Back 

NTV kilpalinjan luokkakilpailut & Stara-tapahtuma, Kauniainen Palloiluhalli, Kauniainen, 2023-03-25

Back

B luokka

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 58  Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening VII
2 53  Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening VII
3 46  Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit VI
4 55  Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening VI
5 51  Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit V
6 56  Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening V
7 39  Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit V
8 57  Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit V
9 40  Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit V
10 52  Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening IV
11 43  Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit IV
11 54  Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening IV
11 44  Heino Aura, Espoon Telinetaiturit IV
11 41  Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit IV
11 53  Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit IV
11 52  Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit IV
11 60  Kuikka Vuokko, Lempäälän Voimisteluseura IV
11 50  Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit IV
11 45  Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit IV
11 61  Wallenius Olivia, Lempäälän Voimisteluseura IV
11 68  Haglund Esther, Helsingfors Gymnastikklubb HGK III
11 62  Hirsikangas Elli, Lempäälän Voimisteluseura III
11 67  Rieger Clarissa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK III
11 55  Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit III
11 59  Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening III
11 47  Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit III
11 49  Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit II
11 56  Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit II
11 54  Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit II
11 57  Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening II
11 48  Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit II
11 65  Kankkunen Venla, Lohjan Voimistelijat I
11 66  Kiviniemi Nelli, Lohjan Voimistelijat I
11 42  Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit I
11 64  Parsukova Malina, Lohjan Voimistelijat I
11 63  Selin Sini, Lohjan Voimistelijat I

Last Update: 23.2.2024 18.29.06