Back 

VOGTK Kretskonkurranse turn kvinner nr 2-2023 Gjelleråsen, 2023-11-18

Klasse I Klasse II Klasse III Paraturn Rekrutt 11 Rekrutt 12
Rekrutt 11
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
35
Philippa Macqueen Ovesen
Nordstrand Turn
11.100
D: 2.4
E: 8.700
11.350
D: 2.20
E: 9.150
10.550
D: 4.20
E: 6.350
12.250
D: 4.40
E: 7.850
45.250
VT
11.100
D: 2.4
E: 8.700
UB
11.350
D: 2.2
E: 9.150
BB
10.550
D: 4.2
E: 6.350
FX
12.250
D: 4.4
E: 7.850
2
42
Kristine Suhr Lunde
Asker TF
11.650
D: 2.4
E: 9.250
11.250
D: 2.20
E: 9.050
10.050
D: 4.20
E: 5.850
10.800
D: 4.10
E: 6.700
43.750
1.500
VT
11.650
D: 2.4
E: 9.250
UB
11.250
D: 2.2
E: 9.050
BB
10.050
D: 4.2
E: 5.850
FX
10.800
D: 4.1
E: 6.700
3
57
Yada Solborg Ragnarsdottir
Moss Turnforening
10.800
D: 1.0
E: 9.800
10.400
D: 1.00
E: 9.400
10.550
D: 2.00
E: 8.550
11.950
D: 4.20
E: 7.750
43.700
1.550
VT
10.800
D: 1.0
E: 9.800
UB
10.400
D: 1.0
E: 9.400
BB
10.550
D: 2.0
E: 8.550
FX
11.950
D: 4.2
E: 7.750
4
34
Sonja Victoria Kargar
Nedre Glomma Turn
11.500
D: 2.4
E: 9.100
11.250
D: 2.20
E: 9.050
9.500
D: 3.60
E: 5.900
11.250
D: 3.90
E: 7.350
43.500
1.750
VT
11.500
D: 2.4
E: 9.100
UB
11.250
D: 2.2
E: 9.050
BB
9.500
D: 3.6
E: 5.900
FX
11.250
D: 3.9
E: 7.350
5
56
Malin Upsaker -Johansen
Moss Turnforening
10.650
D: 1.0
E: 9.650
9.800
D: 2.00
E: 7.800
11.950
D: 3.80
E: 8.150
11.050
D: 3.90
E: 7.150
43.450
1.800
VT
10.650
D: 1.0
E: 9.650
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
11.950
D: 3.8
E: 8.150
FX
11.050
D: 3.9
E: 7.150
5
25
Malin Schøyen
HSIL
11.050
D: 1.6
E: 9.450
10.450
D: 2.00
E: 8.450
10.700
D: 4.00
E: 6.700
11.250
D: 4.10
E: 7.150
43.450
1.800
VT
11.050
D: 1.6
E: 9.450
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
10.700
D: 4.0
E: 6.700
FX
11.250
D: 4.1
E: 7.150
7
23
Ada Emilie Eide
HSIL
11.200
D: 1.6
E: 9.600
11.200
D: 2.20
E: 9.000
9.450
D: 3.00
E: 6.450
11.500
D: 4.10
E: 7.400
43.350
1.900
VT
11.200
D: 1.6
E: 9.600
UB
11.200
D: 2.2
E: 9.000
BB
9.450
D: 3.0
E: 6.450
FX
11.500
D: 4.1
E: 7.400
8
54
Anna Garmo Hansen
Moss Turnforening
10.750
D: 1.0
E: 9.750
10.000
D: 2.20
E: 7.800
11.000
D: 3.80
E: 7.200
11.400
D: 4.00
E: 7.400
43.150
2.100
VT
10.750
D: 1.0
E: 9.750
UB
10.000
D: 2.2
E: 7.800
BB
11.000
D: 3.8
E: 7.200
FX
11.400
D: 4.0
E: 7.400
9
36
Sienna Clemetsen Steffenrud
Nordstrand Turn
10.650
D: 1.6
E: 9.050
9.700
D: 2.00
E: 7.700
11.550
D: 3.70
E: 7.850
11.200
D: 4.10
E: 7.100
43.100
2.150
VT
10.650
D: 1.6
E: 9.050
UB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
BB
11.550
D: 3.7
E: 7.850
FX
11.200
D: 4.1
E: 7.100
10
51
Lisa Midje
Hokksund Turnforening
10.950
D: 1.6
E: 9.350
10.450
D: 1.20
E: 9.250
9.500
D: 2.20
E: 7.300
12.000
D: 4.80
E: 7.200
42.900
2.350
VT
10.950
D: 1.6
E: 9.350
UB
10.450
D: 1.2
E: 9.250
BB
9.500
D: 2.2
E: 7.300
FX
12.000
D: 4.8
E: 7.200
11
21
Andrine Flesvig
Hoppensprett
10.700
D: 1.6
E: 9.100
10.400
D: 2.20
E: 8.200
10.350
D: 3.00
E: 7.350
11.100
D: 4.00
E: 7.100
42.550
2.700
VT
10.700
D: 1.6
E: 9.100
UB
10.400
D: 2.2
E: 8.200
BB
10.350
D: 3.0
E: 7.350
FX
11.100
D: 4.0
E: 7.100
12
37
Erica Barsne -Simonsen
Nordstrand Turn
10.700
D: 1.6
E: 9.100
11.350
D: 2.20
E: 9.150
9.150
D: 3.70
E: 5.450
11.250
D: 4.30
E: 6.950
42.450
2.800
VT
10.700
D: 1.6
E: 9.100
UB
11.350
D: 2.2
E: 9.150
BB
9.150
D: 3.7
E: 5.450
FX
11.250
D: 4.3
E: 6.950
13
11
