Back 

VOGTK Kretskonkurranse turn kvinner nr 2-2023 Gjelleråsen, 2023-11-18

Klasse I Klasse II Klasse III Paraturn Rekrutt 11 Rekrutt 12
Klasse II
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
315
Emi Thelle Birkevold
Nordstrand Turn
12.450
D: 3.2
E: 9.250
11.650
D: 2.70
E: 8.950
13.200
D: 4.80
E: 8.400
12.700
D: 5.50
E: 7.300
ND: 0.10
50.000
VT
12.450
D: 3.2
E: 9.250
UB
11.650
D: 2.7
E: 8.950
BB
13.200
D: 4.8
E: 8.400
FX
12.700
D: 5.5
E: 7.300
ND: 0.10
2
313
Linnea Josefine Slaatten-Larsson
Sandvika Turnforening
11.800
D: 2.4
E: 9.400
11.350
D: 2.50
E: 8.850
11.400
D: 4.50
E: 6.900
11.500
D: 5.20
E: 6.300
46.050
3.950
VT
11.800
D: 2.4
E: 9.400
UB
11.350
D: 2.5
E: 8.850
BB
11.400
D: 4.5
E: 6.900
FX
11.500
D: 5.2
E: 6.300
3
305
Maja Wojcik
Hoppensprett
11.800
D: 2.6
E: 9.200
10.550
D: 2.50
E: 8.050
11.650
D: 4.20
E: 7.450
11.500
D: 4.90
E: 6.600
45.500
4.500
VT
11.800
D: 2.6
E: 9.200
UB
10.550
D: 2.5
E: 8.050
BB
11.650
D: 4.2
E: 7.450
FX
11.500
D: 4.9
E: 6.600
3
327
Signe Hyadfa Wiggen
Moss Turnforening
11.850
D: 2.4
E: 9.450
11.150
D: 2.70
E: 8.450
11.200
D: 3.90
E: 7.300
11.300
D: 4.00
E: 7.300
45.500
4.500
VT
11.850
D: 2.4
E: 9.450
UB
11.150
D: 2.7
E: 8.450
BB
11.200
D: 3.9
E: 7.300
FX
11.300
D: 4.0
E: 7.300
5
320
Camilla Themte
Hokksund Turnforening
10.250
D: 1.6
E: 8.650
11.450
D: 2.70
E: 8.750
11.900
D: 3.90
E: 8.000
11.750
D: 4.50
E: 7.250
45.350
4.650
VT
10.250
D: 1.6
E: 8.650
UB
11.450
D: 2.7
E: 8.750
BB
11.900
D: 3.9
E: 8.000
FX
11.750
D: 4.5
E: 7.250
6
325
Natalie Helle-Jonsson
Slemmestad og Omegn Turnforening
11.750
D: 2.4
E: 9.350
11.000
D: 2.20
E: 8.800
11.350
D: 3.40
E: 7.950
10.950
D: 4.80
E: 6.150
45.050
4.950
VT
11.750
D: 2.4
E: 9.350
UB
11.000
D: 2.2
E: 8.800
BB
11.350
D: 3.4
E: 7.950
FX
10.950
D: 4.8
E: 6.150
7
323
Tindra Ramsfjell Borge
Nedre Glomma Turn
10.950
D: 2.4
E: 8.550
11.300
D: 2.50
E: 8.800
11.100
D: 3.60
E: 7.500
11.500
D: 4.80
E: 6.700
44.850
5.150
VT
10.950
D: 2.4
E: 8.550
UB
11.300
D: 2.5
E: 8.800
BB
11.100
D: 3.6
E: 7.500
FX
11.500
D: 4.8
E: 6.700
8
318
