Back 

TuUL Cup Turku, 2023-04-22

10-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Laaksonen Helny, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.650
2 Haavisto Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.050
3 Immonen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
15.350
4 Lehmuskoski Lina, Valkeakosken Voimistelijat
15.150
5 Sillanpää Venla, Valkeakosken Voimistelijat
15.100
6 Sinisalo Sienna, Keravan Voimistelijat
14.750
7 Toivonen Ilona, Kajaani Gymnastics
14.000
8 Järvinen Sini, Keravan Voimistelijat
13.950
9 Kokkonen Oona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.500
10 Huotari Saimi, Kajaani Gymnastics
13.500
11 Engbäck Olga, Tampereen Sisu
13.200
12 Ikola Linnea, Seinäjoen Voimistelijat
12.650
13 Nevanpää Aada, Seinäjoen Voimistelijat
11.950
14 Kiikka Emilia, Nokian Voimisteluseura
11.700
15 Salonoja Aada, Nokian Voimisteluseura
11.500
16 Saari Selina, Kajaani Gymnastics
17 Vuorimäki Julia, Valkeakosken Voimistelijat
18 Karppinen Pihla, Kajaani Gymnastics

12-14v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Korpela Lilli, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.700
2 Farzad Melina, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.200
3 Metsämäki Mea, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.900
4 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
16.450
5 Pääjärvi Sofia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.400
6 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
16.350
7 Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura
16.350
8 Haataja Peppi, Valkeakosken Voimistelijat
16.300
9 Ketola Anni, Valkeakosken Voimistelijat
16.250
10 Ketola Emmi, Valkeakosken Voimistelijat
16.200
11 Rotkus Ellen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.150
12 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura
16.100
13 Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat
15.950
14 Järvinen Eve, Valkeakosken Voimistelijat
15.700
15 Pasma Iina, Kajaani Gymnastics
15.650
16 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.600
17 Silander Pihla, Nokian Voimisteluseura
15.550
18 Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics
15.500
19 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
15.400
20 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
15.300
21 Keränen Jasmine, Kajaani Gymnastics
15.150
22 Sandell Oona, Nokian Voimisteluseura
15.100
23 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.050
24 Niinimäki Martta, Tampereen Sisu
15.000
25 Ahtonen Eve, Kajaani Gymnastics
15.000
26 Blomqvist Nora, Kajaani Gymnastics
14.950
27 Karhusaari Nanna, Nokian Voimisteluseura
14.900
28 Holappa Sara, Kajaani Gymnastics
14.700
29 Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics
14.450
30 Ollila Emma, Kajaani Gymnastics
13.650
31 Laitinen Elsa, Vantaan Voimisteluseura
13.450
32 Räsänen Elli, Nokian Voimisteluseura
13.050

15-17v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.150
2 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
19.150
3 Andriienko Sofiia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.100
4 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
18.350
5 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
6 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
7 Pelkonen Jutta, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.000
8 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
16.950
9 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
16.600
10 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
16.300
11 Heiskanen Nuppu, Keravan Voimistelijat
16.150
12 Stenroos Sarinna, Tampereen Sisu
13.850
13 Telenius Iida, Tampereen Sisu
13.300
14 Mäkinen Jasmin, Tampereen Sisu
13.250
15 Arabaci Melek, Tampereen Sisu
16 Karppinen Oona, Kajaani Gymnastics
17 Vänskä Iida, Tampereen Sisu

10-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Immonen, Lehmuskoski, Paulamäki, Sillanpää, Vuorimäki, Valkeakosken Voimistelijat
13.650
2 Fagerström, Kallio, Kuukasjärvi, Mellenius, Rostedt, Turun Urheiluliitto Voimistelu
13.600

