Back 

Regionskonkurranse 1 Hareid, 2023-03-11

Klasse 1 (13-14 år) MAG Klasse 1 WAG Klasse 2 (15-16 år) MAG Klasse 2 WAG Klasse 3 (17- 18 år) MAG Klasse 3 WAG Rekrutt 11 WAG Rekrutt 12 WAG Rekrutt MAG Special Olympics MAG Lag Stige MAG Lag stige WAG Lag rekrutt WAG Lag Rekrutt MAG
Klasse 1 (13-14 år) MAG
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
206
Theodor Tandberg
Hødd
11.700
D: 2.6
E: 9.100
8.650
D: 1.50
E: 7.150
10.900
D: 2.10
E: 8.800
10.850
D: 1.60
E: 9.250
10.150
D: 2.10
E: 8.050
9.800
62.050
FX
11.700
D: 2.6
E: 9.100
PH
8.650
D: 1.5
E: 7.150
SR
10.900
D: 2.1
E: 8.800
VT
10.850
D: 1.6
E: 9.250
PB
10.150
D: 2.1
E: 8.050
HB
9.800
D: 1.7
E: 8.100
2
310
Jacob Støvne-Bjørnsen
Trondhjems turnforening
12.300
D: 3.4
E: 8.900
10.150
D: 2.30
E: 7.850
9.850
D: 2.20
E: 7.650
10.900
D: 2.20
E: 8.700
10.800
D: 2.30
E: 8.500
8.000
62.000
0.050
FX
12.300
D: 3.4
E: 8.900
PH
10.150
D: 2.3
E: 7.850
SR
9.850
D: 2.2
E: 7.650
VT
10.900
D: 2.2
E: 8.700
PB
10.800
D: 2.3
E: 8.500
HB
8.000
D: 1.7
E: 6.300
3
208
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen
Ålesund Turnforening
11.000
D: 2.3
E: 8.700
7.600
D: 0.80
E: 6.800
10.500
D: 1.60
E: 8.900
10.950
D: 2.40
E: 8.550
10.350
D: 1.90
E: 8.450
9.100
59.500
2.550
FX
11.000
D: 2.3
E: 8.700
PH
7.600
D: 0.8
E: 6.800
SR
10.500
D: 1.6
E: 8.900
VT
10.950
D: 2.4
E: 8.550
PB
10.350
D: 1.9
E: 8.450
HB
9.100
D: 1.3
E: 7.800
4
204
David Munteanu
Hødd
11.500
D: 2.5
E: 9.000
7.700
D: 1.50
E: 6.200
10.350
D: 1.50
E: 8.850
10.350
D: 1.60
E: 8.750
10.000
D: 1.80
E: 8.200
8.000
57.900
4.150
FX
11.500
D: 2.5
E: 9.000
PH
7.700
D: 1.5
E: 6.200
SR
10.350
D: 1.5
E: 8.850
VT
10.350
D: 1.6
E: 8.750
PB
10.000
D: 1.8
E: 8.200
HB
8.000

E: 8.000
5
209
Nico Marian Schwettmann
Ålesund Turnforening
10.200
D: 2.6
E: 7.600
8.200
D: 0.90
E: 7.300
10.500
D: 2.90
E: 7.600
9.750
D: 2.20
E: 7.550
9.950
D: 2.20
E: 7.750
6.000
54.600
7.450
FX
10.200
D: 2.6
E: 7.600
PH
8.200
D: 0.9
E: 7.300
SR
10.500
D: 2.9
E: 7.600
VT
9.750
D: 2.2
E: 7.550
PB
9.950
D: 2.2
E: 7.750
HB
6.000
D: 0.1
E: 8.900
ND: 3.00
6
205
Håkon Sundgot-Brandal
Hødd
8.750
D: 1.50
E: 7.250
9.250
D: 1.90
E: 7.350
10.550
D: 1.60
E: 8.950
9.950
D: 1.80
E: 8.150
7.600
46.100
15.950
FX

