Back 

NGTK KM Turn Kvinner og Turn Menn Bodø, 2023-03-18

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Klasse III (17 år+) Gutt Klasse III (17 år+) Finals Gutt Rekrutt 11- 12 år Gutt Rekrutt 11- 12 år Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente klasse III (17 år+) Jente klasse III (17 år+) Finals Jente RUT rekrutt 11 år Jente RUT rekrutt 11 år Finals Jente RUT rekrutt 12 år Jente RUT rekrutt 12 år Finals No Class
Jente Klasse II (15-16 år)
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
114
Eila Stormo
Narvik Turnforening
11.600
11.600/10.600
D: 3.4/2.4
E: 8.200/8.200
11.600
D: 4.00
E: 7.600
12.400
D: 4.50
E: 7.900
12.866
D: 4.90
E: 7.966
48.466
VT
11.600
11.600/10.600
D: 3.4/2.4
E: 8.200/8.200
UB
11.600
D: 4.0
E: 7.600
BB
12.400
D: 4.5
E: 7.900
FX
12.866
D: 4.9
E: 7.966
2
113
Ingrid Hoff Martinsen
Narvik Turnforening
11.200
11.200/9.900
D: 2.6/2.0
E: 8.600/7.900
11.200
D: 4.00
E: 7.200
11.633
D: 4.80
E: 6.833
11.233
D: 3.80
E: 7.433
45.266
3.200
VT
11.200
11.200/9.900
D: 2.6/2.0
E: 8.600/7.900
UB
11.200
D: 4.0
E: 7.200
BB
11.633
D: 4.8
E: 6.833
FX
11.233
D: 3.8
E: 7.433
3
110
Julie Håkegård Jakobsen
Kabelvåg IL Turn
11.700
11.700/11.000
D: 2.4/1.6
E: 9.300/9.400
10.300
D: 2.00
E: 8.300
10.200
D: 4.00
E: 6.200
11.366
D: 4.90
E: 6.466
43.566
4.900
VT
11.700
11.700/11.000
D: 2.4/1.6
E: 9.300/9.400
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
10.200
D: 4.0
E: 6.200
FX
11.366
D: 4.9
E: 6.466
4
106
Elida Stensrud Aasjord
B&OI
10.800
10.800/10.600
D: 2.4/1.6
E: 8.400/9.000
10.250
D: 2.20
E: 8.050
12.066
D: 4.50
E: 7.566
10.166
D: 4.30
E: 5.866
43.282
5.184
VT
10.800
10.800/10.600
D: 2.4/1.6
E: 8.400/9.000
UB
10.250
D: 2.2
E: 8.050
BB
12.066
D: 4.5
E: 7.566
FX
10.166
D: 4.3
E: 5.866
5
108
Elise Trondsen
B&OI
11.700
11.700/11.200
D: 3.2/2.4
E: 8.500/8.800
10.300
D: 2.20
E: 8.100
8.833
D: 3.20
E: 5.633
11.966
D: 4.90
E: 7.066
42.799
5.667
VT
11.700
11.700/11.200
D: 3.2/2.4
E: 8.500/8.800
UB
10.300
D: 2.2
E: 8.100
BB
8.833
D: 3.2
E: 5.633
FX
11.966
D: 4.9
E: 7.066
6
119
Mia Margrethe Johansen
Sortland Turnforening
11.300
11.300/11.600
D: 1.6/2.4
E: 9.700/9.200
9.500
D: 2.00
E: 7.500
9.666
D: 3.80
E: 5.866
12.300
D: 4.70
E: 7.600
42.766
5.700
VT
11.300
11.300/11.600
D: 1.6/2.4
E: 9.700/9.200
UB
9.500
D: 2.0
E: 7.500
BB
9.666
D: 3.8
E: 5.866
FX
12.300
D: 4.7
E: 7.600
7
115
Martine Victoria Jørgensen
Melbo Turnforening
10.100
10.100/9.600
D: 1.6/1.6
E: 8.500/8.000
9.100
D: 2.20
E: 6.900
10.433
D: 4.10
E: 6.333
11.400
D: 4.10
E: 7.300
41.033
7.433
VT
10.100
10.100/9.600
D: 1.6/1.6
E: 8.500/8.000
UB
9.100
D: 2.2
E: 6.900
BB
10.433
D: 4.1
E: 6.333
FX
11.400
D: 4.1
E: 7.300
8
111
Elise Josefine Knutsen
Narvik Turnforening
10.200
10.200/-
D: 2.4/-
E: 7.800/-
8.450
D: 4.00
E: 4.450
10.233
D: 3.80
E: 6.433
10.866
D: 4.70
E: 6.166
39.749
8.717
VT
10.200
10.200/-
D: 2.4/-
E: 7.800/-
UB
8.450
D: 4.0
E: 4.450
BB
10.233
D: 3.8
E: 6.433
FX
10.866
D: 4.7
E: 6.166
9
112
Amalie Hjuring Strøm
Narvik Turnforening
9.900
9.900/-
D: 1.6/-
E: 8.300/-
10.250
D: 2.50
E: 7.750
9.833
D: 3.00
E: 6.833
9.533
D: 3.30
E: 6.233
39.516
8.950
VT
9.900
9.900/-
D: 1.6/-
E: 8.300/-
UB
10.250
D: 2.5
E: 7.750
BB
9.833
D: 3.0
E: 6.833
FX
9.533
D: 3.3
E: 6.233
10
107
Ida Madsen
B&OI
10.300
10.300/10.300
D: 1.6/2.4
E: 8.700/7.900
8.450
D: 2.20
E: 6.250
9.633
D: 3.50
E: 6.133
10.066
D: 4.10
E: 5.966
38.449
10.017
VT
10.300
10.300/10.300
D: 1.6/2.4
E: 8.700/7.900
UB
8.450
D: 2.2
E: 6.250
BB
9.633
D: 3.5
E: 6.133
FX
10.066
D: 4.1
E: 5.966
11
109
Amelia Karlsen
Kabelvåg IL Turn
10.900
10.900/11.100
D: 2.4/1.6
E: 8.500/9.500
8.600
D: 2.00
E: 6.600
5.466
D: 3.60
E: 1.866
12.400
D: 4.80
E: 7.600
37.366
11.100
VT
10.900
10.900/11.100
D: 2.4/1.6
E: 8.500/9.500
UB
8.600
D: 2.0
E: 6.600
BB
5.466
D: 3.6
E: 1.866
FX
12.400
D: 4.8
E: 7.600
12
105
Leah Otelie Spjelkavik
B&OI
8.400
8.400/8.700
D: 1.6/1.6
E: 6.800/7.100
10.100
D: 2.00
E: 8.100
7.800
D: 4.00
E: 3.800
10.200
D: 3.90
E: 6.300
36.500
11.966
VT
8.400
8.400/8.700
D: 1.6/1.6
E: 6.800/7.100
UB
10.100
D: 2.0
E: 8.100
BB
7.800
D: 4.0
E: 3.800
FX
10.200
D: 3.9
E: 6.300
13
118
Celina Mulstad
Rana Turnforening
9.700
9.700/9.000
D: 1.8/1.6
E: 7.900/7.400
7.150

