Back 

NTV naisten näyttökilpailu, Kuortane Kuortane, 2023-03-11

Naiset
Naiset
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
13
Vättö Olivia
Espoon Telinetaiturit
13,233
13,233/-
D: 4,2/-
E: 9,033/-
11,900
D: 4,30
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,600
10,800
D: 4,50
DV: 2,5 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,300
12,000
D: 4,70
DV: 2,5 CR: 2,0 CV: 0,2
E: 7,500
ND: 0,20
47,933
VT
13,233
13,233/-
D: 4,2/-
E: 9,033/-
UB
11,900
D: 4,3
E: 7,600
BB
10,800
D: 4,5
E: 6,300
FX
12,000
D: 4,7
E: 7,500
ND: 0,20
2
10
Vuorisalo Minea
Espoon Telinetaiturit
11,966
11,966/-
D: 3,8/-
E: 8,266/-
ND: 0,10 / 0,00
12,266
D: 4,70
DV: 2,6 CR: 2,0 CV: 0,1
E: 7,566
11,266
D: 4,10
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,166
11,666
D: 4,10
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,2
E: 7,566
47,164
0,769
VT
11,966
11,966/-
D: 3,8/-
E: 8,266/-
ND: 0,10/0,00
UB
12,266
D: 4,7
E: 7,566
BB
11,266
D: 4,1
E: 7,166
FX
11,666
D: 4,1
E: 7,566
3
62
Antila Misella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
12,000
12,000/-
D: 3,2/-
E: 8,800/-
11,166
D: 3,40
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,766
11,966
D: 4,50
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 0,1
E: 7,466
11,866
D: 4,10
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,766
46,998
0,935
VT
12,000
12,000/-
D: 3,2/-
E: 8,800/-
UB
11,166
D: 3,4
E: 7,766
BB
11,966
D: 4,5
E: 7,466
FX
11,866
D: 4,1
E: 7,766
4
1
Loikas Sara
HIFK Gymnastics
12,033
12,033/-
D: 3,8/-
E: 8,233/-
12,233
D: 5,20
DV: 2,9 CR: 2,0 CV: 0,3
E: 7,033
10,566
D: 4,60
DV: 2,6 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,966
11,633
D: 3,90
DV: 1,7 CR: 2,0 CV: 0,2
E: 7,733
46,465
1,468
VT
12,033
12,033/-
D: 3,8/-
E: 8,233/-
UB
12,233
D: 5,2
E: 7,033
BB
10,566
D: 4,6
E: 5,966
FX
11,633
D: 3,9
E: 7,733
5
2
Siikala Adeliina
HIFK Gymnastics
12,666
12,666/12,300
D: 4,2/4,0
E: 8,466/8,400
ND: 0,00 / 0,10
9,000
D: 2,20
DV: 1,7 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 6,800
12,100
D: 4,80
DV: 2,7 CR: 2,0 CV: 0,1
E: 7,300
11,566
D: 4,40
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,2
E: 7,466
ND: 0,30
45,332
2,601
VT
12,666
12,666/12,300
D: 4,2/4,0
E: 8,466/8,400
ND: 0,00/0,10
UB
9,000
D: 2,2
E: 6,800
BB
12,100
D: 4,8
E: 7,300
FX
11,566
D: 4,4
E: 7,466
ND: 0,30
6
60
Kokko Saara
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
12,400
12,400/-
D: 3,6/-
E: 8,800/-
9,100
D: 4,30
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 4,800
10,700
D: 4,80
DV: 2,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,900
12,400
D: 4,70
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 0,3
E: 8,000
ND: 0,30
44,600
3,333
VT
12,400
12,400/-
D: 3,6/-
E: 8,800/-
UB
9,100
D: 4,3
E: 4,800
BB
10,700
D: 4,8
E: 5,900
FX
12,400
D: 4,7
E: 8,000
ND: 0,30
7
59
Varanka Fanni
Taipumattomat
11,933
11,933/-
D: 3,2/-
E: 8,733/-
9,833
D: 1,40
DV: 1,4 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 8,433
11,600
D: 3,60
