Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut ja SM-karsinta, Tuusula Tuusula, 2023-03-31

Back

B luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 212  Tanskanen Frida, Fliku-82 VII
2 386  Vainikka Olga, HIFK Gymnastics VII
3 215  Hollmérus Erika, Fliku-82 VII
4 10  Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics VII
5 13  Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics VII
6 210  Palosaari Enni, Fliku-82 VI
7 112  Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit VI
7 333  Norrback Isabel, HIFK Gymnastics VI
7 117  Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit VI
10 221  Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
11 214  Antikainen Pinja, Fliku-82 VI
11 396  Eronen Isabella, HIFK Gymnastics VI
11 341  Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics VI
11 69  Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit VI
11 275  Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
11 113  Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit VI
11 7  Kupari Pihla, Jyväskylän Voimistelijat-79 VI
11 213  Luhtanen Enni, Fliku-82 VI
11 397  Martikainen Inari, HIFK Gymnastics VI
11 220  Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
11 223  Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
11 216  Siukola Mette, Fliku-82 VI
11 11  Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics VI
11 340  Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics VI
11 335  Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics V
11 222  Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 387  Kettunen Minea, HIFK Gymnastics V
11 278  Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 343  Laine Saimi, HIFK Gymnastics V
11 271  Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 390  Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics V
11 393  Suomela Linda, HIFK Gymnastics V
11 394  Tervo Lumi, HIFK Gymnastics V
11 110  Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit V
11 64  Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit V
11 60  Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit IV
11 209  Fjäder Erin, Fliku-82 IV
11 395  Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics IV
11 111  Heino Aura, Espoon Telinetaiturit IV
11 161  Hohtari Enni, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
11 389  Jakas Sienna, HIFK Gymnastics IV
11 115  Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit IV
11 61  Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit IV
11 116  Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit IV
11 338  Korkola Tilda, HIFK Gymnastics IV
11 391  Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics IV
11 120  Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat IV
11 274  Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 269  Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 270  Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 9  Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics IV
11 276  Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 385  Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics IV
11 5  Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 14  Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics IV
11 219  Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 169  Talikka Iines, Viipurin Reipas IV
11 63  Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit IV
11 8  Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 388  Anderson Elody, HIFK Gymnastics III
11 172  Hannula Nella, Viipurin Reipas III
11 114  Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit III
11 4  Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 218  Kainulainen Maisa, Fliku-82 III
11 283  Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 342  Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics III
11 217  Kärki Siiri, Fliku-82 III
11 167  Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja III
11 337  Makkonen Sara, HIFK Gymnastics III
11 211  Paakkanen Toini, Fliku-82 III
11 67  Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit III
11 279  Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 109  Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit III
11 334  Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics III
11 273  Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 119  Soidinaho Elli, Lappeenrannan Voimistelijat III
11 164  Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja III
11 163  Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja II
11 171  Hirviniemi Elena, Viipurin Reipas II
11 118  Jaako Jenny, Lappeenrannan Voimistelijat II
11 59  Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit II
11 344  Laukkanen Suvi, HIFK Gymnastics II
11 65  Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit II
11 121  Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat II
11 392  Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics II
11 345  Porokara Mette, HIFK Gymnastics II
11 12  Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics II
11 282  Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 277  Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 272  Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 162  Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto II
11 62  Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit II
11 336  Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics I
11 166  Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja I
11 284  Huttunen Cecilia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 2  Kankkunen Venla, Lohjan Voimistelijat I
11 339  Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics I
11 6  Lämsä Ilta, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 66  Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit I
11 280  Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 1  Parsukova Malina, Lohjan Voimistelijat I
11 170  Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas I
11 57  Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit I
11 281  Tuisku Pinja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 168  Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja I

Last Update: 2.6.2023 10.07.46