Hilma Charlotte Bergerud
Hammer Turn
10.400
D: 1.6
E: 8.800
10.250
D: 2.20
E: 8.050
10.550
D: 3.00
E: 7.550
10.850
D: 4.00
E: 6.850
42.050
3.200
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
10.250
D: 2.2
E: 8.050
BB
10.550
D: 3.0
E: 7.550
FX
10.850
D: 4.0
E: 6.850
14
10
Teja Siaurokaite
Hammer Turn
10.500
D: 1.6
E: 8.900
10.350
D: 2.00
E: 8.350
10.000
D: 3.00
E: 7.000
11.100
D: 3.90
E: 7.200
41.950
3.300
VT
10.500
D: 1.6
E: 8.900
UB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
BB
10.000
D: 3.0
E: 7.000
FX
11.100
D: 3.9
E: 7.200
15
20
Sanne Rønnigen
Trøgstad Turnforening
11.250
D: 1.8
E: 9.450
10.450
D: 2.00
E: 8.450
9.450
D: 4.00
E: 5.450
10.750
D: 4.50
E: 6.250
41.900
3.350
VT
11.250
D: 1.8
E: 9.450
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
9.450
D: 4.0
E: 5.450
FX
10.750
D: 4.5
E: 6.250
16
55
Hedda Nørbech Aaronsen
Moss Turnforening
10.700
D: 1.0
E: 9.700
9.750
D: 1.20
E: 8.550
9.650
D: 0.50
E: 9.150
11.250
D: 4.00
E: 7.250
41.350
3.900
VT
10.700
D: 1.0
E: 9.700
UB
9.750
D: 1.2
E: 8.550
BB
9.650
D: 0.5
E: 9.150
FX
11.250
D: 4.0
E: 7.250
17
9
Stella Tryti
Drøbak Frogn Tropp og Turn
11.150
D: 2.4
E: 8.750
9.850
D: 1.00
E: 8.850
9.900
D: 3.80
E: 6.100
9.950
D: 4.00
E: 5.950
40.850
4.400
VT
11.150
D: 2.4
E: 8.750
UB
9.850
D: 1.0
E: 8.850
BB
9.900
D: 3.8
E: 6.100
FX
9.950
D: 4.0
E: 5.950
18
24
Tinde Hüls-Tuveng
HSIL
11.100
D: 1.6
E: 9.500
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.150
D: 3.00
E: 6.150
9.850
D: 3.00
E: 7.150
ND: 0.30
40.600
4.650
VT
11.100
D: 1.6
E: 9.500
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
9.150
D: 3.0
E: 6.150
FX
9.850
D: 3.0
E: 7.150
ND: 0.30
19
44
Madeleine Kjøbli Kristiansen
Sandvika Turnforening
9.250
D: 1.6
E: 7.650
9.450
D: 2.00
E: 7.450
10.600
D: 3.90
E: 6.700
11.150
D: 4.20
E: 6.950
40.450
4.800
VT
9.250
D: 1.6
E: 7.650
UB
9.450
D: 2.0
E: 7.450
BB
10.600
D: 3.9
E: 6.700
FX
11.150
D: 4.2
E: 6.950
20
8
Thea Aakermann
Drøbak Frogn Tropp og Turn
9.450
D: 1.6
E: 7.850
8.950
D: 1.00
E: 7.950
10.500
D: 3.90
E: 6.600
11.500
D: 3.90
E: 7.600
40.400
4.850
VT
9.450
D: 1.6
E: 7.850
UB
8.950
D: 1.0
E: 7.950
BB
10.500
D: 3.9
E: 6.600
FX
11.500
D: 3.9
E: 7.600
21
45
Aya Masabayashi
Sandvika Turnforening
10.450
D: 1.6
E: 8.850
9.550
D: 1.00
E: 8.550
10.250
D: 3.70
E: 6.550
9.900
D: 3.50
E: 6.400
40.150
5.100
VT
10.450
D: 1.6
E: 8.850
UB
9.550
D: 1.0
E: 8.550
BB
10.250
D: 3.7
E: 6.550
FX
9.900
D: 3.5
E: 6.400
22
3
Ingrid Louise Wam Weldingh
Gjelleråsen IF
10.650
D: 1.6
E: 9.050
9.350
D: 0.70
E: 8.650
10.000
D: 3.00
E: 7.000
9.450
D: 2.50
E: 6.950
39.450
5.800
VT
10.650
D: 1.6
E: 9.050
UB
9.350
D: 0.7
E: 8.650
BB
10.000
D: 3.0
E: 7.000
FX
9.450
D: 2.5
E: 6.950
23
12
Kaja Jellum
Hammer Turn
9.850
D: 1.6
E: 8.250
9.000
D: 2.00
E: 7.000
9.500
D: 3.20
E: 6.300
10.700
D: 4.00
E: 6.700
39.050
6.200
VT
9.850
D: 1.6
E: 8.250
UB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
BB
9.500
D: 3.2
E: 6.300
FX
10.700
D: 4.0
E: 6.700
24
43
Celine Svarva Akselsen
Sandvika Turnforening
10.200
D: 1.6
E: 8.600
8.650
D: 1.00
E: 7.650
9.500
D: 3.90
E: 5.600
9.350
D: 3.90
E: 5.450
37.700
7.550
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
8.650
D: 1.0
E: 7.650
BB
9.500
D: 3.9
E: 5.600
FX
9.350
D: 3.9
E: 5.450
25
46
Ellinor Jensen
Fredrikshalds Turnforening
10.200
D: 1.6
E: 8.600
9.050

