Back 

NGTK KM Turn Kvinner og Turn Menn Bodø, 2023-03-18

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Klasse III (17 år+) Gutt Klasse III (17 år+) Finals Gutt Rekrutt 11- 12 år Gutt Rekrutt 11- 12 år Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente klasse III (17 år+) Jente klasse III (17 år+) Finals Jente RUT rekrutt 11 år Jente RUT rekrutt 11 år Finals Jente RUT rekrutt 12 år Jente RUT rekrutt 12 år Finals No Class
Jente RUT rekrutt 12 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
77
Magnhild Stormo
Narvik Turnforening
10.300
10.300/10.300
D: 2.4/1.6
E: 7.900/8.700
8.950
D: 2.00
E: 6.950
10.750
D: 4.40
E: 6.350
11.100
D: 3.90
E: 7.200
41.100
VT
10.300
10.300/10.300
D: 2.4/1.6
E: 7.900/8.700
UB
8.950
D: 2.0
E: 6.950
BB
10.750
D: 4.4
E: 6.350
FX
11.100
D: 3.9
E: 7.200
2
64
Else Isachsen Aune
B&OI
10.600
10.600/9.700
D: 1.6/1.8
E: 9.000/7.900
9.000
D: 0.70
E: 8.300
9.200
D: 2.00
E: 7.200
10.500
D: 3.80
E: 6.700
39.300
1.800
VT
10.600
10.600/9.700
D: 1.6/1.8
E: 9.000/7.900
UB
9.000
D: 0.7
E: 8.300
BB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
FX
10.500
D: 3.8
E: 6.700
3
68
Thea Sofie Johansen
B&OI
10.700
10.700/11.200
D: 1.8/1.8
E: 8.900/9.400
8.500
D: 1.20
E: 7.300
9.250
D: 2.00
E: 7.250
9.300
D: 3.80
E: 5.500
37.750
3.350
VT
10.700
10.700/11.200
D: 1.8/1.8
E: 8.900/9.400
UB
8.500
D: 1.2
E: 7.300
BB
9.250
D: 2.0
E: 7.250
FX
9.300
D: 3.8
E: 5.500
4
76
Signe Hjuring Strøm
Narvik Turnforening
10.500
10.500/9.100
D: 1.6/2.4
E: 8.900/6.700
8.250
D: 1.50
E: 6.750
8.350
D: 2.00
E: 6.350
10.550
D: 3.50
E: 7.050
37.650
3.450
VT
10.500
10.500/9.100
D: 1.6/2.4
E: 8.900/6.700
UB
8.250
D: 1.5
E: 6.750
BB
8.350
D: 2.0
E: 6.350
FX
10.550
D: 3.5
E: 7.050
5
72
Erle Sofie Salomonsen
B&OI
9.500
9.500/9.400
D: 1.8/1.6
E: 7.700/7.800
7.300

E: 7.300
9.050
D: 0.70
E: 8.350
9.600
D: 3.30
E: 6.600
ND: 0.30
35.450
5.650
VT
9.500
9.500/9.400
D: 1.8/1.6
E: 7.700/7.800
UB
7.300

E: 7.300
BB
9.050
D: 0.7
E: 8.350
FX
9.600
D: 3.3
E: 6.600
ND: 0.30
6
75
Ingrid Kvitvær Sommerseth
Narvik Turnforening
9.400
9.400/9.300
D: 1.6/1.6
E: 7.800/7.700
8.450
D: 0.50
E: 7.950
8.550
D: 2.00
E: 6.550
8.450
D: 3.40
E: 5.050
34.850
6.250
VT
9.400
9.400/9.300
D: 1.6/1.6
E: 7.800/7.700
UB
8.450
D: 0.5
E: 7.950
BB
8.550
D: 2.0
E: 6.550
FX
8.450
D: 3.4
E: 5.050
7
80
Mathea Skog Hansen
Rana Turnforening
10.100
10.100/10.400
D: 0.5/1.0
E: 9.600/9.400
7.250