Mathia Kopp -Våge
Nordstrand Turn
10.600
D: 3.2
E: 7.400
10.550
D: 2.00
E: 8.550
12.100
D: 3.60
E: 8.500
11.550
D: 4.50
E: 7.050
44.800
5.200
VT
10.600
D: 3.2
E: 7.400
UB
10.550
D: 2.0
E: 8.550
BB
12.100
D: 3.6
E: 8.500
FX
11.550
D: 4.5
E: 7.050
8
309
Eline Svean Settem
Sandvika Turnforening
11.250
D: 2.4
E: 8.850
11.100
D: 2.20
E: 8.900
10.900
D: 4.60
E: 6.300
11.550
D: 4.90
E: 6.650
44.800
5.200
VT
11.250
D: 2.4
E: 8.850
UB
11.100
D: 2.2
E: 8.900
BB
10.900
D: 4.6
E: 6.300
FX
11.550
D: 4.9
E: 6.650
10
302
Enya Egger Kaarbø
Hammer Turn
11.150
D: 1.6
E: 9.550
10.950
D: 2.00
E: 8.950
11.000
D: 4.70
E: 6.300
11.000
D: 4.90
E: 6.100
44.100
5.900
VT
11.150
D: 1.6
E: 9.550
UB
10.950
D: 2.0
E: 8.950
BB
11.000
D: 4.7
E: 6.300
FX
11.000
D: 4.9
E: 6.100
11
322
Josefine Petterson-Døhlen
Asker TF
11.200
D: 2.4
E: 8.800
11.250
D: 2.20
E: 9.050
8.700
D: 5.30
E: 3.400
11.400
D: 5.30
E: 6.100
42.550
7.450
VT
11.200
D: 2.4
E: 8.800
UB
11.250
D: 2.2
E: 9.050
BB
8.700
D: 5.3
E: 3.400
FX
11.400
D: 5.3
E: 6.100
12
303
Sigrun Bakke Finstad
Drøbak Frogn Tropp og Turn
11.050
D: 2.4
E: 8.650
9.600
D: 1.20
E: 8.400
11.400
D: 4.00
E: 7.400
10.050
D: 4.10
E: 6.250
ND: 0.30
42.100
7.900
VT
11.050
D: 2.4
E: 8.650
UB
9.600
D: 1.2
E: 8.400
BB
11.400
D: 4.0
E: 7.400
FX
10.050
D: 4.1
E: 6.250
ND: 0.30
13
304
Sofie Torbjørnsen
Drøbak Frogn Tropp og Turn
11.200
D: 2.4
E: 8.800
10.250
D: 2.20
E: 8.050
9.250
D: 3.30
E: 5.950
11.350
D: 4.60
E: 6.750
42.050
7.950
VT
11.200
D: 2.4
E: 8.800
UB
10.250
D: 2.2
E: 8.050
BB
9.250
D: 3.3
E: 5.950
FX
11.350
D: 4.6
E: 6.750
14
312
Linéa Wang-Nordby
Sandvika Turnforening
11.850
D: 2.4
E: 9.450
9.900
D: 2.00
E: 7.900
9.900
D: 3.80
E: 6.100
10.000
D: 4.80
E: 5.200
41.650
8.350
VT
11.850
D: 2.4
E: 9.450
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
9.900
D: 3.8
E: 6.100
FX
10.000
D: 4.8
E: 5.200
15
319
Amalie E Furulund
Nordstrand Turn
10.300
D: 1.8
E: 8.500
10.650
D: 2.20
E: 8.450
10.500
D: 2.20
E: 8.300
9.300
D: 3.90
E: 5.400
40.750
9.250
VT
10.300
D: 1.8
E: 8.500
UB
10.650
D: 2.2
E: 8.450
BB