DV: 2,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,000
11,200
D: 4,20
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,000
44,566
3,367
VT
11,933
11,933/-
D: 3,2/-
E: 8,733/-
UB
9,833
D: 1,4
E: 8,433
BB
11,600
D: 3,6
E: 8,000
FX
11,200
D: 4,2
E: 7,000
8
3
Tuohimäki Helmi
Tampereen Sisu
11,866
11,866/-
D: 3,2/-
E: 8,666/-
11,500
D: 4,20
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,300
10,466
D: 4,00
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,466
10,700
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
44,532
3,401
VT
11,866
11,866/-
D: 3,2/-
E: 8,666/-
UB
11,500
D: 4,2
E: 7,300
BB
10,466
D: 4,0
E: 6,466
FX
10,700
D: 3,2
E: 7,500
9
6
Kivekäs Sofia
Espoon Telinetaiturit
11,800
11,800/-
D: 3,2/-
E: 8,600/-
10,566
D: 3,50
DV: 2,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,066
10,533
D: 4,30
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,233
11,466
D: 4,10
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,366
44,365
3,568
VT
11,800
11,800/-
D: 3,2/-
E: 8,600/-
UB
10,566
D: 3,5
E: 7,066
BB
10,533
D: 4,3
E: 6,233
FX
11,466
D: 4,1
E: 7,366
10
5
Siikala Neelia
Espoon Telinetaiturit
11,533
11,533/-
D: 3,4/-
E: 8,133/-
10,466
D: 2,90
DV: 1,9 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,566
10,933
D: 3,10
DV: 2,0 CR: 1,0 CV: 0,1
E: 7,833
11,400
D: 3,90
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,500
44,332
3,601
VT
11,533
11,533/-
D: 3,4/-
E: 8,133/-
UB
10,466
D: 2,9
E: 7,566
BB
10,933
D: 3,1
E: 7,833
FX
11,400
D: 3,9
E: 7,500
11
55
Aho Hilla-Reetta
Kuusikon Urheilijat
11,900
11,900/-
D: 3,4/-
E: 8,500/-
9,633
D: 3,40
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,233
11,500
D: 4,20
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,300
11,066
D: 3,40
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,666
44,099
3,834
VT
11,900
11,900/-
D: 3,4/-
E: 8,500/-
UB
9,633
D: 3,4
E: 6,233
BB
11,500
D: 4,2
E: 7,300
FX
11,066
D: 3,4
E: 7,666
12
7
Lagerbohm Linnea
HIFK Gymnastics
12,366
12,366/12,200
D: 3,6/3,4
E: 8,766/8,800
9,633
D: 3,40
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,533
ND: 0,30
11,200
D: 3,90
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,300
10,866
D: 3,90
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,066
ND: 0,10
44,065
3,868
VT
12,366
12,366/12,200
D: 3,6/3,4
E: 8,766/8,800
UB
9,633
D: 3,4
E: 6,533
ND: 0,30
BB
11,200
D: 3,9
E: 7,300
FX
10,866
D: 3,9
E: 7,066
ND: 0,10
13
65
Kouri Venla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11,466
11,466/-
D: 3,4/-
E: 8,066/-
8,500
D: 1,80
DV: 1,3 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 6,700
10,000
D: 2,90
DV: 1,9 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,100
10,466
D: 3,90
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,566
40,432
7,501
VT
11,466
11,466/-
D: 3,4/-
E: 8,066/-
UB
8,500
D: 1,8
E: 6,700
BB
10,000
D: 2,9
E: 7,100
FX
10,466
D: 3,9
E: 6,566
14
64
Halme Nanna
Taipumattomat
12,033
12,033/-
D: 3,6/-
E: 8,433/-
4,666
D: 1,10
DV: 1,1 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,566