E: 7.250
9.350
D: 0.00
E: 9.350
7.100
D: 1.00
E: 6.100
33.800
7.300
VT
10.100
10.100/10.400
D: 0.5/1.0
E: 9.600/9.400
UB
7.250

E: 7.250
BB
9.350

E: 9.350
FX
7.100
D: 1.0
E: 6.100
8
67
Alida Belsom-Jensaas
B&OI
7.700
7.700/10.400
D: 1.8/1.2
E: 5.900/9.200
7.850
D: 0.50
E: 7.350
9.200
D: 0.70
E: 8.500
8.800
D: 3.30
E: 5.500
33.550
7.550
VT
7.700
7.700/10.400
D: 1.8/1.2
E: 5.900/9.200
UB
7.850
D: 0.5
E: 7.350
BB
9.200
D: 0.7
E: 8.500
FX
8.800
D: 3.3
E: 5.500
9
66
Molly Oline Karlsen
B&OI
8.600
8.600/-
/-
E: 8.600/-
7.100

E: 7.100
8.750
D: 0.20
E: 8.550
8.400
D: 0.00
E: 8.400
32.850
8.250
VT
8.600
8.600/-
D: -/-
E: 8.600/-
UB
7.100

E: 7.100
BB
8.750
D: 0.2
E: 8.550
FX
8.400

E: 8.400
10
65
Madelen Larsen
B&OI
10.000
10.000/10.500
D: 1.0/1.5
E: 9.000/9.000
7.250
D: 0.50
E: 6.750
7.050
D: 0.50
E: 6.550
8.400
D: 3.30
E: 5.100
32.700
8.400
VT
10.000
10.000/10.500
D: 1.0/1.5
E: 9.000/9.000
UB
7.250
D: 0.5
E: 6.750
BB
7.050
D: 0.5
E: 6.550
FX
8.400
D: 3.3
E: 5.100
11
69
Annsofi Johansen
B&OI
9.400
9.400/-
D: 0.5/-
E: 8.900/-
7.350

E: 7.350
8.350
D: 0.00
E: 8.350
7.450
D: 0.00
E: 7.450
32.550
8.550
VT
9.400
9.400/-
D: 0.5/-
E: 8.900/-
UB
7.350

E: 7.350
BB
8.350

E: 8.350
FX
7.450

E: 7.450
12
74
Nomi Rebekka Saarheim
Kabelvåg IL Turn
9.900
9.900/9.800
D: 0.5/1.0
E: 9.400/8.800
8.450
D: 0.70
E: 7.750
6.000
D: 3.30
E: 3.700
ND: 1.00
7.150
D: 1.00
E: 6.150
31.500
9.600
VT
9.900
9.900/9.800
D: 0.5/1.0
E: 9.400/8.800
UB
8.450
D: 0.7
E: 7.750
BB
6.000
D: 3.3
E: 3.700
ND: 1.00
FX
7.150
D: 1.0
E: 6.150
13
73
Olivia Alvir Gjendahl
Kabelvåg IL Turn
10.000
10.000/9.400
D: 0.5/1.6
E: 9.500/7.800
7.700
D: 0.50
E: 7.200
6.900
D: 2.00
E: 4.900
6.000
D: 1.00
E: 5.000
30.600
10.500
VT
10.000
10.000/9.400
D: 0.5/1.6
E: 9.500/7.800
UB
7.700
D: 0.5
E: 7.200
BB
6.900
D: 2.0
E: 4.900
FX
6.000
D: 1.0
E: 5.000
14
71
Ella-Sofi Lunde Limstrand
B&OI
9.700
9.700/8.900
D: 1.6/0.5
E: 8.100/8.400
7.500

E: 7.500
7.450
D: 0.50
E: 6.950
5.550
D: 2.00
E: 3.550
30.200
10.900
VT
9.700
9.700/8.900
D: 1.6/0.5
E: 8.100/8.400
UB
7.500