PH
8.750
D: 1.5
E: 7.250
SR
9.250
D: 1.9
E: 7.350
VT
10.550
D: 1.6
E: 8.950
PB
9.950
D: 1.8
E: 8.150
HB
7.600
D: 1.1
E: 6.500
7
307
Torleif Wilhelm Sevaldsen Wiik
Kristiansund
62.050
FX

PH

SR

VT

PB

HB

7
203
Ludvik Holta
Hødd
62.050
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
310
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

3.4

8.900


12.300

2
206
Theodor Tandberg, Hødd

2.6

9.100


11.700

0.600
3
204
David Munteanu, Hødd

2.5

9.000


11.500

0.800
4
208
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Ålesund Turnforening

2.3

8.700


11.000

1.300
5
209
Nico Marian Schwettmann, Ålesund Turnforening

2.6

7.600


10.200

2.100
6
205
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd




12.300
6
307
Torleif Wilhelm Sevaldsen Wiik, Kristiansund




12.300
6
203
Ludvik Holta, Hødd




12.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
310
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

2.3

7.850


10.150

2
205
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd

1.5

7.250


8.750

1.400
3
206
Theodor Tandberg, Hødd

1.5

7.150


8.650

1.500
4
209
Nico Marian Schwettmann, Ålesund Turnforening

0.9

7.300


8.200

1.950
5
204
David Munteanu, Hødd

1.5

6.200


7.700

2.450
6
208
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Ålesund Turnforening

0.8

6.800


7.600

2.550
7
307
Torleif Wilhelm Sevaldsen Wiik, Kristiansund




10.150
7
203
Ludvik Holta, Hødd




10.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
206
Theodor Tandberg, Hødd

2.1

8.800


10.900

2
208
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Ålesund Turnforening

1.6

8.900


10.500

0.400
2
209
Nico Marian Schwettmann, Ålesund Turnforening

2.9

7.600


10.500

0.400
4
204
David Munteanu, Hødd

1.5

8.850


10.350

0.550
5
310
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

2.2

7.650


9.850

1.050
6
205
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd

1.9

7.350


9.250

1.650
7
307
Torleif Wilhelm Sevaldsen Wiik, Kristiansund




10.900
7
203
Ludvik Holta, Hødd




10.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
208
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Ålesund Turnforening


2.4


8.550




5.475
10.950

2
310
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening


2.2


8.700




5.450
10.900

0.025
3
206
Theodor Tandberg, Hødd


1.6


9.250




5.425
10.850

0.050
4
205
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd


1.6


8.950




5.275
10.550

0.200
5
204
David Munteanu, Hødd


1.6


8.750




5.175
10.350

0.300
6
209
Nico Marian Schwettmann, Ålesund Turnforening


2.2


7.550




4.875
9.750

0.600
7
307
Torleif Wilhelm Sevaldsen Wiik, Kristiansund










5.475
7
203
Ludvik Holta, Hødd










5.475
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
310
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

2.3

8.500


10.800

2
208
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Ålesund Turnforening

1.9

8.450


10.350

0.450
3
206
Theodor Tandberg, Hødd

2.1

8.050


10.150

0.650
4
204
David Munteanu, Hødd

1.8

8.200


10.000

0.800
5
205
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd

1.8

8.150


9.950

0.850
5
209
Nico Marian Schwettmann, Ålesund Turnforening

2.2

7.750


9.950

0.850
7
307
Torleif Wilhelm Sevaldsen Wiik, Kristiansund




10.800
7
203
Ludvik Holta, Hødd




10.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
206
Theodor Tandberg, Hødd

1.7

8.100


9.800

2
208
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Ålesund Turnforening

1.3

7.800


9.100

0.700
3
204
David Munteanu, Hødd


8.000


8.000

1.800
3
310
Jacob Støvne-Bjørnsen, Trondhjems turnforening

1.7

6.300


8.000

1.800
5
205
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd

1.1

6.500


7.600

2.200
6
209
Nico Marian Schwettmann, Ålesund Turnforening

0.1

8.900

3.0

6.000

3.800
7
307
Torleif Wilhelm Sevaldsen Wiik, Kristiansund




9.800
7
203
Ludvik Holta, Hødd




9.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 9:52:59 AM
SX
SM
MD
XL
XXL