ND: 4,00
11,400
D: 4,00
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,400
11,866
D: 4,10
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,766
39,965
7,968
VT
12,033
12,033/-
D: 3,6/-
E: 8,433/-
UB
4,666
D: 1,1
E: 7,566
ND: 4,00
BB
11,400
D: 4,0
E: 7,400
FX
11,866
D: 4,1
E: 7,766
15
63
Laiho Sara
Kuusikon Urheilijat
11,533
11,533/-
D: 3,4/-
E: 8,133/-
8,966
D: 2,40
DV: 1,9 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 6,566
10,600
D: 4,60
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 0,2
E: 6,000
8,700
D: 3,60
DV: 2,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,400
ND: 0,30
39,799
8,134
VT
11,533
11,533/-
D: 3,4/-
E: 8,133/-
UB
8,966
D: 2,4
E: 6,566
BB
10,600
D: 4,6
E: 6,000
FX
8,700
D: 3,6
E: 5,400
ND: 0,30
16
8
Männikkö Nella
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
11,766
11,766/-
D: 3,4/-
E: 8,366/-
8,200
D: 1,30
DV: 1,3 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,200
ND: 0,30
7,933
D: 4,20
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 3,833
ND: 0,10
10,800
D: 3,60
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,200
38,699
9,234
VT
11,766
11,766/-
D: 3,4/-
E: 8,366/-
UB
8,200
D: 1,3
E: 7,200
ND: 0,30
BB
7,933
D: 4,2
E: 3,833
ND: 0,10
FX
10,800
D: 3,6
E: 7,200
17
9
Lintula Liisa
Espoon Telinetaiturit
11,533
11,533/-
D: 3,4/-
E: 8,133/-
7,900
D: 1,30
DV: 1,3 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 6,600
9,233
D: 3,10
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,133
9,633
D: 3,90
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,133
ND: 0,40
38,299
9,634
VT
11,533
11,533/-
D: 3,4/-
E: 8,133/-
UB
7,900
D: 1,3
E: 6,600
BB
9,233
D: 3,1
E: 6,133
FX
9,633
D: 3,9
E: 6,133
ND: 0,40
18
61
Tikkanen Meeri
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
12,166
12,166/11,900
D: 3,6/3,4
E: 8,566/8,500
7,000
D: 1,10
DV: 1,1 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 5,900
7,800
D: 2,80
DV: 1,8 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 5,000
10,766
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,566
37,732
10,201
VT
12,166
12,166/11,900
D: 3,6/3,4
E: 8,566/8,500
UB
7,000
D: 1,1
E: 5,900
BB
7,800
D: 2,8
E: 5,000
FX
10,766
D: 3,2
E: 7,566
19
58
Kemi Ella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11,100
11,100/-
D: 2,4/-
E: 8,700/-
9,233
D: 1,10
DV: 1,1 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 8,133
6,933
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 3,733
8,600
D: 2,90
DV: 1,4 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,700
35,866
12,067
VT
11,100
11,100/-
D: 2,4/-
E: 8,700/-
UB
9,233
D: 1,1
E: 8,133
BB
6,933
D: 3,2
E: 3,733
FX
8,600
D: 2,9
E: 5,700
20
53
Antila Minea
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
12,433
12,433/-
D: 3,6/-
E: 8,833/-
10,433
D: 4,40
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,033
10,933
D: 3,10
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,833
33,799
14,134
VT
12,433
12,433/-
D: 3,6/-
E: 8,833/-
UB