E: 9.050
8.850
D: 2.00
E: 6.850
9.200
D: 3.10
E: 6.600
ND: 0.50
37.300
7.950
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
9.050

E: 9.050
BB
8.850
D: 2.0
E: 6.850
FX
9.200
D: 3.1
E: 6.600
ND: 0.50
25
6
Linea Efteland Lien
Gjelleråsen IF
9.800
D: 1.0
E: 8.800
9.650
D: 0.70
E: 8.950
8.850
D: 2.00
E: 6.850
9.000
D: 3.00
E: 6.000
37.300
7.950
VT
9.800
D: 1.0
E: 8.800
UB
9.650
D: 0.7
E: 8.950
BB
8.850
D: 2.0
E: 6.850
FX
9.000
D: 3.0
E: 6.000
27
52
Mia Sofie Bardun Holther
Moss Turnforening
10.550
D: 1.0
E: 9.550
9.250
D: 0.50
E: 8.750
9.050
D: 2.50
E: 6.550
8.100
D: 2.00
E: 6.100
36.950
8.300
VT
10.550
D: 1.0
E: 9.550
UB
9.250
D: 0.5
E: 8.750
BB
9.050
D: 2.5
E: 6.550
FX
8.100
D: 2.0
E: 6.100
28
13
Maja Seljetun
Hammer Turn
10.050
D: 1.6
E: 8.450
7.650
D: 2.00
E: 5.650
8.050
D: 2.50
E: 5.550
11.150
D: 4.10
E: 7.050
36.900
8.350
VT
10.050
D: 1.6
E: 8.450
UB
7.650
D: 2.0
E: 5.650
BB
8.050
D: 2.5
E: 5.550
FX
11.150
D: 4.1
E: 7.050
29
39
Elise Morken Schultz
Nordstrand Turn
10.300
D: 1.6
E: 8.700
8.350
D: 2.00
E: 6.350
9.250
D: 4.10
E: 5.150
8.750
D: 3.40
E: 5.850
ND: 0.50
36.650
8.600
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
UB
8.350
D: 2.0
E: 6.350
BB
9.250
D: 4.1
E: 5.150
FX
8.750
D: 3.4
E: 5.850
ND: 0.50
30
2
Sofie Malee Moland
Gjelleråsen IF
10.650
D: 1.8
E: 8.850
8.650
D: 0.70
E: 7.950
8.050
D: 3.20
E: 4.850
9.250
D: 2.50
E: 6.750
36.600
8.650
VT
10.650
D: 1.8
E: 8.850
UB
8.650
D: 0.7
E: 7.950
BB
8.050
D: 3.2
E: 4.850
FX
9.250
D: 2.5
E: 6.750
31
26
Clara Holst Molander
Nordre Aker Turnforening
10.750
D: 1.6
E: 9.150
9.500
D: 2.00
E: 7.500
7.100
D: 3.90
E: 3.200
8.900
D: 4.00
E: 4.900
36.250
9.000
VT
10.750
D: 1.6
E: 9.150
UB
9.500
D: 2.0
E: 7.500
BB
7.100
D: 3.9
E: 3.200
FX
8.900
D: 4.0
E: 4.900
31
22
Eirin Lynghuan Jensen
HSIL
10.200
D: 1.0
E: 9.200
8.850
D: 0.50
E: 8.350
8.800
D: 2.50
E: 6.300
8.400
D: 1.50
E: 6.900
36.250
9.000
VT
10.200
D: 1.0
E: 9.200
UB
8.850
D: 0.5
E: 8.350
BB
8.800
D: 2.5
E: 6.300
FX
8.400
D: 1.5
E: 6.900
33
4
Iben Wetlesen
Gjelleråsen IF
9.800
D: 1.6
E: 8.200
7.900