10.500
D: 2.2
E: 8.300
FX
9.300
D: 3.9
E: 5.400
16
311
Helene Løken
Sandvika Turnforening
11.400
D: 2.4
E: 9.000
10.400
D: 2.20
E: 8.200
8.400
D: 3.90
E: 4.500
10.450
D: 4.80
E: 5.650
40.650
9.350
VT
11.400
D: 2.4
E: 9.000
UB
10.400
D: 2.2
E: 8.200
BB
8.400
D: 3.9
E: 4.500
FX
10.450
D: 4.8
E: 5.650
17
310
Sofie Titterud
Sandvika Turnforening
10.850
D: 2.4
E: 8.450
10.500
D: 2.00
E: 8.500
7.750
D: 4.70
E: 3.050
10.750
D: 5.10
E: 5.650
39.850
10.150
VT
10.850
D: 2.4
E: 8.450
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
7.750
D: 4.7
E: 3.050
FX
10.750
D: 5.1
E: 5.650
18
314
Nellie Mathea Zangenberg Risanger
Nordstrand Turn
10.550
D: 1.6
E: 8.950
8.950
D: 1.20
E: 7.750
10.100
D: 4.50
E: 5.600
9.050
D: 3.50
E: 5.550
38.650
11.350
VT
10.550
D: 1.6
E: 8.950
UB
8.950
D: 1.2
E: 7.750
BB
10.100
D: 4.5
E: 5.600
FX
9.050
D: 3.5
E: 5.550
19
326
Amalie Holmen Larsen
Moss Turnforening
10.850
D: 1.6
E: 9.250
9.000
D: 0.70
E: 8.300
9.550
D: 2.00
E: 7.550
8.750
D: 3.30
E: 5.950
ND: 0.50
38.150
11.850
VT
10.850
D: 1.6
E: 9.250
UB
9.000
D: 0.7
E: 8.300
BB
9.550
D: 2.0
E: 7.550
FX
8.750
D: 3.3
E: 5.950
ND: 0.50
20
324
Mathilde Johansen
Askim turn
11.200
D: 2.4
E: 8.800
8.550
D: 0.70
E: 7.850
8.100
D: 3.90
E: 4.200
9.650
D: 4.20
E: 5.450
37.500
12.500
VT
11.200
D: 2.4
E: 8.800
UB
8.550
D: 0.7
E: 7.850
BB
8.100
D: 3.9
E: 4.200
FX
9.650
D: 4.2
E: 5.450
21
301
Sofie Levernes
Gjelleråsen IF
10.850
D: 1.8
E: 9.050
8.500
D: 0.50
E: 8.500
ND: 0.50
8.900
D: 1.70
E: 7.200
9.150
D: 4.10
E: 5.050
37.400
12.600
VT
10.850
D: 1.8
E: 9.050
UB
8.500
D: 0.5
E: 8.500
ND: 0.50
BB
8.900
D: 1.7
E: 7.200
FX
9.150
D: 4.1
E: 5.050
22
317
Neema Christine Aatlo
Nordstrand Turn
9.900
D: 1.6
E: 8.300
9.100
D: 0.70
E: 8.400
6.950
D: 0.20
E: 6.750
8.800
D: 3.50
E: 5.800
ND: 0.50
34.750
15.250
VT
9.900
D: 1.6
E: 8.300
UB
9.100
D: 0.7
E: 8.400
BB
6.950
D: 0.2
E: 6.750
FX
8.800
D: 3.5
E: 5.800
ND: 0.50
23
308
Julie Camilla Gjestad
Nes Turnforening
7.250
D: 2.00
E: 5.250
9.350
D: 3.00
E: 6.350
6.550
D: 3.50
E: 3.850
ND: 0.80
23.150
26.850
VT