BB
10,433
D: 4,4
E: 6,033
FX
10,933
D: 3,1
E: 7,833
21
57
Haverinen Mila
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11,933
11,933/-
D: 3,4/-
E: 8,533/-
10,933
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,733
10,133
D: 4,30
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,933
ND: 0,10
32,999
14,934
VT
11,933
11,933/-
D: 3,4/-
E: 8,533/-
UB
10,933
D: 3,2
E: 7,733
BB
10,133
D: 4,3
E: 5,933
ND: 0,10
FX

22
54
Montell Malla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,866
10,866/-
D: 4,2/-
E: 6,966/-
ND: 0,30 / 0,00
11,133
D: 4,60
DV: 2,5 CR: 2,0 CV: 0,1
E: 6,533
21,999
25,934
VT
10,866
10,866/-
D: 4,2/-
E: 6,966/-
ND: 0,30/0,00
UB
11,133
D: 4,6
E: 6,533
BB

FX

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Siikala Adeliina, HIFK Gymnastics


4,2
4,0


8,466
8,400



0,1

12,483
12,666
12,300

2
7
Lagerbohm Linnea, HIFK Gymnastics


3,6
3,4


8,766
8,800




12,283
12,366
12,200

0,200
3
61
Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


3,6
3,4


8,566
8,500




12,033
12,166
11,900

0,450
4
13
Vättö Olivia, Espoon Telinetaiturit


4,2


9,033




6,616
13,233

5,867
5
53
Antila Minea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


3,6


8,833




6,216
12,433

6,267
6
60
Kokko Saara, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


3,6


8,800




6,200
12,400

6,283
7
64
Halme Nanna, Taipumattomat


3,6


8,433




6,016
12,033

6,467
7
1
Loikas Sara, HIFK Gymnastics


3,8


8,233




6,016
12,033

6,467
9
62
Antila Misella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


3,2


8,800




6,000
12,000

6,483
10
10
Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit


3,8


8,266


0,1

5,983
11,966

6,500
11
59
Varanka Fanni, Taipumattomat


3,2


8,733




5,966
11,933

6,517
11
57
Haverinen Mila, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


3,4


8,533




5,966
11,933

6,517
13
55
Aho Hilla-Reetta, Kuusikon Urheilijat


3,4


8,500




5,950
11,900

6,533
14
3
Tuohimäki Helmi, Tampereen Sisu


3,2


8,666




5,933
11,866

6,550
15
6
Kivekäs Sofia, Espoon Telinetaiturit


3,2


8,600




5,900
11,800

6,583
16
8
Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


3,4


8,366




5,883
11,766

6,600
17
5
Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit


3,4


8,133




5,766
11,533

6,717
17
63
Laiho Sara, Kuusikon Urheilijat


3,4


8,133




5,766
11,533

6,717
17
9
Lintula Liisa, Espoon Telinetaiturit


3,4


8,133




5,766
11,533

6,717
20
65
Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


3,4


8,066




5,733
11,466

6,750
21
58
Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


2,4


8,700




5,550
11,100

6,933
22
54
Montell Malla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


4,2


6,966


0,3

5,433
10,866

7,050
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
10
Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit

4,7
DV: 2,6 CR: 2,0 CV: 0,1

7,566


12,266

2
1
Loikas Sara, HIFK Gymnastics

5,2
DV: 2,9 CR: 2,0 CV: 0,3

7,033


12,233

0,033
3
13
Vättö Olivia, Espoon Telinetaiturit

4,3
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 

7,600


11,900

0,366
4
3
Tuohimäki Helmi, Tampereen Sisu

4,2
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 

7,300


11,500

0,766
5
62
Antila Misella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,4
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 

7,766


11,166

1,100
6
54
Montell Malla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,6
DV: 2,5 CR: 2,0 CV: 0,1

6,533


11,133

1,133
7
57
Haverinen Mila, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

7,733


10,933

1,333
8
6
Kivekäs Sofia, Espoon Telinetaiturit

3,5
DV: 2,0 CR: 1,5 CV: 

7,066


10,566

1,700
9
5
Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit

2,9
DV: 1,9 CR: 1,0 CV: 

7,566


10,466

1,800
10
59
Varanka Fanni, Taipumattomat

1,4
DV: 1,4 CR:  CV: 

8,433


9,833

2,433
11
7
Lagerbohm Linnea, HIFK Gymnastics

3,4
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 

6,533

0,3

9,633

2,633
11
55
Aho Hilla-Reetta, Kuusikon Urheilijat

3,4
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 

6,233


9,633

2,633
13
58
Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,1
DV: 1,1 CR:  CV: 

8,133


9,233

3,033
14
60
Kokko Saara, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,3
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 

4,800


9,100

3,166
15
2
Siikala Adeliina, HIFK Gymnastics

2,2
DV: 1,7 CR: 0,5 CV: 

6,800


9,000

3,266
16
63
Laiho Sara, Kuusikon Urheilijat

2,4
DV: 1,9 CR: 0,5 CV: 

6,566


8,966

3,300
17
65
Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,8
DV: 1,3 CR: 0,5 CV: 

6,700


8,500

3,766
18
8
Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

1,3
DV: 1,3 CR:  CV: 

7,200

0,3

8,200

4,066
19
9
Lintula Liisa, Espoon Telinetaiturit

1,3
DV: 1,3 CR:  CV: 

6,600


7,900

4,366
20
61
Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,1
DV: 1,1 CR:  CV: 

5,900


7,000

5,266
21
64
Halme Nanna, Taipumattomat

1,1
DV: 1,1 CR:  CV: 

7,566

4,0

4,666

7,600
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Siikala Adeliina, HIFK Gymnastics

4,8
DV: 2,7 CR: 2,0 CV: 0,1

7,300


12,100

2
62
Antila Misella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,5
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 0,1

7,466


11,966

0,134
3
59
Varanka Fanni, Taipumattomat

3,6
DV: 2,1 CR: 1,5 CV: 

8,000


11,600

0,500
4
55
Aho Hilla-Reetta, Kuusikon Urheilijat

4,2
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 

7,300


11,500

0,600
5
64
Halme Nanna, Taipumattomat

4,0
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 

7,400


11,400

0,700
6
10
Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit

4,1
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 

7,166


11,266

0,834
7
7
Lagerbohm Linnea, HIFK Gymnastics

3,9
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 

7,300


11,200

0,900
8
5
Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit

3,1
DV: 2,0 CR: 1,0 CV: 0,1

7,833


10,933

1,167
9
13
Vättö Olivia, Espoon Telinetaiturit

4,5
DV: 2,5 CR: 2,0 CV: 

