Back 

Grand Prix DM 1. runde Silkeborg, 2023-02-04

Mikro Mini Mono. Mini 8-10 år Mini 10-12 år Pige Tweens Junior Senior Fri Senior
Junior
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri serie
Redskab
Resultat
Gap
1
3
Team Azurit
Greve Gymnastik og Trampolin
15,400
T: 4,550
K: 3,150
U: 7,700
12,350
T: 4,500
K: 2,850
U: 5,000
27,750
Fri serie
15,400
T: 4,550
K: 3,150
U: 7,700
Redskab
12,350
T: 4,500
K: 2,850
U: 5,000
2
4
Farum Junior
Farum Gymnastikforening
14,350
T: 4,350
K: 3,050
U: 6,950
9,550
T: 3,600
K: 2,050
U: 3,900
23,900
3,850
Fri serie
14,350
T: 4,350
K: 3,050
U: 6,950
Redskab
9,550
T: 3,600
K: 2,050
U: 3,900
3
9
DHG Elite Junior
DHG Gymnastik
13,550
T: 4,200
K: 3,000
U: 6,350
9,650
T: 3,750
K: 2,750
U: 3,150
Pen: 0,30
23,200
4,550
Fri serie
13,550
T: 4,200
K: 3,000
U: 6,350
Redskab
9,650
T: 3,750
K: 2,750
U: 3,150
Pen 0,3
4
1
Team Movanna
GF Køge Bugt
11,950
T: 3,750
K: 1,850
U: 6,350
10,050
T: 3,450
K: 2,150
U: 4,450
Pen: 0,20
22,000
5,750
Fri serie
11,950
T: 3,750
K: 1,850
U: 6,350
Redskab
10,050
T: 3,450
K: 2,150
U: 4,450
Pen 0,2
5
7
Team Delicia
Gymnastikforeningen Øbro
10,700
T: 2,700
K: 2,400
U: 5,600
7,000
T: 2,850
K: 1,000
U: 3,150
17,700
10,050
Fri serie
10,700
T: 2,700
K: 2,400
U: 5,600
Redskab
7,000
T: 2,850
K: 1,000
U: 3,150
6
8
Team Mathena
GF Køge Bugt
9,100
T: 2,850
K: 1,900
U: 4,350
6,650
T: 2,450
K: 0,600
U: 3,600
Pen: 0,20
15,750
12,000
Fri serie
9,100
T: 2,850
K: 1,900
U: 4,350
Redskab
6,650
T: 2,450
K: 0,600
U: 3,600
Pen 0,2
7
2
Team Vivo
SOR IF
8,950
T: 2,650
K: 1,950
U: 4,350
6,650
T: 2,450
K: 1,050
U: 3,150
15,600
12,150
Fri serie
8,950
T: 2,650
K: 1,950
U: 4,350
Redskab
6,650
T: 2,450
K: 1,050
U: 3,150
8
5
Team Starlight
Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
7,900
T: 2,200
K: 1,700
U: 4,000
6,200
T: 2,000
K: 1,450
U: 2,750
14,100
13,650
Fri serie
7,900
T: 2,200
K: 1,700
U: 4,000
Redskab
6,200
T: 2,000
K: 1,450
U: 2,750
9
6
Team Alvia
Silkeborg GF
7,400
T: 1,900
K: 1,800
U: 3,700
6,450
T: 2,000
K: 1,650
U: 2,800
Pen: 0,20
13,850
13,900
Fri serie
7,400
T: 1,900
K: 1,800
U: 3,700
Redskab
6,450
T: 2,000
K: 1,650
U: 2,800
Pen 0,2
10
10
Team Naranja
Ringsted IF - Gymnastik
7,350
T: 2,500
K: 1,700
U: 3,150
5,750
T: 2,050
K: 1,200
U: 2,500
13,100
14,650
Fri serie
7,350
T: 2,500
K: 1,700
U: 3,150
Redskab
5,750
T: 2,050
K: 1,200
U: 2,500
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
3
Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin

4,550

3,150

7,700

15,400

2
4
Farum Junior, Farum Gymnastikforening

4,350

3,050

6,950

14,350

1,050
3
9
DHG Elite Junior, DHG Gymnastik

4,200

3,000

6,350

13,550

1,850
4
1
Team Movanna, GF Køge Bugt

3,750

1,850

6,350

11,950

3,450
5
7
Team Delicia, Gymnastikforeningen Øbro

2,700

2,400

5,600

10,700

4,700
6
8
Team Mathena, GF Køge Bugt

2,850

1,900

4,350

9,100

6,300
7
2
Team Vivo, SOR IF

2,650

1,950

4,350

8,950

6,450
8
5
Team Starlight, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik

2,200

1,700

4,000

7,900

7,500
9
6
Team Alvia, Silkeborg GF

1,900

1,800

3,700

7,400

8,000
10
10
Team Naranja, Ringsted IF - Gymnastik

2,500

1,700

3,150

7,350

8,050
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
1
3
Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin

4,500

2,850

5,000

12,350

2
1
Team Movanna, GF Køge Bugt

3,450

2,150

4,450

0,20

10,050

2,300
3
9
DHG Elite Junior, DHG Gymnastik

3,750

2,750

3,150

0,30

9,650

2,700
4
4
Farum Junior, Farum Gymnastikforening

3,600

2,050

3,900

9,550

2,800
5
7
Team Delicia, Gymnastikforeningen Øbro

2,850

1,000

3,150

7,000

5,350
6
8
Team Mathena, GF Køge Bugt

2,450

0,600

3,600

0,20

6,650

5,700
6
2
Team Vivo, SOR IF

2,450

1,050

3,150

6,650

5,700
8
6
Team Alvia, Silkeborg GF

2,000

1,650

2,800

0,20

6,450

5,900
9
5
Team Starlight, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik

2,000

1,450

2,750

6,200

6,150
10
10
Team Naranja, Ringsted IF - Gymnastik

2,050

1,200

2,500

5,750

6,600
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
T
K
U
Pen
Score
Gap

Last Update: 16-04-2024 19:23:13
SX
SM
MD
XL
XXL