UB
7.250
D: 2.0
E: 5.250
BB
9.350
D: 3.0
E: 6.350
FX
6.550
D: 3.5
E: 3.850
ND: 0.80
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
315
Emi Thelle Birkevold, Nordstrand Turn


3.2


9.250




12.450

2
327
Signe Hyadfa Wiggen, Moss Turnforening


2.4


9.450




11.850

0.600
2
312
Linéa Wang-Nordby, Sandvika Turnforening


2.4


9.450




11.850

0.600
4
313
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika Turnforening


2.4


9.400




11.800

0.650
4
305
Maja Wojcik, Hoppensprett


2.6


9.200




11.800

0.650
6
325
Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.4


9.350




11.750

0.700
7
311
Helene Løken, Sandvika Turnforening


2.4


9.000




11.400

1.050
8
309
Eline Svean Settem, Sandvika Turnforening


2.4


8.850




11.250

1.200
9
322
Josefine Petterson-Døhlen, Asker TF


2.4


8.800




11.200

1.250
9
304
Sofie Torbjørnsen, Drøbak Frogn Tropp og Turn


2.4


8.800




11.200

1.250
9
324
Mathilde Johansen, Askim turn


2.4


8.800




11.200

1.250
12
302
Enya Egger Kaarbø, Hammer Turn


1.6


9.550




11.150

1.300
13
303
Sigrun Bakke Finstad, Drøbak Frogn Tropp og Turn


2.4


8.650




11.050

1.400
14
323
Tindra Ramsfjell Borge, Nedre Glomma Turn


2.4


8.550




10.950

1.500
15
326
Amalie Holmen Larsen, Moss Turnforening


1.6


9.250




10.850

1.600
15
301
Sofie Levernes, Gjelleråsen IF


1.8


9.050




10.850

1.600
15
310
Sofie Titterud, Sandvika Turnforening


2.4


8.450




10.850

1.600
18
318
Mathia Kopp -Våge, Nordstrand Turn


3.2


7.400




10.600

1.850
19
314
Nellie Mathea Zangenberg Risanger, Nordstrand Turn


1.6


8.950




10.550

1.900
20
319
Amalie E Furulund, Nordstrand Turn


1.8


8.500




10.300

2.150
21
320
Camilla Themte, Hokksund Turnforening


1.6


8.650




10.250

2.200
22
317
Neema Christine Aatlo, Nordstrand Turn


1.6


8.300




9.900

2.550
23
308
Julie Camilla Gjestad, Nes Turnforening










12.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
315
Emi Thelle Birkevold, Nordstrand Turn

2.7

8.950


11.650

2
320
Camilla Themte, Hokksund Turnforening

2.7

8.750


11.450

0.200
3
313
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika Turnforening

2.5

8.850


11.350

0.300
4
323
Tindra Ramsfjell Borge, Nedre Glomma Turn

2.5

8.800


11.300

0.350
5
322
Josefine Petterson-Døhlen, Asker TF

2.2

9.050


11.250

0.400
6
327
Signe Hyadfa Wiggen, Moss Turnforening

2.7

8.450


11.150

0.500
7
309
Eline Svean Settem, Sandvika Turnforening

2.2

8.900


11.100

0.550
8
325
Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.2

8.800


11.000

0.650
9
302
Enya Egger Kaarbø, Hammer Turn

2.0

8.950


10.950

0.700
10
319
Amalie E Furulund, Nordstrand Turn

2.2

8.450


10.650

1.000
11
318
Mathia Kopp -Våge, Nordstrand Turn

2.0

8.550


10.550

1.100
11
305
Maja Wojcik, Hoppensprett

2.5

8.050


10.550

1.100
13
310
Sofie Titterud, Sandvika Turnforening

2.0

8.500


10.500

1.150
14
311
Helene Løken, Sandvika Turnforening

2.2

8.200


10.400

1.250
15
304
Sofie Torbjørnsen, Drøbak Frogn Tropp og Turn

2.2

8.050


10.250

1.400
16
312
Linéa Wang-Nordby, Sandvika Turnforening

2.0

7.900


9.900

1.750
17
303
Sigrun Bakke Finstad, Drøbak Frogn Tropp og Turn

1.2

8.400


9.600

2.050
18
317
Neema Christine Aatlo, Nordstrand Turn

0.7

8.400


9.100

2.550
19
326
Amalie Holmen Larsen, Moss Turnforening

0.7

8.300


9.000

2.650
20
314
Nellie Mathea Zangenberg Risanger, Nordstrand Turn

1.2

7.750


8.950

2.700
21
324
Mathilde Johansen, Askim turn

0.7

7.850


8.550

3.100
22
301
Sofie Levernes, Gjelleråsen IF

0.5

8.500

0.5

8.500

3.150
23
308
Julie Camilla Gjestad, Nes Turnforening

2.0

5.250


7.250

4.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
315
Emi Thelle Birkevold, Nordstrand Turn

4.8

8.400


13.200

2
318
Mathia Kopp -Våge, Nordstrand Turn

3.6

8.500


12.100

1.100
3
320
Camilla Themte, Hokksund Turnforening

3.9

8.000


11.900

1.300
4
305
Maja Wojcik, Hoppensprett

4.2

7.450


11.650

1.550
5
303
Sigrun Bakke Finstad, Drøbak Frogn Tropp og Turn

4.0

7.400


11.400

1.800
5
313
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika Turnforening

