Back 

NTV kilpalinjan luokkakilpailut, Isokyrö Isokyrö, 2023-04-14

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E vanhemmat F nuoremmat F vanhemmat G-luokka B joukkue C joukkue D joukkue E joukkue F joukkue G joukkue
C joukkue
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
Vaasan Telinetaiturit
- Svenfelt Wilma
- Knip Felicia
- Laitila Ella
- Leppä Sofia
- Lundqvist Hilla
- Nikkola Filippa
- Rantala Miisa
- Ronkainen Linnea
29,000
8,5-9
8,5-9
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9,5-10
9,5-10
9,5-10
27,200
7,5-8
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
8,5-9
9-9,5
8,5-9
26,400
7,5-8
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
25,000
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
7,5-8
107,600
IV
V
IV
IV
IV
V
VI
V
0,000
2
IF Drott
- Bäck Tindra
- Liljekvist Freja
- Wik Line
- Karlström Astrid
- Knutar Adriana
- Knutar Samira
- Nygård Evelina
- Nyman Tilde
- Thylin Mira
- Vikström Elvira
29,050
9,5-10
8,5-9
9-9,5
9,5-10
9,5-10
9,5-10
9-9,5
8,5-9
8,5-9

25,800
7,5-8
7-7,5
7,5-8
8-8,5
8,5-9
8-8,5
7,5-8
7,5-8
8,5-9

25,900
7-7,5
7-7,5
6-7
8,5-9
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9

25,900
8,5-9
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
8,5-9

106,650
IV
III
III
V
VI
IV
IV
IV
VI
0,000
0,950
3
Porin Tarmo voimistelujaosto
- Laine Fanni
- Lundgren Mimosa
- Majaluoma Vilma
- Perttula Helmi
- Hytti Lotta
- Riikonen Emilia
28,250
9-9,5
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5

26,150
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8,5-9

25,900
8-8,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8,5-9

25,350
8,5-9
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8-8,5

105,650
VI
VI
IV
IV
V
0,000
1,950
4
Alavuden Urheilijat
- Myllyaho Emilia
- Onnela Iines
- Paalanen Viola
- Vartiamäki Emilia
- Ylä-Vannesluoma Heta
28,750
9-9,5
9,5-10
9-9,5
9,5-10
9,5-10
23,650
8-8,5
7,5-8
7-7,5
7,5-8
7,5-8
23,750
8-8,5
7,5-8
7,5-8
7,5-8
7-7,5
25,900
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8-8,5
7-7,5
102,050
IV
IV
III
IV
III
5,550
5
Kyrön Voima Voimistelujaosto
- Kivelä Saana
- Lehtonen Hilda
- Mäki-Töyli Ninni
- Pohjavaara Senni
- Hakomäki Amalia
- Niemi Viivi
- Rantamäki Sanni
26,850
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
9-9,5
22,400
7-7,5
6-7
7,5-8
6-7
alle 6
alle 6
7-7,5
24,050
7-7,5
8-8,5
7-7,5
8-8,5
6-7
7-7,5
7,5-8
22,700
7-7,5
6-7
6-7
7-7,5
7,5-8
6-7
7,5-8
96,000
II
II
III
III
II
I
III
11,600
6
Wasa Unique
- Knookala Vanessa
- Marins Tindra
- Nordberg Edla
- Rönnblom Alma
- Ventin Mirjam
- Öst Ilse
27,250
8-8,5

8,5-9
8,5-9
8,5-9
9,5-10
19,850
alle 6

7-7,5
alle 6
alle 6
6-7
23,600
7,5-8

7-7,5
6-7
7-7,5
8,5-9
23,900
7-7,5

8,5-9
7-7,5
7-7,5
8-8,5
94,600
II
0,000
III
I
II
IV
13,000
7
Lempäälän Voimisteluseura
- Nuora Siiri
- Pajunen Sara
16,650
7,5-8
8,5-9
15,800
7,5-8
8-8,5
17,450
8,5-9
8,5-9
16,250
8-8,5
8-8,5
66,150
IV
IV
41,450
8
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
- Jylhä Senni
- Tolonen Anni
18,600
9-9,5
9-9,5
13,950
7,5-8
6-7
16,000
8-8,5
7,5-8
13,750
7-7,5
6-7
62,300
IV
II
45,300
9
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
- Norrgrann Tove
9,100
9-9,5
6,350
6-7
7,350
7-7,5
6,850
6-7
29,650
II
77,950
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 21.6.2024 2.35.32
SX
SM
MD
XL
XXL