E: 8.400
ND: 0.50
8.300
D: 2.50
E: 5.800
10.200
D: 3.00
E: 7.200
36.200
9.050
VT
9.800
D: 1.6
E: 8.200
UB
7.900

E: 8.400
ND: 0.50
BB
8.300
D: 2.5
E: 5.800
FX
10.200
D: 3.0
E: 7.200
34
32
Julie Marie Pedersen
Nordre Aker Turnforening
9.850
D: 1.0
E: 8.850
9.550
D: 0.50
E: 9.050
7.700
D: 1.50
E: 6.200
8.950
D: 2.00
E: 6.950
36.050
9.200
VT
9.850
D: 1.0
E: 8.850
UB
9.550
D: 0.5
E: 9.050
BB
7.700
D: 1.5
E: 6.200
FX
8.950
D: 2.0
E: 6.950
34
5
Tine Borgen Tollefsrud
Gjelleråsen IF
9.700
D: 1.0
E: 8.700
9.100
D: 0.50
E: 8.600
9.000
D: 2.00
E: 7.000
8.250
D: 2.50
E: 5.750
36.050
9.200
VT
9.700
D: 1.0
E: 8.700
UB
9.100
D: 0.5
E: 8.600
BB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
FX
8.250
D: 2.5
E: 5.750
36
40
Emilie Olava Lind
Asker TF
10.000
D: 1.0
E: 9.000
9.050
D: 0.50
E: 8.550
8.400
D: 3.30
E: 5.100
8.250
D: 3.20
E: 5.550
ND: 0.50
35.700
9.550
VT
10.000
D: 1.0
E: 9.000
UB
9.050
D: 0.5
E: 8.550
BB
8.400
D: 3.3
E: 5.100
FX
8.250
D: 3.2
E: 5.550
ND: 0.50
37
49
Sofia Haudemann
Njård Turn
10.250
D: 1.6
E: 8.650
7.750
D: 0.50
E: 7.750
ND: 0.50
8.700
D: 0.50
E: 8.200
8.800
D: 1.50
E: 7.300
35.500
9.750
VT
10.250
D: 1.6
E: 8.650
UB
7.750
D: 0.5
E: 7.750
ND: 0.50
BB
8.700
D: 0.5
E: 8.200
FX
8.800
D: 1.5
E: 7.300
38
19
Isabell Østreng-Unnli
Trøgstad Turnforening
9.200
D: 1.6
E: 7.600
8.050
D: 0.70
E: 7.350
8.650
D: 0.50
E: 8.150
9.400
D: 3.00
E: 6.400
35.300
9.950
VT
9.200
D: 1.6
E: 7.600
UB
8.050
D: 0.7
E: 7.350
BB
8.650
D: 0.5
E: 8.150
FX
9.400
D: 3.0
E: 6.400
39
18
Thu Mai Dang
Lørenskog Gymnastikklag
9.950
D: 1.6
E: 8.350
8.550
D: 2.00
E: 6.550
8.200
D: 1.00
E: 7.200
8.400
D: 3.10
E: 5.800
ND: 0.50
35.100
10.150
VT
9.950
D: 1.6
E: 8.350
UB
8.550
D: 2.0
E: 6.550
BB
8.200
D: 1.0
E: 7.200
FX
8.400
D: 3.1
E: 5.800
ND: 0.50
40
53
Amalie Jacobsen Bøgle
Moss Turnforening
10.700
D: 1.0
E: 9.700
9.850
D: 0.70
E: 9.150
7.600
D: 0.00
E: 7.600
6.750
D: 2.90
E: 8.350
ND: 4.50
34.900
10.350
VT
10.700
D: 1.0
E: 9.700
UB
9.850
D: 0.7
E: 9.150
BB
7.600

E: 7.600
FX
6.750
D: 2.9
E: 8.350
ND: 4.50
40
41
Olivia Kongsrud
Asker TF
10.100
D: 1.6
E: 8.500
9.300
D: 0.50
E: 8.800
7.050
D: 2.80
E: 4.250
8.450
D: 3.40
E: 5.550
ND: 0.50
34.900
10.350
VT
10.100
D: 1.6
E: 8.500
UB
9.300
D: 0.5
E: 8.800
BB
7.050
D: 2.8
E: 4.250
FX
8.450
D: 3.4
E: 5.550
ND: 0.50
42
47
Alba Holst Haanes
Njård Turn
10.400
D: 1.6
E: 8.800
8.900
D: 0.70
E: 8.200
7.250
D: 1.50
E: 5.750
8.150
D: 2.50
E: 5.650
34.700
10.550
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
8.900
D: 0.7
E: 8.200
BB
7.250
D: 1.5
E: 5.750
FX
8.150
D: 2.5
E: 5.650
43
27
Sunniva Mook-Kleiven
Nordre Aker Turnforening
9.500
D: 1.0
E: 8.500
8.450
D: 0.50
E: 7.950
7.500
D: 0.50
E: 7.000
7.900
D: 1.00
E: 6.900
33.350
11.900
VT
9.500
D: 1.0
E: 8.500
UB
8.450
D: 0.5
E: 7.950
BB
7.500
D: 0.5
E: 7.000
FX
7.900
D: 1.0
E: 6.900
44
29
Jake Pozar
Nordre Aker Turnforening
10.000
D: 1.6
E: 8.400
9.300
D: 0.50
E: 8.800
5.600
D: 0.00
E: 5.600
8.200
D: 2.50
E: 5.700
33.100
12.150
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
UB
9.300
D: 0.5
E: 8.800
BB
5.600

E: 5.600
FX
8.200
D: 2.5
E: 5.700
45
28
Hedvig Dokka Del Pozo
Nordre Aker Turnforening
10.100
D: 1.6
E: 8.500
7.900
D: 0.50
E: 7.400
6.500
D: 0.00
E: 6.500
8.100
D: 2.50
E: 5.900
ND: 0.30
32.600
12.650
VT
10.100
D: 1.6
E: 8.500
UB
7.900
D: 0.5
E: 7.400
BB
6.500

E: 6.500
FX
8.100
D: 2.5
E: 5.900
ND: 0.30
46
14
Mia Hasanovic Bendiksen
Nes Turnforening
9.450
D: 0.5
E: 8.950
8.600

E: 9.100
ND: 0.50
6.900
D: 0.50
E: 6.400
7.250
D: 1.00
E: 6.250
32.200
13.050
VT
9.450
D: 0.5
E: 8.950
UB
8.600

E: 9.100
ND: 0.50
BB
6.900
D: 0.5
E: 6.400
FX
7.250
D: 1.0
E: 6.250
47
31
Simone Bjørvik
Nordre Aker Turnforening
9.650
D: 1.6
E: 8.050
7.800
D: 0.50
E: 7.300
6.700
D: 0.00
E: 6.700
4.750
D: 0.50
E: 5.250
ND: 1.00
28.900
16.350
VT
9.650
D: 1.6
E: 8.050
UB
7.800
D: 0.5
E: 7.300
BB
6.700

E: 6.700
FX
4.750
D: 0.5
E: 5.250
ND: 1.00
48
15
Sanna H Skjæret
Nes Turnforening
9.500
D: 0.5
E: 9.000
8.800