E: 7.150
7.933
D: 1.50
E: 6.433
4.333
D: 2.70
E: 5.633
ND: 4.00
29.116
19.350
VT
9.700
9.700/9.000
D: 1.8/1.6
E: 7.900/7.400
UB
7.150

E: 7.150
BB
7.933
D: 1.5
E: 6.433
FX
4.333
D: 2.7
E: 5.633
ND: 4.00
14
117
Nora Præsteng Krutå
Rana Turnforening
9.300
9.300/-
D: 1.6/-
E: 7.700/-
7.650
D: 0.50
E: 7.150
6.900
D: 1.50
E: 5.400
2.600
D: 2.60
E: 5.600
ND: 5.60
26.450
22.016
VT
9.300
9.300/-
D: 1.6/-
E: 7.700/-
UB
7.650
D: 0.5
E: 7.150
BB
6.900
D: 1.5
E: 5.400
FX
2.600
D: 2.6
E: 5.600
ND: 5.60
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
108
Elise Trondsen, B&OI


3.2
2.4


8.500
8.800




11.450
11.700
11.200

1
119
Mia Margrethe Johansen, Sortland Turnforening


1.6
2.4


9.700
9.200




11.450
11.300
11.600

3
110
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL Turn


2.4
1.6


9.300
9.400




11.350
11.700
11.000

0.100
4
114
Eila Stormo, Narvik Turnforening


3.4
2.4


8.200
8.200




11.100
11.600
10.600

0.350
5
109
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn


2.4
1.6


8.500
9.500




11.000
10.900
11.100

0.450
6
106
Elida Stensrud Aasjord, B&OI


2.4
1.6


8.400
9.000




10.700
10.800
10.600

0.750
7
113
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik Turnforening


2.6
2.0


8.600
7.900




10.550
11.200
9.900

0.900
8
107
Ida Madsen, B&OI


1.6
2.4


8.700
7.900




10.300
10.300
10.300

1.150
9
115
Martine Victoria Jørgensen, Melbo Turnforening


1.6
1.6


8.500
8.000




9.850
10.100
9.600

1.600
10
118
Celina Mulstad, Rana Turnforening


1.8
1.6


7.900
7.400




9.350
9.700
9.000

2.100
11
105
Leah Otelie Spjelkavik, B&OI


1.6
1.6


6.800
7.100




8.550
8.400
8.700

2.900
12
111
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening


2.4


7.800




5.100
10.200

6.350
13
112
Amalie Hjuring Strøm, Narvik Turnforening


1.6


8.300




4.950
9.900

6.500
14
117
Nora Præsteng Krutå, Rana Turnforening


1.6


7.700




4.650
9.300

6.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
114
Eila Stormo, Narvik Turnforening

