Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Kuopio Kuopio, 2023-04-15

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat E-luokka FIG naiset F-luokka nuoremmat F-luokka vanhemmat G-luokka H-luokka MJ1-luokka Mj2-luokka B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu
B-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
10
Timonen Ellen
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9,5-10
8-8,5
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
2
9
Salminen Ada
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
6
Snellman Seela
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9,5-10
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
4
46
Kerkkänen Viivi
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
5
77
Kupari Pihla
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
6
103
Kuokka Hilda
Lappeenrannan Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
7
74
Toivola Elsi
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
6-7
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
8
1
Korhonen Tilda
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8-8,5
6-7
8,5-9
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7,5-8
9
5
Viljakainen Viola
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
10
48
Rytkönen Indiana
Tampereen Sisu
8,5-9
6-7
8,5-9
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
2
Airikka Pihla
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
6-7
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
41
Albrecht Enni
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
45
Höhn Marleena
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
47
Kytömäki Matilda
Tampereen Sisu
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
102
Maijala Unna
Lappeenrannan Voimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
76
Mujunen Tessa
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
6-7
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
100
Pulkkinen Iitu
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
9-9,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
4
Reinikainen Iisa
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
3
Salo Marjaana
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
7
Vuohelainen Maija
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
78
Waller Isla
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
42
Kotivaara Elvi
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
73
Kärkkäinen Kerttu
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
101
Laitinen Viola
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
98
Salminen Hilla
Brahen Voimistelijat BraVo
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
8
Tirkkonen Isla
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8-8,5
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
43
Vatanen Neelia
Joensuun Kataja voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8,5-9
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
75
Harjunen Emmiina
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
alle 6
8-8,5
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
97
Iivonen Selma
Brahen Voimistelijat BraVo
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9,5-10

2
10
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9,5-10

3
9
Salminen Ada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

4
74
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

5
103
Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat

9-9,5

5
3
Salo Marjaana, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

7
76
Mujunen Tessa, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

7
100
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

9-9,5

7
4
Reinikainen Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

7
43
Vatanen Neelia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

11
2
Airikka Pihla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
41
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
97
Iivonen Selma, Brahen Voimistelijat BraVo

8,5-9

11
46
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
77
Kupari Pihla, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
47
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

8,5-9

11
73
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
101
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

11
102
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

8,5-9

11
48
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

8,5-9

11
98
Salminen Hilla, Brahen Voimistelijat BraVo

8,5-9

11
5
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
7
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
78
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
75
Harjunen Emmiina, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
45
Höhn Marleena, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Korhonen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
42
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
8
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
10
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

2
9
Salminen Ada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

3
46
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

4
6
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

5
103
Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

6
41
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

6
45
Höhn Marleena, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

6
77
Kupari Pihla, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

9
7
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

10
5
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
2
Airikka Pihla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
1
Korhonen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
42
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
47
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

6-7

11
102
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

6-7

11
76
Mujunen Tessa, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
48
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

6-7

11
3
Salo Marjaana, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
8
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
74
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
78
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
75
Harjunen Emmiina, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
97
Iivonen Selma, Brahen Voimistelijat BraVo

alle 6

11
73
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
101
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

alle 6

11
100
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

alle 6

11
4
Reinikainen Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

alle 6

11
98
Salminen Hilla, Brahen Voimistelijat BraVo

alle 6

11
43
Vatanen Neelia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Korhonen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

1
9
Salminen Ada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

1
10
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

4
46
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

5
48
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

8,5-9

6
43
Vatanen Neelia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

7
77
Kupari Pihla, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

8
2
Airikka Pihla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

8
103
Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat

8-8,5

10
75
Harjunen Emmiina, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

10
74
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
41
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
47
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

8-8,5

11
3
Salo Marjaana, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
6
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
5
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
45
Höhn Marleena, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
97
Iivonen Selma, Brahen Voimistelijat BraVo

7,5-8

11
101
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
102
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
100
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
4
Reinikainen Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
98
Salminen Hilla, Brahen Voimistelijat BraVo

7,5-8

11
7
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
42
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
8
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
78
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
73
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
76
Mujunen Tessa, Voimistelumaailma Oulu

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Salminen Ada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

2
6
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

3
10
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

4
74
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

5
46
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

6
77
Kupari Pihla, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

6
4
Reinikainen Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

6
8
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

9
5
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

10
1
Korhonen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

10
76
Mujunen Tessa, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

10
78
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
103
Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat

7,5-8

11
47
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

7,5-8

11
101
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
100
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
45
Höhn Marleena, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
42
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
73
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
102
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

7-7,5

11
48
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

7-7,5

11
3
Salo Marjaana, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
43
Vatanen Neelia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
2
Airikka Pihla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
41
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
75
Harjunen Emmiina, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
97
Iivonen Selma, Brahen Voimistelijat BraVo

6-7

11
98
Salminen Hilla, Brahen Voimistelijat BraVo

6-7

11
7
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
2
Airikka Pihla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

41
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

75
Harjunen Emmiina, Voimistelumaailma Oulu

45
Höhn Marleena, Joensuun Kataja voimistelujaosto

97
Iivonen Selma, Brahen Voimistelijat BraVo

46
Kerkkänen Viivi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

1
Korhonen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat

42
Kotivaara Elvi, Joensuun Kataja voimistelujaosto

103
Kuokka Hilda, Lappeenrannan Voimistelijat

77
Kupari Pihla, Jyväskylän Voimistelijat-79

47
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

73
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

101
Laitinen Viola, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

102
Maijala Unna, Lappeenrannan Voimistelijat

76
Mujunen Tessa, Voimistelumaailma Oulu

100
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

4
Reinikainen Iisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat

48
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

9
Salminen Ada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

98
Salminen Hilla, Brahen Voimistelijat BraVo

3
Salo Marjaana, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

10
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8
Tirkkonen Isla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

74
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

43
Vatanen Neelia, Joensuun Kataja voimistelujaosto

5
Viljakainen Viola, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7
Vuohelainen Maija, Kuopion Reippaan Voimistelijat

78
Waller Isla, Jyväskylän Voimistelijat-79


Last Update: 21.5.2024 10.15.28
SX
SM
MD
XL
XXL