E: 9.300
ND: 0.50
5.050
D: 0.00
E: 7.050
ND: 2.00
5.450
D: 0.00
E: 6.450
ND: 1.00
28.800
16.450
VT
9.500
D: 0.5
E: 9.000
UB
8.800

E: 9.300
ND: 0.50
BB
5.050

E: 7.050
ND: 2.00
FX
5.450

E: 6.450
ND: 1.00
49
16
Vilde Falstad
Nes Turnforening
10.000
D: 1.0
E: 9.000
8.550
D: 0.50
E: 8.050
5.500
D: 0.50
E: 5.000
1.050
D: 2.90
E: 3.050
ND: 4.90
25.100
20.150
VT
10.000
D: 1.0
E: 9.000
UB
8.550
D: 0.5
E: 8.050
BB
5.500
D: 0.5
E: 5.000
FX
1.050
D: 2.9
E: 3.050
ND: 4.90
50
33
Juliana Næss
Nordre Aker Turnforening
45.250
VT

UB

BB

FX

50
30
Pernille Lund Tandberg
Nordre Aker Turnforening
45.250
VT

UB

BB

FX

50
48
Sigrid Stenshol-Setsaas
Njård Turn
45.250
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
42
Kristine Suhr Lunde, Asker TF


2.4


9.250




11.650

2
34
Sonja Victoria Kargar, Nedre Glomma Turn


2.4


9.100




11.500

0.150
3
20
Sanne Rønnigen, Trøgstad Turnforening


1.8


9.450




11.250

0.400
4
23
Ada Emilie Eide, HSIL


1.6


9.600




11.200

0.450
5
9
Stella Tryti, Drøbak Frogn Tropp og Turn


2.4


8.750




11.150

0.500
6
24
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL


1.6


9.500




11.100

0.550
6
35
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand Turn


2.4


8.700




11.100

0.550
8
25
Malin Schøyen, HSIL


1.6


9.450




11.050

0.600
9
51
Lisa Midje, Hokksund Turnforening


1.6


9.350




10.950

0.700
10
57
Yada Solborg Ragnarsdottir, Moss Turnforening


1.0


9.800




10.800

0.850
11
54
Anna Garmo Hansen, Moss Turnforening


1.0


9.750




10.750

0.900
11
26
Clara Holst Molander, Nordre Aker Turnforening


1.6


9.150




10.750

0.900
13
53
Amalie Jacobsen Bøgle, Moss Turnforening


1.0


9.700




10.700

0.950
13
55
Hedda Nørbech Aaronsen, Moss Turnforening


1.0


9.700




10.700

0.950
13
37
Erica Barsne -Simonsen, Nordstrand Turn


1.6


9.100




10.700

0.950
13
21
Andrine Flesvig, Hoppensprett


1.6


9.100




10.700

0.950
17
56
Malin Upsaker -Johansen, Moss Turnforening


1.0


9.650




10.650

1.000
17
36
Sienna Clemetsen Steffenrud, Nordstrand Turn


1.6


9.050




10.650

1.000
17
3
Ingrid Louise Wam Weldingh, Gjelleråsen IF


1.6


9.050




10.650

1.000
17
2
Sofie Malee Moland, Gjelleråsen IF


1.8


8.850




10.650

1.000
21
52
Mia Sofie Bardun Holther, Moss Turnforening


1.0


9.550




10.550

1.100
22
10
Teja Siaurokaite, Hammer Turn


1.6


8.900




10.500

1.150
23
45
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening


1.6


8.850




10.450

1.200
24
11
Hilma Charlotte Bergerud, Hammer Turn


1.6


8.800




10.400

1.250
24
47
Alba Holst Haanes, Njård Turn


1.6


8.800




10.400

1.250
26
39
Elise Morken Schultz, Nordstrand Turn


1.6


8.700




10.300

1.350
27
49
Sofia Haudemann, Njård Turn


1.6


8.650




10.250

1.400
28
22
Eirin Lynghuan Jensen, HSIL


1.0


9.200




10.200

1.450
28
46
Ellinor Jensen, Fredrikshalds Turnforening


1.6


8.600




10.200

1.450
28
43
Celine Svarva Akselsen, Sandvika Turnforening


1.6


8.600




10.200

1.450
31
41
Olivia Kongsrud, Asker TF


1.6


8.500




10.100

1.550
31
28
Hedvig Dokka Del Pozo, Nordre Aker Turnforening


1.6


8.500




10.100

1.550
33
13
Maja Seljetun, Hammer Turn


1.6


8.450




10.050

1.600
34
40
Emilie Olava Lind, Asker TF


1.0


9.000




10.000

1.650
34
16
Vilde Falstad, Nes Turnforening


1.0


9.000




10.000

1.650
34
29
Jake Pozar, Nordre Aker Turnforening


1.6


8.400




10.000

1.650
37
18
Thu Mai Dang, Lørenskog Gymnastikklag


1.6


8.350




9.950

1.700
38
32
Julie Marie Pedersen, Nordre Aker Turnforening


1.0


8.850




9.850

1.800
38
12
Kaja Jellum, Hammer Turn


1.6


8.250




9.850

1.800
40
6
Linea Efteland Lien, Gjelleråsen IF


1.0


8.800




9.800

1.850
40
4
Iben Wetlesen, Gjelleråsen IF


1.6


8.200




9.800

1.850
42
5
Tine Borgen Tollefsrud, Gjelleråsen IF


1.0


8.700




9.700

1.950
43
31
Simone Bjørvik, Nordre Aker Turnforening


1.6


8.050




9.650

2.000
44
15
Sanna H Skjæret, Nes Turnforening


0.5


9.000




9.500

2.150
44
27
Sunniva Mook-Kleiven, Nordre Aker Turnforening


1.0


8.500




9.500

2.150
46
14
Mia Hasanovic Bendiksen, Nes Turnforening


0.5


8.950




9.450

2.200
46
8
Thea Aakermann, Drøbak Frogn Tropp og Turn


1.6


7.850




9.450

2.200
48
44
Madeleine Kjøbli Kristiansen, Sandvika Turnforening


1.6


7.650




9.250

2.400
49
19
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad Turnforening


1.6


7.600




9.200

2.450
50
30
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker Turnforening










