6
29
Keränen Vilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

6
25
Koistinen Alisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

9
22
Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu

8,5-9

10
25
Mokshina Elina, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
26
Ikonen Alma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
28
Mutanen Emilia, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
32
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
23
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

8-8,5

11
29
Utriainen Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
21
Pekkola Alina, Tampereen Sisu

7,5-8

11
27
Immonen Alisa, Joensuun Kataja voimistelujaosto

11
24
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
31
Ruusuvuori Heidi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

2
28
Mutanen Emilia, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

3
29
Utriainen Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

4
26
Ahokas Linnea, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

5
23
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

7,5-8

6
22
Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu

7,5-8

7
30
Efimova Lilia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

8
27
Hirvonen Veera, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

8
25
Mokshina Elina, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

10
28
Hänninen Vanamo, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
25
Koistinen Alisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
29
Keränen Vilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
21
Pekkola Alina, Tampereen Sisu

6-7

11
30
Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
26
Ikonen Alma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

11
27
Immonen Alisa, Joensuun Kataja voimistelujaosto

11
24
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

11
32
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
31
Ruusuvuori Heidi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

2
25
Mokshina Elina, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

3
28
Mutanen Emilia, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

3
21
Pekkola Alina, Tampereen Sisu

8,5-9

5
29
Keränen Vilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

6
28
Hänninen Vanamo, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

7
22
Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu

8-8,5

8
23
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

8-8,5

9
27
Hirvonen Veera, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

10
29
Utriainen Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
26
Ahokas Linnea, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
30
Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
30
Efimova Lilia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
25
Koistinen Alisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
32
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

6-7

11
26
Ikonen Alma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

11
27
Immonen Alisa, Joensuun Kataja voimistelujaosto

11
24
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
21
Pekkola Alina, Tampereen Sisu

8,5-9

2
28
Mutanen Emilia, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

3
31
Ruusuvuori Heidi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

4
22
Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu

8-8,5

5
29
Keränen Vilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

6
28
Hänninen Vanamo, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

7
25
Mokshina Elina, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

8
27
Hirvonen Veera, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

8
23
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

7-7,5

10
25
Koistinen Alisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
30
Efimova Lilia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
29
Utriainen Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
26
Ahokas Linnea, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
26
Ikonen Alma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
30
Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
32
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

6-7

11
27
Immonen Alisa, Joensuun Kataja voimistelujaosto

11
24
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
26
Ahokas Linnea, Kuopion Reippaan Voimistelijat

30
Efimova Lilia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

27
Hirvonen Veera, Kuopion Reippaan Voimistelijat

22
Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu

28
Hänninen Vanamo, Joensuun Kataja voimistelujaosto

26
Ikonen Alma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

27
Immonen Alisa, Joensuun Kataja voimistelujaosto

29
Keränen Vilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

25
Koistinen Alisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

25
Mokshina Elina, Joensuun Kataja voimistelujaosto

28
Mutanen Emilia, Kuopion Reippaan Voimistelijat

21
Pekkola Alina, Tampereen Sisu

24
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

31
Ruusuvuori Heidi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

30
Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

32
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

23
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

29
Utriainen Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto


Last Update: 14.6.2024 22.58.47
SX
SM
MD
XL
XXL