E: 7.500
BB
7.450
D: 0.5
E: 6.950
FX
5.550
D: 2.0
E: 3.550
15
81
Milla Aune Halsen
Rana Turnforening
9.900
9.900/10.100
D: 0.5/1.0
E: 9.400/9.100
6.650

E: 6.650
8.100
D: 0.50
E: 7.600
5.350
D: 1.00
E: 4.850
ND: 0.50
30.000
11.100
VT
9.900
9.900/10.100
D: 0.5/1.0
E: 9.400/9.100
UB
6.650

E: 6.650
BB
8.100
D: 0.5
E: 7.600
FX
5.350
D: 1.0
E: 4.850
ND: 0.50
16
79
Ida Merethe Pedersen
Rana Turnforening
9.200
9.200/-
D: 0.5/-
E: 8.700/-
6.150

E: 6.450
ND: 0.30
7.900
D: 0.00
E: 7.900
6.650
D: 0.00
E: 8.650
ND: 2.00
29.900
11.200
VT
9.200
9.200/-
D: 0.5/-
E: 8.700/-
UB
6.150

E: 6.450
ND: 0.30
BB
7.900

E: 7.900
FX
6.650

E: 8.650
ND: 2.00
17
78
Elida Åsland
Rana Turnforening
10.000
10.000/9.400
D: 0.5/1.0
E: 9.500/8.400
7.300

E: 7.300
7.950
D: 0.00
E: 7.950
3.850
D: 1.00
E: 4.650
ND: 1.80
29.100
12.000
VT
10.000
10.000/9.400
D: 0.5/1.0
E: 9.500/8.400
UB
7.300

E: 7.300
BB
7.950

E: 7.950
FX
3.850
D: 1.0
E: 4.650
ND: 1.80
18
82
Silje Haugen
Rana Turnforening
9.600
9.600/9.900
D: 0.5/1.0
E: 9.100/8.900
7.000
D: 0.50
E: 6.500
4.850
D: 0.50
E: 4.650
ND: 0.30
6.150
D: 1.00
E: 5.650
ND: 0.50
27.600
13.500
VT
9.600
9.600/9.900
D: 0.5/1.0
E: 9.100/8.900
UB
7.000
D: 0.5
E: 6.500
BB
4.850
D: 0.5
E: 4.650
ND: 0.30
FX
6.150
D: 1.0
E: 5.650
ND: 0.50
19
70
Thea Mariell Schjelderup Paulsen
B&OI
8.100
8.100/8.200
D: 0.5/-
E: 7.600/8.200
7.100

E: 7.100
2.550
D: 0.50
E: 3.850
ND: 1.80
3.650
D: 0.00
E: 3.650
21.400
19.700
VT
8.100
8.100/8.200
D: 0.5/-
E: 7.600/8.200
UB
7.100

E: 7.100
BB
2.550
D: 0.5
E: 3.850
ND: 1.80
FX
3.650

E: 3.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
68
Thea Sofie Johansen, B&OI


