Back 

NGTK KM Turn Kvinner og Turn Menn Bodø, 2023-03-18

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Klasse III (17 år+) Gutt Klasse III (17 år+) Finals Gutt Rekrutt 11- 12 år Gutt Rekrutt 11- 12 år Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente klasse III (17 år+) Jente klasse III (17 år+) Finals Jente RUT rekrutt 11 år Jente RUT rekrutt 11 år Finals Jente RUT rekrutt 12 år Jente RUT rekrutt 12 år Finals No Class
Jente klasse III (17 år+) Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
124
Ronja Eliassen
Narvik Turnforening
10.300
10.300/10.800
D: 2.6/2.4
E: 7.700/8.400
10.900
D: 2.70
E: 8.200
11.500
D: 3.60
E: 7.900
11.766
D: 4.90
E: 6.866
44.466
VT
10.300
10.300/10.800
D: 2.6/2.4
E: 7.700/8.400
UB
10.900
D: 2.7
E: 8.200
BB
11.500
D: 3.6
E: 7.900
FX
11.766
D: 4.9
E: 6.866
2
120
Sol Sommerseth Sjøvoll
B&OI
10.900
10.900/10.400
D: 2.6/1.6
E: 8.300/8.800
8.500
D: 1.80
E: 6.700
9.633
D: 3.60
E: 6.033
11.800
D: 4.90
E: 6.900
40.833
3.633
VT
10.900
10.900/10.400
D: 2.6/1.6
E: 8.300/8.800
UB
8.500
D: 1.8
E: 6.700
BB
9.633
D: 3.6
E: 6.033
FX
11.800
D: 4.9
E: 6.900
3
126
Ane Rajala Strømnes
Rana Turnforening
9.200
9.200/9.100
D: 1.6/1.6
E: 7.600/7.500
8.950

E: 8.950
6.266
D: 2.00
E: 4.266
9.500
D: 3.40
E: 6.100
33.916
10.550
VT
9.200
9.200/9.100
D: 1.6/1.6
E: 7.600/7.500
UB
8.950

E: 8.950
BB
6.266
D: 2.0
E: 4.266
FX
9.500
D: 3.4
E: 6.100
4
125
Guro Margrete Amundsen
Melbo Turnforening
10.700
10.700/9.300
D: 1.6/1.6
E: 9.100/7.700
6.500
D: 1.50
E: 5.000
6.033
D: 3.10
E: 2.933
9.166
D: 3.60
E: 5.566
32.399
12.067
VT
10.700
10.700/9.300
D: 1.6/1.6
E: 9.100/7.700
UB
6.500
D: 1.5
E: 5.000
BB
6.033
D: 3.1
E: 2.933
FX
9.166
D: 3.6
E: 5.566
5
122
Mia Fosdahl Jensen
B&OI
8.300
D: 1.80
E: 6.500
8.300
36.166
VT
UB
8.300
D: 1.8
E: 6.500
BB

FX

6
121
Juliane Sebergsen
B&OI
44.466
VT
UB

BB

FX

6
123
Ada Vikjord
B&OI
44.466
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
120
Sol Sommerseth Sjøvoll, B&OI


2.6
1.6


8.300
8.800



Q
10.650
10.900
10.400

2
124
Ronja Eliassen, Narvik Turnforening


2.6
2.4


7.700
8.400



Q
10.550
10.300
10.800

0.100
3
125
Guro Margrete Amundsen, Melbo Turnforening


1.6
1.6


9.100
7.700



Q
10.000
10.700
9.300

0.650
4
126
Ane Rajala Strømnes, Rana Turnforening


1.6
1.6


7.600
7.500



Q
9.150
9.200
9.100

1.500
5
121
Juliane Sebergsen, B&OI









Q

10.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
124
Ronja Eliassen, Narvik Turnforening

2.7

8.200

Q
10.900

2
126
Ane Rajala Strømnes, Rana Turnforening


8.950

Q
8.950

1.950
3
120
Sol Sommerseth Sjøvoll, B&OI

1.8

6.700

Q
8.500

2.400
4
122
Mia Fosdahl Jensen, B&OI

1.8

6.500

Q
8.300

2.600
5
125
Guro Margrete Amundsen, Melbo Turnforening

1.5

5.000

Q
6.500

4.400
6
123
Ada Vikjord, B&OI



Q

10.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
124
Ronja Eliassen, Narvik Turnforening

3.6

7.900

Q
11.500

2
120
Sol Sommerseth Sjøvoll, B&OI

3.6

6.033

Q
9.633

1.867
3
126
Ane Rajala Strømnes, Rana Turnforening

2.0

4.266

Q
6.266

5.234
4
125
Guro Margrete Amundsen, Melbo Turnforening

3.1

2.933

Q
6.033

5.467
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
120
Sol Sommerseth Sjøvoll, B&OI

4.9

6.900

Q
11.800

2
124
Ronja Eliassen, Narvik Turnforening

4.9

6.866

Q
11.766

0.034
3
126
Ane Rajala Strømnes, Rana Turnforening

3.4

6.100

Q
9.500

2.300
4
125
Guro Margrete Amundsen, Melbo Turnforening

3.6

5.566

Q
9.166

2.634
5
123
Ada Vikjord, B&OI



Q

11.800
5
121
Juliane Sebergsen, B&OI



Q

11.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/16/2024 9:19:30 AM
SX
SM
MD
XL
XXL