15-17v. yksilöt miehet

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Tampereen Sisu
19.850

12-14v. joukkueet

Score
Name Total
1 Farzad, Korpela, Virtanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.000
2 Haataja, Ketola, Ketola, Valkeakosken Voimistelijat
16.500
3 Engbäck, Koivula, Meskanen, Nokian Voimisteluseura
16.100
4 Jelkänen, Rotkus, Saariniemi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.050
5 Antinaho, Heikkilä, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
15.800
6 Kari, Koski, Sjöroos, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.700
7 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
15.350
8 Metsämäki, Pajatsalo, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.350
9 Helén, Miettinen, Mokkila, Keravan Voimistelijat
15.350
10 Fagerlund, Kaskinen, Mannonen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.900
11 Ahtonen, Blomqvist, Turunen, Kajaani Gymnastics
14.600
12 Lappalainen, Niinimäki, Rekola, Tampereen Sisu
14.250
13 Kulju, Lemercier, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
14.150
14 Belluardo, Kajan, Sahala, Keravan Voimistelijat
14.050
15 Breucha, Riihonen, Taskinen, Keravan Voimistelijat
16 Husu, Kouvalainen, Laitinen, Vantaan Voimisteluseura

Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Kivelä Nea, Turun Urheiluliitto Voimistelu
20.550
2 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
20.150
3 Pulkki Anni, Tampereen Sisu
19.650
4 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.400
5 Vahteristo Lumi, Tampereen Sisu
18.950
6 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
18.950
7 Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat
18.250
8 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
18.150
9 Nääppä Anniina, Tampereen Sisu
18.000
10 Ollila Auli, Tampereen Sisu
17.350
11 Savonius Tiia, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.950
12 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
16.100
13 Kolho Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.100
14 Väisänen Jertta, Valkeakosken Voimistelijat
14.750
15 Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics

15-17v. joukkueet

Score
Name Total
1 Alimyllymaa, Komu, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.550
2 Björkqvist, Göcmen, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.450
3 Haapanen, Helander, Valli, Turun Urheiluliitto Voimistelu
17.900
4 Kautto, Pihlajasaari, Romaniv, Nokian Voimisteluseura, Valkeakosken Voimistelijat
17.300
5 Kurittu, Källman, Lipponen, Vantaan Voimisteluseura
16.100
6 Gröning, Kauria, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
14.800

10-11v. joukkueet

Score
Name Total
1 Fagerström, Kuukasjärvi, Rostedt, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.250
2 Kallio, Mellenius, Vesterinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
13.700
3 Immonen, Lehmuskoski, Sillanpää, Valkeakosken Voimistelijat
13.500
4 Järvinen, Leppänen, Sinisalo, Keravan Voimistelijat
13.350
5 Forsström, Kouvalainen, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
12.950
6 Kiikka, Lintula, Salonoja, Nokian Voimisteluseura
12.400
7 Lounasvuori, Pöllänen, Viitanen, Nokian Voimisteluseura
12.050
8 Ikola, Janhunen, Vainio, Seinäjoen Voimistelijat
11.850
9 Huotari, Karppinen, Toivonen, Kajaani Gymnastics
10 Haavisto, Laaksonen, Teppala, Turun Urheiluliitto Voimistelu

15-17v. sekaparit

Score
Name Total
1 Nousiainen, Sirviö, Tampereen Sisu, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.250

Aikuiset yli 18v. ryhmät

Score
Name Total
1 Kivelä, Koponen, Laaksonen, Lauroma, Teinikivi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.502
2 Huiko, Kortelainen, Mokkila, Oikari, Vuorinen, Vantaan Voimisteluseura
16.597
3 Grönroos, Nääppä, Ollila, Pulkki, Vahteristo, Tampereen Sisu

Aerodance 12-14v

Score
Name Total
1 Antinaho, Haataja, Harju, Heikkilä, Järvinen, Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
15.400
2 Fagerlund, Jelkänen, Kaskinen, Mannonen, Metsämäki, Pajatsalo, Pääjärvi, Sjöroos, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.100

15-17v. ryhmät

Score
Name Total
1 Björkqvist, Göcmen, Haapanen, Sirviö, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto Voimistelu
18.050
2 Alimyllymaa, Kautto, Komu, Romaniv, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
17.600
3 Huiko, Kauria, Kurittu, Källman, Lipponen, Vantaan Voimisteluseura
16.400
4 Arabaci, Mäkinen, Stenroos, Telenius, Vänskä, Tampereen Sisu

