Back 

Gladsaxe Julecup 2022 Gladsaxe, 2022-11-19

Talent micro pige 3. Uofficiel karakter
Competition start: 19-11-2022 10:00:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Ølstykke GF TMiP 3 32,450 -
2 GF Køge Bugt TMiP 1 31,700 0,750
3 Farum Gymnastikforening TMiP 3 31,400 1,050
4 Gladsaxe IF TMiP 3 30,200 2,250
5 Herlufsholm GF TMiP 1 29,900 2,550
6 Vedbæk Gymnastikforening TMiP 1 28,500 3,950
7 Ørestad IF TMiP 1 24,850 7,600
8 Høng GF TMiP 2 20,250 12,200

Talent micro pige 2. Uofficiel karakter
Competition start: 19-11-2022 11:30:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Ølstykke GF TMiP 2 34,750 -
2 Gladsaxe IF TMiP 2 34,350 0,400
3 Farum Gymnastikforening TMiP 2 31,550 3,200
4 Hvidovre Gymnastik TMiP 1 30,950 3,800
5 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 2 29,400 5,350
6 Høng GF TMiP 1 27,550 7,200
7 Greve Gymnastik og Trampolin TMiP 2 27,450 7,300
8 Teamgym Helsingør TMiP 2 24,950 9,800

Aspirant mini pige & Talent micro pige 4 & Talent mini mix/drenge. Uofficiel karakter
Competition start: 19-11-2022 13:25:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Ølstykke GF TMiP 4 32,450 -
2 IF32 Glostrup Gymnastikforening TMM 1 31,800 0,650
3 Roskilde TeamGym TMD 1 29,850 2,600
4 Farum Gymnastikforening TMD 1 29,400 3,050
5 GF Køge Bugt TMiP 2 29,150 3,300
6 Vintersbølle GF TMiP 1 29,100 3,350
7 Farum Gymnastikforening TMiP 4 28,550 3,900
8 Slagelse GF AMP 1 24,700 7,750
9 Herlev Gymnastik, HI AMP 1 21,900 10,550

Talent mini pige 2. Uofficiel karakter
Competition start: 19-11-2022 15:05:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Hvidovre Gymnastik TMP 1 32,100 -
2 Teamgym Helsingør TMP 2 31,450 0,650
3 Farum Gymnastikforening TMP 2 30,850 1,250
4 Roskilde TeamGym TMP 2 30,450 1,650
5 Ørestad IF TMP 1 30,400 1,700
6 IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 2 29,850 2,250
7 Gladsaxe IF TMP 2 29,550 2,550
8 Eskilstrup G & IF TMP 2 27,050 5,050

Talent mini pige 1. Uofficiel karakter
Competition start: 19-11-2019 16:35:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Roskilde TeamGym TMP 1 33,500 -
2 Teamgym Helsingør TMP 1 32,900 0,600
3 Farum Gymnastikforening TMP 1 32,400 1,100
3 Herlev Gymnastik, HI TMP 1 32,400 1,100
5 IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 1 31,850 1,650
6 Albertslund Idrætsforening, Gymnastik TMP 1 31,100 2,400
7 Gladsaxe IF TMP 1 29,900 3,600
8 Eskilstrup G & IF TMP 1 29,300 4,200

Aspirant micro drenge & Talent micro drenge. Uofficiel karakter
Competition start: 20-11-2022 10:10:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiD 1 29,200 -
2 Gladsaxe IF TMiD 2 22,325 6,875
3 Gladsaxe IF TMiD 1 22,050 7,150
4 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) AMiD 1 - -
4 Eskilstrup G & IF TMiD 1 - -

Aspirant micro pige 2. Uofficiel karakter
Competition start: 20-11-2020 11:00:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
   Gladsaxe IF AMiP 3 - -
   IF32 Glostrup Gymnastikforening AMiP 2 - -
   Albertslund Idrætsforening, Gymnastik AMiP 2 - -
   Ørestad IF AMiP 1 - -
   Hvidovre Gymnastik AMiP 2 - -
   GF Køge Bugt AMiP 2 - -
   Gladsaxe IF AMiP 2 - -
   Herlev Gymnastik, HI AMiP 2 - -
   Sengeløse Idræt AMiP 1 - -

Aspirant micro pige 1. Uofficiel karakter
Competition start: 20-11-2022 13:05:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
   Teamgym Helsingør AMiP 1 - -
   Hvidovre Gymnastik AMiP 1 - -
   IF32 Glostrup Gymnastikforening AMiP 1 - -
   Greve Gymnastik og Trampolin AMiP 1 - -
   Albertslund Idrætsforening, Gymnastik AMiP 1 - -
   Herlufsholm GF AMiP 1 - -
   GF Køge Bugt AMiP 1 - -
   Gladsaxe IF AMiP 1 - -
   Herlev Gymnastik, HI AMiP 1 - -

Talent micro pige 1. Uofficiel karakter
Competition start: 20-11-2022 14:45:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Ølstykke GF TMiP 1 36,350 -
2 Gladsaxe IF TMiP 1 35,700 0,650
3 Bolbro Gymnasterne TMiP 1 35,600 0,750
4 Farum Gymnastikforening TMiP 1 35,450 0,900
5 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 1 35,200 1,150
6 Greve Gymnastik og Trampolin TMiP 1 33,350 3,000
7 Teamgym Helsingør TMiP 1 31,550 4,800
8 Bolbro Gymnasterne TMiP 2 30,175 6,175

