Back 

RSG SM 2023 Greve, 2023-03-18

Mikro Mini Rekrut Rekrut+Pre-jun 2. div. Pre-Junior 1. division Junior 1. division Junior 2. division Senior 1. division Senior 2. division Duo/trio mini Duo/trio rekrut Duo/trio junior Mini Gruppe Rekrut gruppe Junior gruppe Senior gruppe
Senior 1. division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Tøndebånd
Bold
Køller
Vimpel
Resultat
Gap
1
4
Alma Sofie Højgaard Pedersen
TIK Gymnastik
26,850
D: 14,100
A: 6,800
E: 5,950
27,550
D: 12,800
A: 7,700
E: 7,050
25,166
D: 12,300
A: 7,100
E: 5,766
23,516
D: 9,800
A: 7,550
E: 6,166
103,082
Tøndebånd
26,850
D: 14,100
A: 6,800
E: 5,950
Bold
27,550
D: 12,800
A: 7,700
E: 7,050
Køller
25,166
D: 12,300
A: 7,100
E: 5,766
Vimpel
23,516
D: 9,800
A: 7,550
E: 6,166
2
1
Yasmin Neumann
Ølstykke GF
18,850
D: 6,500
A: 6,850
E: 5,500
21,100
D: 8,400
A: 6,800
E: 5,900
23,316
D: 9,200
A: 7,550
E: 6,566
16,000
D: 5,200
A: 6,500
E: 4,300
79,266
23,816
Tøndebånd
18,850
D: 6,500
A: 6,850
E: 5,500
Bold
21,100
D: 8,400
A: 6,800
E: 5,900
Køller
23,316
D: 9,200
A: 7,550
E: 6,566
Vimpel
16,000
D: 5,200
A: 6,500
E: 4,300
3
5
Helena Chen
Ølstykke GF
21,400
D: 8,500
A: 7,400
E: 5,500
20,400
D: 8,300
A: 7,050
E: 5,050
18,983
D: 8,500
A: 6,050
E: 4,433
17,866
D: 6,600
A: 6,000
E: 5,266
78,649
24,433
Tøndebånd
21,400
D: 8,500
A: 7,400
E: 5,500
Bold
20,400
D: 8,300
A: 7,050
E: 5,050
Køller
18,983
D: 8,500
A: 6,050
E: 4,433
Vimpel
17,866
D: 6,600
A: 6,000
E: 5,266
4
7
Sarah Holck Rosendal
Ølstykke GF
18,300
D: 7,300
A: 6,350
E: 4,650
19,150
D: 7,400
A: 6,350
E: 5,400
20,683
D: 8,400
A: 6,350
E: 5,933
19,483
D: 7,200
A: 7,050
E: 5,233
77,616
25,466
Tøndebånd
18,300
D: 7,300
A: 6,350
E: 4,650
Bold
19,150
D: 7,400
A: 6,350
E: 5,400
Køller
20,683
D: 8,400
A: 6,350
E: 5,933
Vimpel
19,483
D: 7,200
A: 7,050
E: 5,233
5
3
Malene Skødstrup
Greve Gymnastik og Trampolin
17,650
D: 6,300
A: 6,400
E: 4,950
19,600
D: 6,900
A: 7,200
E: 5,500
16,500
D: 5,300
A: 7,300
E: 4,200
Pen: 0,30
15,416
D: 3,800
A: 6,650
E: 4,966
69,166
33,916
Tøndebånd
17,650
D: 6,300
A: 6,400
E: 4,950
Bold
19,600
D: 6,900
A: 7,200
E: 5,500
Køller
16,500
D: 5,300
A: 7,300
E: 4,200
Pen 0,3
Vimpel
15,416
D: 3,800
A: 6,650
E: 4,966
6
2
Maja Køhler Bay
TIK Gymnastik
15,650
D: 5,800
A: 5,550
E: 4,300
19,100
D: 6,600
A: 6,950
E: 5,550
17,550
D: 6,700
A: 5,750
E: 5,100
16,566
D: 5,100
A: 6,500
E: 4,966
68,866
34,216
Tøndebånd
15,650
D: 5,800
A: 5,550
E: 4,300
Bold
19,100
D: 6,600
A: 6,950
E: 5,550
Køller
17,550
D: 6,700
A: 5,750
E: 5,100
Vimpel
16,566
D: 5,100
A: 6,500
E: 4,966
7
6
Lucca Leth Schmidt
TIK Gymnastik
14,050
D: 4,300
A: 6,650
E: 3,400
Pen: 0,30
17,650
D: 7,000
A: 6,350
E: 4,300
16,283
D: 6,400
A: 6,250
E: 3,633
17,966
D: 5,700
A: 7,100
E: 5,166
65,949
37,133
Tøndebånd
14,050
D: 4,300
A: 6,650
E: 3,400
Pen 0,3
Bold
17,650
D: 7,000
A: 6,350
E: 4,300
Køller
16,283
D: 6,400
A: 6,250
E: 3,633
Vimpel
17,966
D: 5,700
A: 7,100
E: 5,166
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
4
Alma Sofie Højgaard Pedersen, TIK Gymnastik

