Back 

NTV kilpalinjan luokkakilpailut, Isokyrö Isokyrö, 2023-04-14

Back

B vanhemmat

hyppy | nojapuut | puomi | permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 195  Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit VI
2 186  Kilkku Kiia, Porin Tarmo voimistelujaosto VI
3 189  Puranen Minttu, Porin Tarmo voimistelujaosto V
4 124  Koivuniemi Linnea, Seinäjoen Voimistelijat V
5 1  Filander Ellen, Kyrön Voima Voimistelujaosto V
6 62  Hietanen Elsa, Lempäälän Voimisteluseura V
7 193  Isokangas Amanda, Vaasan Telinetaiturit V
8 191  Saarni Venla, Porin Tarmo voimistelujaosto V
9 190  Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
10 192  Haldin Josefin, Vaasan Telinetaiturit IV
11 121  Ala-Louko Jemina, Seinäjoen Voimistelijat IV
11 185  Haviala Ronja, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
11 63  Jylhä Iina, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim IV
11 194  Korvajärvi Rianna, Vaasan Telinetaiturit IV
11 3  Kriikku Susanne, Kyrön Voima Voimistelujaosto IV
11 126  Laukkonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat IV
11 127  Lilja Juuli, Seinäjoen Voimistelijat IV
11 71  Lund Sarah, IF Drott IV
11 6  Moilanen Aleksandra, Kyrön Voima Voimistelujaosto IV
11 132  Mäkinen Ilona, Seinäjoen Voimistelijat IV
11 196  Ojala Nea, Vaasan Telinetaiturit IV
11 197  Olli Alexandra, Vaasan Telinetaiturit IV
11 198  Saarenmaa Mette, Vaasan Telinetaiturit IV
11 199  Sten Siri, Vaasan Telinetaiturit IV
11 74  Svartsjö Alma, IF Drott IV
11 135  Vainionpää Emilia, Seinäjoen Voimistelijat IV
11 65  Dunseath Freja, Wasa Unique III
11 69  Forsbacka Nelia, IF Drott III
11 122  Hakoniemi Aino, Seinäjoen Voimistelijat III
11 2  Jokipii Outi, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 67  Katajamäki Katriina, Alavuden Urheilijat III
11 77  Käld Sibel, IF Drott III
11 128  Lilja Kiira, Seinäjoen Voimistelijat III
11 130  Mäenpää Janna-Juulia, Seinäjoen Voimistelijat III
11 9  Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 188  Poussu Iina, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 61  Roininen Tilda, Lempäälän Voimisteluseura III
11 15  Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 75  Vikström Lovisa, IF Drott III
11 123  Hattula Elsa, Seinäjoen Voimistelijat II
11 4  Luoma Karina, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 5  Maijala Mirella, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 129  Malmivaara Minea, Seinäjoen Voimistelijat II
11 64  Norrbo Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf II
11 8  Oksanen Nea, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 133  Palmi Melina, Seinäjoen Voimistelijat II
11 134  Rokala Reetta, Seinäjoen Voimistelijat II
11 11  Ruostetoja Mea, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 13  Sanjama Sofia, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 72  Sundqvist Alina, IF Drott II
11 73  Sundqvist Oliwia, IF Drott II
11 66  Suoranta Veera, Wasa Unique II
11 136  Ylikangas Meimi, Seinäjoen Voimistelijat II
11 125  Latvala Elli, Seinäjoen Voimistelijat I
11 70  Lunabba Clara, IF Drott I
11 76  Moilanen Linn, IF Drott I
11 131  Mäenpää Jenna-Justiina, Seinäjoen Voimistelijat I
11 10  Pukkinen Elsa, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 12  Sanjama Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 14  Tuomisto Pihla, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 187  Ojala Iida-Liisa, Porin Tarmo voimistelujaosto

Last Update: 3.3.2024 20.31.36