11.650
50
33
Juliana Næss, Nordre Aker Turnforening










11.650
50
48
Sigrid Stenshol-Setsaas, Njård Turn










11.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
37
Erica Barsne -Simonsen, Nordstrand Turn

2.2

9.150


11.350

1
35
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand Turn

2.2

9.150


11.350

3
42
Kristine Suhr Lunde, Asker TF

2.2

9.050


11.250

0.100
3
34
Sonja Victoria Kargar, Nedre Glomma Turn

2.2

9.050


11.250

0.100
5
23
Ada Emilie Eide, HSIL

2.2

9.000


11.200

0.150
6
24
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL

2.0

8.500


10.500

0.850
7
51
Lisa Midje, Hokksund Turnforening

1.2

9.250


10.450

0.900
7
20
Sanne Rønnigen, Trøgstad Turnforening

2.0

8.450


10.450

0.900
7
25
Malin Schøyen, HSIL

2.0

8.450


10.450

0.900
10
57
Yada Solborg Ragnarsdottir, Moss Turnforening

1.0

9.400


10.400

0.950
10
21
Andrine Flesvig, Hoppensprett

2.2

8.200


10.400

0.950
12
10
Teja Siaurokaite, Hammer Turn

2.0

8.350


10.350

1.000
13
11
Hilma Charlotte Bergerud, Hammer Turn

2.2

8.050


10.250

1.100
14
54
Anna Garmo Hansen, Moss Turnforening

2.2

7.800


10.000

1.350
15
53
Amalie Jacobsen Bøgle, Moss Turnforening

0.7

9.150


9.850

1.500
15
9
Stella Tryti, Drøbak Frogn Tropp og Turn

1.0

8.850


9.850

1.500
17
56
Malin Upsaker -Johansen, Moss Turnforening

2.0

7.800


9.800

1.550
18
55
Hedda Nørbech Aaronsen, Moss Turnforening

1.2

8.550


9.750

1.600
19
36
Sienna Clemetsen Steffenrud, Nordstrand Turn

2.0

7.700


9.700

1.650
20
6
Linea Efteland Lien, Gjelleråsen IF

0.7

8.950


9.650

1.700
21
32
Julie Marie Pedersen, Nordre Aker Turnforening

0.5

9.050


9.550

1.800
21
45
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening

1.0

8.550


9.550

1.800
23
26
Clara Holst Molander, Nordre Aker Turnforening

2.0

7.500


9.500

1.850
24
44
Madeleine Kjøbli Kristiansen, Sandvika Turnforening

2.0

7.450


9.450

1.900
25
3
Ingrid Louise Wam Weldingh, Gjelleråsen IF

0.7

8.650


9.350

2.000
26
41
Olivia Kongsrud, Asker TF

0.5

8.800


9.300

2.050
26
29
Jake Pozar, Nordre Aker Turnforening

0.5

8.800


9.300

2.050
28
52
Mia Sofie Bardun Holther, Moss Turnforening

0.5

8.750


9.250

2.100
29
5
Tine Borgen Tollefsrud, Gjelleråsen IF

0.5

8.600


9.100

2.250
30
46
Ellinor Jensen, Fredrikshalds Turnforening


9.050


9.050

2.300
30
40
Emilie Olava Lind, Asker TF

0.5

8.550


9.050

2.300
32
12
Kaja Jellum, Hammer Turn

2.0

7.000


9.000

2.350
33
8
Thea Aakermann, Drøbak Frogn Tropp og Turn

1.0

7.950


8.950

2.400
34
47
Alba Holst Haanes, Njård Turn

0.7

8.200


8.900

2.450
35
22
Eirin Lynghuan Jensen, HSIL

0.5

8.350


8.850

2.500
36
15
Sanna H Skjæret, Nes Turnforening


9.300

0.5

8.800

2.550
37
2
Sofie Malee Moland, Gjelleråsen IF

0.7

7.950


8.650

2.700
37
43
Celine Svarva Akselsen, Sandvika Turnforening

1.0

7.650


8.650

2.700
39
14
Mia Hasanovic Bendiksen, Nes Turnforening


9.100

0.5

8.600

2.750
40
16
Vilde Falstad, Nes Turnforening

0.5

8.050


8.550

2.800
40
18
Thu Mai Dang, Lørenskog Gymnastikklag

2.0

6.550


8.550

2.800
42
27
Sunniva Mook-Kleiven, Nordre Aker Turnforening

0.5

7.950


8.450

2.900
43
39
Elise Morken Schultz, Nordstrand Turn

2.0

6.350


8.350

3.000
44
19
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad Turnforening

0.7

7.350


8.050

3.300
45
4
Iben Wetlesen, Gjelleråsen IF


8.400

0.5

7.900

3.450
45
28
Hedvig Dokka Del Pozo, Nordre Aker Turnforening

0.5

7.400


7.900

3.450
47
31
Simone Bjørvik, Nordre Aker Turnforening

0.5

7.300


7.800

3.550
48
49
Sofia Haudemann, Njård Turn

0.5

7.750

0.5

7.750

3.600
49
13
Maja Seljetun, Hammer Turn

2.0

5.650


7.650

3.700
50
30
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker Turnforening