14,100

6,800

5,950

26,850

2
5
Helena Chen, Ølstykke GF

8,500

7,400

5,500

21,400

5,450
3
1
Yasmin Neumann, Ølstykke GF

6,500

6,850

5,500

18,850

8,000
4
7
Sarah Holck Rosendal, Ølstykke GF

7,300

6,350

4,650

18,300

8,550
5
3
Malene Skødstrup, Greve Gymnastik og Trampolin

6,300

6,400

4,950

17,650

9,200
6
2
Maja Køhler Bay, TIK Gymnastik

5,800

5,550

4,300

15,650

11,200
7
6
Lucca Leth Schmidt, TIK Gymnastik

4,300

6,650

3,400

0,30

14,050

12,800
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
4
Alma Sofie Højgaard Pedersen, TIK Gymnastik

12,800

7,700

7,050

27,550

2
1
Yasmin Neumann, Ølstykke GF

8,400

6,800

5,900

21,100

6,450
3
5
Helena Chen, Ølstykke GF

8,300

7,050

5,050

20,400

7,150
4
3
Malene Skødstrup, Greve Gymnastik og Trampolin

6,900

7,200

5,500

19,600

7,950
5
7
Sarah Holck Rosendal, Ølstykke GF

7,400

6,350

5,400

19,150

8,400
6
2
Maja Køhler Bay, TIK Gymnastik

6,600

6,950

5,550

19,100

8,450
7
6
Lucca Leth Schmidt, TIK Gymnastik

7,000

6,350

4,300

17,650

9,900
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
4
Alma Sofie Højgaard Pedersen, TIK Gymnastik

12,300

7,100

5,766

25,166

2
1
Yasmin Neumann, Ølstykke GF

9,200

7,550

6,566

23,316

1,850
3
7
Sarah Holck Rosendal, Ølstykke GF

8,400

6,350

5,933

20,683

4,483
4
5
Helena Chen, Ølstykke GF

8,500

6,050

4,433

18,983

6,183
5
2
Maja Køhler Bay, TIK Gymnastik

6,700

5,750

5,100

17,550

7,616
6
3
Malene Skødstrup, Greve Gymnastik og Trampolin

5,300

7,300

4,200

0,30

16,500

8,666
7
6
Lucca Leth Schmidt, TIK Gymnastik

6,400

6,250

3,633

16,283

8,883
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
4
Alma Sofie Højgaard Pedersen, TIK Gymnastik

9,800

7,550

6,166

23,516

2
7
Sarah Holck Rosendal, Ølstykke GF

7,200

7,050

5,233

19,483

4,033
3
6
Lucca Leth Schmidt, TIK Gymnastik

5,700

7,100

5,166

17,966

5,550
4
5
Helena Chen, Ølstykke GF

6,600

6,000

5,266

17,866

5,650
5
2
Maja Køhler Bay, TIK Gymnastik

5,100

6,500

4,966

16,566

6,950
6
1
Yasmin Neumann, Ølstykke GF

5,200

6,500

4,300

16,000

7,516
7
3
Malene Skødstrup, Greve Gymnastik og Trampolin

3,800

6,650

4,966

15,416

8,100
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap

Last Update: 16-04-2024 20:05:06
SX
SM
MD
XL
XXL