12-14v. ryhmät

Score
Name Total
1 Farzad, Korpela, Metsämäki, Pääjärvi, Virtanen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.550
2 Haataja, Heikkilä, Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
15.900
3 Breucha, Helén, Miettinen, Mokkila, Riihonen, Keravan Voimistelijat
15.450
4 Jelkänen, Kari, Koski, Saariniemi, Sjöroos, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.300
5 Husu, Juppi, Kettunen, Lemercier, Nyqvist, Vantaan Voimisteluseura
6 Husu, Kouvalainen, Kulju, Laitinen, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
7 Heikkinen, Holappa, Keränen, Pasma, Seilonen, Kajaani Gymnastics
8 Engbäck, Karhusaari, Koivula, Meskanen, Sandell, Nokian Voimisteluseura

Aikuiset yli 18v. joukkueet

Score
Name Total
1 Koponen, Laaksonen, Teinikivi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
19.626
2 Hukkanen, Keurulainen, Taskinen, Jyväskylän Naisvoimistelijat, Keravan Voimistelijat, Vantaan Voimisteluseura
19.032
3 Nääppä, Pulkki, Vahteristo, Tampereen Sisu
18.114
4 Huiko, Kortelainen, Mokkila, Vantaan Voimisteluseura
16.614
5 Lahtonen, Lauroma, Österholm, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.570

Aerodance 15-17v

Score
Name Total
1 Göcmen, Helander, Kivelä, Kolkkanen, Merinen, Pelkonen, Valli, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.300

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Haavisto Sofia, Turun Urheiluliitto Voimistelu
16.650
2 Luumi Silja, Valkeakosken Voimistelijat
16.250
3 Rajala Iisa, Seinäjoen Voimistelijat
15.950
4 Vuorinen Aino, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.700
5 Tamminen Erika, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.700
6 Aro Sinna, Nokian Voimisteluseura
15.400
7 Hietanen Neela, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.400
8 Vainio Jiia, Keravan Voimistelijat
15.300
9 Horttanainen Hertta, Keravan Voimistelijat
15.250
10 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.250
11 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.200
12 Saarinen Eevi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.150
13 Lampinen Jessica, Vantaan Voimisteluseura
15.050
14 Vanninen Sofia, Keravan Voimistelijat
15.050
15 Laitinen Tilda, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.000
16 Kytöviita Fiia, Valkeakosken Voimistelijat
15.000
17 Rintakoski Siiri, Tampereen Sisu
14.850
18 Koistinen Jasmin, Keravan Voimistelijat
14.700
19 Keitaanniemi Alfa, Tampereen Sisu
14.450
20 Piilonen Eedit, Tampereen Sisu
14.450
21 Luumi Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
14.450
22 Buchen Lenita, Kuopion Reippaan Voimistelijat
14.400
23 Saari Alissa, Seinäjoen Voimistelijat
14.300
24 van Leeuwen Terhi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.250
25 Laanterä Meea, Keravan Voimistelijat
14.200
26 Räisänen Emilia, Keravan Voimistelijat
14.200
27 Hulkkonen Lilli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.100
28 Järvinen Aino, Valkeakosken Voimistelijat
14.000
29 Hämäläinen Anni, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.800
30 Välimäki Vilma, Keravan Voimistelijat
13.750
31 Heimola Rinja, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.700
32 Luotoniemi Kerttu, Nokian Voimisteluseura
13.650
33 Pulkkinen Milla, Nokian Voimisteluseura
13.600
34 Katajamaa Niia, Keravan Voimistelijat
13.600
35 Paavola Emmiina, Nokian Voimisteluseura
13.500
36 Luomanperä Aino, Seinäjoen Voimistelijat
12.850
37 Valpas Liisa, Nokian Voimisteluseura
12.750
38 Ikola Laura, Seinäjoen Voimistelijat
12.600
39 Vuolteenaho Anna, Seinäjoen Voimistelijat
11.950
40 Heikkinen Eevi, Keravan Voimistelijat
41 Kyrölä Siiri, Raision Jumpparit

