Back 

NGTK KM Turn Kvinner og Turn Menn Bodø, 2023-03-18

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Klasse III (17 år+) Gutt Klasse III (17 år+) Finals Gutt Rekrutt 11- 12 år Gutt Rekrutt 11- 12 år Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente klasse III (17 år+) Jente klasse III (17 år+) Finals Jente RUT rekrutt 11 år Jente RUT rekrutt 11 år Finals Jente RUT rekrutt 12 år Jente RUT rekrutt 12 år Finals No Class
Jente Klasse II (15-16 år) Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
114
Eila Stormo
Narvik Turnforening
11.600
11.600/11.700
D: 3.2/2.6
E: 8.400/9.100
10.750
D: 4.00
E: 6.750
11.533
D: 4.90
E: 6.633
12.100
D: 4.90
E: 7.200
45.983
VT
11.600
11.600/11.700
D: 3.2/2.6
E: 8.400/9.100
UB
10.750
D: 4.0
E: 6.750
BB
11.533
D: 4.9
E: 6.633
FX
12.100
D: 4.9
E: 7.200
2
110
Julie Håkegård Jakobsen
Kabelvåg IL Turn
10.600
10.600/10.600
D: 2.4/1.6
E: 8.200/9.000
10.350
D: 2.20
E: 8.150
9.033
D: 4.10
E: 4.933
12.966
D: 4.80
E: 8.166
42.949
3.034
VT
10.600
10.600/10.600
D: 2.4/1.6
E: 8.200/9.000
UB
10.350
D: 2.2
E: 8.150
BB
9.033
D: 4.1
E: 4.933
FX
12.966
D: 4.8
E: 8.166
3
108
Elise Trondsen
B&OI
10.500
10.500/11.700
D: 3.2/2.4
E: 7.300/9.300
9.900
D: 2.20
E: 7.700
11.933
D: 4.80
E: 7.133
32.333
13.650
VT
10.500
10.500/11.700
D: 3.2/2.4
E: 7.300/9.300
UB
9.900
D: 2.2
E: 7.700
BB

FX
11.933
D: 4.8
E: 7.133
4
106
Elida Stensrud Aasjord
B&OI
10.400
10.400/10.000
D: 2.4/1.6
E: 8.000/8.400
9.850
D: 2.00
E: 7.850
11.433
D: 4.40
E: 7.033
31.683
14.300
VT
10.400
10.400/10.000
D: 2.4/1.6
E: 8.000/8.400
UB
9.850
D: 2.0
E: 7.850
BB
11.433
D: 4.4
E: 7.033
FX

5
109
Amelia Karlsen
Kabelvåg IL Turn
10.800
10.800/10.500
D: 2.4/1.6
E: 8.400/8.900
11.866
D: 4.70
E: 7.166
22.666
23.317
VT
10.800
10.800/10.500
D: 2.4/1.6
E: 8.400/8.900
UB

BB

FX
11.866
D: 4.7
E: 7.166
6
113
Ingrid Hoff Martinsen
Narvik Turnforening
10.500
D: 4.00
E: 6.500
11.833
D: 4.60
E: 7.233
22.333
23.650
VT
UB
10.500
D: 4.0
E: 6.500
BB
11.833
D: 4.6
E: 7.233
FX

7
119
Mia Margrethe Johansen
Sortland Turnforening
10.000
10.000/11.100
D: 1.6/2.4
E: 8.400/8.700
11.833
D: 4.80
E: 7.033
21.833
24.150
VT
10.000
10.000/11.100
D: 1.6/2.4
E: 8.400/8.700
UB

BB

FX
11.833
D: 4.8
E: 7.033
8
115
Martine Victoria Jørgensen
Melbo Turnforening
10.800
D: 4.10
E: 6.700
10.266
D: 4.10
E: 6.166
21.066
24.917
VT
UB

BB
10.800
D: 4.1
E: 6.700
FX
10.266
D: 4.1
E: 6.166
9
112
Amalie Hjuring Strøm
Narvik Turnforening
8.200
D: 2.50
E: 5.700
8.200
37.783
VT
UB
8.200
D: 2.5
E: 5.700
BB

FX

10
111
Elise Josefine Knutsen
Narvik Turnforening
7.433
D: 3.90
E: 3.833
ND: 0.30
7.433
38.550
VT
UB

BB
7.433
D: 3.9
E: 3.833
ND: 0.30
FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
114
Eila Stormo, Narvik Turnforening


3.2
2.6


8.400
9.100



Q
11.650
11.600
11.700

2
108
Elise Trondsen, B&OI


3.2
2.4


7.300
9.300



Q
11.100
10.500
11.700

0.550
3
109
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn


2.4
1.6


8.400
8.900



Q
10.650
10.800
10.500

1.000
4
110
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL Turn


2.4
1.6


8.200
9.000



Q
10.600
10.600
10.600

1.050
5
119
Mia Margrethe Johansen, Sortland Turnforening


1.6
2.4


8.400
8.700



Q
10.550
10.000
11.100

1.100
6
106
Elida Stensrud Aasjord, B&OI


2.4
1.6


8.000
8.400



Q
10.200
10.400
10.000

1.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
114
Eila Stormo, Narvik Turnforening

4.0

6.750

Q
10.750

2
113
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik Turnforening

4.0

6.500

Q
10.500

0.250
3
110
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL Turn

2.2

8.150

Q
10.350

0.400
4
108
Elise Trondsen, B&OI

2.2

7.700

Q
9.900

0.850
5
106
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

2.0

7.850

Q
9.850

0.900
6
112
Amalie Hjuring Strøm, Narvik Turnforening

2.5

5.700

Q
8.200

2.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
113
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik Turnforening

4.6

7.233

Q
11.833

2
114
Eila Stormo, Narvik Turnforening

4.9

6.633

Q
11.533

0.300
3
106
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

4.4

7.033

Q
11.433

0.400
4
115
Martine Victoria Jørgensen, Melbo Turnforening

4.1

6.700

Q
10.800

1.033
5
110
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL Turn

4.1

4.933

Q
9.033

2.800
6
111
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening

3.9

3.833

0.3
Q
7.433

4.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
110
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL Turn

4.8

8.166

Q
12.966

2
114
Eila Stormo, Narvik Turnforening

4.9

7.200

Q
12.100

0.866
3
108
Elise Trondsen, B&OI

4.8

7.133

Q
11.933

1.033
4
109
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn

4.7

7.166

Q
11.866

1.100
5
119
Mia Margrethe Johansen, Sortland Turnforening

4.8

7.033

Q
11.833

1.133
6
115
Martine Victoria Jørgensen, Melbo Turnforening

4.1

6.166

Q
10.266

2.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/16/2024 7:33:31 PM
SX
SM
MD
XL
XXL