Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Tuusula Tuusula, 2022-09-29

Back

B luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 11  Toivonen Isla, HIFK Gymnastics VII
2 13  Ojanen Isla, HIFK Gymnastics VII
3 4  Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics VII
4 199  Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH VII
5 139  Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening VII
6 131  Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
7 14  Holkko Iiris, HIFK Gymnastics VI
8 137  Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening VI
9 15  Vainikka Olga, HIFK Gymnastics VI
10 273  Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit VI
11 198  Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
11 5  Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics V
11 263  Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit V
11 384  Jönsas Xenya, Kotkan Telinevoimistelijat V
11 270  Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit V
11 262  Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit V
11 381  Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat V
11 3  Norrback Isabel, HIFK Gymnastics V
11 206  Anderson Elody, HIFK Gymnastics IV
11 335  Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit IV
11 134  Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening IV
11 271  Heino Aura, Espoon Telinetaiturit IV
11 382  Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 8  Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics IV
11 2  Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics IV
11 126  Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 331  Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit IV
11 332  Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit IV
11 205  Kettunen Minea, HIFK Gymnastics IV
11 269  Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit IV
11 16  Korkola Tilda, HIFK Gymnastics IV
11 383  Koski Ia, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 272  Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit IV
11 9  Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics IV
11 128  Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 127  Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 387  Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 130  Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 67  Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 138  Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening IV
11 391  Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 77  Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 129  Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 261  Rosqvist Celia, Espoon Telinetaiturit IV
11 211  Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics IV
11 388  Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 136  Sukeva Elin, Grankulla Gymnastikförening IV
11 322  Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja IV
11 1  Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics IV
11 274  Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit IV
11 142  Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening IV
11 334  Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit IV
11 125  Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 197  Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 327  Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja III
11 389  Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 333  Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit III
11 390  Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 74  Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 75  Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 10  Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics III
11 72  Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 7  Laine Saimi, HIFK Gymnastics III
11 328  Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja III
11 141  Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening III
11 66  Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 203  Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics III
11 275  Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit III
11 208  Suomela Linda, HIFK Gymnastics III
11 200  Tervo Lumi, HIFK Gymnastics III
11 321  Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja III
11 267  Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit III
11 266  Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit III
11 265  Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit II
11 326  Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja II
11 73  Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 133  Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 392  Kurvi Luna, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 76  Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 324  Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja II
11 329  Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit II
11 201  Makkonen Sara, HIFK Gymnastics II
11 385  Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 330  Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit II
11 202  Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics II
11 69  Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 207  Tadesse Blen, HIFK Gymnastics II
11 140  Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening I
11 325  Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja I
11 204  Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics I
11 264  Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit I
11 210  Kainu Ida, HIFK Gymnastics I
11 386  Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 268  Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit I
11 209  Martikainen Inari, HIFK Gymnastics I
11 71  Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 78  Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 70  Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 68  Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 79  Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 65  Tuisku Pinja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 135  Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening I

Last Update: 5.12.2022 15.04.19