8-9v. joukkueet

Score
Name Total
1 Airola, Lunden, Tuominen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-2
2 Arve, Harmanen, Kankare, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-2
3 Antila, Lukkarinen, Salonoja, Nokian Voimisteluseura
C-3
4 Santala, Suominen, Tuominen, Tuominen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-3
5 Aalto, Flinck, Niittyaro, Valkeakosken Voimistelijat
C-4
6 Hujanen, Koponen, Riihonen, Keravan Voimistelijat
C-4
7 Ilkka, Illikainen, Jalkanen, Kuoppala, Seinäjoen Voimistelijat
C-4
8 Alén, Leander, Pieskä, Vantaan Voimisteluseura
C-4
9 Furuholm, Karjalainen, Mattsson, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-5
10 Jussilainen, Kössi, Östergård, Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-5
11 Huotari, Jääskeläinen, Mäenpää, Kajaani Gymnastics
C-5
12 Aro, Muukkonen, Niemi, Vantaan Voimisteluseura
C-5
13 Kumpulainen, Kumpulainen, Nousiainen, Usano, Vantaan Voimisteluseura
C-5
14 Ampuja, Hellgren, Laakkonen, Raitala, Keravan Voimistelijat
C-5
15 Helkamo, Lampinen, Salonen, Keravan Voimistelijat
16 Hacklin, Pelttari, Tuulos, Nokian Voimisteluseura
17 Havryliuk, Paulamäki, Uschanoff, Valkeakosken Voimistelijat

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Kokkonen Ella, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.350
2 Kiianmies Liinu, Tampereen Sisu
15.700
3 Hannuksela Siina, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.400
4 Laaksonen Lilja, Keravan Voimistelijat
15.150
5 Harju Iisa, Valkeakosken Voimistelijat
15.050
6 Jyrämö Jenna, Valkeakosken Voimistelijat
14.950
7 Kallio Veera, Tampereen Sisu
14.750
8 Kokkonen Aada, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.650
9 Valtonen Siiri, Seinäjoen Voimistelijat
14.500
10 Toivonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat
14.450
11 Järnström Minea, Valkeakosken Voimistelijat
14.350
12 Chimpuku Venla, Keravan Voimistelijat
14.300
13 Kallio Essi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
14.050
14 Helin Jenna, Vantaan Voimisteluseura
13.900
15 Lahtinen Ilona, Valkeakosken Voimistelijat
13.600
16 Aittala Jenna, Turun Urheiluliitto Voimistelu
13.550
17 Ilovuori Venla, Valkeakosken Voimistelijat
13.450
18 Kemppainen Elli, Tampereen Sisu
13.450
19 Muurimäki Nuppu, Tampereen Sisu
13.350
20 Liimatainen Amanda, Raision Jumpparit
13.150
21 Tommila Matilda, Raision Jumpparit
13.050
22 Naskali Emma, Tampereen Sisu
12.950
23 Ellmen Jasmi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.800
24 Koivuranta Janessa, Nokian Voimisteluseura
12.800
25 Engbäck Iida, Tampereen Sisu
12.700
26 Järvinen Melina, Nokian Voimisteluseura
12.700
27 Kekki Ronja, Valkeakosken Voimistelijat
12.650
28 Tuulos Inka, Tampereen Sisu
12.600
29 Koivuranta Juliette, Nokian Voimisteluseura
12.600
30 Hautamäki Iitu, Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.550
31 Setälä Iisa, Nokian Voimisteluseura
12.300
32 Johansson Sanni, Nokian Voimisteluseura
12.200
33 Koivuranta Jenabella, Nokian Voimisteluseura
12.200
34 Turma Aino, Jyväskylän Naisvoimistelijat
12.050
35 Setälä Sini, Nokian Voimisteluseura
11.500
36 Mäkitalo Emma, Tanssi-Ilmaisu Aerodance
10.750
37 Korpihete Anna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Haavisto, Lähteenmäki, Orelma, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.600
2 Horttanainen, Katajamaa, Koistinen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
14.850
3 Kallio, Keitaanniemi, Rintakoski, Tampereen Sisu
14.350
4 Buchen, Heimola, Hämäläinen, Laitinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
14.200
5 Laanterä, Vainio, Välimäki, Keravan Voimistelijat
13.700
6 Ikola, Jouppila, Saari, Seinäjoen Voimistelijat
13.250
7 Aro, Luotoniemi, Paavola, Valpas, Nokian Voimisteluseura
13.150

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Husu, Leikas, Luoto, Vantaan Voimisteluseura
15.250
2 Elijoki, Fallström, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
15.150
3 Järvelä, Nuolivirta, Tulisalo, Seinäjoen Voimistelijat
14.500
4 Jalo, Lehto, Piilonen, Tampereen Sisu
14.250