11.350
50
33
Juliana Næss, Nordre Aker Turnforening




11.350
50
48
Sigrid Stenshol-Setsaas, Njård Turn




11.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
56
Malin Upsaker -Johansen, Moss Turnforening

3.8

8.150


11.950

2
36
Sienna Clemetsen Steffenrud, Nordstrand Turn

3.7

7.850


11.550

0.400
3
54
Anna Garmo Hansen, Moss Turnforening

3.8

7.200


11.000

0.950
4
25
Malin Schøyen, HSIL

4.0

6.700


10.700

1.250
5
44
Madeleine Kjøbli Kristiansen, Sandvika Turnforening

3.9

6.700


10.600

1.350
6
57
Yada Solborg Ragnarsdottir, Moss Turnforening

2.0

8.550


10.550

1.400
6
11
Hilma Charlotte Bergerud, Hammer Turn

3.0

7.550


10.550

1.400
6
35
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand Turn

4.2

6.350


10.550

1.400
9
8
Thea Aakermann, Drøbak Frogn Tropp og Turn

3.9

6.600


10.500

1.450
10
21
Andrine Flesvig, Hoppensprett

3.0

7.350


10.350

1.600
11
45
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening

3.7

6.550


10.250

1.700
12
42
Kristine Suhr Lunde, Asker TF

4.2

5.850


10.050

1.900
13
3
Ingrid Louise Wam Weldingh, Gjelleråsen IF

3.0

7.000


10.000

1.950
13
10
Teja Siaurokaite, Hammer Turn

3.0

7.000


10.000

1.950
15
9
Stella Tryti, Drøbak Frogn Tropp og Turn

3.8

6.100


9.900

2.050
16
55
Hedda Nørbech Aaronsen, Moss Turnforening

0.5

9.150


9.650

2.300
17
51
Lisa Midje, Hokksund Turnforening

2.2

7.300


9.500

2.450
17
12
Kaja Jellum, Hammer Turn

3.2

6.300


9.500

2.450
17
34
Sonja Victoria Kargar, Nedre Glomma Turn

3.6

5.900


9.500

2.450
17
43
Celine Svarva Akselsen, Sandvika Turnforening

3.9

5.600


9.500

2.450
21
23
Ada Emilie Eide, HSIL

3.0

6.450


9.450

2.500
21
20
Sanne Rønnigen, Trøgstad Turnforening

4.0

5.450


9.450

2.500
23
39
Elise Morken Schultz, Nordstrand Turn

4.1

5.150


9.250

2.700
24
24
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL

3.0

6.150


9.150

2.800
24
37
Erica Barsne -Simonsen, Nordstrand Turn

3.7

5.450


9.150

2.800
26
52
Mia Sofie Bardun Holther, Moss Turnforening

2.5

6.550


9.050

2.900
27
5
Tine Borgen Tollefsrud, Gjelleråsen IF

2.0

7.000


9.000

2.950
28
46
Ellinor Jensen, Fredrikshalds Turnforening

2.0

6.850


8.850

3.100
28
6
Linea Efteland Lien, Gjelleråsen IF

2.0

6.850


8.850

3.100
30
22
Eirin Lynghuan Jensen, HSIL

2.5

6.300


8.800

3.150
31
49
Sofia Haudemann, Njård Turn

0.5

8.200


8.700

3.250
32
19
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad Turnforening

0.5

8.150


8.650

3.300
33
40
Emilie Olava Lind, Asker TF

3.3

5.100


8.400

3.550
34
4
Iben Wetlesen, Gjelleråsen IF

2.5

5.800


8.300

3.650
35
18
Thu Mai Dang, Lørenskog Gymnastikklag

1.0

7.200


8.200

3.750
36
13
Maja Seljetun, Hammer Turn

2.5

5.550


8.050

3.900
36
2
Sofie Malee Moland, Gjelleråsen IF

3.2

4.850


8.050

3.900
38
32
Julie Marie Pedersen, Nordre Aker Turnforening

1.5

6.200


7.700

4.250
39
53
Amalie Jacobsen Bøgle, Moss Turnforening


7.600


7.600

4.350
40
27
Sunniva Mook-Kleiven, Nordre Aker Turnforening

0.5

7.000


7.500

4.450
41
47
Alba Holst Haanes, Njård Turn

1.5

5.750


7.250

4.700
42
26
Clara Holst Molander, Nordre Aker Turnforening

3.9

3.200


7.100

4.850
43
41
Olivia Kongsrud, Asker TF

2.8

4.250


7.050

4.900
44
14
Mia Hasanovic Bendiksen, Nes Turnforening

0.5

6.400


6.900

5.050
45
31
Simone Bjørvik, Nordre Aker Turnforening


6.700


6.700

5.250
46
28
Hedvig Dokka Del Pozo, Nordre Aker Turnforening


6.500


6.500

5.450
47
29
Jake Pozar, Nordre Aker Turnforening


5.600


5.600

6.350
48
16
Vilde Falstad, Nes Turnforening

0.5

5.000


5.500

6.450
49
15
Sanna H Skjæret, Nes Turnforening


7.050

2.0

5.050

6.900
50
30
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker Turnforening




11.950
50
33
Juliana Næss, Nordre Aker Turnforening




11.950
50
48
Sigrid Stenshol-Setsaas, Njård Turn




11.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
35
Philippa Macqueen Ovesen, Nordstrand Turn