6,300


10,800

1,300
10
60
Kokko Saara, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,8
DV: 2,8 CR: 2,0 CV: 

5,900


10,700

1,400
11
63
Laiho Sara, Kuusikon Urheilijat

4,6
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 0,2

6,000


10,600

1,500
12
1
Loikas Sara, HIFK Gymnastics

4,6
DV: 2,6 CR: 2,0 CV: 

5,966


10,566

1,534
13
6
Kivekäs Sofia, Espoon Telinetaiturit

4,3
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 

6,233


10,533

1,567
14
3
Tuohimäki Helmi, Tampereen Sisu

4,0
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 

6,466


10,466

1,634
15
53
Antila Minea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,4
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 

6,033


10,433

1,667
16
57
Haverinen Mila, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,3
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 

5,933

0,1

10,133

1,967
17
65
Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,9
DV: 1,9 CR: 1,0 CV: 

7,100


10,000

2,100
18
9
Lintula Liisa, Espoon Telinetaiturit

3,1
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 

6,133


9,233

2,867
19
8
Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

4,2
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 

3,833

0,1

7,933

4,167
20
61
Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,8
DV: 1,8 CR: 1,0 CV: 

5,000


7,800

4,300
21
58
Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

3,733


6,933

5,167
22
54
Montell Malla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
60
Kokko Saara, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,7
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 0,3

8,000

0,3

12,400

2
13
Vättö Olivia, Espoon Telinetaiturit

4,7
DV: 2,5 CR: 2,0 CV: 0,2

7,500

0,2

12,000

0,400
3
62
Antila Misella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,1
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 

7,766


11,866

0,534
3
64
Halme Nanna, Taipumattomat

4,1
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 

7,766


11,866

0,534
5
10
Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit

4,1
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,2

7,566


11,666

0,734
6
1
Loikas Sara, HIFK Gymnastics

3,9
DV: 1,7 CR: 2,0 CV: 0,2

7,733


11,633

0,767
7
2
Siikala Adeliina, HIFK Gymnastics

4,4
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,2

7,466

0,3

11,566

0,834
8
6
Kivekäs Sofia, Espoon Telinetaiturit

4,1
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 

7,366


11,466

0,934
9
5
Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit

3,9
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 

7,500


11,400

1,000
10
59
Varanka Fanni, Taipumattomat

4,2
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 

7,000


11,200

1,200
11
55
Aho Hilla-Reetta, Kuusikon Urheilijat

3,4
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 

7,666


11,066

1,334
12
53
Antila Minea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,1
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 

7,833


10,933

1,467
13
7
Lagerbohm Linnea, HIFK Gymnastics

3,9
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 

7,066

0,1

10,866

1,534
14
8
Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,6
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 

7,200


10,800

1,600
15
61
Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

7,566


10,766

1,634
16
3
Tuohimäki Helmi, Tampereen Sisu

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

7,500


10,700

1,700
17
65
Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,9
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 

6,566


10,466

1,934
18
9
Lintula Liisa, Espoon Telinetaiturit

3,9
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 

6,133

0,4

9,633

2,767
19
63
Laiho Sara, Kuusikon Urheilijat

3,6
DV: 2,1 CR: 1,5 CV: 

5,400

0,3

8,700

3,700
20
58
Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,9
DV: 1,4 CR: 1,5 CV: 

5,700


8,600

3,800
21
54
Montell Malla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
13
Vättö Olivia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



10
Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



62
Antila Misella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



1
Loikas Sara, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



2
Siikala Adeliina, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



60
Kokko Saara, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



59
Varanka Fanni, Taipumattomat

DV:  CR:  CV: 



3
Tuohimäki Helmi, Tampereen Sisu

DV:  CR:  CV: 



6
Kivekäs Sofia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



5
Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



55
Aho Hilla-Reetta, Kuusikon Urheilijat

DV:  CR:  CV: 



7
Lagerbohm Linnea, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



65
Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



64
Halme Nanna, Taipumattomat

DV:  CR:  CV: 



63
Laiho Sara, Kuusikon Urheilijat

DV:  CR:  CV: 



8
Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



9
Lintula Liisa, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



61
Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



58
Kemi Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



54
Montell Malla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 




Last Update: 25.7.2024 5.48.09
SX
SM
MD
XL
XXL