4.5

6.900


11.400

1.800
7
325
Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.4

7.950


11.350

1.850
8
327
Signe Hyadfa Wiggen, Moss Turnforening

3.9

7.300


11.200

2.000
9
323
Tindra Ramsfjell Borge, Nedre Glomma Turn

3.6

7.500


11.100

2.100
10
302
Enya Egger Kaarbø, Hammer Turn

4.7

6.300


11.000

2.200
11
309
Eline Svean Settem, Sandvika Turnforening

4.6

6.300


10.900

2.300
12
319
Amalie E Furulund, Nordstrand Turn

2.2

8.300


10.500

2.700
13
314
Nellie Mathea Zangenberg Risanger, Nordstrand Turn

4.5

5.600


10.100

3.100
14
312
Linéa Wang-Nordby, Sandvika Turnforening

3.8

6.100


9.900

3.300
15
326
Amalie Holmen Larsen, Moss Turnforening

2.0

7.550


9.550

3.650
16
308
Julie Camilla Gjestad, Nes Turnforening

3.0

6.350


9.350

3.850
17
304
Sofie Torbjørnsen, Drøbak Frogn Tropp og Turn

3.3

5.950


9.250

3.950
18
301
Sofie Levernes, Gjelleråsen IF

1.7

7.200


8.900

4.300
19
322
Josefine Petterson-Døhlen, Asker TF

5.3

3.400


8.700

4.500
20
311
Helene Løken, Sandvika Turnforening

3.9

4.500


8.400

4.800
21
324
Mathilde Johansen, Askim turn

3.9

4.200


8.100

5.100
22
310
Sofie Titterud, Sandvika Turnforening

4.7

3.050


7.750

5.450
23
317
Neema Christine Aatlo, Nordstrand Turn

0.2

6.750


6.950

6.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
315
Emi Thelle Birkevold, Nordstrand Turn

5.5

7.300

0.1

12.700

2
320
Camilla Themte, Hokksund Turnforening

4.5

7.250


11.750

0.950
3
318
Mathia Kopp -Våge, Nordstrand Turn

4.5

7.050


11.550

1.150
3
309
Eline Svean Settem, Sandvika Turnforening

4.9

6.650


11.550

1.150
5
323
Tindra Ramsfjell Borge, Nedre Glomma Turn

4.8

6.700


11.500

1.200
5
305
Maja Wojcik, Hoppensprett

4.9

6.600


11.500

1.200
5
313
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika Turnforening

5.2

6.300


11.500

1.200
8
322
Josefine Petterson-Døhlen, Asker TF

5.3

6.100


11.400

1.300
9
304
Sofie Torbjørnsen, Drøbak Frogn Tropp og Turn

4.6

6.750


11.350

1.350
10
327
Signe Hyadfa Wiggen, Moss Turnforening

4.0

7.300


11.300

1.400
11
302
Enya Egger Kaarbø, Hammer Turn

4.9

6.100


11.000

1.700
12
325
Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.8

6.150


10.950

1.750
13
310
Sofie Titterud, Sandvika Turnforening

5.1

5.650


10.750

1.950
14
311
Helene Løken, Sandvika Turnforening

4.8

5.650


10.450

2.250
15
303
Sigrun Bakke Finstad, Drøbak Frogn Tropp og Turn

4.1

6.250

0.3

10.050

2.650
16
312
Linéa Wang-Nordby, Sandvika Turnforening

4.8

5.200


10.000

2.700
17
324
Mathilde Johansen, Askim turn

4.2

5.450


9.650

3.050
18
319
Amalie E Furulund, Nordstrand Turn

3.9

5.400


9.300

3.400
19
301
Sofie Levernes, Gjelleråsen IF

4.1

5.050


9.150

3.550
20
314
Nellie Mathea Zangenberg Risanger, Nordstrand Turn

3.5

5.550


9.050

3.650
21
317
Neema Christine Aatlo, Nordstrand Turn

3.5

5.800

0.5

8.800

3.900
22
326
Amalie Holmen Larsen, Moss Turnforening

3.3

5.950

0.5

8.750

3.950
23
308
Julie Camilla Gjestad, Nes Turnforening

3.5

3.850

0.8

6.550

6.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/18/2024 3:57:48 AM
SX
SM
MD
XL
XXL