4.4

7.850


12.250

2
51
Lisa Midje, Hokksund Turnforening

4.8

7.200


12.000

0.250
3
57
Yada Solborg Ragnarsdottir, Moss Turnforening

4.2

7.750


11.950

0.300
4
8
Thea Aakermann, Drøbak Frogn Tropp og Turn

3.9

7.600


11.500

0.750
4
23
Ada Emilie Eide, HSIL

4.1

7.400


11.500

0.750
6
54
Anna Garmo Hansen, Moss Turnforening

4.0

7.400


11.400

0.850
7
34
Sonja Victoria Kargar, Nedre Glomma Turn

3.9

7.350


11.250

1.000
7
55
Hedda Nørbech Aaronsen, Moss Turnforening

4.0

7.250


11.250

1.000
7
25
Malin Schøyen, HSIL

4.1

7.150


11.250

1.000
7
37
Erica Barsne -Simonsen, Nordstrand Turn

4.3

6.950


11.250

1.000
11
36
Sienna Clemetsen Steffenrud, Nordstrand Turn

4.1

7.100


11.200

1.050
12
13
Maja Seljetun, Hammer Turn

4.1

7.050


11.150

1.100
12
44
Madeleine Kjøbli Kristiansen, Sandvika Turnforening

4.2

6.950


11.150

1.100
14
10
Teja Siaurokaite, Hammer Turn

3.9

7.200


11.100

1.150
14
21
Andrine Flesvig, Hoppensprett

4.0

7.100


11.100

1.150
16
56
Malin Upsaker -Johansen, Moss Turnforening

3.9

7.150


11.050

1.200
17
11
Hilma Charlotte Bergerud, Hammer Turn

4.0

6.850


10.850

1.400
18
42
Kristine Suhr Lunde, Asker TF

4.1

6.700


10.800

1.450
19
20
Sanne Rønnigen, Trøgstad Turnforening

4.5

6.250


10.750

1.500
20
12
Kaja Jellum, Hammer Turn

4.0

6.700


10.700

1.550
21
4
Iben Wetlesen, Gjelleråsen IF

3.0

7.200


10.200

2.050
22
9
Stella Tryti, Drøbak Frogn Tropp og Turn

4.0

5.950


9.950

2.300
23
45
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening

3.5

6.400


9.900

2.350
24
24
Tinde Hüls-Tuveng, HSIL

3.0

7.150

0.3

9.850

2.400
25
3
Ingrid Louise Wam Weldingh, Gjelleråsen IF

2.5

6.950


9.450

2.800
26
19
Isabell Østreng-Unnli, Trøgstad Turnforening

3.0

6.400


9.400

2.850
27
43
Celine Svarva Akselsen, Sandvika Turnforening

3.9

5.450


9.350

2.900
28
2
Sofie Malee Moland, Gjelleråsen IF

2.5

6.750


9.250

3.000
29
46
Ellinor Jensen, Fredrikshalds Turnforening

3.1

6.600

0.5

9.200

3.050
30
6
Linea Efteland Lien, Gjelleråsen IF

3.0

6.000


9.000

3.250
31
32
Julie Marie Pedersen, Nordre Aker Turnforening

2.0

6.950


8.950

3.300
32
26
Clara Holst Molander, Nordre Aker Turnforening

4.0

4.900


8.900

3.350
33
49
Sofia Haudemann, Njård Turn

1.5

7.300


8.800

3.450
34
39
Elise Morken Schultz, Nordstrand Turn

3.4

5.850

0.5

8.750

3.500
35
41
Olivia Kongsrud, Asker TF

3.4

5.550

0.5

8.450

3.800
36
22
Eirin Lynghuan Jensen, HSIL

1.5

6.900


8.400

3.850
36
18
Thu Mai Dang, Lørenskog Gymnastikklag

3.1

5.800

0.5

8.400

3.850
38
5
Tine Borgen Tollefsrud, Gjelleråsen IF

2.5

5.750


8.250

4.000
38
40
Emilie Olava Lind, Asker TF

3.2

5.550

0.5

8.250

4.000
40
29
Jake Pozar, Nordre Aker Turnforening

2.5

5.700


8.200

4.050
41
47
Alba Holst Haanes, Njård Turn

2.5

5.650


8.150

4.100
42
52
Mia Sofie Bardun Holther, Moss Turnforening

2.0

6.100


8.100

4.150
42
28
Hedvig Dokka Del Pozo, Nordre Aker Turnforening

2.5

5.900

0.3

8.100

4.150
44
27
Sunniva Mook-Kleiven, Nordre Aker Turnforening

1.0

6.900


7.900

4.350
45
14
Mia Hasanovic Bendiksen, Nes Turnforening

1.0

6.250


7.250

5.000
46
53
Amalie Jacobsen Bøgle, Moss Turnforening

2.9

8.350

4.5

6.750

5.500
47
15
Sanna H Skjæret, Nes Turnforening


6.450

1.0

5.450

6.800
48
31
Simone Bjørvik, Nordre Aker Turnforening

0.5

5.250

1.0

4.750

7.500
49
16
Vilde Falstad, Nes Turnforening

2.9

3.050

4.9

1.050

11.200
50
30
Pernille Lund Tandberg, Nordre Aker Turnforening




12.250
50
33
Juliana Næss, Nordre Aker Turnforening




12.250
50
48
Sigrid Stenshol-Setsaas, Njård Turn




12.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/18/2024 4:09:19 AM
SX
SM
MD
XL
XXL