4.0

7.600


11.600

2
113
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik Turnforening

4.0

7.200


11.200

0.400
3
110
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL Turn

2.0

8.300


10.300

1.300
3
108
Elise Trondsen, B&OI

2.2

8.100


10.300

1.300
5
106
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

2.2

8.050


10.250

1.350
5
112
Amalie Hjuring Strøm, Narvik Turnforening

2.5

7.750


10.250

1.350
7
105
Leah Otelie Spjelkavik, B&OI

2.0

8.100


10.100

1.500
8
119
Mia Margrethe Johansen, Sortland Turnforening

2.0

7.500


9.500

2.100
9
115
Martine Victoria Jørgensen, Melbo Turnforening

2.2

6.900


9.100

2.500
10
109
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn

2.0

6.600


8.600

3.000
11
107
Ida Madsen, B&OI

2.2

6.250


8.450

3.150
11
111
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening

4.0

4.450


8.450

3.150
13
117
Nora Præsteng Krutå, Rana Turnforening

0.5

7.150


7.650

3.950
14
118
Celina Mulstad, Rana Turnforening


7.150


7.150

4.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
114
Eila Stormo, Narvik Turnforening

4.5

7.900


12.400

2
106
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

4.5

7.566


12.066

0.334
3
113
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik Turnforening

4.8

6.833


11.633

0.767
4
115
Martine Victoria Jørgensen, Melbo Turnforening

4.1

6.333


10.433

1.967
5
111
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening

3.8

6.433


10.233

2.167
6
110
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL Turn

4.0

6.200


10.200

2.200
7
112
Amalie Hjuring Strøm, Narvik Turnforening

3.0

6.833


9.833

2.567
8
119
Mia Margrethe Johansen, Sortland Turnforening

3.8

5.866


9.666

2.734
9
107
Ida Madsen, B&OI

3.5

6.133


9.633

2.767
10
108
Elise Trondsen, B&OI

3.2

5.633


8.833

3.567
11
118
Celina Mulstad, Rana Turnforening

1.5

6.433


7.933

4.467
12
105
Leah Otelie Spjelkavik, B&OI

4.0

3.800


7.800

4.600
13
117
Nora Præsteng Krutå, Rana Turnforening

1.5

5.400


6.900

5.500
14
109
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn

3.6

1.866


5.466

6.934
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
114
Eila Stormo, Narvik Turnforening

4.9

7.966


12.866

2
109
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn

4.8

7.600


12.400

0.466
3
119
Mia Margrethe Johansen, Sortland Turnforening

4.7

7.600


12.300

0.566
4
108
Elise Trondsen, B&OI

4.9

7.066


11.966

0.900
5
115
Martine Victoria Jørgensen, Melbo Turnforening

4.1

7.300


11.400

1.466
6
110
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL Turn

4.9

6.466


11.366

1.500
7
113
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik Turnforening

3.8

7.433


11.233

1.633
8
111
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening

4.7

6.166


10.866

2.000
9
105
Leah Otelie Spjelkavik, B&OI

3.9

6.300


10.200

2.666
10
106
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

4.3

5.866


10.166

2.700
11
107
Ida Madsen, B&OI

4.1

5.966


10.066

2.800
12
112
Amalie Hjuring Strøm, Narvik Turnforening

3.3

6.233


9.533

3.333
13
118
Celina Mulstad, Rana Turnforening

2.7

5.633

4.0

4.333

8.533
14
117
Nora Præsteng Krutå, Rana Turnforening

2.6

5.600

5.6

2.600

10.266
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
114
Eila Stormo, Narvik Turnforening




113
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik Turnforening




110
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL Turn




106
Elida Stensrud Aasjord, B&OI




108
Elise Trondsen, B&OI




119
Mia Margrethe Johansen, Sortland Turnforening




115
Martine Victoria Jørgensen, Melbo Turnforening




111
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening




112
Amalie Hjuring Strøm, Narvik Turnforening




107
Ida Madsen, B&OI




109
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn




105
Leah Otelie Spjelkavik, B&OI




118
Celina Mulstad, Rana Turnforening




117
Nora Præsteng Krutå, Rana Turnforening





Last Update: 5/26/2024 8:16:40 PM
SX
SM
MD
XL
XXL