1.8
1.8


8.900
9.400




10.950
10.700
11.200

2
77
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening


2.4
1.6


7.900
8.700




10.300
10.300
10.300

0.650
3
65
Madelen Larsen, B&OI


1.0
1.5


9.000
9.000




10.250
10.000
10.500

0.700
3
80
Mathea Skog Hansen, Rana Turnforening


0.5
1.0


9.600
9.400




10.250
10.100
10.400

0.700
5
64
Else Isachsen Aune, B&OI


1.6
1.8


9.000
7.900




10.150
10.600
9.700

0.800
6
81
Milla Aune Halsen, Rana Turnforening


0.5
1.0


9.400
9.100




10.000
9.900
10.100

0.950
7
74
Nomi Rebekka Saarheim, Kabelvåg IL Turn


0.5
1.0


9.400
8.800




9.850
9.900
9.800

1.100
8
76
Signe Hjuring Strøm, Narvik Turnforening


1.6
2.4


8.900
6.700




9.800
10.500
9.100

1.150
9
82
Silje Haugen, Rana Turnforening


0.5
1.0


9.100
8.900




9.750
9.600
9.900

1.200
10
73
Olivia Alvir Gjendahl, Kabelvåg IL Turn


0.5
1.6


9.500
7.800




9.700
10.000
9.400

1.250
10
78
Elida Åsland, Rana Turnforening


0.5
1.0


9.500
8.400




9.700
10.000
9.400

1.250
12
72
Erle Sofie Salomonsen, B&OI


1.8
1.6


7.700
7.800




9.450
9.500
9.400

1.500
13
75
Ingrid Kvitvær Sommerseth, Narvik Turnforening


1.6
1.6


7.800
7.700




9.350
9.400
9.300

1.600
14
71
Ella-Sofi Lunde Limstrand, B&OI


1.6
0.5


8.100
8.400




9.300
9.700
8.900

1.650
15
67
Alida Belsom-Jensaas, B&OI


1.8
1.2


5.900
9.200




9.050
7.700
10.400

1.900
16
70
Thea Mariell Schjelderup Paulsen, B&OI


0.5


7.600
8.200




8.150
8.100
8.200

2.800
17
69
Annsofi Johansen, B&OI


0.5


8.900




4.700
9.400

6.250
18
79
Ida Merethe Pedersen, Rana Turnforening


0.5


8.700




4.600
9.200

6.350
19
66
Molly Oline Karlsen, B&OI





8.600




4.300
8.600

6.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
64
Else Isachsen Aune, B&OI

0.7

8.300


9.000

2
77
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening

2.0

6.950


8.950

0.050
3
68
Thea Sofie Johansen, B&OI

1.2

7.300


8.500

0.500
4
75
Ingrid Kvitvær Sommerseth, Narvik Turnforening

0.5

7.950


8.450

0.550
4
74
Nomi Rebekka Saarheim, Kabelvåg IL Turn

0.7

7.750


8.450

0.550
6
76
Signe Hjuring Strøm, Narvik Turnforening

1.5

6.750


8.250

0.750
7
67
Alida Belsom-Jensaas, B&OI

0.5

7.350


7.850

1.150
8
73
Olivia Alvir Gjendahl, Kabelvåg IL Turn

0.5

7.200


7.700

1.300
9
71
Ella-Sofi Lunde Limstrand, B&OI


7.500


7.500

1.500
10
69
Annsofi Johansen, B&OI


7.350


7.350

1.650
11
72
Erle Sofie Salomonsen, B&OI


7.300


7.300

1.700
11
78
Elida Åsland, Rana Turnforening


7.300


7.300

1.700
13
80
Mathea Skog Hansen, Rana Turnforening


7.250


7.250

1.750
13
65
Madelen Larsen, B&OI

0.5

6.750


7.250

1.750
15
70
Thea Mariell Schjelderup Paulsen, B&OI


7.100


7.100

1.900
15
66
Molly Oline Karlsen, B&OI


7.100


7.100

1.900
17
82
Silje Haugen, Rana Turnforening

0.5

6.500


7.000

2.000
18
81
Milla Aune Halsen, Rana Turnforening


6.650


6.650

2.350
19
79
Ida Merethe Pedersen, Rana Turnforening


6.450

0.3

6.150

2.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
77
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening

4.4

6.350


10.750

2
80
Mathea Skog Hansen, Rana Turnforening


9.350


9.350

1.400
3
68
Thea Sofie Johansen, B&OI

2.0

7.250


9.250

1.500
4
67
Alida Belsom-Jensaas, B&OI

0.7

8.500


9.200

1.550
4
64
Else Isachsen Aune, B&OI

2.0

7.200


9.200

1.550
6
72
Erle Sofie Salomonsen, B&OI

0.7

8.350


9.050

1.700
7
66
Molly Oline Karlsen, B&OI

0.2

8.550


8.750

2.000
8
75
Ingrid Kvitvær Sommerseth, Narvik Turnforening

2.0

6.550


8.550

2.200
9
69
Annsofi Johansen, B&OI


8.350


8.350

2.400
9
76
Signe Hjuring Strøm, Narvik Turnforening

2.0

6.350


8.350

2.400
11
81
Milla Aune Halsen, Rana Turnforening

0.5

7.600


8.100

2.650
12
78
Elida Åsland, Rana Turnforening


7.950


7.950

2.800
13
79
Ida Merethe Pedersen, Rana Turnforening


7.900


7.900

2.850
14
71
Ella-Sofi Lunde Limstrand, B&OI

0.5

6.950


7.450

3.300
15
65
Madelen Larsen, B&OI

0.5

6.550


7.050

3.700
16
73
Olivia Alvir Gjendahl, Kabelvåg IL Turn

2.0

4.900


6.900

3.850
17
74
Nomi Rebekka Saarheim, Kabelvåg IL Turn

3.3

3.700

1.0

6.000

4.750
18
82
Silje Haugen, Rana Turnforening

0.5

4.650

0.3

4.850

5.900
19
70
Thea Mariell Schjelderup Paulsen, B&OI

0.5

3.850

1.8

2.550

8.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
77
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening

3.9

7.200


11.100

2
76
Signe Hjuring Strøm, Narvik Turnforening

3.5

7.050


10.550

0.550
3
64
Else Isachsen Aune, B&OI

3.8

6.700


10.500

0.600
4
72
Erle Sofie Salomonsen, B&OI

3.3

6.600

0.3

9.600

1.500
5
68
Thea Sofie Johansen, B&OI

3.8

5.500


9.300

1.800
6
67
Alida Belsom-Jensaas, B&OI

3.3

5.500


8.800

2.300
7
75
Ingrid Kvitvær Sommerseth, Narvik Turnforening

3.4

5.050


8.450

2.650
8
66
Molly Oline Karlsen, B&OI


8.400


8.400

2.700
8
65
Madelen Larsen, B&OI

3.3

5.100


8.400

2.700
10
69
Annsofi Johansen, B&OI


7.450


7.450

3.650
11
74
Nomi Rebekka Saarheim, Kabelvåg IL Turn

1.0

6.150


7.150

3.950
12
80
Mathea Skog Hansen, Rana Turnforening

1.0

6.100


7.100

4.000
13
79
Ida Merethe Pedersen, Rana Turnforening


8.650

2.0

6.650

4.450
14
82
Silje Haugen, Rana Turnforening

1.0

5.650

0.5

6.150

4.950
15
73
Olivia Alvir Gjendahl, Kabelvåg IL Turn

1.0

5.000


6.000

5.100
16
71
Ella-Sofi Lunde Limstrand, B&OI

2.0

3.550


5.550

5.550
17
81
Milla Aune Halsen, Rana Turnforening

1.0

4.850

0.5

5.350

5.750
18
78
Elida Åsland, Rana Turnforening

1.0

4.650

1.8

3.850

7.250
19
70
Thea Mariell Schjelderup Paulsen, B&OI


3.650


3.650

7.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
77
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening




64
Else Isachsen Aune, B&OI




68
Thea Sofie Johansen, B&OI




76
Signe Hjuring Strøm, Narvik Turnforening




72
Erle Sofie Salomonsen, B&OI




75
Ingrid Kvitvær Sommerseth, Narvik Turnforening




80
Mathea Skog Hansen, Rana Turnforening




67
Alida Belsom-Jensaas, B&OI




66
Molly Oline Karlsen, B&OI




65
Madelen Larsen, B&OI




69
Annsofi Johansen, B&OI




74
Nomi Rebekka Saarheim, Kabelvåg IL Turn




73
Olivia Alvir Gjendahl, Kabelvåg IL Turn




71
Ella-Sofi Lunde Limstrand, B&OI




81
Milla Aune Halsen, Rana Turnforening




79
Ida Merethe Pedersen, Rana Turnforening




78
Elida Åsland, Rana Turnforening




82
Silje Haugen, Rana Turnforening




70
Thea Mariell Schjelderup Paulsen, B&OI





Last Update: 4/16/2024 6:05:04 PM
SX
SM
MD
XL
XXL