Back 

Grand Prix DM 1. runde Silkeborg, 2023-02-04

Mikro

Fri serie
Navn Resultat
    Team Mirabella, GF Køge Bugt
    Team Vesta, Farum Gymnastikforening
    Team Nori, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Vea, Randers gymnastiske Forening
    Team Estreja, Ringsted IF - Gymnastik
    Team Enora, Espergærde IF
    Team Flora, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Magnolia, Fårup-Sønderbæk Idrætsforening
    Team Ceresia, Ringsted IF - Gymnastik
    Team Emla, Espergærde IF

Mini Mono

Fri serie
Navn Resultat
    Team Posie, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
    Team Limone, Ringsted IF - Gymnastik
    Team Avera, Espergærde IF
    Team Mevio, GF Køge Bugt
    Team Aviola, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Lily, Grindsted G & IF
    Team Daisy, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
    Team Pythia, Farum Gymnastikforening
    Team Ara, DHG Gymnastik
    Team Eini, Spangsbjerg IF

Mini 8-10 år

Fri serie | Redskab
Navn Resultat
    Team Jasmin, Grindsted G & IF
    Team Elfia, Munkebjerg Gymnastikforening
    Team Akiko, SOR IF
    Team Evelina, Tarup - Paarup IF
    Team Svala, DHG Gymnastik
    Team Mynthe, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Lucia, Gymnastikforeningen Øbro
    Team Vega, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik

Mini 10-12 år

Fri serie | Redskab
Navn Resultat
    Team Ixia, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
    Team Flora, Grindsted G & IF
    Team Aria, Tarup - Paarup IF
    Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Ovia, Farum Gymnastikforening
    Team Melia, GF Køge Bugt
    Team Litchi, Ringsted IF - Gymnastik
    Team Thaliope, Gymnastikforeningen Øbro

Pige

Fri serie
Navn Resultat
    Team Merina, GF Køge Bugt
    Team Azur, Alderslyst GF
    Team Ara, Silkeborg GF
    Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro
    Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Saturn, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
    Team Rubina, Grindsted G & IF
    Team Vivanit, Greve Gymnastik og Trampolin

Tweens

Fri serie
Navn Resultat
    Team Eya, Spangsbjerg IF
    Team Viva, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Una, Ringsted IF - Gymnastik
    Team Elia, Randers gymnastiske Forening
    Team Akira, SOR IF

Junior

Fri serie | Redskab
Navn Resultat
    Team Movanna, GF Køge Bugt
    Team Vivo, SOR IF
    Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin
    Farum Junior, Farum Gymnastikforening
    Team Starlight, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
    Team Alvia, Silkeborg GF
    Team Delicia, Gymnastikforeningen Øbro
    Team Mathena, GF Køge Bugt
    DHG Elite Junior, DHG Gymnastik
    Team Naranja, Ringsted IF - Gymnastik

Senior Fri

Fri serie
Navn Resultat
    Team Merida, Espergærde IF
    Team Zakura, Sorø Gymnastikefterskole
    Team Malit, Tarup - Paarup IF
    Team Bella, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Stevns, Gymnastikefterskolen Stevns
    Team Elira, Spangsbjerg IF
    Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik
    Team Meraki, Silkeborg GF
    Team Athena, Randers gymnastiske Forening

Senior

Fri serie | Redskab
Navn Resultat
    Team Lia, Grindsted G & IF
    Aura, Espergærde IF
    Team Greve, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Lumina, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
    Team Elpida, Silkeborg GF
    Team Opal, Grindsted G & IF
    DHG Elite, DHG Gymnastik
    Team Makana, Gymnastikforeningen Øbro

Last Update: 31-01-2023 18:00:19