Talent mini pige 3. Uofficiel karakter
Competition start: 20-11-2022 16:15:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Vedbæk Gymnastikforening TMP 1 30,800 -
2 Slagelse GF TMP 1 28,850 1,950
3 Gladsaxe IF TMP 3 28,625 2,175
4 Sengeløse Idræt TMP 1 28,300 2,500
5 Hvidovre Gymnastik TMP 2 27,650 3,150
6 Ørestad IF TMP 2 26,350 4,450
7 Roskilde TeamGym TMP 2 24,675 6,125
8 Herlufsholm GF TMP 3 24,575 6,225
9 Høng GF TMP 1 23,175 7,625

Talent junior pige & Danmarksserie junior pige 2. Uofficiel karakter
Competition start: 26-11-2022 09:30:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Høng GF DJP 1 38,200 -
2 Hvidovre Gymnastik DJP 2 35,580 2,620
3 Slagelse GF DJP 2 33,650 4,550
4 IF32 Glostrup Gymnastikforening DJP 1 32,165 6,035
5 Eskilstrup G & IF TJP 1 31,900 6,300
6 Høng GF TJP 1 29,650 8,550
7 Eskilstrup G & IF TJP 2 28,700 9,500
8 Ørestad IF TJP 1 27,530 10,670
9 Gladsaxe IF DJP 2 27,030 11,170

Danmarksserie junior pige 1. Uofficiel karakter
Competition start: 26-11-2022 11:10:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Hvidovre Gymnastik DJP 1 39,960 -
2 Eskilstrup G & IF DJP 1 39,800 0,160
3 Slagelse GF DJP 1 39,560 0,400
4 Roskilde TeamGym DJP 1 36,645 3,315
5 Teamgym Helsingør DJP 1 35,610 4,350
5 Herlufsholm GF DJP 1 35,610 4,350
7 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) DJP 1 34,850 5,110
8 Gladsaxe IF DJP 1 30,575 9,385

Danmarksserie mini/junior drenge & Liga junior drenge/mix. Uofficiel karakter
Competition start: 26-11-2022 13:25:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Farum Gymnastikforening DMD 1 11,800 -
1 Gladsaxe IF DMD 2 11,800 -
3 Teamgym Nærheden DJD 1 7,260 4,540
4 Gladsaxe IF DMD 3 5,160 6,640
5 Eskilstrup G & IF DMD 1 - -
5 Gladsaxe IF DMD 1 - -
5 Eskilstrup G & IF DJD 1 - -
5 Gladsaxe IF LJD 1 - -
5 GF Køge Bugt LJD 1 - -
5 Roskilde TeamGym LJD 1 - -
5 GF Køge Bugt LJM 1 - -

Liga junior pige. Uofficiel karakter
Competition start: 26-11-2022 15:25:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
   GF Køge Bugt LJP 2 - -
   Slagelse GF LJP 1 - -
   Ølstykke GF LJP 1 - -
   GF Køge Bugt LJP 1 - -
   Farum Gymnastikforening LJP 2 - -
   Hvidovre Gymnastik LJP 1 - -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) LJP 2 - -
   Gladsaxe IF LJP 2 - -
   Farum Gymnastikforening LJP 1 - -
   Gladsaxe IF LJP 1 - -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) LJP 1 - -

Danmarksserie senior dame & Liga senior dame/mix/herre. Uofficiel karakter
Competition start: 26-11-2022 17:05:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
   Gladsaxe IF DSD 1 - -
   Greve Gymnastik og Trampolin LSD 1 - -
   Hvidovre Gymnastik DSD 1 - -
   Gladsaxe IF LSD 1 - -
   GF Køge Bugt LSD 1 (udgået) - -
   GF Køge Bugt LSM 1 - -
   Gladsaxe IF LSH 2 - -
   GF Køge Bugt LSH 1 - -
   Gladsaxe IF LSH 1 - -

Aspirant nano drenge/pige. Uofficiel karakter
Competition start: 27-11-2022 10:10:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) AND 1 - -
   Herlev Gymnastik, HI ANP 1 - -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ANP 3 - -
   Vintersbølle GF ANP 2 - -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ANP 2 - -
   Vedbæk Gymnastikforening ANP 1 - -
   Greve Gymnastik og Trampolin ANP 1 - -
   Vintersbølle GF ANP 1 - -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ANP 1 - -

Danmarksserie mini pige 3. Uofficiel karakter
Competition start: 27-11-2022 11:40:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) DMP 4 - -
   GF Køge Bugt DMP 4 - -
   Slagelse GF DMP 2 - -
   Gladsaxe IF DMP 3 - -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) DMP 3 - -
   GF Køge Bugt DMP 3 - -
   Vintersbølle GF DMP 1 - -
   Greve Gymnastik og Trampolin DMP 2 - -

Danmarksserie mini pige 2. Uofficiel karakter
Competition start: 27-11-2022 13:35:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
   Farum Gymnastikforening DMP 3 - -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) DMP 2 - -
   Gladsaxe IF DMP 2 - -
   Slagelse GF DMP 1 - -
   Farum Gymnastikforening DMP 2 - -
   Hvidovre Gymnastik DMP 1 - -
   GF Køge Bugt DMP 2 - -
   Høng GF DMP 1 - -

Danmarksserie mini pige 1. Uofficiel karakter
Competition start: 27-11-2022 15:05:00

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
   Farum Gymnastikforening DMP 1 - -
   Albertslund Idrætsforening, Gymnastik DMP 1 - -
   GF Køge Bugt DMP 1 - -
   Vedbæk Gymnastikforening DMP 1 - -
   Gladsaxe IF DMP 1 - -
   Eskilstrup G & IF DMP 1 - -
   Greve Gymnastik og Trampolin DMP 1 - -
   Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) DMP 1 - -

Last Update: 26-11-2022 13:45:51