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
17.150
2 Salmi Aliisa, Valkeakosken Voimistelijat
16.700
3 Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat
16.550
4 Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics
16.550
5 Hietamäki Kiira, Valkeakosken Voimistelijat
16.400
6 Heiskanen Rina-Maija, Keravan Voimistelijat
16.350
7 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
16.250
8 Puurtinen Pihla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.200
9 Lehto Siina, Tampereen Sisu
16.050
10 Sivunen Lotta, Seinäjoen Voimistelijat
15.600
11 Nuolivirta Anni, Seinäjoen Voimistelijat
15.400
12 Heikkinen Elviira, Kajaani Gymnastics
15.100
13 Vainio Elli, Raision Jumpparit
14.850
14 Skoglund Sandra, Seinäjoen Voimistelijat
14.850
15 Heimala Emiliina, Vantaan Voimisteluseura
14.650
16 Sutinen Helmi, Kajaani Gymnastics
13.500
17 Jalo Joanna, Tampereen Sisu

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Hannuksela, Kesäläinen, Mattila, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.000
2 Aaltonen, Löppönen, Rytkölä, Turun Urheiluliitto Voimistelu
13.950
3 Jaakkola, Lähdetniemi, Raision Jumpparit
13.600
4 Chimpuku, Ikävalko, Juutinen, Volotinen, Keravan Voimistelijat
13.550
5 Multala, Nurmi, Rahijärvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu
13.500
6 Heinonen, Horko, Wiklund, Vantaan Voimisteluseura
13.400
7 Annala, Heinonen, Mukemba, Vantaan Voimisteluseura
13.400
8 Honka, Kanninen, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
13.100
9 Hörkkö, Rindell, Tarkko, Turun Urheiluliitto Voimistelu
12.600
10 Nikulainen, Nissinen, Virtanen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
12.600
11 Hurmalainen, Krankkala, Lootus, Nylander, Vantaan Voimisteluseura
12.550
12 Kemiläinen, Pekkinen, Tommila, Raision Jumpparit
12.550
13 Hakala, Hyvärinen, Mönki, Keravan Voimistelijat
12.200
14 Borodavkin, Borodavkin, Holopainen, Honka, Vimpari, Vantaan Voimisteluseura
12.000
15 Ilovuori, Sorvari, Sorvari, Valkeakosken Voimistelijat
11.800
16 Korhonen, Kujala, Lillbacka, Seinäjoen Voimistelijat
11.800
17 Aro, Blom, Kosunen, Lintunen, Vantaan Voimisteluseura
11.650
18 Engbäck, Kolomainen, Piilonen, Tampereen Sisu
11.250
19 Myöhänen, Tolppanen, Vuorinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
11.200
20 Apilainen, Lehtimäki, Savilahti, Nokian Voimisteluseura
10.950
21 Hares, Tuominen, Östergård, Turun Urheiluliitto Voimistelu
10.450
22 Ask, Kallaperä, Tuominen, Yliluoma, Keravan Voimistelijat
10.250
23 Koro, Martelius, Pakarinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Järvelä Sini, Seinäjoen Voimistelijat
17.850
2 Kurittu Katariina, Vantaan Voimisteluseura
16.950
3 Perhovaara Isabella, Kajaani Gymnastics
16.700
4 van Leeuwen Jessica, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.400

Kilpa Aerodance yli 12v

Score
Name Total
1 Antinhaho, Hakonen, Hietamäki, Koljonen, Myllylä, Viljamaa, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
15.600
2 Hannuksela, Hietanen, Lähteenmäki, Mattila, Orelma, Tamminen, Vuorinen, Turun Urheiluliitto Voimistelu
15.600
3 Ahtaanluoma, Heikka, Lähdetniemi, Toivonen, Tuokko, Vainio, Raision Jumpparit
15.300
4 Haukkala, Järvelä, Kuosku, Leppälä, Manninen, Sivunen, Usvaranta, Seinäjoen Voimistelijat
14.800
5 Heimonen, Nuolivirta, Rajala, Rautiainen, Skoglund, Toivonen, Valtonen, Seinäjoen Voimistelijat
14.600

Last Update: 12/3/2023 9:19:43 AM